Dit vervolg op Predator gaat over detective Mike Harrigan (Glover) die in een bikkelharde strijd is verwikkeld met drugsbendes in Los Angeles. Als ook de predator zich in de strijd mengt is de maat vol voor Harrigan. Hij is vastbesloten een einde te maken aan al het geweld en voorgoed het afgrijselijke monster te vernietigen.
Nee, helaas is Predator 2 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Bert Lovitt | Editor |
Production | John Davis | Producer |
Art | Lawrence G. Paull | Production Design |
Production | Ferne Cassel | Casting |
Editing | Mark Goldblatt | Editor |
Production | Lawrence Gordon | Producer |
Camera | Peter Levy | Director of Photography |
Sound | Alan Silvestri | Original Music Composer |
Production | Joel Silver | Producer |
Production | Jackie Burch | Casting |
Directing | Stephen Hopkins | Director |
Writing | Jim Thomas | Writer |
Costume & Make-Up | Marilyn Vance | Costume Design |
Directing | Josh McLaglen | First Assistant Director |
Writing | Jim Thomas | Characters |
Camera | Richard Foreman Jr. | Still Photographer |
Sound | B. Tennyson Sebastian III | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Richard Overton | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | John Thomas | Characters |
Sound | Chris David | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Geoff Hubbard | Art Direction |
Art | Rick Simpson | Set Decoration |
Writing | John Thomas | Writer |
Camera | J. Michael Muro | Steadicam Operator |
Directing | Sonny P. Filippini | Script Supervisor |
Sound | Sergio Reyes | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Richard Raguse | Sound Mixer |
Sound | Alex Algarin | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Scott H. Eddo | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Don Sheldon | Hairstylist |
Art | Tommy Tomlinson | Property Master |
Sound | James B. Campbell | Orchestrator |
Visual Effects | William Stout | Creature Design |
Sound | Elliott Koretz | Sound Editor |
Production | Karen Penhale | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Kevin Westmore | Makeup Artist |
Sound | Judee Flick | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Michael Mills | Makeup Supervisor |
Sound | Dean Beville | Sound Effects Editor |
Sound | William C. Carruth | ADR Supervisor |
Art | Louis M. Mann | Set Designer |
Art | Clarence Lynn Price | Construction Coordinator |
Sound | Bill Hargrave | Boom Operator |
Sound | Bruce Lacey | ADR Editor |
Visual Effects | J.W. Kompare | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Curtis Foster | Best Boy Electric |
Art | Richard F. Mays | Set Designer |
Art | Luigi Mugavero | Set Dresser |
Art | Sally Thornton | Set Designer |
Sound | John Dunn | Sound Effects Editor |
Sound | Donald Flick | Sound Effects Editor |
Sound | Gary S. Gerlich | Supervising Dialogue Editor |
Sound | George Simpson | Sound Effects Editor |
Sound | Kenneth Karman | Music Editor |
Sound | Ron Bartlett | Sound Editor |
Crew | Gary Davis | Stunt Coordinator |
Editing | Laura Krumholz | First Assistant Editor |
Production | Lisa Blok-Linson | Location Manager |
Sound | David Lewis Yewdall | Sound Effects Editor |
Lighting | Jenna Abrahamson-Minardi | Lighting Technician |
Production | George McDowell Agnew | Location Manager |
Art | Alan Manzer | Set Designer |
Crew | Bruce Richter | Carpenter |
Art | Jordu Schell | Sculptor |
Lighting | Laurence Flynn | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Elinor Bardach | Key Costumer |
Crew | Neil Garland | Propmaker |
Sound | Ronald Sinclair | ADR Editor |
Visual Effects | Joel Hynek | Visual Effects Supervisor |
Art | Hank Mayo | Conceptual Design |
Sound | Hal Sanders | Dialogue Editor |
Visual Effects | Ken Pepiot | Special Effects Supervisor |
Lighting | Foster K. Denker | Gaffer |
Camera | Krishna Rao | Camera Operator |
Crew | Alan D. Purwin | Pilot |
Crew | Clete Cetrone | Propmaker |
Sound | Pieter Hubbard | Dialogue Editor |
Camera | Stuart Abramson | Key Grip |
Costume & Make-Up | Daniel J. Lester | Costume Supervisor |
Sound | David Bartlett | Sound Effects Editor |
Sound | Marvin Walowitz | Sound Effects Editor |
Directing | Robert Grasmere | Second Unit Director |
Production | Tom Joyner | Co-Producer |
Directing | J. Tom Archuleta | Second Assistant Director |
Production | Edward D. Markley | Production Manager |
Production | Michael Levy | Executive Producer |
Production | Terry Carr | Co-Producer |
Production | Suzanne Todd | Associate Producer |
Production | Jeanne Van Cott | Production Manager |
Production | Lloyd Levin | Executive Producer |
Directing | Christopher T. Gerrity | Second Second Assistant Director |
Production | Tom Joyner | Unit Production Manager |
Crew | Jon Curtis Price | Special Effects |
Crew | Thomas Rosales Jr. | Stunts |
Crew | Ronnie Rondell Jr. | Stunts |
Crew | Chuck Picerni Jr. | Stunts |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Tony Brubaker | Stunts |
Crew | Manny Perry | Stunts |
Crew | Gilbert B. Combs | Stunts |
Crew | Janet Brady | Stunts |
Crew | David Balcorta | Stunts |
Crew | Mello Alexandria | Stunts |
Crew | Kenny Bates | Stunts |
Crew | Perry Barndt | Stunts |
Crew | William H. Burton Jr. | Stunts |
Crew | Jeff Cadiente | Stunts |
Crew | David Burton | Stunts |
Crew | Phil Chong | Stunts |
Crew | Mike Ceballos | Stunts |
Crew | Gregg Dandridge | Stunts |
Crew | Bob K. Cummings | Stunts |
Crew | Mike De Luna | Stunts |
Crew | Lionel Douglass | Stunts |
Crew | Lila Finn | Stunts |
Crew | Dane Farwell | Stunts |
Crew | Cody Glenn | Stunts |
Crew | Marian Green | Stunts |
Crew | Bruce Gattenbein | Stunts |
Crew | Randy Hall | Stunts |
Crew | James M. Halty | Stunts |
Crew | Joy Hooper | Stunts |
Crew | Rick Kahana | Stunts |
Crew | Gene Hartline | Stunts |
Crew | Dana Mackey | Stunts |
Crew | Rusty McClennon | Stunts |
Crew | Eric Mansker | Stunts |
Crew | Cliff McLaughlin | Stunts |
Crew | Gene McLaughlin | Stunts |
Crew | Alan Oliney | Stunts |
Crew | Claude Jay McLin | Stunts |
Crew | Steve Picerni | Stunts |
Crew | Jimmy Ortega | Stunts |
Crew | J.P. Romano | Stunts |
Crew | Pat Romano | Stunts |
Crew | Danny Rogers | Stunts |
Crew | Dennis Scott | Stunts |
Crew | Eddie Smith | Stunts |
Crew | Brian Simpson | Stunts |
Crew | Ron Stein | Stunts |
Crew | Tierre Turner | Stunts |
Crew | R. David Smith | Stunts |
Crew | Philip Weyland | Stunts |
Crew | Eddie L. Watkins | Stunts |
Costume & Make-Up | Paul Abascal | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Michael Spatola | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Dan Colegrove | Propmaker |
Art | Peter Ramsey | Storyboard Artist |
Crew | Robert Turk | Carpenter |
Sound | David W. Alstadter | Foley Recordist |
Sound | Gregg Barbanell | Foley Artist |
Sound | Ron Bartlett | Sound Effects Editor |
Sound | Bruce Bell | ADR Mixer |
Sound | Catherine Chase | Assistant Dialogue Editor |
Sound | Stephen Hunter Flick | Sound Effects |
Sound | Dana Gustafson | Assistant Sound Editor |
Sound | Ron S. Herbes | Assistant Dialogue Editor |
Sound | Suzanne Hines | Assistant Dialogue Editor |
Sound | Alan Holly | Foley Mixer |
Sound | Larry Hopkins | Sound Mixer |
Sound | Susan Mazzei | Assistant Sound Editor |
Sound | David Miranda-Hardy | ADR Mixer |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Crew | John Pospisil | Special Sound Effects |
Sound | Robert Renga | Sound Recordist |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Sound | Joan Rowe | Foley Artist |
Sound | Gina Spiro | Assistant Sound Editor |
Sound | Jason King | Assistant Sound Designer |
Sound | Dennis Leonard | Sound Engineer |
Sound | Harry E. Snodgrass | Sound Designer |
Crew | Larz Anderson | Special Effects Manager |
Crew | Len Burge | Special Effects Technician |
Crew | Albert Delgado | Special Effects Manager |
Crew | Roy Goode | Pyrotechnician |
Crew | Robert S. Henderson | Special Effects |
Crew | Kevin Hudson | Special Effects Technician |
Crew | Gary L. Karas | Special Effects |
Crew | Eileen Kastner-Delago | Special Effects Technician |
Art | Shane Mahan | Art Department Coordinator |
Crew | Joe Montenegro | Special Effects |
Crew | Robert Olmstead | Special Effects |
Visual Effects | Don Poynter | Creature Design |
Crew | Gintar Repecka | Special Effects |
Crew | Wayne Rose | Special Effects |
Crew | Stan Winston | Special Effects |
Crew | Richard Zarro | Special Effects |
Art | Sandy Collora | Concept Artist |
Visual Effects | Nancy Bernstein | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Paul Gentry | VFX Director of Photography |
Visual Effects | Rocco Gioffre | Matte Painter |
Visual Effects | Robert Grasmere | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Gregory L. McMurry | Visual Effects |
Visual Effects | Christopher Nibley | Visual Effects |
Visual Effects | John Nicolard | Visual Effects |
Visual Effects | Jacques Stroweis | Visual Effects Designer |
Visual Effects | Mark Sullivan | Matte Painter |
Visual Effects | Pam Vick | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Larry Weiss | CG Animator |
Visual Effects | Zoë Wells | Visual Effects |
Visual Effects | Mark Whitlock | Matte Painter |
Visual Effects | Gus Duron | VFX Editor |
Crew | Nathaniel Bellamy Jr. | Stunts |
Crew | John Cann | Stunts |
Crew | Gary Davis | Stunts |
Crew | Rick Edwards | Stunts |
Crew | Ramiro González | Stunts |
Crew | Gregory James | Stunts |
Crew | James Pruitt | Stunts |
Crew | William Upton | Stunts |
Camera | Robert Reed Altman | First Assistant "B" Camera |
Camera | Jack Anderson | Additional Camera |
Camera | Robert L. Blatman | Assistant Camera |
Camera | Kevin Goff | Second Assistant Camera |
Lighting | Bill Greenberg | Electrician |
Crew | Brooks P. Guyer | Techno Crane Operator |
Camera | Frederick Iannone | First Assistant "A" Camera |
Camera | Lawrence Karman | First Assistant Camera |
Camera | Craig Kohtala | Best Boy Grip |
Camera | Michael E. Little | Camera Operator |
Camera | Butch Pierson | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Robert Ruiz | Assistant Camera |
Camera | Robert Rust | Dolly Grip |
Lighting | Robert Sikora | Rigging Gaffer |
Camera | Mark Simon | Assistant Camera |
Camera | Vincent E. Toto | Assistant Camera |
Production | Felicia Fasano | Casting Assistant |
Production | Franklyn Warren | Extras Casting |
Costume & Make-Up | James P. Cullen | Costumer |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Editing | Robert Frazen | Assistant Editor |
Editing | Gillian L. Hutshing | Assistant Editor |
Editing | Uri Katoni | Assistant Editor |
Editing | Keith Parrish | Color Timer |
Editing | Florent Danny Retz | First Assistant Editor |
Editing | Lorraine Salk | First Assistant Editor |
Editing | Mike Stanwick | Color Timer |
Editing | Zoë Wells | Assistant Editor |
Sound | Dennis S. Sands | Scoring Mixer |
Crew | Michael Avallon | Driver |
Crew | Howard Bachrach | Transportation Captain |
Crew | Steve Duncan | Transportation Coordinator |
Crew | Dan Romero | Transportation Co-Captain |
Crew | Dennis Junt | Driver |
Production | Fernando Cubillas | Production Assistant |
Crew | Martin Glover | Set Production Assistant |
Crew | Shelley Kirkwood | Unit Publicist |
Production | Kathy McHugh | Assistant Production Coordinator |
Production | Giedra Rackauskas | Production Executive |
Crew | Charles A. Tamburro | Pilot |