Elk jaar komt een groep sprinkhanen naar de mierenhoop om het voedsel op te eten dat de mieren voor hen verzameld hebben. Op een dag, als de voorbereidingen voor dit offer net zijn afgerond, gooit Flik per ongeluk het gehele offer in de rivier. De sprinkhanen geven de mieren een tweede kans. Flik gaat op zoek naar andere insecten die mee willen vechten tegen de sprinkhanen, maar hij komt terug met een circuscrew. Losjes gebaseerd op Kurosawa's "Seven Samurai".
Nee, helaas is Een Luizenleven nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | John Lasseter | Director |
Editing | Lee Unkrich | Editor |
Sound | Randy Newman | Original Music Composer |
Camera | Sharon Calahan | Director of Photography |
Production | Kevin Reher | Producer |
Production | Darla K. Anderson | Producer |
Writing | Andrew Stanton | Screenplay |
Writing | Don McEnery | Screenplay |
Writing | Bob Shaw | Screenplay |
Directing | Andrew Stanton | Co-Director |
Lighting | Stephen King | Lighting Technician |
Visual Effects | Michael Parks | Animation |
Visual Effects | Anthony Scott | Animation |
Visual Effects | Rick Maki | Visual Development |
Production | Mary Hidalgo | Casting |
Visual Effects | Kyle Balda | Animation |
Crew | Jonas Rivera | Thanks |
Crew | Lee Ozer | Software Engineer |
Crew | Sudeep Rangaswamy | Software Engineer |
Sound | Skaila Kanga | Musician |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Sound | Gary Rydstrom | Sound Designer |
Crew | Nathan Ardaiz | Systems Administrators & Support |
Art | Jonas Rivera | Art Department Coordinator |
Lighting | Kirk Bowers | Lighting Technician |
Lighting | Eileen O'Neill | Lighting Technician |
Lighting | Chris Perry | Lighting Technician |
Sound | Jonathan Sacks | Orchestrator |
Visual Effects | Karen Kiser | Animation |
Crew | Clay Welch | Thanks |
Art | Tia W. Kratter | Art Direction |
Crew | John Singh Pottebaum | Software Engineer |
Crew | Matt Pharr | Software Engineer |
Crew | David Ian Salter | Second Film Editor |
Sound | Tommy Johnson | Musician |
Crew | Warren Hays | Systems Administrators & Support |
Crew | Gregory Yong Paik | Systems Administrators & Support |
Art | Jerome Ranft | Sculptor |
Crew | Hoon H. Kim | Production Intern |
Crew | Josh Morsell | Production Intern |
Crew | Justin Oliphant | Production Intern |
Crew | Shannon Mills | Sound Design Assistant |
Lighting | Ruieta DaSilva | Lighting Technician |
Lighting | Patrick Wilson | Lighting Technician |
Sound | Michael Silvers | ADR Editor |
Sound | Mary Helen Leasman | Foley Editor |
Sound | Marian Wilde | Foley Editor |
Visual Effects | Bankole Lasekan | Animation |
Visual Effects | Roger Rose | Animation |
Visual Effects | J. Warren Trezevant | Animation |
Crew | Kurt Fleischer | Software Engineer |
Crew | Eric Lebel | Software Engineer |
Crew | Shaun Oborn | Software Engineer |
Crew | John K. Carr | Temp Sound Editor |
Crew | Rona Michele | Temp Sound Editor |
Sound | Tom Boyd | Musician |
Crew | John Hee Soo Lee | Systems Administrators & Support |
Art | Norm DeCarlo | Sculptor |
Editing | Tom Freeman | First Assistant Editor |
Lighting | Tom Kim | Lighting Coordinator |
Lighting | Cynthia Dueltgen | Lighting Technician |
Lighting | Craig McGillivray | Lighting Technician |
Sound | Jana Vance | Foley |
Crew | Craig Payne | Thanks |
Crew | Thomas Hahn | Software Engineer |
Crew | Michael Shantzis | Software Engineer |
Crew | Maneesh Agrawala | Software Engineer |
Crew | Mark T. VandeWettering | Software Engineer |
Visual Effects | Andrew Schmidt | Animation |
Sound | Rachel Bolt | Musician |
Crew | Patrick Guenette | Systems Administrators & Support |
Crew | Jason 'Jayfish' Hull | Systems Administrators & Support |
Crew | Auburn C. 'Aubie' Schmidt | Systems Administrators & Support |
Crew | Alex Stahl | Systems Administrators & Support |
Crew | Brian McNulty | Post Production Supervisor |
Crew | Maneli Keshavarzi | Production Intern |
Sound | Pat Jackson | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Brett Coderre | Animation |
Crew | Ellen Fair | Thanks |
Crew | Milan Parikh | Thanks |
Crew | Chris King | Software Engineer |
Crew | Wayne Wooten | Software Engineer |
Crew | Dana Batali | Software Engineer |
Crew | Phil Beffrey | Software Engineer |
Visual Effects | Sandra Christiansen | Animation |
Visual Effects | Shawn Krause | Animation |
Visual Effects | Andrew Schmidt | Modeling |
Visual Effects | Bret Parker | Animation Fix Coordinator |
Crew | Alisa Gilden | Systems Administrators & Support |
Crew | Duncan Keefe | Information Systems Manager |
Crew | Timothy Sorensen | Post Production Assistant |
Directing | B.Z. Petroff | Script Supervisor |
Lighting | Jean-Claude Kalache | Lighting Technician |
Lighting | Dale Ruffolo | Lighting Technician |
Sound | Don Davis | Orchestrator |
Visual Effects | Bobby Podesta | Animation |
Visual Effects | Doug Sweetland | Animation |
Crew | Debbie L. O'Keeffe | Thanks |
Production | Mickie McGowan | ADR Voice Casting |
Crew | Mark Thomas Henne | Software Engineer |
Crew | Steve Johnson | Software Engineer |
Art | Andrea Warren | Art Department Assistant |
Camera | James Burgess | Camera Department Manager |
Crew | Patsy Bouge | Post Production Consulting |
Crew | Reid Gershbein | Software Engineer |
Sound | Peter Davies | Musician |
Crew | Bryan Bird | Systems Administrators & Support |
Crew | Jeff 'Heffe' Millhollen | Systems Administrators & Support |
Crew | Edgar Quinones | Systems Administrators & Support |
Crew | Dallas Wisehaupt | Systems Administrators & Support |
Art | David Eisenmann | Set Dresser |
Lighting | Jason Bickerstaff | Lighting Technician |
Lighting | Bill Wise | Lighting Technician |
Lighting | Wayne Wooten | Lighting Technician |
Production | Donna Cipriani | Production Accountant |
Crew | Robert Taylor | Thanks |
Art | Michael Griffin Kelly | Art Department Assistant |
Sound | Gary Summers | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | James Walker | Musician |
Editing | Mary Beth Smith | Negative Cutter |
Crew | Peter Kaldis | Systems Administrators & Support |
Crew | Edilberto A. Soriano Jr. | Systems Administrators & Support |
Crew | Adam Bronstein | Production Intern |
Crew | Crystal Jones | Production Intern |
Crew | Eben Ostby | Supervising Technical Director |
Lighting | Lauren Alpert | Lighting Technician |
Lighting | Sudeep Rangaswamy | Lighting Technician |
Lighting | John Warren | Lighting Technician |
Sound | Lori L. Eschler | Supervising Music Editor |
Visual Effects | Michael Berenstein | Animation |
Visual Effects | David DeVan | Animation |
Visual Effects | Andrew Gordon | Animation |
Visual Effects | Mark Oftedal | Animation |
Crew | Kenny Condit | Thanks |
Crew | Amy Ellenwood | Thanks |
Production | Ruth Lambert | Casting |
Crew | Peter Nye | Software Engineer |
Sound | Bruce White | Musician |
Visual Effects | Jean Gillmore | Visual Development |
Lighting | John Singh Pottebaum | Lighting Technician |
Production | Meredith Layne | Casting Assistant |
Visual Effects | John Kahrs | Animation |
Crew | Dennis 'D.J.' Jennings | Thanks |
Crew | Katherine Sarafian | Thanks |
Crew | Dan Lyke | Software Engineer |
Crew | Brian M. Rosen | Software Engineer |
Sound | James Thatcher | Musician |
Sound | Paul Clarvis | Musician |
Crew | Sarah Jo Helton | Schedule Coordinator |
Crew | Jason B. Hendrix | Systems Administrators & Support |
Crew | Ken Huey | Systems Administrators & Support |
Crew | Rich Quade | Supervising Animator |
Crew | William Reeves | Supervising Technical Director |
Lighting | Lisa Forssell | Lighting Technician |
Lighting | Keith B.C. Gordon | Lighting Technician |
Lighting | Sonoko Konishi | Lighting Technician |
Visual Effects | Jeff Pratt | Animation |
Crew | Brad Andalman | Software Engineer |
Crew | Lisa Forssell | Software Engineer |
Crew | Michael B. Johnson | Software Engineer |
Crew | rendering software engineer | Software Engineer |
Sound | Andrew Findon | Musician |
Crew | Lars R. Damerow | Systems Administrators & Support |
Crew | Ling Hsu | Systems Administrators & Support |
Crew | Kristina Perez | Systems Administrators & Support |
Art | Sophie Vincelette | Lead Set Dresser |
Camera | Don Conway | Camera Technician |
Lighting | Bena Currin | Lighting Technician |
Lighting | Deborah R. Fowler | Lighting Technician |
Lighting | Brian Green | Lighting Technician |
Sound | Ira Hearshen | Orchestrator |
Sound | Tim Holland | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Timothy Hittle | Animation |
Visual Effects | Steve Segal | Animation |
Crew | Lisa Ellis | Thanks |
Art | Bob Pauley | Art Direction |
Crew | Arun Rao | Software Engineer |
Crew | Heidi Stettner | Software Engineer |
Sound | Andrew Page | Music Supervisor |
Crew | David M. Laur | Software Engineer |
Crew | Adam Beeman | Systems Administrators & Support |
Editing | Hana Yoon | Editorial Coordinator |
Lighting | Jun Han Cho | Lighting Technician |
Lighting | Reid Gershbein | Lighting Technician |
Lighting | Ana Lacaze | Lighting Technician |
Production | Susan Tatsuno Hamana | Production Manager |
Sound | Doc Kane | ADR & Dubbing |
Visual Effects | Dylan Brown | Animation |
Visual Effects | Scott Clark | Animation |
Visual Effects | David Tart | Animation |
Crew | Adrian Ochoa | Thanks |
Crew | Bena Currin | Software Engineer |
Crew | Tony DeRose | Software Engineer |
Crew | Bruce Perens | Software Engineer |
Crew | Dirk Van Gelder | Software Engineer |
Sound | Don Williams | Musician |
Sound | Gary Rydstrom | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | George Bagtas | Systems Administrators & Support |
Crew | Erik Forman | Systems Administrators & Support |
Crew | Christopher C. Walker | Systems Administrators & Support |
Crew | David DiFrancesco | Photoscience Manager |
Lighting | Brad Andalman | Lighting Technician |
Lighting | Don Schreiter | Lighting Technician |
Lighting | Kim White | Lighting Technician |
Visual Effects | Mark A. Walsh | Animation |
Crew | Ian Evans | Thanks |
Crew | David R. Haumann | Thanks |
Crew | John Lansberry | Thanks |
Crew | Eric A. Wood | Thanks |
Crew | Ronen Barzel | Software Engineer |
Crew | James W. Williams | Software Engineer |
Crew | David Slusser | Temp Music Editor |
Crew | Samuel Lord Black | Software Engineer |
Crew | May Pon | Systems Administrators & Support |
Crew | M.T. Silvia | Systems Administrators & Support |
Crew | Chris Montan | Executive Music Producer |
Crew | Thomas Jordan | Production Intern |
Crew | Nelson Siu | Systems Administrators & Support |
Lighting | Danielle Feinberg | Lighting Technician |
Lighting | Kelly O'Connell | Lighting Technician |
Visual Effects | Les Major | Animation |
Crew | Michael Kass | Software Engineer |
Sound | Paul Kegg | Musician |
Sound | Jonathan Williams | Musician |
Crew | Dale McBeath | Supervising Animator |
Crew | Andy Thomas | Systems Administrators & Support |
Editing | Dale E. Grahn | Color Timer |
Lighting | Lindsey Collins | Lighting Manager |
Lighting | Stephanie Andrews | Lighting Technician |
Lighting | Joyce Powell | Lighting Technician |
Sound | Dennie Thorpe | Foley |
Visual Effects | Alan Sperling | Animation |
Crew | Lianna Kelley | Thanks |
Crew | Sue Maatouk-Kalache | Thanks |
Sound | Bob Baron | Additional Sound Re-Recordist |
Visual Effects | Bret Parker | Fix Animator |
Crew | Anne Pia | Systems Administrators & Support |
Art | Katherine Sarafian | Art Department Manager |
Camera | Jeff Wan | Camera Technician |
Crew | Glenn McQueen | Supervising Animator |
Lighting | Ken Lao | Lighting Technician |
Lighting | Janet Lucroy | Lighting Technician |
Lighting | Bill Polson | Lighting Technician |
Crew | Tom Carlisle | Thanks |
Art | William Cone | Production Design |
Crew | Kitt Hirasaki | Software Engineer |
Crew | Drew Rogge | Software Engineer |
Crew | Daniel McCoy | Software Engineer |
Art | Susan Bradley | Title Designer |
Camera | Louis Rivera | Camera Supervisor |
Crew | Michael O'Brien | Information Systems Manager |
Crew | Miguel Ángel Poveda | Post Production Supervisor |
Sound | Charles Paley | Music Editor |
Visual Effects | Daniel Mason | Animation |
Visual Effects | Billy Merritt | Animation |
Visual Effects | Karen Prell | Animation |
Visual Effects | Doug Sheppeck | Animation |
Visual Effects | David Batte | Shading |
Visual Effects | Kori Rae | Animation Manager |
Visual Effects | Lance Martin | Animation Production Assistant |
Visual Effects | Ben Jordan | Shading |
Visual Effects | Tomoko Harada Ferguson | Animation Production Assistant |
Visual Effects | Keith Olenick | Shading |
Visual Effects | Brian M. Rosen | Shading |
Visual Effects | Damir Frkovic | Modeling |
Visual Effects | Mitch Prater | Shading |
Visual Effects | Tien Truong | Shading |
Visual Effects | James Bancroft | Modeling |
Visual Effects | Peter DeSève | Visual Development |
Visual Effects | William Joyce | Visual Development |
Visual Effects | Glenn Kim | CG Painter |
Visual Effects | Brian Green | Shading |
Visual Effects | Loren Carpenter | Modeling |
Visual Effects | Bob Pauley | Character Designer |
Visual Effects | Mark Adams | Modeling |
Visual Effects | Eliot Smyrl | Shading |
Visual Effects | Bill Wise | Shading |
Visual Effects | Wei-Chung Chang | Modeling |
Visual Effects | Lou Fancher | Visual Development |
Visual Effects | Yvonne Herbst | CG Painter |
Visual Effects | Lisa Forssell | Shading |
Visual Effects | Bryn Imagire | CG Painter |
Visual Effects | John B. Anderson | Shading |
Visual Effects | Ken Lao | Shading |
Visual Effects | Steve Johnson | Visual Development |
Visual Effects | David Valdez | Shading |
Visual Effects | David Lomax | Modeling |
Visual Effects | Daniel McCoy | Shading |
Visual Effects | David Gordon | Visual Development |
Visual Effects | Paul Kratter | Visual Development |
Visual Effects | Fred Warter | Visual Development |
Visual Effects | Bruce Zick | Visual Development |
Sound | Gary Rizzo | Sound Mix Technician |
Sound | Tony Sereno | Sound Mix Technician |
Sound | Armen Ksajikian | Musician |
Visual Effects | Steven Clay Hunter | Animation |
Sound | Randy Newman | Songs |
Writing | John Lasseter | Story |
Writing | Andrew Stanton | Story |
Writing | Joe Ranft | Story |