Logan en Victor zijn broers en tevens mutanten met bijzondere gaven. Nadat ze als soldaten worden gearresteerd, vraagt kolonel William Stryker het tweetal voor een bijzondere opdracht met een speciaal team van mutanten. Ze besluiten het te doen, maar op een gegeven moment stapt Logan op, om een vredig leven te starten. Als Logan een aantal jaren later echter wordt geconfronteerd met zijn gewelddadige broer Victor, besluit hij opnieuw met Stryker in zee te gaan. Stryker maakt van hem een uitzonderlijke mutant, sterk genoeg om Victor te verslaan. Wolverine is geboren.
Nee, helaas is X-Men Origins: Wolverine nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Debra Zane | Casting |
Camera | Donald McAlpine | Director of Photography |
Art | Mark Robins | Art Direction |
Production | Ralph Winter | Producer |
Editing | Nicolas De Toth | Editor |
Sound | Harry Gregson-Williams | Original Music Composer |
Production | Hugh Jackman | Producer |
Production | Richard Donner | Executive Producer |
Production | Lauren Shuler Donner | Producer |
Production | Stan Lee | Executive Producer |
Production | Avi Arad | Executive Producer |
Crew | Glenn Boswell | Stunt Coordinator |
Crew | Ray Anthony | Stunts |
Production | Bryan Singer | Producer |
Writing | David Benioff | Screenplay |
Crew | Chad Stahelski | Stunts |
Crew | David Leitch | Stunts |
Art | Michael Diner | Art Direction |
Production | Christine King | Casting |
Directing | Gavin Hood | Director |
Editing | Megan Gill | Editor |
Crew | Brian Smrz | Stunts |
Directing | Brian Smrz | Second Unit Director |
Production | Peter MacDonald | Co-Producer |
Writing | Skip Woods | Screenplay |
Art | Barry Robison | Production Design |
Crew | Kevin Thompson | Stunts |
Art | Ian Gracie | Supervising Art Director |
Camera | Larry Blanford | Second Unit Director of Photography |
Art | Sandy Walker | Set Decoration |
Crew | Ken Kirzinger | Stunts |
Crew | Mike Mitchell | Stunt Coordinator |
Camera | Greg Beaton | First Assistant Camera |
Camera | Justin Bergler | Second Assistant Camera |
Production | Louis G. Friedman | Unit Production Manager |
Production | Louis G. Friedman | Co-Producer |
Art | Brian Edmonds | Art Direction |
Art | Rebecca Cohen | Set Decoration |
Crew | J.J. Perry | Stunt Coordinator |
Crew | Mick Roughan | Stunts |
Crew | Ashley Fairfield | Stunts |
Crew | Nickolas Baric | Stunts |
Crew | Dalias Blake | Stunts |
Crew | Chris Mitchell | Stunts |
Crew | Christopher Gordon | Stunts |
Crew | Shea Adams | Stunts |
Crew | Sebastian Dickins | Stunts |
Crew | Mike Duncan | Stunts |
Crew | Steve Morris | Stunts |
Crew | Anthony McRae | Stunts |
Directing | James Bitonti | First Assistant Director |
Camera | Brad Shield | Second Unit Director of Photography |
Production | Michelle Russell | Unit Production Manager |
Crew | Byron J. Brochmann | Stunts |
Crew | Tim Connolly | Stunts |
Art | Karen Murphy | Art Direction |
Crew | Sam Hargrave | Stunts |
Directing | Paul Barry | First Assistant Director |
Production | John Palermo | Producer |
Crew | Nigel Harbach | Stunts |
Crew | Sylvesta Stuart | Stunts |
Crew | Efosa Otuomagie | Stunts |
Crew | David Schultz | Stunts |
Crew | Chelsea Bruland | Stunts |
Crew | Yves Cameron | Stunts |
Crew | Charles Jarman | Stunts |
Crew | Ric Anderson | Stunts |
Crew | Angela Moore | Stunts |
Crew | Angela Moore | Stunt Double |
Crew | Ernie Jackson | Stunts |
Crew | Trevor Jones | Stunts |
Camera | Dale H. Jahraus | "B" Camera Operator |
Camera | Trig Singer | "B" Camera Operator |
Camera | John Clothier | "A" Camera Operator |
Camera | Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Camera | Peter Rosenfeld | "A" Camera Operator |
Camera | Keir Beck | Camera Operator |
Camera | James H. Fisher | Still Photographer |
Camera | Calum McFarlane | Additional Camera |
Camera | Darrin Keough | "B" Camera Operator |
Crew | Scott Nicholson | Stunts |
Camera | Luke Nixon | First Assistant Camera |
Crew | Marky Lee Campbell | Stunts |
Camera | Dane Bjerno | Aerial Camera Technician |
Camera | Mark Rogers | Additional Still Photographer |
Visual Effects | Jerad Marantz | Character Designer |
Crew | Jon Valera | Fight Choreographer |
Camera | Stephen Maier | First Assistant "A" Camera |
Production | Simon Ambridge | Production Supervisor |
Crew | Dean Choe | Stunt Coordinator |
Camera | Peter McDougall | Camera Operator |
Art | Todd Harris | Concept Artist |
Visual Effects | Jeremy Stewart | VFX Artist |
Crew | Gulliver Page | Stunts |
Crew | Alex Kuzelicki | Stunts |
Camera | Mark Goellnicht | Steadicam Operator |
Visual Effects | Craig Lyn | Additional Visual Effects |
Crew | Daniel Stevens | Stunts |
Crew | Neal Horton | Stunts |
Production | Stewart Bethune | Production Manager |
Crew | Brett Sheerin | Stunts |
Camera | Taylor Matheson | First Assistant "A" Camera |
Crew | Judd Wild | Stunts |
Production | Alissa M. Kantrow | Unit Production Manager |
Camera | Brendan Gribble | First Assistant Camera |
Camera | Paul Shakeshaft | First Assistant "B" Camera |
Camera | Sasha Proctor | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Tov Belling | First Assistant Camera |
Crew | Gaston Morrison | Stunts |
Camera | Ian Bird | Dolly Grip |
Camera | Pat Waller | Grip |
Crew | Dane Farwell | Stunts |
Directing | Drew Bailey | Second Assistant Director |
Production | Marsha L. Swinton | Co-Producer |
Camera | Myron Parran | First Assistant Camera |
Camera | Jay Torta | First Assistant Camera |
Crew | Robert Jones | Stunts |
Camera | Mal Booth | Dolly Grip |
Camera | Tim Milligan | Dolly Grip |
Camera | Drew English | Clapper Loader |
Directing | Danielle Blake | Third Assistant Director |
Camera | Ian R. C. Levine | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Beau Hurren | Stunts |
Camera | Noor Razzak | Dolly Grip |
Camera | Lee Gibeau | Grip |
Crew | Mick Hodge | Stunts |
Crew | Chris Dowell | Post Production Supervisor |
Crew | Harley Durst | Stunts |
Crew | Leon Stripp | Stunts |
Visual Effects | Colin Cunningham | Visual Effects |
Crew | Richard Bradshaw | Stunts |
Crew | Mark Chin | Stunts |
Camera | Dan Morrison | Second Assistant Camera |
Camera | Cameron Morley | First Assistant Camera |
Camera | Brett Tracey | Second Assistant "B" Camera |
Directing | Bish Bishop | Second Second Assistant Director |
Camera | Scott Cozens | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Alys Rowe | Assistant Camera |
Crew | Andrea Berchtold | Stunts |
Production | Kim Gladman | Assistant Unit Manager |
Crew | George Saliba | Stunts |
Camera | Eoin O’Liddigh | Second Assistant Camera |
Camera | Lionel Tozer | Grip |
Crew | Marijke Rikki van Gyen | Stunts |
Crew | Anthony St. John | Stunts |
Production | Whitney Thomas | Associate Producer |
Production | Tic Carroll | Unit Manager |
Crew | Debra K. Chinn | Post Production Assistant |
Directing | Annie Weston | Second Unit Director |
Directing | Jon Attenborough | Third Assistant Director |
Directing | Jesse Allan | Additional Second Assistant Director |
Crew | Bernadette Van Gyen | Stunts |
Crew | Rian Goodge | Stunts |
Camera | Inaki De Ubago | Second Assistant Camera |
Camera | Steve Smith | Key Grip |
Crew | Wayne Pleace | Stunts |
Crew | William Lawrence | Stunts |
Crew | Robert Jago | Stunts |
Crew | Pete Hill | Stunts |
Crew | Ross Graham | Stunts |
Crew | Jason Gammell | Stunts |
Crew | Bob Bowles | Stunts |
Crew | Lee Adamson | Stunts |
Camera | Ryan Spearman | First Assistant Camera |
Camera | Helen Ward | Second Assistant "A" Camera |