Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)


  • Genre: Actie, Avontuur, Fantasie, Thriller
  • Release Datum: 2003-07-21
  • Beoordeling: 5.7/10 van 4,095 stemmen
  • Lengte: 1uur 57min
  • Taal: English
  • Productie: Paramount
  • Productie Land: Germany, Hong Kong, Japan, United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Jan de Bont
star 5.7/10
Van 4,095 Stemmen

Plot

In het tweede deel van Tomb Raider moet Lara Croft op zoek naar een tempel waar een sleutel te vinden is tot "Pandora's Box". Als deze "box" geopend wordt, kan deze een kracht loslaten die miljoenen mensen hun levens kan ontnemen. Lara moet deze sleutel en 'box' eerder vinden dan Chen Lo, hoofd van een Chinees misdaadsyndicaat, die "Pandora's Box" wil vinden, en dan wil verkopen aan de hoogste bieder.

Kan ik Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life Trailer

  • Angelina Jolie

    als Lara Croft
  • Gerard Butler

    als Terry Sheridan
  • Ciarán Hinds

    als Jonathan Reiss
  • Chris Barrie

    als Hillary
  • Noah Taylor

    als Bryce
  • Djimon Hounsou

    als Kosa
  • Til Schweiger

    als Sean
  • Simon Yam

    als Chen Lo
  • Terence Yin

    als Xien
  • Daniel Caltagirone

    als Nicholas Petraki
  • Fabiano Martell

    als Jimmy Petraki
  • Jonny Coyne

    als Gus Petraki
  • Robert Cavanah

    als MI6 Agent Stevens
  • Ronan Vibert

    als MI6 Agent Calloway
  • Lenny Juma

    als Village Leader
  • Raymond Ofula

    als Village Leader
  • Hezron Ajuala

    als Village Leader
  • Alfred Kalipso

    als Tribesman
  • Vincent Mbaya

    als Tribesman
  • Ace Yonamine

    als Shay Ling Giant
  • Robert Atiko

    als Armin Kal
  • Shirley Chantrell

    als Shu Mei
  • Sang Lui

    als Shay Ling Messenger
  • Richard Ridings

    als Mr. Monza
  • Elizabeth Seal

    als Buyer
  • Hajaz Akram

    als Buyer
  • Daryl Kwan

    als Buyer
  • Richard Ng

    als Buyer
  • David Karshaw

    als Buyer
  • Marem Hassler

    als Air Stewardess
  • Kate Loustau

    als Air Stewardess
  • Ralf Beck

    als Sean's Man
  • Tom Wu

    als Sean's Man
  • Gerald Kyd

    als Sean's Man
  • Mark Sung

    als Taipei Father
  • Loan Tran

    als Taipei Mother
  • Charlotte Nguyen

    als Taipei Girl
  • Vincent Poon

    als Taipei Boy
  • Tom Yang

    als Reiss' Guard
  • Jamie Cho

    als Reiss' Guard
  • Khan Bonfils

    als Reiss' Guard
  • Jose Cuenco Jr.

    als Reiss' Guard
  • Andrew Joshi

    als Reiss' Guard
  • Mark Hampton

    als Reiss' Guard
  • Michael Wagg

    als Lead Tech
  • Martin Glyn Murray

    als Submarine Medic
  • Graham McTavish

    als Submarine Captain
  • Sam Arnold

    als Businessman - Craig (uncredited)
  • David Kershaw

    als Ben Lomas
Directing Jan de Bont Director
Writing Dean Georgaris Screenplay
Production Lawrence Gordon Producer
Production Lloyd Levin Producer
Sound Alan Silvestri Original Music Composer
Editing Michael Kahn Editor
Art Sonja Klaus Set Decoration
Production Dan Hubbard Casting
Production John Hubbard Casting
Writing James V. Hart Story
Writing Steven E. de Souza Story
Production Jeremy Heath-Smith Executive Producer
Production Philip Lee Line Producer
Crew David Tattersall Cinematography
Crew John Slattery Compositor
Crew Jo McLaren Stunts
Camera David Tattersall Director of Photography
Art Dennis Bosher Art Direction
Art Silver Cheung Art Direction
Art John Fenner Art Direction
Art John C. Hill Art Direction
Art Paul Kirby Art Direction
Art Frank Walsh Art Direction
Sound Steve Boeddeker Supervising Sound Editor
Production Shelly Clippard Associate Producer
Production Holly Goline Associate Producer
Production Louis A. Stroller Co-Producer
Costume & Make-Up Suzanne Belcher Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Darlene Forrester Hairdresser
Costume & Make-Up Richard Glass Contact Lens Technician
Costume & Make-Up Frances Hannon Makeup Department Head
Costume & Make-Up Belinda Hodgson Makeup Artist
Costume & Make-Up Jan Jamison Hairstylist
Costume & Make-Up Colin Jamison Hairstylist
Costume & Make-Up Tracey Lee Makeup Artist
Art Neil Morrill Sculptor
Costume & Make-Up Belinda Parish Makeup Artist
Costume & Make-Up Janeen Schreyer Makeup Designer
Costume & Make-Up Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
Costume & Make-Up Lisa Tomblin Hairstylist
Costume & Make-Up Shaunna Harrison Makeup Artist
Production Pawel Araskiewicz Production Assistant
Production Terry Bamber Production Manager
Production Erica Bensly Production Manager
Production Chris Brock Production Manager
Production Chen On Chu Production Manager
Production Peter Heslop Unit Production Manager
Production Jeremy Johns Production Manager
Production Tim Lewis Unit Manager
Production Jenny Panoutsopoulos Production Manager
Production Jacob Peratrovich Assistant Unit Manager
Production Cindy Rodkin Production Supervisor
Crew Michael Solinger Post Production Supervisor
Production Johnny Wang Yin-Ming Production Supervisor
Directing Pierros Andrakakos Second Second Assistant Director
Directing Dimitris Birbilis Second Assistant Director
Directing Rob Burgess Third Assistant Director
Directing Josephine Chan Second Assistant Director
Directing Wai Pun Chan Second Assistant Director
Directing Thomas Chow Wai-Kwan First Assistant Director
Directing Simon Crane Second Unit Director
Directing Amy Gilliam Assistant Director
Directing Barbara Efthymiou Harris Third Assistant Director
Directing Toby Hefferman Second Assistant Director
Directing Martin Krauka Second Second Assistant Director
Directing Ben Lanning Third Assistant Director
Directing Cliff Lanning First Assistant Director
Directing Iain Lawrence Assistant Director
Directing Terence Madden Third Assistant Director
Directing Terry Madden First Assistant Director
Directing Okongo Mbanda Third Assistant Director
Directing Bob Nyanja Third Assistant Director
Directing Tony Rimwah Third Assistant Director
Directing Matthew Sharp Second Assistant Director
Directing Sin Ka-Leung Second Second Assistant Director
Directing Matthew Tang First Assistant Director
Art Dominic Ackland-Snow Supervising Carpenter
Art Christopher Arnold Props
Art Christopher Arnold Set Dresser
Art Ravi Bansal Conceptual Illustrator
Art Andrew Barnden Storyboard Artist
Art Rob Bean Sculptor
Art Rob Bliss Conceptual Illustrator
Art Guy Bradley Draughtsman
Art Mike Britton Assistant Set Decoration
Art Adam Brockbank Conceptual Illustrator
Art Mark Buck Other
Art Neal Callow Draughtsman
Art Anthony Caron-Delion Assistant Art Director
Art Paul Carling Conceptual Illustrator
Art Mick Chubbock Other
Art Andrew David Clark Graphic Designer
Art Chris Clarke Props
Sound John Hughes Sound
Sound Peter Afterman Music Supervisor
Visual Effects Chris Corbould Special Effects Supervisor
Visual Effects Steven Begg Visual Effects Supervisor
Crew Simon Crane Stunt Coordinator
Costume & Make-Up Lindy Hemming Costume Designer
Production Kirk M. Petruccelli Production Designer
Visual Effects Ferran Domenech Character Modelling Supervisor
Visual Effects Ben Shepherd Effects Supervisor

keyboard_arrow_up