Een Indiaas jongetje, de zoon van een internationale crimineel die vastzit, wordt ontvoerd in de hoofdstad van Bangladesh en vastgehouden in één van de meest ondoordringbare steden van de wereld. Een bedreven huurmoordenaar, Tyler Rake genaamd, wordt vervolgens ingehuurd om het jongetje te bevrijden en terug te brengen naar zijn familie. Tijdens zijn reddingsmissie is Tyler ook op zoek naar verlossing.
Directing | Sam Hargrave | Director |
Production | Anthony Russo | Producer |
Writing | Joe Russo | Screenplay |
Production | Joe Russo | Producer |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Camera | Newton Thomas Sigel | Director of Photography |
Production | Chris Hemsworth | Producer |
Art | Lek Chaiyan Chunsuttiwat | Art Direction |
Costume & Make-Up | Daniel Lawson Johnston | Key Makeup Artist |
Art | Harrison Yurkiw | Art Direction |
Costume & Make-Up | Lauren Oliver | Hair Assistant |
Production | Peter Schwerin | Producer |
Costume & Make-Up | Daniele Nastasi | Makeup Artist |
Editing | Ruthie Aslan | Editor |
Art | Seema Kashyap | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Luca Vannella | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Joe Whelan | Key Hair Stylist |
Production | Mike LaRocca | Producer |
Art | Philip Ivey | Production Design |
Production | Eric Gitter | Producer |
Art | Beverley Dunn | Set Decoration |
Editing | Peter B. Ellis | Editor |
Art | Sorayuk Mookleemas | Art Direction |
Costume & Make-Up | Matteo Silvi | Makeup Department Head |
Art | Ravi Srivastava | Art Direction |
Costume & Make-Up | Tiberio Nardi | Assistant Makeup Artist |
Production | Steven V. Scavelli | Executive Producer |
Crew | Tim Pedegana | Post Production Supervisor |
Sound | Manish Raval | Music Supervisor |
Visual Effects | Mark Owen Forker | Visual Effects Supervisor |
Production | Kelly Gallagher | Co-Producer |
Production | Ari Costa | Executive Producer |
Production | Todd Makurath | Executive Producer |
Crew | Thayr Harris | Stunt Coordinator |
Production | Patrick Newall | Executive Producer |
Production | Wang Zhonglei | Executive Producer |
Production | David Guillod | Executive Producer |
Production | Pravesh Sahni | Co-Producer |
Editing | Stan Salfas | Additional Editor |
Production | Benjamin Grayson | Co-Producer |
Crew | Daniel Stevens | Stunt Coordinator |
Production | Hu Junyi | Executive Producer |
Sound | Tom Wolfe | Music Supervisor |
Writing | Ande Parks | Graphic Novel |
Production | Patrick Newall | Unit Production Manager |
Camera | Simon Christidis | Underwater Director of Photography |
Camera | Karambiah Kodendre Appaya | Key Grip |
Costume & Make-Up | Atchariya Pinitsanpirom | Costume Supervisor |
Directing | Ari Costa | Second Unit Director |
Sound | Michael Gilbert | Sound Editor |
Sound | Cameron Barker | Sound Editor |
Costume & Make-Up | Bojana Nikitović | Costume Designer |
Directing | Supat Rangsipat | Second Assistant Director |
Lighting | Wirot Sittiwech | Gaffer |
Sound | Mark Binder | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Josh Gold | Sound Designer |
Production | Fred Goodman | Co-Producer |
Art | Charlie Revai | Supervising Art Director |
Camera | Jasin Boland | Still Photographer |
Directing | Frances Stafford | Second Assistant Director |
Sound | Mark Binder | Sound Designer |
Production | Eric Hedayat | Co-Producer |
Directing | Lee Cleary | First Assistant Director |
Crew | Sunil Rodrigues | Stunt Coordinator |
Directing | Kristin Witcombe | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Maneerath Vijob | Hairstylist |
Crew | Craig 'Chili' Palmer | Military Consultant |
Sound | Mark Binder | Sound Supervisor |
Sound | Matthew Coby | Sound Editor |
Production | Wang Zhongjun | Executive Producer |
Camera | Mustafa T. Merchant | Key Grip |
Visual Effects | Rangsan 'Rang' Rangsimaporn | Special Effects Supervisor |
Production | Nicholas Simon | Line Producer |
Crew | Michael Lehr | Fight Choreographer |
Directing | Jon Mallard | First Assistant Director |
Sound | Trevor Cress | Sound Recordist |
Editing | Monty Bass | Additional Editor |
Costume & Make-Up | Matteo Silvi | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Peter Nicastro | Hairstylist |
Camera | Cary Lalonde | Second Unit Director of Photography |
Crew | Maverick Dugger | Additional Music |
Visual Effects | Lynzi Grant | Visual Effects Producer |
Art | Nicholas Dare | Set Designer |
Art | Pacharachan Buranasamut | Set Decoration |
Art | Witoon Suanyai | Set Decoration |
Camera | Kim Olsen | Key Grip |
Crew | Shawn Sweeny | Military Consultant |
Production | Benoît Jaubert | Line Producer |
Directing | Krishan Pratap Singh | Second Assistant Director |
Art | Anthony Liberatore | Storyboard Artist |
Crew | Jon Monroe | Additional Music |
Directing | Inthira Sawantrat | First Assistant Director |
Lighting | David Tickell | Gaffer |
Camera | Ishika Mohan Motwane | Still Photographer |
Production | Mary Barltrop | Location Manager |
Sound | Trevor Cress | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Rick Owens | Foley Artist |
Sound | Alex Belcher | Original Music Composer |
Production | Eric Hedayat | Unit Production Manager |
Production | Raweeporn 'Non' Srimonju | Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Luca Vannella | Hair Designer |
Sound | Henry Jackman | Original Music Composer |
Directing | Ananya Rane | First Assistant Director |
Crew | Bobby Holland Hanton | Stunt Double |
Sound | Guntis Sics | Sound Mixer |
Lighting | Ramesh Sadrani | Gaffer |
Costume & Make-Up | Damian Martin | Prosthetic Makeup Artist |
Visual Effects | Brian Cox | Special Effects Supervisor |
Sound | Donald Flick | Sound Effects Editor |
Production | Anthony J. Vorhies | Production Supervisor |
Production | Pranav Sahni | Unit Production Manager |
Production | Quinn Kawata | Post Production Coordinator |
Directing | Deborah Antoniou | Second Assistant Director |
Production | Chidchanok Plodripu | Production Manager |
Production | Shelby Malone | Associate Producer |
Art | Kitjanat Burinrum | Set Designer |
Costume & Make-Up | Luka Antonić | Costume Supervisor |
Art | Woraphol 'Pao' Dhanashoti | Art Direction |
Art | Keith Walters | Property Master |
Costume & Make-Up | Watana Garum | Makeup Artist |
Production | Luke Torrevillas | Location Manager |
Directing | Thayr Harris | Second Unit Director |
Production | Sanjay Kumar | Production Supervisor |
Crew | Seng Kawee | Stunt Coordinator |
Sound | Thomas Harrison | Boom Operator |
Camera | Tesakarn Laopakdee | Key Grip |
Production | Ariq Anam Khan | Location Manager |
Crew | Fernando León González | Graphic Novel Illustrator |
Writing | Ande Parks | Original Story |
Writing | Joe Russo | Original Story |
Writing | Anthony Russo | Original Story |
Crew | Anthony N. | Stunts |
Crew | Henry Kingi Jr. | Stunts |
Crew | Amit Grover | Stunts |
Crew | Travis Gomez | Stunts |
Crew | Cody Mackie | Stunts |
Crew | Brett Praed | Stunts |
Crew | Philip Partridge | Stunts |
Crew | Tyler Witte | Stunts |
Crew | Brett Smrz | Stunt Driver |
Crew | Richard Cetrone | Stunts |
Crew | David Bueno | Stunts |
Crew | Laurence Chavez | Stunts |
Crew | Rico Burgos | Stunts |
Crew | Vonzell Carter | Stunts |