Collateral Damage

Collateral Damage (2002)


  • Genre: Actie, Thriller, Drama
  • Release Datum: 2002-02-06
  • Beoordeling: 5.8/10 van 1,335 stemmen
  • Lengte: 1uur 41min
  • Taal: English
  • Productie: David Foster Productions
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Andrew Davis
star 5.8/10
Van 1,335 Stemmen

Plot

De brandweerman Gordon Brewer komt terecht in de gevaarlijke wereld van het internationale terrorisme nadat zijn vrouw en kind omgekomen zijn bij een bomaanslag. Gefrustreerd door het officiële onderzoek, en bang dat de verantwoordelijk nooit gestraft zou worden, neemt Brewer het heft in eigen hand.

Kan ik Collateral Damage kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Collateral Damage nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Collateral Damage Trailer

  • Arnold Schwarzenegger

    als Gordy Brewer
  • Francesca Neri

    als Selena Perrini
  • Elias Koteas

    als Peter Brandt
  • Cliff Curtis

    als Claudio Perrini
  • John Leguizamo

    als Felix Ramirez
  • John Turturro

    als Sean Amstrong
  • Jsu Garcia

    als Roman
  • Tyler Posey

    als Mauro
  • Michael Milhoan

    als Jack
  • Rick Worthy

    als Ronnie
  • Raymond Cruz

    als Junior
  • Lindsay Frost

    als Anne Brewer
  • Ethan Dampf

    als Matt Brewer
  • Jorge Zepeda

    als Rocha
  • Miguel Sandoval

    als Joe Phipps
  • Harry Lennix

    als FBI Agent Dray
  • Madison Mason

    als Undersecretary Shrub
  • Don Fischer

    als Paramedic
  • Shelley Malil

    als Doctor
  • Jack Conley

    als Forensic Specialist
  • Todd Allen

    als FBI Agent
  • Rick Garcia

    als CNN Anchor
  • Penny Griego

    als Jenni Luz
  • John Verea

    als Ephraim Ortiz-Dominguez
  • Greg Collins

    als Agent #3
  • Bruce Ramsay

    als Brandt's Aide
  • Michael Cavanaugh

    als Chairman Paul Devereaux
  • Nicholas Pryor

    als Senator Delich
  • Rodrigo Obregón

    als Rodrigo
  • Gerardo Albarrán

    als Jorge
  • J. Kenneth Campbell

    als Ed Coonts
  • Flor Eduarda Gurrola

    als Teenage Girl
  • Pedro Altamirano

    als Fisherman
  • Salvador Sánchez

    als Peddler
  • Fernando Sarfatti

    als Federale
  • Raúl Pozos

    als Ernesto
  • Ehécatl Chávez

    als Augustin
  • Víctor Carpinteiro

    als Carlos
  • Natalia Traven

    als Lita
  • Enrique Munoz

    als Captain Miguel
  • Omar Ayala

    als Boatman
  • Pedro Damián

    als Guerilla Motorista aka River Rat
  • Millie Slavin

    als Secretary of State Barbara Ramsey
  • Jane Lynch

    als Agent Russo
  • Jossara Jinaro

    als Rosetta
  • Clint Lilley

    als Buzz Cut
  • Marianne Lewis

    als Agent Davis
  • Louis Bernstein

    als Hot Dog Vendor
  • Doralicia

    als Hysterical Woman
  • Jay Acovone

    als Bennie
  • Ronald Donahue

    als Bomb Squad
  • Robert 'Bobby Z' Zajonc

    als Helicopter Pilot #1
  • Daniel H. Friedman

    als Helicopter Pilot #2
  • Joe Renteria

    als Safe House Guerrilla
  • Norm Compton

    als Brandt's Bodyguard
  • Esteban Cueto

    als Estaban
  • Marcio Rosario

    als El Lobo's Assistant (uncredited)
  • Bill Hader

    als Pilot (deleted scene)
Camera Bob Munoz Key Grip
Crew Jose Manuel Ballesteros Craft Service
Lighting Waide R. Allen Electrician
Sound Salvatore Basile Music
Writing Peter Griffiths Screenplay
Writing Ronald Roose Screenplay
Camera Adam Greenberg Director of Photography
Production David Foster Producer
Production Hawk Koch Executive Producer
Production Cathy Sandrich Gelfond Casting
Writing David Griffiths Screenplay
Editing Dov Hoenig Editor
Editing Dennis Virkler Editor
Production Steven Reuther Producer
Costume & Make-Up James W. Tyson Costume Design
Directing Andrew Davis Director
Production Nicholas Meyer Executive Producer
Production Amanda Mackey Casting
Sound G. Marq Roswell Music Supervisor
Art Francesco Franco Ferrara Painter
Art Theresa Wachter Art Direction
Art Carol Kiefer Art Department Coordinator
Art Erick Monroy Set Designer
Sound Steve Mann Sound Effects Editor
Sound Thom 'Coach' Ehle Dolby Consultant
Sound Tom Kramer Music Editor
Visual Effects Penny A. Mesa Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Susi Campos Set Costumer
Crew Jon Sperry Dialect Coach
Production Jonathan Reich Location Manager
Costume & Make-Up Raúl Sarmiento Makeup Artist
Sound Steve Nelson Sound Effects Editor
Visual Effects Jeffrey White Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Jeff Dawn Makeup Department Head
Art Hugo Santiago Set Designer
Sound Tim Walston Sound Designer
Production Horacio Rodríguez Location Manager
Art Thomas L. Roysden Set Decoration
Art John B. Josselyn Assistant Art Director
Sound John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Editing Matthew Schmidt First Assistant Editor
Sound Joshua Winget Music Editor
Production Lily Flaschner Location Manager
Art Enrique Estévez Set Decoration
Art Alisarine Ducolomb Art Department Coordinator
Art Carlos Benassini Assistant Art Director
Art Tom Frohling Assistant Art Director
Camera Stephen St. John Camera Operator
Camera Eduardo Flores Torres Camera Operator
Lighting Greg Banta Rigging Gaffer
Production Mitchell E. Dauterive Production Supervisor
Production Anna Roth Production Supervisor
Crew Ricardo Gallarzo Jr. Picture Car Coordinator
Sound Glenn Hoskinson Sound Effects Editor
Visual Effects Tim Everitt Animation Supervisor
Crew William H. Burton Jr. Stunt Coordinator
Camera Moshe Levin Camera Operator
Crew Arturo Curiel Transportation Coordinator
Art Philip Rosenberg Production Design
Art Glenn Williams Set Designer
Visual Effects Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Visual Effects William Mesa Visual Effects Supervisor
Editing Emily Wallin First Assistant Editor
Directing Trisha Burton Script Supervisor
Directing Mariana Gironella Script Supervisor
Art Richard Reseigne Art Direction
Sound Bruce Stambler Supervising Sound Editor
Production Becky Brake Location Manager
Art Marc Fisichella Art Direction
Sound Will Riley Sound Designer
Sound Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Producer
Crew Gerardo Albarrán Stunt Coordinator
Lighting Robert Jason Gaffer
Editing Nina Lucia First Assistant Editor
Art Kenneth A. Larson Set Designer
Sound David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Crew Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Visual Effects John P. Mesa Visual Effects Supervisor
Crew Judith Jennings Studio Teachers
Crew Sheryl Main Unit Publicist
Production Teresa Tucker-Davies Associate Producer
Production Lowell D. Blank Associate Producer
Production John Schimmel Co-Producer
Production Mitchell E. Dauterive Associate Producer
Sound Graeme Revell Original Music Composer
Sound Earl Sampson Boom Operator
Sound Blake Neely Orchestrator
Costume & Make-Up Bridget Cook Hairstylist
Costume & Make-Up Peter Tothpal Hair Department Head
Costume & Make-Up Louis Lazzara Key Makeup Artist
Camera Robert Ikeda Grip
Crew Norm Compton Utility Stunts
Art Lori A. Balton Location Scout
Crew Robert Alonzo Stunts
Crew Ricardo Díaz Avilés Transportation Captain
Costume & Make-Up Jennifer Bell Key Hair Stylist
Crew Martin Weight Video Assist Operator
Costume & Make-Up Clinton Wayne Prosthetic Supervisor
Sound Paul Aulicino First Assistant Sound Editor
Sound Art Rochester Production Sound Mixer
Lighting Conner Vandeer Lighting Technician
Production Robin Mulcahy Fisichella Production Coordinator
Sound Paul Curtis Sound Editor
Production David Siegel Unit Production Manager
Crew Ron Kunecke Driver
Lighting David Morton Best Boy Electric
Production James Spadafore Production Office Coordinator
Sound John Kurlander Scoring Mixer
Art Moises Pineda Set Decoration Buyer
Camera Wayne Baker Underwater Camera
Crew Kevin Beard Stand In
Production Bill Draper Executive In Charge Of Production
Sound William B. Kaplan Sound Mixer
Crew Michael Altman Projection
Production Terry Dunn Production Accountant
Lighting Alfred E. Smithey Rigging Grip
Sound Carl D. Ware Sound Engineer
Camera Robert C. Carlson First Assistant Camera
Sound Lee Lemont ADR Editor
Production Claudia Becker Local Casting
Directing William M. Elvin First Assistant Director
Art Nina Saxon Title Designer
Camera Dana Kroeger Camera Loader
Sound Michael Wandmacher Music Programmer
Crew David Paris Aerial Coordinator
Camera Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Crew Jorge Vera Heichner Pilot
Editing Mo Henry Negative Cutter
Production Pamela Frazier Casting Assistant
Sound Becky Sullivan Supervising ADR Editor
Production Stephani Hunter Assistant Production Coordinator
Costume & Make-Up Dawn Y. Line Key Costumer
Production Rick Ojeda Assistant Production Manager
Directing A. Hugo Gutierrez Cuellar Second Assistant Director
Art Mike Carrillo Assistant Property Master
Production Sandy Holt ADR Voice Casting
Sound Shawn Sykora Foley Editor
Crew John 'Moby' Griffin Marine Coordinator
Sound M.B. Gordy Musician
Sound Mark Johnston Sound Recordist
Art Tom Jung Storyboard Artist
Directing Kristina M. Peterson Second Second Assistant Director
Costume & Make-Up Ann Foley Costumer
Sound Eric Thompson ADR Mixer
Directing Chris Brighton Assistant Director
Sound Kurt Peterson Utility Sound
Directing Mark S. Constance Additional Second Assistant Director
Art Susan A. Burig Graphic Designer
Sound Gregg Barbanell Foley Artist
Crew Kent W. Luttrell Special Effects Technician
Visual Effects Sharon Stetzel Visual Effects Production Manager
Sound Tim Simonec Conductor
Visual Effects Dave Jacobson Visual Effects Production Assistant
Camera Makiko Carlson Assistant Camera
Production Juan Pablo Noval Location Assistant
Production Edward Poveda Payroll Accountant
Camera Michael Guthrie Best Boy Grip
Editing Anthony J. Camaioni Assistant Editor
Production Angela Athayde Key Set Production Assistant
Crew Sergio Jara Jr. Special Effects Assistant
Camera Greg Faysash Second Assistant Camera
Production Edmundo Pérez Production Driver
Production Armando Guerrero Extras Casting Assistant
Visual Effects Bonnie Dombrowski Visual Effects Assistant Editor
Production Jason Altieri Production Assistant
Crew Salvatore Basile Technical Advisor
Crew Karin Silvestri Stunt Double
Production Jorge Guerrero Extras Casting
Production Christopher Ciketic Assistant Accountant
Sound Robert Troy Dialogue Editor
Camera Kathryn Roberts Assistant Camera
Camera Michael T. Travers Best Boy Grip
Camera Craig Haagensen Second Unit Director of Photography
Lighting Michael Orefice Gaffer
Camera Alan Cohen First Assistant Camera
Camera Mark Walpole First Assistant Camera
Camera Camille Freer Second Assistant Camera
Camera Ray Milazzo Second Assistant Camera
Camera Tommy Tieche Second Assistant Camera
Costume & Make-Up Greg Hall Costumer
Costume & Make-Up Joe McCloskey Key Costumer
Crew Robert 'Bobby Z' Zajonc Pilot
Crew Euplio Tellez Rodriguez Pilot
Sound Laura Macias Foley Artist
Sound Donald L. Warner Jr. Sound Editor
Sound Bernard Weiser Sound Editor
Sound Kim Secrist Sound Effects Editor
Sound Richard E. Yawn Sound Effects Editor
Sound Philip Rogers Sound Recordist
Crew Krista Benson Compositor
Crew David Fogg Compositor
Crew Mark Kochinski Compositor
Crew Tammy Sutton Compositor
Crew Dave Lockwood Compositor
Visual Effects Lincoln Kupchak Visual Effects Assistant Editor
Visual Effects Ken Stranahan Compositing Supervisor
Production Claudia Becker Casting
Production Jenny Syrup Extras Casting
Production Franklyn Warren Extras Casting
Production Edna Guerrero Extras Casting Assistant
Production Sonia Guerrero Extras Casting Assistant
Crew Sergio Jara Special Effects Coordinator
Editing Peter Ciardelli Assistant Editor
Editing Daniel Kupresan Assistant Editor
Editing Florent Danny Retz Assistant Editor
Crew William H. Burton Sr. Stunt Coordinator
Crew William H. Burton Sr. Stunts
Crew Heather Burton Stunts
Directing William H. Burton Sr. Second Unit Director
Crew Jophery C. Brown Stunts
Crew Jennifer Caputo Stunts
Crew Annie Ellis Stunts
Production Bill Hader Production Assistant
Crew Troy Robinson Stunts
Crew Troy Brown Stunts
Camera Peter McAdams Grip
Crew Manny Perry Stunts
Crew Alisa Hensley Utility Stunts
Crew Jimmy N. Roberts Stunt Double
Crew Billy D. Lucas Stunts
Crew Billy D. Lucas Stunt Double
Crew Danny Epper Stunts
Crew Bobby Burns Stunts

keyboard_arrow_up