Er breekt een burgeroorlog uit in de Russische Federatie, en de leider van de rebellen is voorstander van nucleaire interventie. De onderzeeër USS Alabama wordt in opperste paraatheid gebracht. Frank Ramsey, de kapitein van de onderzeeër, krijgt het aan de stok met zijn eerste officier Ron Hunter, als een eerder bevel om tien atoomraketten af te vuren niet kan worden bevestigd door een storing in de verbindingsapparatuur.
Nee, helaas is Crimson Tide nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Tony Scott | Director |
Writing | Michael Schiffer | Story |
Writing | Richard P. Henrick | Story |
Writing | Michael Schiffer | Screenplay |
Sound | Hans Zimmer | Original Music Composer |
Editing | Chris Lebenzon | Editor |
Production | Jerry Bruckheimer | Producer |
Production | Don Simpson | Producer |
Visual Effects | Matsune Suzuki | Modeling |
Production | Victoria Thomas | Casting |
Art | James J. Murakami | Art Direction |
Camera | Dariusz Wolski | Director of Photography |
Art | Michael White | Production Design |
Costume & Make-Up | George L. Little | Costume Design |
Art | Mickey S. Michaels | Set Decoration |
Directing | P.R. Tooke | Script Supervisor |
Sound | William B. Kaplan | Sound mixer |
Sound | Gregory H. Watkins | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Kevin O'Connell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Rick Kline | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | George Watters II | Supervising Sound Editor |
Sound | Bob Badami | Music Editor |
Sound | Will Kaplan | Music Editor |
Camera | Linda R. Chen | Still Photographer |
Camera | Richard Foreman Jr. | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Ellis Cohen | Costume Supervisor |
Production | James W. Skotchdopole | Associate Producer |
Production | Lucas Foster | Executive Producer |
Production | Mike Moder | Executive Producer |
Production | Bill Unger | Executive Producer |
Art | Dianne Wager | Art Direction |
Art | Donald B. Woodruff | Art Direction |
Crew | Conn Horgan | Stunts |
Art | Daniel Maltese | Assistant Art Director |
Art | Dennis DeWaay | Construction Coordinator |
Art | Steve Fegley | Construction Foreman |
Art | Edward G. Fitzgerald | Leadman |
Art | Dow Griffith | Location Scout |
Art | Sean Hargreaves | Production Illustrator |
Art | Michael Papac | Property Master |
Art | Richard Lawrence | Set Designer |
Art | John Hinkle | Standby Painter |
Camera | Dan Mindel | Additional Photography |
Camera | Kurt E. Soderling | Aerial Camera |
Camera | Martin Schaer | Camera Operator |
Camera | Dennis J. Laine | First Assistant Camera |
Camera | Hilary Klym | Grip |
Camera | J. Michael Popovich | Key Grip |
Camera | Dan Kneece | Steadicam Operator |
Camera | Tom Boyd | Underwater Camera |
Camera | Jim Dickson | Underwater Director of Photography |
Costume & Make-Up | Ron Scott | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ellen Wong | Makeup Artist |
Crew | Christopher Ward | Additional Music |
Crew | Peggy Names | Cableman |
Visual Effects | John Murrah | Compositing Artist |
Crew | Ernest H. Lauterio | Craft Service |
Crew | Dan DeLeeuw | Digital Effects Supervisor |
Crew | Angie Russell | Digital Producer |
Crew | Chris Haynes | Driver |
Crew | Jan Richter-Friis | Lighting Camera |
Crew | Miguel Ángel Poveda | Post Production Supervisor |
Crew | Darrell Pritchett | Special Effects |
Crew | Al Di Sarro | Special Effects Coordinator |
Crew | John P. Fasal | Special Sound Effects |
Crew | Steve Picerni | Stunt Coordinator |
Crew | Eddie A. Canett | Transportation Captain |
Crew | Michael Antunez | Transportation Coordinator |
Crew | Gabriela Gutentag | Unit Publicist |
Directing | James W. Skotchdopole | First Assistant Director |
Editing | Bob Putynkowski | Color Timer |
Editing | Rick Howe | First Assistant Editor |
Lighting | Michael S. Adler | Electrician |
Lighting | David Bartholomew | Gaffer |
Lighting | Ted Lewis | Rigging Grip |
Production | Matthew Barry | Casting Associate |
Production | Craig Pointes | Location Manager |
Production | Jan Garner | Production Accountant |
Production | Crys Forsyth-Smith | Production Coordinator |
Production | Michael Fottrell | Unit Production Manager |
Sound | Marva Fucci | Assistant Sound Editor |
Sound | Earl Sampson | Boom Operator |
Sound | Fred Burke | Foley Editor |
Sound | Bruce Fowler | Orchestrator |
Sound | Midge Costin | Sound Editor |
Sound | Kevin Clark | Sound Effects Editor |
Sound | Matt Araki | Sound Recordist |
Visual Effects | Monte Swann | 24 Frame Playback |
Visual Effects | Tim Sassoon | Visual Effects |
Crew | Thomas R. Bryant | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Cecil Kramer | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Hoyt Yeatman | Visual Effects Supervisor |
Directing | John Wildermuth | Second Assistant Director |
Directing | Angela C. Tortu | Second Second Assistant Director |
Art | Rick Chavez | Assistant Property Master |
Art | Robert Camron | Swing |
Art | Robert Dawson | Title Designer |
Sound | Denise Horta | ADR Editor |
Sound | Bob Baron | ADR Mixer |
Sound | Greg P. Russell | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Bruno Roussel | Assistant Sound Engineer |
Sound | Kevin Bartnof | Foley Artist |
Sound | Eric Gotthelf | Foley Mixer |
Sound | Juno J. Ellis | Supervising ADR Editor |
Crew | Gustavo R. Ferreyra | Special Effects Technician |
Camera | Duane Mieliwocki | Assistant Camera |
Camera | Thomas Gibson | Best Boy Grip |
Camera | Shai Greenberg | Camera Loader |
Camera | Larry Sweet | Dolly Grip |
Camera | John Ellingwood | Second Assistant Camera |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Editing | Andrea Bottigliero | Assistant Editor |
Editing | David Dresher | Associate Editor |
Editing | Mary Beth Smith | Negative Cutter |
Production | Mark B. Johnson | Assistant Location Manager |
Sound | Nick Glennie-Smith | Conductor |
Lighting | Al DeMayo | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Jennifer Good | Assistant Production Coordinator |
Lighting | Claudio Miranda | Chief Lighting Technician |
Visual Effects | Blaine Kennison | Compositing Supervisor |
Production | David Anthony | Extras Casting |
Production | Linden Johnson | First Assistant Accountant |
Production | Vanessa Bendetti | Production Assistant |
Production | Linda C. Azevedo | Second Assistant Accountant |
Crew | Skip Beard | Technical Advisor |
Sound | Michael McCormack | Utility Sound |
Crew | Chuck Picerni Jr. | Stunts |