In de jacht op een politiemoordenaar ontdekt een in diskrediet geraakte politieagent een grootschalig complot, waar zijn collega's bij zijn betrokken. Hierdoor moet de agent proberen te achterhalen op wie hij moet jagen en wie er juist op hem jagen. Tijdens de klopjacht wordt voor het eerst in de historie Manhattan volledig afgesloten, inclusief alle bruggen.
Nee, helaas is 21 Bridges nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Brian Kirk | Director |
Production | Joe Russo | Producer |
Production | Anthony Russo | Producer |
Production | Chadwick Boseman | Producer |
Costume & Make-Up | David C. Robinson | Costume Design |
Art | Regina Graves | Set Decoration |
Sound | Damian Canelos | Sound Mixer |
Sound | Jason Markey | Music Supervisor |
Art | Greg Berry | Production Design |
Art | Matteo De Cosmo | Art Direction |
Editing | Tim Murrell | Editor |
Production | Logan Coles | Producer |
Camera | Paul Cameron | Director of Photography |
Writing | Adam Mervis | Story |
Writing | Adam Mervis | Screenplay |
Art | Helena Holmes | Art Direction |
Sound | Henry Jackman | Original Music Composer |
Writing | Matthew Michael Carnahan | Screenplay |
Production | Mike LaRocca | Producer |
Production | Gigi Pritzker | Producer |
Sound | Alex Belcher | Original Music Composer |
Art | Deborah Jurvis | Art Department Coordinator |
Art | Paul Maiello | Construction Coordinator |
Costume & Make-Up | Pamela Peitzman | Makeup Department Head |
Art | Charles DiCiano | Set Dresser |
Art | William M. Staab | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Sian Richards | Makeup Designer |
Art | Daniel Galastro | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Larry M. Cherry | Hairstylist |
Art | Ron Mazzone | Set Dresser |
Art | Dennis Madigan | Set Dresser |
Art | Maegen Sacco | Set Decoration Buyer |
Art | Vinny Mazzarella | Property Master |
Art | Dana Michael | Set Decorating Coordinator |
Costume & Make-Up | Diane Dixon | Hair Department Head |
Art | Eric Fehlberg | Conceptual Illustrator |
Art | Joseph D. Weber | Set Designer |
Art | Billy Stearne | Set Dresser |
Art | Ian McCaffrey | Storyboard Artist |
Art | Karl Shefelman | Storyboard Artist |
Art | Anthony Liberatore | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Dionne Pitsikoulis | Makeup Artist |
Art | Kevin Isenberg | Set Dresser |
Art | Matthew Vietri | Set Dresser |
Lighting | Andrew Joffe | Electrician |
Lighting | Kurt Lennig | Gaffer |
Camera | Michael Leonard | First Assistant "B" Camera |
Crew | Spiro Razatos | Stunt Coordinator |
Camera | Edward Viola | Digital Imaging Technician |
Lighting | Stephen Breslin | Electrician |
Lighting | Neil Macrini | Electrician |
Camera | Matt Kennedy | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Ann Bryant | Assistant Costume Designer |
Production | Grant Wilfley | Extras Casting |
Camera | Ross Citrin | Digital Imaging Technician |
Camera | Robert Strait | Digital Imaging Technician |
Camera | Jon Sibert | Key Grip |
Lighting | Bill Vargo | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Aidan John Miller | Tailor |
Crew | Andy Gill | Stunt Coordinator |
Camera | Timothy James Kane | First Assistant Camera |
Lighting | Peter Schall | Rigging Gaffer |
Lighting | Daniel Rieser | Key Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Craig Anthony | Costumer |
Costume & Make-Up | Ricardo Louison | Costumer |
Costume & Make-Up | Angeline Zeigler | Key Costumer |
Camera | Derek Smith | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Maren Reese | Costumer |
Directing | Charles S. Rowe | Script Supervisor |
Crew | Denney Pierce | Stunt Coordinator |
Camera | Jon Graham | Camera Operator |
Camera | Dexter Kennedy | Drone Pilot |
Lighting | David Briggs | Electrician |
Lighting | Colin Harker | Electrician |
Costume & Make-Up | Carol Swan | Costumer |
Production | Melissa Braun | Extras Casting |
Camera | Jeffrey Steven Brink | Aerial Camera |
Costume & Make-Up | Marcia Patten | Costume Supervisor |
Camera | Malcolm A. Purnell | Camera Operator |
Camera | Doug Foote | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Nikia Nelson | Set Costumer |
Camera | Tim Sessler | Drone Pilot |
Camera | Johnny Erbes-Chan | Key Grip |
Costume & Make-Up | Jerome Parker | Costume Supervisor |
Camera | Adam Gonzalez | First Assistant "C" Camera |
Costume & Make-Up | Yolanda Vann | Costume Assistant |
Lighting | Phil Tartaglione | Electrician |
Camera | David Taicher | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Kelly Rose Gavenus | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Carly Campbell | Set Costumer |
Production | Scotty Anderson | Casting Associate |
Camera | Chong K. Pak | Camera Operator |
Lighting | Ed DiJoseph | Electrician |
Costume & Make-Up | Rita Squitiere | Costume Supervisor |
Camera | Onofrio Nino Pansini | Camera Operator |
Lighting | Christopher Ferguson | Lighting Programmer |
Camera | Patrick B. O'Brien | Camera Operator |
Lighting | Ryan Perkins | Electrician |
Lighting | Bill Almeida | Gaffer |
Costume & Make-Up | Clifford Wray | Set Costumer |
Sound | Jack Heeren | Foley Mixer |
Sound | Paul Urmson | Supervising Sound Editor |
Editing | Timothy J. Feeley | First Assistant Editor |
Production | Kate Vorhoff | Production Executive |
Sound | Lawrence Zipf | Sound Designer |
Sound | Jiho Kim | ADR Recordist |
Sound | Don White | Foley Mixer |
Crew | John Carrafa | Choreographer |
Crew | Claire Raskind | Unit Publicist |
Sound | Patrick Christensen | ADR Mixer |
Sound | Lee Salevan | Sound Effects Editor |
Sound | Paul Urmson | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Mark Burton | First Assistant Editor |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Sound | Jason Oliver | ADR Mixer |
Sound | Skip Lievsay | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Jay Rogers | Production Coordinator |
Editing | Tom Poole | Digital Intermediate Colorist |
Editing | John Diesso | Online Editor |
Production | Janelle Coleman | Travel Coordinator |
Sound | Kevin Schultz | Foley Mixer |
Sound | Igor Nikolic | Foley Editor |
Sound | Davi Aquino | Foley Recordist |
Sound | Wyatt Sprague | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Eric Sibley | Compositing Supervisor |
Sound | Felipe Pacheco | Music Editor |
Crew | Timothy D. Orr | Aerial Coordinator |
Production | Simon Drew | Production Executive |
Directing | Katri Billard | Script Supervisor |
Sound | Rick Chefalas | Assistant Sound Editor |
Sound | Ye Zhang | Sound Mixer |
Visual Effects | James McEvitt | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Gabriel Regentin | Visual Effects Supervisor |
Sound | Michael McMenomy | ADR Editor |
Sound | Kristin Catuogno | ADR Recordist |
Sound | Eric McAllister | Assistant Sound Editor |
Sound | Matthew Kay | Foley Mixer |
Crew | Saurabh Maurya | CG Supervisor |
Editing | Patrick Shewmaker | Colorist |
Production | Joanna Lara Zuppardi | Production Coordinator |
Production | Craig Hacker | Production Secretary |
Sound | Jac Rubenstein | Dialogue Editor |
Crew | Chris Blanton | Pilot |
Production | Alex R. Wagner | Production Secretary |
Sound | Sandra Fox | Foley Artist |
Sound | Goro Koyama | Foley Artist |
Sound | Gavin Hecker | Foley Mixer |
Sound | Lauren Danielak | Music Coordinator |
Production | Avy Kaufman | Casting |
Directing | Spiro Razatos | Second Unit Director |
Directing | Andy Gill | Second Unit Director |
Directing | Michele Ziegler | First Assistant Director |
Directing | Shane B. Scott | Script Supervisor |
Directing | Drew Ritson | Second Second Assistant Director |
Directing | Dan Majkut | Second Assistant Director |
Directing | John Rusk | First Assistant Director |
Directing | Xanthus Valan | Second Assistant Director |
Directing | Jakub Porembski | Second Second Assistant Director |
Production | Adrian Alperovich | Executive Producer |
Production | Felice Bee | Executive Producer |
Production | Adam Fogelson | Executive Producer |
Production | Malcolm Gray | Co-Producer |
Production | Mark Kamine | Executive Producer |
Production | Todd Makurath | Executive Producer |
Production | Melissa Rucker | Co-Producer |
Production | Rachel Shane | Executive Producer |
Production | Robert Simonds | Producer |
Production | Wang Zhongjun | Executive Producer |
Production | Wang Zhonglei | Executive Producer |
Crew | Nancy Young | Utility Stunts |
Crew | Abby Nelson | Stunt Double |
Crew | Becca GT | Stunt Double |
Crew | Debbie Evans | Stunt Driver |
Crew | Nancy Young | Stunts |
Crew | Caroline Vexler | Stunts |
Crew | Carrie Stearns | Stunts |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Crew | Abby Nelson | Stunts |
Crew | Noelle Therese Mulligan | Stunts |
Crew | Brionna Maria Lynch | Stunts |
Crew | Cheryl Lewis | Stunts |
Crew | Kaitlyn Hiller | Stunts |
Crew | Rosine 'Ace' Hatem | Stunts |
Crew | Becca GT | Stunts |
Crew | Debbie Evans | Stunts |
Crew | Alyma Dorsey | Stunts |
Crew | Nitasha Bhambree | Stunts |
Crew | Tiffany Abney | Stunts |
Visual Effects | Simon McKelleget | VFX Artist |
Crew | Charlie Picerni | Utility Stunts |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Jack Gill | Stunts |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Crew | Aja Frary | Stunts |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Crew | Dane Farwell | Stunts |
Crew | Steve Kelso | Stunt Driver |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Crew | Brian Smyj | Stunts |