Als een medewerkster van congreslid Stephen Collins dood wordt gevonden volgt een lang onderzoek. De vrouw blijkt de maîtresse te zijn geweest van de politicus. Onderzoeksjournalist Cal McCaffrey en zijn vrouwelijke collega Della Frye storten zich op de zaak. Er lijkt zich echter een probleem voor te doen. De vriendschap tussen Collins en McCaffrey lijkt een steeds groter struikelblok te worden tijdens dit onderzoek.
Production | Avy Kaufman | Casting |
Camera | Rodrigo Prieto | Director of Photography |
Production | Tim Bevan | Producer |
Production | Eric Fellner | Producer |
Art | Cheryl Carasik | Set Decoration |
Art | Mark Friedberg | Production Design |
Costume & Make-Up | Donna O'Neal | Key Set Costumer |
Sound | Skip Lievsay | Supervising Sound Editor |
Sound | Skip Lievsay | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Craig Berkey | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Toni-Ann Walker | Hairstylist |
Production | Debra Hayward | Executive Producer |
Production | Liza Chasin | Executive Producer |
Costume & Make-Up | John Caglione Jr. | Makeup Artist |
Directing | Kevin Macdonald | Director |
Sound | Alex Heffes | Original Music Composer |
Editing | Justine Wright | Editor |
Writing | Tony Gilroy | Screenplay |
Writing | Billy Ray | Screenplay |
Art | Robin L. Miller | Property Master |
Crew | Jane Oshita | Stunts |
Writing | Matthew Michael Carnahan | Screenplay |
Production | Andrew Hauptman | Producer |
Production | Kwame Parker | Producer |
Production | E. Bennett Walsh | Executive Producer |
Art | Ted Haigh | Graphic Designer |
Sound | Rick Gould | ADR Recordist |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Art | Susan A. Burig | Graphic Designer |
Sound | David Bach | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Ann Pala | Makeup Artist |
Crew | Jeannie Epper | Stunts |
Camera | Christopher Glasgow | Best Boy Grip |
Crew | Al Cerullo | Pilot |
Sound | Tom Deane | ADR Mixer |
Crew | Steve Kelso | Stunt Driver |
Art | John Coven | Storyboard Artist |
Camera | Masanobu Takayanagi | Camera Operator |
Camera | Masanobu Takayanagi | Second Unit Director of Photography |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Directing | Doug Coleman | Second Unit Director |
Production | Eric Hayes | Producer |
Costume & Make-Up | Jacqueline West | Costume Design |
Art | Charisse Cardenas | Assistant Art Director |
Sound | Mark F. Dennett | Boom Operator |
Visual Effects | Tim T. Cunningham | Visual Effects Producer |
Production | Robyn Owen Silvestri | Casting Associate |
Visual Effects | Martin Bresin | Special Effects Supervisor |
Art | Gregory S. Hooper | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Deborah Zimmerman | Costumer |
Lighting | David Ghegan | Best Boy Electric |
Camera | Tom Lembcke | Key Grip |
Production | Paul Abbott | Executive Producer |
Writing | Paul Abbott | Original Story |
Writing | Paul Abbott | Original Series Creator |
Crew | Sean Kennedy | Compositor |
Art | Charles Maloy | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Sandy Andrle Roffman | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Denise Paulson | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Derek Sullivan | Costumer |
Production | Leeba Zakharov | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Felicity Bowring | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Lisa Lovaas | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | John E. Jackson | Makeup Artist |
Sound | Tom Hartig | Boom Operator |
Sound | Hilda Hodges | Foley Artist |
Editing | George Chavez | Color Timer |
Directing | Anna Rane | Script Supervisor |
Production | Lois J. Drabkin | Casting Associate |
Art | Susannah Carradine | Art Department Coordinator |
Art | Noelle King | Set Designer |
Sound | Tim LeBlanc | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Eric Frazier | Pilot |
Sound | Douglas Murray | ADR Mixer |
Sound | Jay Wilkinson | Sound Effects Editor |
Art | Eric Rosenberg | Graphic Designer |
Lighting | Orlando Hernandez | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Mara Majorowicz | Set Costumer |
Lighting | Robby Baumgartner | Gaffer |
Art | Robert J. Carlyle | Construction Coordinator |
Art | William J. Law III | Set Designer |
Editing | Lisa Tutunjian | Digital Intermediate Editor |
Sound | Lionel Strutt | ADR Coordinator |
Sound | Phil Barrie | Assistant Sound Editor |
Art | Ernest M. Sanchez | Leadman |
Costume & Make-Up | Naomi Gathmann | Costumer |
Art | Holiday Landa | Art Department Coordinator |
Art | J.P. Jones | Property Master |
Art | Cameron Matheson | Set Dresser |
Directing | Robb Foglia | Script Supervisor |
Crew | Ron Bolanowski | Special Effects Coordinator |
Art | Jeff Ozimek | Set Designer |
Editing | Eileen Godoy | Digital Intermediate Producer |
Camera | Marcis Cole | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Kelvin R. Trahan | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Catherine Marcotte | Key Hair Stylist |
Crew | Jim McPherson | Special Effects Technician |
Visual Effects | Bob Mercier | Visual Effects Supervisor |
Art | Michael Thurman | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Sherri Bramlett | Hairstylist |
Lighting | Johnny Madison | Lighting Technician |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Camera | Jeremiah Kent | Second Assistant Camera |
Camera | John Grillo | Camera Operator |
Crew | Liisa Cohen | Stunts |
Crew | Liisa Cohen | Utility Stunts |
Art | Amina Allean Dieye | Art Department Coordinator |
Art | Kathleen Rosen | Set Decoration Buyer |
Costume & Make-Up | Amanda Sroka | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Michael Castellano | Costumer |
Lighting | Gary Dahlquist | Rigging Gaffer |
Crew | Jeremy Hays | Special Effects Coordinator |
Camera | Adam Camacho | Key Grip |
Lighting | William T. Iversen | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Bob Kretschmer | Wigmaker |
Crew | Al Goto | Stunts |
Editing | Yvan Lucas | Digital Intermediate Colorist |
Sound | Jim Stuebe | Sound Mixer |
Art | Valerie Green | Assistant Art Director |
Lighting | Michael Patrick O'Leary | Electrician |
Lighting | Erik Bernstein | Electrician |
Camera | Zoran Veselic | First Assistant Camera |
Sound | Byron Wilson | ADR Supervisor |
Sound | Mark Ulano | Production Sound Mixer |
Camera | Donald Burghardt | First Assistant Camera |
Camera | Dwayne McClintock | Aerial Director of Photography |
Lighting | Jose F. Barrios | Rigging Grip |
Crew | Steve Irwin | Video Assist Operator |
Camera | Glen Wilson | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Susan Antonelli | Costumer |
Crew | Thell Reed | Armorer |
Art | Erick Garibay | Assistant Property Master |
Art | Christopher Casey | Set Dresser |
Art | David Ladish | Set Dresser |
Camera | Steven Cueva | Second Assistant Camera |
Lighting | Paul A. Hardiman | Lighting Technician |
Crew | Peter McKernan | Aerial Coordinator |
Crew | Hank Atterbury | Special Effects Technician |
Lighting | Edward Hohman | Rigging Grip |
Art | Steven Ladish | Set Dresser |
Art | Steven Light-Orr | Set Dresser |
Crew | Jeremy Fry | Stunt Driver |
Lighting | Michael Kelly | Gaffer |
Sound | Kevin Hyde | Boom Operator |
Sound | Sarah Bourgeois | Assistant Sound Editor |
Lighting | Chris Henry | Lighting Technician |
Lighting | Niles McElroy | Lighting Technician |
Sound | David Jobe | Foley Mixer |
Editing | Matt Evans | First Assistant Editor |
Sound | Mary Jo Devenney | Sound Mixer |
Camera | Charles Crivier | Dolly Grip |
Lighting | Jesse Mather | Lighting Technician |
Art | Billy Baker | Set Dresser |
Production | Rich King | Extras Casting |
Sound | Adam Blantz | Sound Mixer |
Camera | Nino Neuboeck | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Holly Davis | Assistant Costume Designer |
Crew | Bill Georgiou | Sequence Supervisor |
Production | Danielle Mana | Art Department Production Assistant |
Art | Kenneth Sayers | Set Dresser |
Camera | Christopher Crivier | Best Boy Grip |
Art | Michael Davis | Construction Coordinator |
Sound | Johnna Chism | First Assistant Sound Editor |
Lighting | James 'Biff' Thomsen | Electrician |
Camera | Jozo Zovko | Second Assistant Camera |
Lighting | Mike Wilson | Electrician |
Lighting | Tanner Bayer | Electrician |
Production | Frank-Joseph Frelier | Art Department Production Assistant |
Lighting | Chris Milani | Best Boy Electric |
Visual Effects | Rohini Montenegro | Digital Compositor |
Art | Chris Withrow | Set Dresser |
Lighting | Wade Tyree | Lighting Technician |
Lighting | Shawn C.H. Baron | Rigging Grip |
Sound | Brendon Morrow | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Rhonda O'Neal | Hairstylist |
Art | Robin Brown | Art Department Assistant |
Production | Bridget Shaw | Art Department Production Assistant |
Production | Kelsey Fowler | Art Department Production Assistant |
Crew | Ronald J. Crouthamel | Carpenter |
Crew | Patrick T. Eagan | Carpenter |
Art | John Stone | Construction Coordinator |
Art | Doreen Austria | Graphic Designer |
Art | Rossana De Cicco | Painter |
Art | Wendy Weaver | Set Decoration Buyer |
Art | Kimberly Merlin | Set Decoration Buyer |
Art | Eric Komala | Set Dresser |
Art | Jason McDonough | Set Dresser |
Art | Carol Ann Napier | Set Dresser |
Camera | Sarah Brandes | Assistant Camera |
Camera | Kyle Dean | Camera Production Assistant |
Camera | Hector Moreno | Digital Imaging Technician |
Lighting | Jean-Philippe Belliard | Electrician |
Lighting | Steven J. Kovalesky | Electrician |
Lighting | Franz Wise | Electrician |
Lighting | Michael Franco | Electrician |
Lighting | Christopher Moats | Electrician |
Camera | Mark Walpole | First Assistant Camera |
Camera | Jeff Callow | Grip |
Camera | Michael Gearhart | Grip |
Camera | John C. Barber | Grip |
Camera | Patrick D. Fields | Grip |
Lighting | Eric Felland | Lighting Technician |
Lighting | Gabriel J. Lewis | Lighting Technician |
Lighting | Ryan Marsh | Lighting Technician |
Lighting | Hector Javier Canales | Rigging Grip |
Lighting | Maxwell Thorpe | Rigging Grip |
Lighting | Sean Tuell | Rigging Grip |
Lighting | Julian Sternthal | Rigging Grip |
Camera | Thomas A. Barrios | Second Assistant Camera |
Camera | Ian Axilrod | Second Assistant Camera |
Crew | Greg Graham | Choreographer |
Production | Leighanne Haddock | Researcher |
Crew | Evelyn S. Farkas | Set Medic |
Art | Stephan Burle | Title Designer |
Production | Shaunessy James Quinn | Extras Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Tracy Gossett | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Meg Matthews | Costumer |
Costume & Make-Up | Stephanie Portnoy Porter | Costumer |
Sound | Greg Junovich | ADR Mixer |
Sound | Naomi Dandridge | ADR Recordist |
Sound | Michael Fowler | ADR Recordist |
Sound | Kenneth Gilbert | ADR Recordist |
Crew | Jeff Bresin | Special Effects Technician |
Crew | Matthew Lillis | Special Effects Technician |
Crew | Sean O'Harra | Special Effects Technician |
Crew | Ken Rudell | Special Effects Technician |
Visual Effects | Jay Lalime | Digital Compositor |
Visual Effects | Alana Newell | Digital Compositor |
Visual Effects | Doug Cram | Digital Compositor |
Visual Effects | Saeed Faridzadeh | Digital Compositor |
Visual Effects | Beverly Bernacki | Digital Compositor |
Visual Effects | Robert Young | Digital Compositor |
Editing | Kristen Young | Assistant Editor |
Art | Skip Crank | Property Master |
Sound | Kirsten Lane | Music Consultant |
Crew | Olivia Chang | Stunts |
Crew | Stacey Howell-Brown | Stunts |
Crew | Chad Tyler | Stand In |