Mr. Jones

Mr. Jones (2019)


  • Genre: Thriller, Drama, Historisch
  • Release Datum: 2019-10-25
  • Beoordeling: 6.3/10 van 102 stemmen
  • Lengte: 1uur 58min
  • Taal: English
  • Productie: Film Production
  • Productie Land: Poland, Ukraine, United Kingdom
  • Regisseur: Agnieszka Holland
star 6.3/10
Van 102 Stemmen

Plot

De jaren 30. We volgen de Welse journalist Gareth Jones in zijn onderzoek naar de Holodomor, een hongersnood veroorzaakt door de regering. Jones wordt bijgestaan door Ada Brooks, journaliste bij de New York Times. Jones moet meermaals vermijden dat alles in de doofpot wordt gestopt en ontmoet terwijl de jonge George Orwell.

Kan ik Mr. Jones kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Mr. Jones nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Mr. Jones beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Mr. Jones Trailer

  • James Norton

    als Gareth Jones
  • Vanessa Kirby

    als Ada Brooks
  • Peter Sarsgaard

    als Walter Duranty
  • Joseph Mawle

    als George Orwell
  • Fenella Woolgar

    als Miss Stevenson
  • Kenneth Cranham

    als Lloyd George
  • Celyn Jones

    als Matthew
  • Krzysztof Pieczyński

    als Maxim Litvinov
  • Michalina Olszańska

    als Yulia
  • Patrycja Volny

    als Bonnie
  • Beata Pozniak

    als Rhea Clyman
  • Edward Wolstenholme

    als Eugene Lyons
  • Oleg Drach

    als Leonid
  • Martin Hugh Henley

    als
  • Cara Chase

    als
  • Sabrina John

    als
Directing Agnieszka Holland Director
Sound Antoni Łazarkiewicz Original Music Composer
Production Pam Roberts Line Producer
Sound Marcin Matlak Sound Effects Editor
Production Colin Jones Casting
Costume & Make-Up Janusz Kaleja Key Makeup Artist
Art Robert Wischhusen-Hayes Set Decoration
Costume & Make-Up Galina Otenko Costume Design
Production Magdalena Szwarcbart Casting Director
Production Toby Spigel Casting Associate
Costume & Make-Up Aleksandra Staszko Costume Design
Art Fiona Gavin Art Direction
Sound Filip Krzemień Sound Re-Recording Mixer
Production Angus Lamont Co-Producer
Editing Michał Czarnecki Editor
Production Yehor Olesov Co-Producer
Camera Robert Palka Still Photographer
Art Kinga Babczyńska Set Decoration
Art Grzegorz Piątkowski Production Design
Production Jeff Field Executive Producer
Production Klaudia Smieja Producer
Production Tomasz Karczewski Associate Producer
Production Marcin Piasecki Associate Producer
Camera Tomasz Naumiuk Director of Photography
Production Jacek Kulczycki Associate Producer
Production Magdalena Zimecka Associate Producer
Production Magdalena Zimecka Co-Producer
Production Stanislaw Dziedzic Producer
Production Alla Samoilenko Casting Director
Visual Effects Alexandr Suvorov Special Effects Supervisor
Editing Krzysztof Korybut Daszkiewicz Assistant Editor
Production Shona Mackenzie Production Coordinator
Lighting Lukasz Glaszczka Gaffer
Camera Igor Slupecki Best Boy Grip
Camera Sebastian Frac Key Grip
Camera Filip Jurzyk Drone Cinematographer
Writing Andrea Chalupa Screenplay
Production Andrea Chalupa Producer
Production Leah Temerty Lord Executive Producer
Production Izabela Helbin Associate Producer
Production Patryk Tomiczek Associate Producer
Production Bogna Szewczyk Line Producer
Sound Rafal Lenart Boom Operator
Art Paulina Korwin-Kochanowska Set Decoration
Sound Pawel Juzwuk Music Consultant
Directing Karolina Foltyn Script Supervisor
Visual Effects Michal Konwicki VFX Supervisor
Visual Effects Franciszek Jankowski VFX Supervisor
Crew Roy Murfin Special Effects Technician
Camera Marcin Kukla Drone Cinematographer
Lighting Mateusz Dybiec Electrician
Lighting Maciej Konopczynski Electrician
Lighting Michal Marciniak Electrician
Lighting Bartlomiej Modrak Electrician
Lighting Rafal Seraj Electrician
Lighting Mariusz Sojak Electrician
Lighting Marcin Szychowski Electrician
Lighting Bartosz Szymaniak Electrician
Camera Maksim Najdienow First Assistant Camera
Camera Pavel Alekseenko First Assistant Camera
Camera Bogdan Ruslan Steadicam Operator
Crew January Jarnot Techno Crane Operator
Crew Maciej Jarnot Techno Crane Operator
Costume & Make-Up Stanislaw Dolinski Makeup & Hair
Costume & Make-Up Blazej Pintara Makeup & Hair
Art Marcin Nosal Construction Foreman
Art Andrey Gontar Construction Manager
Art Ryszard Idzik Construction Manager
Art Marta Artyfikiewicz Graphic Designer
Art Dorota Pabel Graphic Designer
Art Maria Wilk Graphic Designer
Production Nataliya Gordey Casting Assistant
Production Pawel Mlak Extras Casting
Production Iza Szpilka Extras Casting
Production Alana Herron Extras Casting Assistant
Production Iryna Domnina Production Coordinator

Reacties

keyboard_arrow_up