Opnieuw wordt Detroit geteisterd door een gang van drugsdealers en Robocop is de enige die hier wat aan kan doen. Wanneer Cain, een dief van de gang, gedood wordt bij een confrontatie met Robocop, transformeert OCP hem in Robocop 2, een sterkere robot. Nu moet Murphy hem opnieuw uitschakelen, want Cain weet nog precies wat er is gebeurd...
Nee, helaas is RoboCop 2 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Mark A. Mangini | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Rosanna Norton | Costume Design |
Sound | Leonard Rosenman | Original Music Composer |
Writing | Frank Miller | Screenplay |
Writing | Frank Miller | Story |
Art | Ronald R. Reiss | Set Decoration |
Editing | Lee Smith | Editor |
Crew | Jack Gill | Stunts |
Crew | Bill M. Ryusaki | Stunts |
Camera | Mark Irwin | Director of Photography |
Writing | Edward Neumeier | Characters |
Production | Jon Davison | Producer |
Visual Effects | Phil Tippett | Visual Effects |
Production | Phil Tippett | Associate Producer |
Writing | Walon Green | Screenplay |
Crew | Bruce Paul Barbour | Stunts |
Crew | Rick Seaman | Stunts |
Crew | Conrad E. Palmisano | Stunt Coordinator |
Directing | Conrad E. Palmisano | Second Unit Director |
Production | Jane Bartelme | Associate Producer |
Sound | Teresa Eckton | Sound Effects Editor |
Production | Sally Dennison | Casting |
Art | Peter Jamison | Production Design |
Crew | Phil Chong | Stunts |
Crew | Gene LeBell | Stunts |
Editing | Armen Minasian | Editor |
Directing | Irvin Kershner | Director |
Production | Patrick Crowley | Executive Producer |
Production | Patrick Crowley | Unit Production Manager |
Writing | Michael Miner | Characters |
Editing | Deborah Zeitman | Editor |
Production | Justine Jacoby | Casting |
Production | Julie Selzer | Casting |
Crew | Gary Beach | Stunts |
Crew | Russell Towery | Stunts |
Crew | Jack Burns | Stunts |
Crew | Erik Cord | Stunts |
Crew | Jeff Jensen | Stunts |
Crew | Diane Peterson | Stunts |
Crew | Eddie Hice | Stunts |
Crew | Shawn Patrick Lane | Stunts |
Crew | Dick Ziker | Stunts |
Crew | Greg Walker | Stunts |
Crew | Mario Roberts | Stunts |
Crew | David Sanderson | Stunts |
Crew | Kerrie Cullen | Stunts |
Crew | Brian J. Williams | Stunts |
Sound | Stephen Hunter Flick | Sound Designer |
Crew | Greg Wayne Elam | Stunts |
Crew | Debby Porter | Stunts |
Crew | Chris Howell | Stunts |
Crew | John Hateley | Stunts |
Crew | Michael Adams | Stunts |
Crew | Randy Fife | Stunts |
Crew | Steve Geray | Stunts |
Crew | Kinnie Gibson | Stunts |
Crew | Dani Barden | Stunts |
Crew | Debbie Lynn Ross | Stunts |
Crew | Perry Brandt | Stunts |
Crew | Glynn Rubin | Stunts |
Crew | Dave Batholomew | Stunts |
Crew | Christine Anne Baur | Stunts |
Crew | Dave Sanders | Stunts |
Crew | Rick Blackwell | Stunts |
Crew | Terry Jackson | Stunts |
Crew | Harold Burns | Stunts |
Crew | Tracy Keehn-Dashnaw | Stunts |
Crew | John Shults | Stunts |
Crew | Oscar Carles | Stunts |
Crew | Jerry King | Stunts |
Crew | Rib Swiffird | Stunts |
Crew | Paul Lane | Stunts |
Crew | Brad Collier | Stunts |
Crew | Rock A. Walker | Stunts |
Crew | Dave Lebell | Stunts |
Crew | Marvin Walters | Stunts |
Crew | James Wilkey | Stunts |
Crew | Laura Dash | Stunts |
Crew | Ben Loggins | Stunts |
Crew | Caleb Edwards | Stunts |
Crew | Paula Moody | Stunts |
Crew | Harry Wowchuk | Stunts |
Crew | G. A. Aguilar | Stunts |
Visual Effects | Justin Kohn | Animation |
Sound | James Christopher | Sound Effects Editor |
Art | Dan Perri | Title Designer |
Crew | David Paul Lord | Stunts |
Costume & Make-Up | Ann Montesanto | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ann Montesanto | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Frank C. Montesanto | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Frank C. Montesanto | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Cheri Montesanto | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Cheri Montesanto | Makeup Supervisor |
Art | Pamela Marcotte | Art Direction |
Crew | Rick Sawaya | Stunts |
Crew | Barbara Anne Klein | Stunts |
Crew | Howard Griffith | Stunts |