Andrew is een veelbelovende 19-jarige drummer die studeert aan een berucht conservatorium in Manhattan. Hij wil echter niet zo maar een muzikant zijn. Achtervolgd door de mislukte carrière van zijn vader, die schrijver was, en de angst dat het wel eens genetisch kan zijn, droomt hij ervan om de top te bereiken.
Production | Terri Taylor | Casting |
Sound | Richard Henderson | Music Editor |
Production | Jeffrey Stott | Executive In Charge Of Production |
Costume & Make-Up | Heather Plott | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Nacoma Whobrey | Makeup Department Head |
Camera | Sharone Meir | Director of Photography |
Production | Jason Reitman | Executive Producer |
Sound | Dawn Fintor | Foley Artist |
Production | David Lancaster | Producer |
Production | Michel Litvak | Producer |
Production | Gary Michael Walters | Executive Producer |
Production | Jason Blum | Producer |
Directing | Damien Chazelle | Director |
Writing | Damien Chazelle | Writer |
Crew | Mark Riccardi | Stunt Coordinator |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Camera | Chris Squires | Steadicam Operator |
Crew | Jasmine McGlade | Thanks |
Production | Jeanette Volturno | Executive Producer |
Sound | Ben Wilkins | Supervising Sound Editor |
Sound | Ben Wilkins | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Chester E. Tripp III | Stunts |
Production | Garrick Dion | Co-Producer |
Editing | Tom Cross | Editor |
Art | Melanie Jones | Production Design |
Directing | Nicolas Harvard | First Assistant Director |
Production | Helen Estabrook | Producer |
Production | Couper Samuelson | Executive Producer |
Crew | John Yarbrough | Transportation Captain |
Visual Effects | Jamison Scott Goei | Visual Effects Supervisor |
Production | Stephanie Wilcox | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Lisa Norcia | Costume Design |
Production | Phillip Dawe | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Traci E. Smithe | Hair Department Head |
Crew | James G. Brill | Transportation Coordinator |
Sound | Craig Mann | Supervising Sound Editor |
Sound | Craig Mann | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Eric Leach | Camera Operator |
Production | Kandice Billingsley | Location Manager |
Crew | Brady Romberg | Stunts |
Sound | Justin Hurwitz | Original Music Composer |
Camera | Daniel C. McFadden | Still Photographer |
Art | Karuna Karmarkar | Set Decoration |
Art | Hunter Brown | Art Direction |
Crew | Zak Knight | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | David Larson | Key Hair Stylist |
Sound | Lauren Hadaway | Sound Editor |
Editing | Vahe Giragol | Digital Intermediate |
Directing | Tracy Scott | Script Supervisor |
Crew | Kevin Patrick Burke | Stunts |
Art | Drew Rebelein | Construction Coordinator |
Crew | Steven Stone | Stunts |
Art | Zak Faust | Art Department Coordinator |
Sound | Andy Ross | Music Supervisor |
Production | Nicholas Britell | Co-Producer |
Production | Mark David Katchur | Line Producer |
Production | Sarah Domeier Lindo | Casting Associate |
Lighting | Elan Yaari | Gaffer |
Sound | Joe Schiff | Dialogue Editor |
Sound | Alicia Hadaway | Foley Artist |
Visual Effects | David Lebensfeld | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Grant Miller | Visual Effects Supervisor |
Editing | Steve Hernandez | Digital Intermediate |
Editing | Mike Will | Digital Intermediate |
Editing | John To | First Assistant Editor |
Sound | Thomas Curley | Production Sound Mixer |
Art | Chris Maxson | Set Dresser |
Art | Tim Dodge | Set Dresser |