Midway

Midway (2019)


  • Genre: Oorlog, Historisch, Actie, Drama
  • Release Datum: 2019-11-06
  • Beoordeling: 7.1/10 van 1124 stemmen
  • Lengte: 2uur 18min
  • Taal: 普通话
  • Productie: AGC Studios
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Roland Emmerich
star 7.1/10
Van 1,124 Stemmen

Plot

De Amerikaanse marine weet zich te herstellen nadat de Japanners in december 1941 dachten de Amerikaanse vloot in Pearl Harbor geheel tot zinken te hebben gebracht. Met hun overgebleven vliegdekschepen binden de Amerikanen in juni 1942 opnieuw de strijd aan, dit keer om het strategische eilandje Midway in de Stille Oceaan. Die slag om Midway wordt gezien als een van de meest belangrijke keerpunten in de Tweede Wereldoorlog waarin de Amerikanen, die sterk in de minderheid waren, door hun slimme tactiek bijna de gehele Japanse vloot tot zinken wist te brengen.

Kan ik Midway kijken op Netflix in Nederland?

Ja! de film Midway is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland!

Kijken op Netflix

Midway Trailer

  • Ed Skrein

    als Lieutenant Richard 'Dick' Best
  • Patrick Wilson

    als Rear Admiral Edwin T. Layton
  • Woody Harrelson

    als Admiral Chester W. Nimitz
  • Luke Evans

    als Commander Wade McClusky
  • Mandy Moore

    als Anne Best
  • Luke Kleintank

    als Lieutenant Clarence Earle Dickinson
  • Dennis Quaid

    als Vice Admiral William 'Bull' Halsey
  • Aaron Eckhart

    als Lieutenant Colonel Jimmy Doolittle
  • Keean Johnson

    als Chief Aviation Radioman James Murray
  • Nick Jonas

    als Bruno Gaido
  • Etsushi Toyokawa

    als Admiral Isoroku Yamamoto
  • Tadanobu Asano

    als Rear Admiral Tamon Yamaguchi
  • Darren Criss

    als Commander Eugene Lindsey
  • Brandon Sklenar

    als George 'Tex' Gay
  • Jake Manley

    als Willie West
  • Jun Kunimura

    als Vice Admiral Chūichi Nagumo
  • Nobuya Shimamoto

    als Captain Tomeo Kaku
  • Brennan Brown

    als Commander Joseph Rochefort
  • Jake Weber

    als Rear Admiral Raymond Spruance
  • Alexander Ludwig

    als Lieutenant Roy Pearce
  • David Hewlett

    als Husband Kimmel
  • Mark Rolston

    als Ernest King
  • Eric Davis

    als Captain Miles Browning
  • Kenny Leu

    als Zhu Xuesan
  • Rachael Perrell Fosket

    als Dagne Layton
  • Peter Shinkoda

    als Cmdr. Minoru Genda
  • James Carpinello

    als William Brockman
  • Tim Beckmann

    als Captain Rawlings
  • Sarah Halford

    als Marie Pearce
  • Cameron Brodeur

    als Sully Brown
  • Hiromoto Ida

    als Prime Minister Tojo
  • Hiroaki Shintani

    als Emperor Hirohito
  • Russell Dennis Lewis

    als Ensigh O’Flaherty
  • Geoffrey Blake

    als John Ford
  • Mikaël Conde

    als Bill Miller
  • Madison Roukema

    als Barbara Best
  • Christie Brooke

    als Millicent McClusky
  • Dustin Geiger

    als Paul Crosley
  • Jason Lee Hoy

    als Pat Rooney
  • Ellen Dubin

    als Admiral King Secretary
  • Jason New

    als Marine Captain (Midway)
  • Dean Schaller

    als Jack MacKenzie Jr.
  • Jacob Blair

    als Hank Potter
  • Kayo Yasuhara

    als Geisha
  • Rudolph Wallstrom

    als Petty Officer (Pacific HQ)
  • Matthew MacCaull

    als Staff Officer (Nimitz)
  • Philip Fu-Kang Wang

    als Chinese Major
  • Johan Strombergsson-Denora

    als Radioman #1 (Enterprise SC)
  • Nico DeCastris

    als Radioman #2 (Enterprise SC)
  • Alexandre Dubois

    als Radar Officer (Enterprise)
  • Tyler Elliot Burke

    als Radar Officer (Enterprise)
  • Raphael Grosz-Harvey

    als Lt. JG (Hospital)
  • Trevor Danielson

    als Talker
  • Agostino Michael Cimino

    als Buzz Davis (Sonar Tech Nautilus)
  • Takeshi Kurokawa

    als Imperial Guardsman
  • Ryuta Kato

    als Japanese Junior Officer (Yamat)
  • Garret Sato

    als Japanese Officer (Prison)
  • Neil Girvan

    als Navy Yard Inspector
  • Ellis Arch

    als Lofton Henderson
  • Robert Crooks

    als McClusky's Radioman
  • Sean Colby

    als Gay's Radioman
  • Kasey Ryne Mazak

    als Signal Officer (Akagi)
  • Ryo Hayashida

    als Deck Officer (Akagi)
  • Michael Chapman

    als Helmsman (Nautilus)
  • Masahiro Tanikawa Masa Tani

    als Damage Control Officer
  • Ryohei Arima

    als Japanese Lieutenant (Kaga)
  • Hiro Kanagawa

    als Makigumo Captain
  • Ken Takikawa

    als Makigumo Lieutenant
  • Leonardo Boudreau

    als Passing Sailor
  • Tony Christopher

    als SBD Pilot (Enterprise)
  • Yuta Takenaka

    als Staff Officer (Yamato)
  • Tatsuya Shirato

    als Flag Officer (Yamato)
  • Tyler Hall

    als William 'Slim' Townsend
  • Kyle Bougeno

    als Smoking Sailor
  • David Dacosta

    als Breathless Ensign (Enterprise)
  • Kazuki Gonzalez-Adachi

    als Hiryu Helmsman
  • Reyn Halford

    als Torpedo Room Chief
  • Toyoaki Ito Leung

    als Japanese Boy (10 YO)
  • Halta Nonen

    als Japanese Boy #2 (6 YO)
  • Adrian Spencer

    als Chief Medic (Enterprise)
  • James Hicks

    als Edwin Kroeger
  • Sebastian Pigott

    als Petty Officer #2
  • Simon Pelletier-Gilbert

    als Yorktown Spotter
  • Philippe Verville

    als Doolittle's Bombardier
  • Shigeru Yabuta

    als Japanese Duck Netting Officer
  • Seunghwan Min

    als Zero Pilots Squadron Leader
  • Christopher Tapia

    als Hiryu Pointer
  • Sangwon Jun

    als Hiryu Talker
  • Motoo Taira

    als Akagi Spotter
  • Ana Maria Lombo

    als Ballroom Singer
Sound Cary Weitz Boom Operator
Production Harald Kloser Producer
Sound Harald Kloser Music
Directing Roland Emmerich Director
Production Roland Emmerich Producer
Production Mark Gordon Producer
Sound Thomas Wanker Music
Art Doug Hardwick Construction Coordinator
Art Isabelle Guay Supervising Art Director
Art Kirk M. Petruccelli Production Design
Production Andrea Kenyon Casting Director
Sound Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Art Page Buckner Art Direction
Production Brent O'Connor Executive Producer
Production Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Production Yu Dong Executive Producer
Sound Michael Hoffman Sound Mixer
Costume & Make-Up Mario Davignon Costume Design
Art Carolyn 'Cal' Loucks Set Decoration
Crew Patrick Kerton Stunt Coordinator
Editing Ryan Stevens Harris Assistant Editor
Editing Adam Wolfe Editor
Visual Effects Patricia Binga Lead Animator
Costume & Make-Up Harlan Glenn Key Costumer
Editing Paul O'Bryan First Assistant Editor
Sound Steve Neal Sound Editor
Production Matt Jackson Executive Producer
Directing Martin Doepner First Assistant Director
Sound Matt Hovland ADR Mixer
Sound Tom Marks Sound Re-Recording Mixer
Crew Eric Rylander Special Effects Coordinator
Art Jean-Pierre Paquet Art Direction
Production Katie Doyle Casting Director
Camera Joseph Segura First Assistant Camera
Costume & Make-Up Marylou Lim Assistant Costume Designer
Crew Francie Brown Dialect Coach
Crew Craig Hosking Aerial Coordinator
Camera Reiner Bajo Still Photographer
Visual Effects Peter G. Travers Visual Effects Supervisor
Lighting Joshua Davis Gaffer
Lighting Dan Goyens Lighting Technician
Art Helene Lamarre Art Department Coordinator
Camera Robby Baumgartner Director of Photography
Costume & Make-Up Paul Corricelli Key Costumer
Editing Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Visual Effects Bryan Grill Visual Effects Supervisor
Lighting Eames Gagnon Gaffer
Costume & Make-Up Mahealani Diego Assistant Makeup Artist
Art Christine Youngstrom Art Department Coordinator
Camera Don King Underwater Camera
Costume & Make-Up Emilie Gauthier Makeup Designer
Camera Alan Markfield Still Photographer
Costume & Make-Up Linda D. Flowers Hairstylist
Visual Effects Derek Spears VFX Supervisor
Crew Puelo Deir Unit Publicist
Costume & Make-Up Tom Macdonald Costume Supervisor
Sound Josh Bower Boom Operator
Visual Effects Phil Jones VFX Supervisor
Crew Dan Smiczek CG Supervisor
Sound Patrick Christensen ADR Mixer
Production Eriko Miyagawa Casting Consultant
Costume & Make-Up Laine Rykes Key Makeup Artist
Lighting Don Tomich Rigging Gaffer
Crew Lukas Lepicovsky CG Supervisor
Visual Effects Greg Strasz Visual Effects Supervisor
Art Alvin S. Cabrinha Jr. Property Master
Art Christopher J. Wood Set Dresser
Visual Effects Rene Toye VFX Editor
Lighting Stephen Bacquet Lighting Technician
Lighting Rick Harris Key Rigging Grip
Camera Les T. Tomita Key Grip
Costume & Make-Up Cathie Valdovino Set Costumer
Visual Effects Sebastian Butenberg Animation Director
Art Gina Scarnati Textile Artist
Directing Lorette Leblanc Script Supervisor
Sound Jan Bezouška Sound Effects Editor
Crew Andrew Ryan Turner Visual Effects Editor
Lighting Rick Crum Electrician
Art Carolyne de Bellefeuille Art Direction
Costume & Make-Up Marcelo Padovani Assistant Hairstylist
Camera Dany Racine First Assistant "A" Camera
Costume & Make-Up Félix Larivière Hair Department Head
Camera Jeremy Brussell Best Boy Grip
Camera Julie Garceau Digital Imaging Technician
Writing Wes Tooke Screenplay
Camera Soupharak Keoborakoth Second Assistant "A" Camera
Lighting Pierre Daudelin Best Boy Electric
Costume & Make-Up Pamela Goldammer First Assistant Makeup Artist
Art Hale Mawae Set Dresser
Sound Marcin Kasiński Foley Editor
Art Martin Chalifoux Construction Manager
Camera Steven Cueva First Assistant Camera
Visual Effects Shae Salmon VFX Editor
Sound Dave Goetter ADR Mixer
Crew Harry Lu Armorer
Production Alastair Burlingham Executive Producer
Production Caitlin Well Casting Associate
Visual Effects Tefft Smith Pre-Visualization Supervisor
Art David Shauger Construction Coordinator
Sound Peter Bawiec Supervising Sound Editor
Sound Peter Bawiec Sound Re-Recording Mixer
Sound Wouter van Herwerden ADR Recordist
Visual Effects Thomas Dane Wagener Visual Effects Coordinator
Sound Louis Marion Production Sound Mixer
Crew Steven Spady Visual Effects Editor
Costume & Make-Up Ralph Malani Key Hair Stylist
Art Nicholas Rymond Leadman
Costume & Make-Up Sabrine Canuel Key Costumer
Visual Effects Laurent Taillefer Visual Effects Supervisor
Lighting Mike Gerzevitz Lighting Technician
Production Andrea Montana Knoll Production Consultant
Sound Jon Lawless ADR Recordist
Sound Taylor Westerfield Dialogue Editor
Visual Effects Babak Bina 3D Generalist
Visual Effects Daniel Perez 3D Generalist
Camera Alan Shultz Dolly Grip
Sound Matt Yocum Sound Effects Editor
Art Vicki Pui Concept Artist
Production Danny MAlin Extras Casting
Camera Marie-Julie Besse First Assistant Camera
Visual Effects Aaron Reznick Visual Effects Production Manager
Visual Effects Tricia Kim Matchmove Supervisor
Art Radia Slaimi Set Designer
Visual Effects Bill Wang Visual Effects Production Manager
Lighting David Villeneuve Electrician
Costume & Make-Up Nathalie Legault Assistant Makeup Artist
Visual Effects Micah Gallagher Compositing Supervisor
Costume & Make-Up Jen Martin Costumer
Costume & Make-Up Jean Scarabin Hairstylist
Visual Effects Greta Ruljevaite Visual Effects Producer
Directing Bethan Mowat First Assistant Director
Production Angela Laprete Production Consultant
Crew Marc Roth CG Supervisor
Visual Effects Errol Stussi Visual Effects Coordinator
Visual Effects Nick Crew Visual Effects Supervisor
Visual Effects Ilkka Uitto VFX Editor
Visual Effects Marshall Rainey Visual Effects Coordinator
Visual Effects Timur Yesilfiliz VFX Editor
Crew Prapanch Swamy CG Supervisor
Art Tom Curtis Set Dresser
Art Craig K. Lewis Set Decoration Buyer
Visual Effects Mandalyn Forbes Visual Effects Coordinator
Visual Effects Rodgers Paul Matte Painter
Costume & Make-Up Josh Mar Costumer
Lighting Allen Mozo Lighting Technician
Visual Effects Michael Porterfield Compositing Supervisor
Visual Effects Mariana Gorbea Modeling
Sound Michal Wilczewski Foley Editor
Production Karen Wood Casting Associate
Sound Jacek Wisniewski Foley Artist
Visual Effects Philip Nussbaumer VFX Supervisor
Visual Effects Florian Franke Compositing Lead
Visual Effects Rodions Jepejevs Compositing Lead
Visual Effects Mark Spindler Compositing Supervisor
Production Carsten H. W. Lorenz Executive Producer
Visual Effects Eun Young Kim Matte Painter
Camera Eric Aubin Second Assistant "B" Camera
Art Catherine Lam Set Designer
Crew Stephane Boisvert Generator Operator
Camera David Dinel Key Grip
Crew Rebecca Gausnell Dialect Coach
Visual Effects Thomas Weckenmann VFX Editor
Visual Effects Tricia Mulgrew Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Jean-Manuel Medina Hairstylist
Art Gaby Miègeville-Little Set Designer
Lighting Mónica Caballero Lighting Technician
Art Simon Théberge Set Designer
Sound Filip Stefanowski Foley Mixer
Art Pierre Antoine Rousse Set Dresser
Lighting John M.H. Lee Lighting Technician
Costume & Make-Up Aaron Ellis Costumer
Costume & Make-Up Arthur B Wilson III Hairstylist
Costume & Make-Up Catherine Lahaye Makeup Artist
Camera Gary Pachany First Assistant "B" Camera
Art Chris Lewis Set Designer
Sound Nicolas Dallaire ADR Recordist
Costume & Make-Up Jeong-Hwa Fonkalsrud Makeup Department Head
Visual Effects Magnus Skagerlund Modeling
Art Justin Neenan Set Designer
Art Cedric Levesque Set Dresser
Art Maxime Privé Set Dresser
Art Nicolas Privé Set Dresser
Art Johannes Muecke Title Designer
Art Johannes Muecke Storyboard Artist
Lighting Joshua Atkin Best Boy Electric
Camera Tuiaana Scanlan Best Boy Grip
Camera Reid Murphy Camera Operator
Camera Jeroen Hendriks Digital Imaging Technician
Camera Michael Keola Jones Dolly Grip
Lighting Aaron McMullen Electrician
Crew Todd Schatz Generator Operator
Lighting James Takahashi Rigging Grip
Lighting Curtis Wingerter Rigging Grip
Costume & Make-Up Liliane Saad Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Eli Girard Hairstylist
Costume & Make-Up Sheldon Yamauchi Hairstylist
Costume & Make-Up Paula Hong Hairstylist
Costume & Make-Up Christine Carrière Makeup Artist
Sound Natalia Lubowiecka Foley Editor
Visual Effects Joshua Hakim 3D Artist
Visual Effects Steve Seongik Hong Animation Supervisor
Visual Effects Johannes Wolz Animation Technical Director
Crew Evgeny Berbasov CG Supervisor
Crew Jason Hannen-Williams CG Supervisor
Crew Ryo Sakaguchi CG Supervisor
Crew Matthew Novak CG Supervisor
Visual Effects Jean-Philippe Tristant Compositing Lead
Visual Effects Enrique Sandoval Castro Compositing Lead
Visual Effects Danielle Norgate Compositing Lead
Visual Effects Henrique Reginato Compositing Lead
Visual Effects Phil Prates Compositing Supervisor
Visual Effects Egbert Reichel Compositing Supervisor
Visual Effects Michael J. Viera Compositing Supervisor
Visual Effects Ning Yan Lead Animator
Visual Effects Philipp Winterstein Lead Animator
Visual Effects Dasom Song Matte Painter
Visual Effects Peter Braeley Matte Painter
Visual Effects Chengwei Zheng Matte Painter
Visual Effects Mujia Liao Matte Painter
Visual Effects Kevin Mains Modeling
Visual Effects Zaki Saati Modeling
Visual Effects Dylan Dunford Modeling
Visual Effects Benjamin Lepine Modeling
Visual Effects Ron Schrems Modeling
Visual Effects Laura Carnegie VFX Editor
Visual Effects Adam Figielski VFX Supervisor
Visual Effects Selah Chung Visual Effects Coordinator
Visual Effects Natsai Todd Visual Effects Coordinator
Visual Effects Aditya Menon Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kin Yiu Visual Effects Coordinator
Visual Effects Gray Xi Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sophia Zhang Visual Effects Coordinator
Visual Effects Michael Armstrong Visual Effects Coordinator
Visual Effects Thelma Rangel Visual Effects Coordinator
Visual Effects Sofronie Dun Visual Effects Producer
Visual Effects Iva Modrah Visual Effects Producer
Visual Effects Troy Moore Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Sara Eva Gonzalez Costume Assistant
Production Daryl Baboulis-Gyscek Casting Assistant
Production Johanna Bautista Extras Casting
Production Dustin Snodgrass Extras Casting
Production Marie Medina Extras Casting Assistant
Directing Pauline Beraud Script Supervisor
Editing Trevor White Colorist
Crew Rob Scratch Mitchell Aerial Coordinator
Production Marie-Helene Roy Production Coordinator
Production Natacha Williams Travel Coordinator
Directing Carolina Jiménez Layout

Reacties

keyboard_arrow_up