Rudy Baylor is een beginnende advocaat die in een zware rechtszaak verzeild raakt. Zijn tegenstanders: een legertje gehaaide juristen. Zijn medestander: Deck Shifflet, een nogal opvliegende media-advocaat die steeds zakt voor zijn rechtbankexamen. Rudy's moet tot het uiterste gaan om het recht te laten zegevieren.
Nee, helaas is The Rainmaker nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Michael Douglas | Producer |
Production | Steven Reuther | Producer |
Writing | Francis Ford Coppola | Screenplay |
Editing | Barry Malkin | Editor |
Camera | John Toll | Director of Photography |
Writing | Michael Herr | Screenplay |
Production | Fred Fuchs | Producer |
Writing | John Grisham | Novel |
Directing | Francis Ford Coppola | Director |
Sound | Elmer Bernstein | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Arturo Rojas | Hairstylist |
Production | Linda Phillips-Palo | Casting |
Sound | Bruce Lacey | ADR Editor |
Production | Laura Tateishi | Production Coordinator |
Art | Phillipa Sledge | Art Department Coordinator |
Sound | Jennifer L. Ware | Sound Effects Editor |
Camera | Paul C. Babin | Camera Operator |
Art | Scott P. Murphy | Set Designer |
Crew | Jack Gill | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Winnie D. Brown | Costume Supervisor |
Sound | Mark Levinson | Supervising ADR Editor |
Sound | Kathy Durning | Music Editor |
Costume & Make-Up | Whitney James | Makeup Artist |
Sound | Kim B. Christensen | Sound Effects Editor |
Sound | Clare C. Freeman | ADR Editor |
Sound | Michael Kirchberger | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Lois Burwell | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jennifer Jobst | Key Set Costumer |
Art | David Becton | Greensman |
Art | Eugene McCarthy | Property Master |
Art | Jeffrey Schlatter | Construction Coordinator |
Camera | Phillip V. Caruso | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Patricia Grande | Hairstylist |
Art | Thomas Michael Ryan | Construction Foreman |
Sound | Tim O'Shea | Foley Editor |
Art | Howard Cummings | Production Design |
Art | Barbara Munch | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Aggie Guerard Rodgers | Costume Design |
Art | Bob Shaw | Art Direction |
Crew | Guy Clayton | Special Effects Coordinator |
Sound | David A. Cohen | Dialogue Editor |
Sound | Dianna Stirpe | Dialogue Editor |
Production | Jason White | Extras Casting Assistant |
Production | Georgia Kacandes | Co-Producer |
Crew | Andy Gill | Stunts |
Crew | Richard Drown | Stunts |
Crew | Steve Picerni | Stunts |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Production | Georgia Kacandes | Unit Production Manager |
Directing | Gary Marcus | First Assistant Director |
Directing | David Kelley | Second Assistant Director |
Directing | Roman Coppola | Second Unit Director |
Production | Gary Marcus | Associate Producer |
Production | Katherine E. Beyda | Production Supervisor |
Editing | Melissa Kent | Co-Editor |
Art | Jeffrey D. McDonald | Assistant Art Director |
Art | Brick Mason | Storyboard Artist |
Art | Jeffrey Kushon | Leadman |
Camera | Mike Thomas | First Assistant Camera |
Camera | Chris Toll | Second Assistant Camera |
Sound | Nelson Stoll | Sound Mixer |
Sound | Scott Kinzey | Boom Operator |
Crew | Kathy Orloff | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Eileen McCahill | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Daniela Moore | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Susan Thomas | Costume Assistant |
Art | Jeffrey Paul Johnson | Assistant Property Master |
Production | Scott Elias | Location Manager |
Editing | Megan B. Agosto | Assistant Editor |
Sound | E. Larry Oatfield | Dialogue Editor |
Sound | Roy Waldspurger | First Assistant Sound Editor |
Sound | Erich Stratmann | Apprentice Sound Editor |
Sound | Mark Berger | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Michael Semanick | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Paul J. Zydel | ADR Mixer |
Sound | Bob Baron | ADR Mixer |
Sound | David McDonald | ADR Recordist |
Sound | Douglas Murray | ADR Recordist |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Sound | David Betancourt | Foley Mixer |
Sound | Alicia Stevenson | Foley Artist |
Sound | Dawn Fintor | Foley Artist |
Sound | Emilie A. Bernstein | Orchestrator |
Lighting | James Plannette | Chief Lighting Technician |
Lighting | Nick Thomas | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Ben Beaird | First Company Grip |
Camera | Jeff Kunkle | Dolly Grip |
Camera | Darryl Wilson | Grip |
Production | Mads Hansen | Assistant Production Coordinator |
Production | Christopher Gray | Extras Casting |
Crew | David Sousa | Animal Wrangler |
Crew | Dennis W. Milliken | Transportation Coordinator |
Crew | Lee Stepp | Transportation Captain |
Camera | Robert D. Yeoman | Second Unit Director of Photography |
Directing | Michael Amundson | Second Unit First Assistant Director |
Editing | Theresa Repola Mohammed | Negative Cutter |
Art | Wayne Fitzgerald | Title Designer |
Editing | Phil Hetos | Color Timer |
Camera | David Leonard | Grip |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Crew | Barbara Anne Klein | Stunts |