Het is 1883. De voormalige gunfighter Charley Waite werkt, evenals de 16-jarige Spanjaard Button en de kok Mose, nu als veedrijver voor Boss Spearman, de oude leider die met een kudde vee door het land trekt. Wanneer het viertal op een dag met hun vee langs het stadje Harmonville komt en deze voor aankopen aandoen, worden ze bedreigd door de corrupte sheriff Poole, die op de loonlijst staat van de invloedrijke grootgrondbezitter Denton Baxter.
Nee, helaas is Open Range nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Kevin Costner | Director |
Writing | Lauran Paine | Novel |
Production | Kevin Costner | Producer |
Production | Jake Eberts | Producer |
Production | David Valdes | Producer |
Sound | Michael Kamen | Original Music Composer |
Camera | J. Michael Muro | Director of Photography |
Editing | Michael J. Duthie | Editor |
Editing | Miklos Wright | Editor |
Sound | Ramiro Belgardt | Music Editor |
Production | Mindy Marin | Casting |
Costume & Make-Up | John Bloomfield | Costume Design |
Production | Heike Brandstatter | Casting |
Production | Coreen Mayrs | Casting |
Production | Jackie Lind | Casting |
Writing | Craig Storper | Writer |
Art | Gary Myers | Art Direction |
Art | Gae S. Buckley | Production Design |
Art | Mary-Lou Storey | Set Decoration |
Directing | Cristina Weigmann | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Brenda Boutet | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Cathy Olshaski | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Tania El Zahr | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Joanne Jacobsen | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Elle Elliott | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jon C. White | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Pearl Louie | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Julie Hewett | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Francisco X. Pérez | Makeup Designer |
Art | Tracey Baryski | Assistant Art Director |
Art | Ron Darby | Construction Buyer |
Art | Alfred A. Arndt | Construction Coordinator |
Art | Tom Johnson | Paint Coordinator |
Art | Michael Hentges | Painter |
Art | Dean Goodine | Property Master |
Art | Laura Cuthill | Set Decoration Buyer |
Art | Sloane U'Ren | Set Designer |
Art | George Griffiths | Standby Painter |
Art | David J. Negrón Jr. | Storyboard Artist |
Camera | Aristidi Georgiopoulos | Additional First Assistant Camera |
Camera | Carolynn Brocke | Additional Second Assistant Camera |
Camera | Harald Ortenburger | Camera Operator |
Camera | Douglas Craik | Camera Operator |
Camera | Junichi Hosoi | Camera Operator |
Camera | Tim Milligan | Dolly Grip |
Camera | Darek Wyszynski | First Assistant Camera |
Lighting | John Buckley | Gaffer |
Lighting | Martin Keough | Gaffer |
Camera | Gordon Schmidt | Grip |
Camera | Scott Storm | Grip |
Camera | Rick D. Schmidt | Key Grip |
Lighting | David Vernerey | Rigging Gaffer |
Camera | Paul Brebner | Second Assistant Camera |
Camera | Carey Toner | Steadicam Operator |
Camera | Chris Large | Still Photographer |
Editing | Richard Long | Assistant Editor |
Editing | Tracey Wadmore-Smith | Assistant Editor |
Editing | Mykel Thuncher | Color Timer |
Editing | David Orr | Color Timer |
Editing | Marc Wielage | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Shelley Bakus | First Assistant Editor |
Editing | Warren Langford | First Assistant Editor |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Costume & Make-Up | Lizzie McGovern | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Christine Thomson | Costumer |
Costume & Make-Up | Barbara Gordon | Costumer |
Costume & Make-Up | Tim Ranson | Costumer |
Costume & Make-Up | Heather Moore | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Colleen Bryant | Tailor |
Costume & Make-Up | Tara Charran | Wardrobe Coordinator |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Production | Louise Mackiewicz | Extras Casting |
Visual Effects | Abra Grupp | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Michelle Butler | Digital Compositor |
Visual Effects | Jon Doyle | Digital Compositor |
Visual Effects | David Fogg | Digital Compositor |
Visual Effects | Tom Lamb | Digital Compositor |
Visual Effects | Michael Maloney | Digital Compositor |
Visual Effects | Steve Wright | Digital Compositor |
Visual Effects | Petra Holtorf | Visual Effects Producer |
Visual Effects | David J. Negrón Jr. | Visual Effects Supervisor |
Crew | Allan Cotter | Pyrotechnician |
Crew | Bob Trevino | Pyrotechnician |
Crew | Scott Cameron | Special Effects Assistant |
Crew | Mike Friesen | Special Effects Assistant |
Crew | Marc Lord | Special Effects Assistant |
Crew | Alan Love | Special Effects Assistant |
Crew | Steve Wood | Special Effects Assistant |
Visual Effects | David Neil Trifunovich | Special Effects Supervisor |
Crew | Rocco Larizza | Special Effects Technician |
Crew | Gerry Martins | Special Effects Technician |
Crew | Robert Sheridan | Special Effects Technician |
Crew | Barry Cameron | Special Effects Technician |
Directing | Alan Geoffrion | Assistant Director Trainee |