Bruce Wayne, alias Batman, en Lt. James Gordon bundelen hun krachten met de nieuw aangewezen Officier van Justitie Harvey Dent. Samen proberen zij de chaos tegen te gaan die Gotham momenteel teistert, veroorzaakt door niemand minder dan Batmans ergste vijand, The Joker.
Nee, helaas is The Dark Knight nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Christopher Nolan | Screenplay |
Sound | Hans Zimmer | Original Music Composer |
Sound | James Newton Howard | Original Music Composer |
Writing | David S. Goyer | Story |
Production | Kevin De La Noy | Executive Producer |
Editing | Lee Smith | Editor |
Production | John Papsidera | Casting |
Production | Charles Roven | Producer |
Camera | Wally Pfister | Director of Photography |
Production | Emma Thomas | Producer |
Production | Michael Uslan | Executive Producer |
Art | Peter Lando | Set Decoration |
Production | Benjamin Melniker | Executive Producer |
Art | Nathan Crowley | Production Design |
Writing | Jonathan Nolan | Screenplay |
Production | Christopher Nolan | Producer |
Costume & Make-Up | Lindy Hemming | Costume Design |
Production | Thomas Tull | Executive Producer |
Production | Nicholas Gall | Casting |
Costume & Make-Up | Nancy Hancock | Makeup Artist |
Directing | Steve Gehrke | Script Supervisor |
Art | Jenne Lee | Art Department Coordinator |
Art | Craig Jackson | Art Direction |
Costume & Make-Up | John Caglione Jr. | Makeup Artist |
Art | Steven Lawrence | Art Direction |
Costume & Make-Up | Deena Adair | Hairstylist |
Production | Lucinda Syson | Casting |
Art | James Hambidge | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sue Robb-King | Makeup Artist |
Art | Naaman Marshall | Art Direction |
Art | Mark Bartholomew | Art Direction |
Crew | Richard M. Daley | Thanks |
Costume & Make-Up | Janice Alexander | Hair Department Head |
Art | Kevin Kavanaugh | Supervising Art Director |
Art | Simon Lamont | Supervising Art Director |
Sound | Brad Dechter | Orchestrator |
Sound | Alyson Dee Moore | Foley |
Production | Dennis Davidson | Publicist |
Costume & Make-Up | Kimberley Spiteri | Hairstylist |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Michael Babcock | Sound Effects Editor |
Crew | Paul Jennings | Stunt Coordinator |
Sound | Richard King | Sound Designer |
Camera | Bob Gorelick | Steadicam Operator |
Camera | Bob Gorelick | Camera Operator |
Sound | Richard King | Supervising Sound Editor |
Sound | Gary Rizzo | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Daniel Pinder | Music Editor |
Camera | Stephen Vaughan | Still Photographer |
Sound | Ed Novick | Production Sound Mixer |
Sound | Alex Gibson | Music Editor |
Crew | Tom Struthers | Stunt Coordinator |
Sound | Michael W. Mitchell | Sound Effects Editor |
Crew | Rick LeFevour | Stunt Coordinator |
Crew | Jim Wilkey | Stunts |
Crew | Mark Mottram | Stunts |
Production | Lorne Orleans | Producer |
Directing | Nilo Otero | Assistant Director |
Sound | Jeff Atmajian | Orchestrator |
Editing | Donald Likovich | Assistant Editor |
Crew | Rick Avery | Stunts |
Crew | Tom McComas | Stunts |
Sound | Bruce Fowler | Orchestrator |
Crew | Jim Boulden | Animatronic and Prosthetic Effects |
Production | Jordan Goldberg | Associate Producer |
Writing | Bob Kane | Characters |
Costume & Make-Up | Conor O'Sullivan | Prosthetic Supervisor |
Crew | David E. Hall | Post Production Supervisor |
Crew | Brian Christensen | Stunts |
Sound | Kevin Kaska | Orchestrator |
Crew | Mira Husseini | Unit Publicist |
Camera | Bob Hall | First Assistant Camera |
Crew | Jessie Graff | Stunts |
Editing | David Orr | Color Timer |
Sound | Michael Magill | Dialogue Editor |
Sound | Linda Folk | ADR Supervisor |
Sound | Hugo Weng | Dialogue Editor |
Sound | Doug Hemphill | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Scott Wesley Ross | Assistant Editor |
Visual Effects | Jonathan Fawkner | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Chris Corbould | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Peter Robb-King | Makeup & Hair |
Crew | Rudra Banerji | Set Production Assistant |
Crew | David Gere | Stunts |
Directing | Christopher Nolan | Director |
Writing | Christopher Nolan | Story |
Crew | Brian Peters | Stunts |
Crew | Rebecca Steel Roven | Set Production Assistant |
Sound | Hamilton Sterling | Sound Designer |
Crew | Justo Dieguez | Fight Choreographer |
Costume & Make-Up | Deborah K. Dee | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Alma Izquierdo | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jenny Sharpe | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Patrick Caulfield | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Lee Croucher | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Dan Grace | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Esther St John Gray | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Brendan Handscombe | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Gina Panno | Set Costumer |
Art | Neal Callow | Standby Art Director |
Art | Phillis Lehmer | Assistant Art Director |
Art | Fred M. Ortiz | Set Dresser |
Art | Ashley Winter | Standby Art Director |
Visual Effects | François-Xavier Aubague | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Pierre Buffin | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Paul J. Franklin | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Matthew Holben | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Ian Hunter | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Alain Lalanne | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Lorna Paterson | Visual Effects Producer |
Visual Effects | David Sanger | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Tim Webber | Visual Effects Supervisor |
Crew | Heath Ledger | In Memory Of |
Crew | Jennifer Lamb | Stunts |
Crew | Sarah Franzl | Stunt Double |
Crew | Linda Perlin | Stunts |
Crew | Natalie M. Meyer | Stunts |
Crew | Marie Fink | Stunts |
Crew | Conway Wickliffe | In Memory Of |
Production | Robert Stoneman | Grip Production Assistant |
Sound | Daniel Wehr | Scoring Mixer |
Art | Rob Bliss | Concept Artist |
Visual Effects | Craig Lyn | Visual Effects |
Visual Effects | Ben Shepherd | Visual Effects Designer |