De jaren 30. We volgen de Welse journalist Gareth Jones in zijn onderzoek naar de Holodomor, een hongersnood veroorzaakt door de regering. Jones wordt bijgestaan door Ada Brooks, journaliste bij de New York Times. Jones moet meermaals vermijden dat alles in de doofpot wordt gestopt en ontmoet terwijl de jonge George Orwell.
Nee, helaas is Mr. Jones nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Agnieszka Holland | Director |
Sound | Antoni Łazarkiewicz | Original Music Composer |
Production | Pam Roberts | Line Producer |
Sound | Marcin Matlak | Sound Effects Editor |
Sound | Marcin Matlak | Production Sound Mixer |
Production | Colin Jones | Casting |
Costume & Make-Up | Janusz Kaleja | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Janusz Kaleja | Makeup Designer |
Art | Robert Wischhusen-Hayes | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Halyna Otenko | Costume Design |
Production | Magdalena Szwarcbart | Casting Director |
Production | Toby Spigel | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Ola Staszko | Costume Design |
Art | Fiona Gavin | Art Direction |
Sound | Filip Krzemień | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Angus Lamont | Co-Producer |
Editing | Michał Czarnecki | Editor |
Production | Yehor Olesov | Co-Producer |
Camera | Robert Pałka | Still Photographer |
Art | Kinga Babczyńska | Set Decoration |
Art | Grzegorz Piątkowski | Production Design |
Production | Jeff Field | Executive Producer |
Production | Klaudia Śmieja-Rostworowska | Producer |
Production | Tomasz Karczewski | Associate Producer |
Production | Marcin Piasecki | Associate Producer |
Camera | Tomasz Naumiuk | Director of Photography |
Directing | Olga Chajdas | Second Unit Director |
Production | Jacek Kulczycki | Associate Producer |
Production | Magdalena Zimecka | Associate Producer |
Production | Magdalena Zimecka | Co-Producer |
Production | Stanislaw Dziedzic | Producer |
Production | Alla Samoilenko | Casting Director |
Production | Viktor Shevchenko | Location Manager |
Visual Effects | Oleksandr Suvorov | Special Effects Supervisor |
Editing | Krzysztof Korybut-Daszkiewicz | Assistant Editor |
Sound | Wojciech Kowalewski | Musician |
Production | Shona Mackenzie | Production Coordinator |
Lighting | Łukasz Głaszczka | Gaffer |
Camera | Igor Słupecki | Best Boy Grip |
Camera | Sebastian Frac | Key Grip |
Camera | Filip Jurzyk | Drone Cinematographer |
Writing | Andrea Chalupa | Screenplay |
Production | Andrea Chalupa | Producer |
Camera | Zbigniew Gustowski | Focus Puller |
Production | Leah Temerty Lord | Executive Producer |
Production | Izabela Helbin | Associate Producer |
Production | Patryk Tomiczek | Associate Producer |
Production | Bogna Szewczyk-Skupień | Line Producer |
Sound | Rafał Lenart | Boom Operator |
Sound | Wojciech Mielimąka | Sound Supervisor |
Art | Paulina Korwin-Kochanowska | Set Decoration |
Sound | Paweł Juzwuk | Music Consultant |
Directing | Karolina Foltyn | Script Supervisor |
Visual Effects | Michal Konwicki | VFX Supervisor |
Visual Effects | Franciszek Jankowski | VFX Supervisor |
Crew | Roy Murfin | Special Effects Technician |
Camera | Marcin Kukla | Drone Cinematographer |
Lighting | Mateusz Dybiec | Electrician |
Lighting | Maciej Konopczynski | Electrician |
Lighting | Michał Marciniak | Electrician |
Lighting | Bartlomiej Modrak | Electrician |
Lighting | Rafal Seraj | Electrician |
Lighting | Mariusz Sojak | Electrician |
Lighting | Marcin Szychowski | Electrician |
Lighting | Bartosz Szymaniak | Electrician |
Camera | Maksim Najdienow | First Assistant Camera |
Camera | Pavel Alekseyenko | First Assistant Camera |
Camera | Bogdan Ruslan | Steadicam Operator |
Crew | January Jarnot | Techno Crane Operator |
Crew | Maciej Jarnot | Techno Crane Operator |
Costume & Make-Up | Stanislaw Dolinski | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Błażej Pintara | Makeup & Hair |
Art | Marcin Nosal | Construction Foreman |
Art | Andrey Gontar | Construction Manager |
Art | Ryszard Idzik | Construction Manager |
Art | Marta Artyfikiewicz | Graphic Designer |
Art | Dorota Pabel | Graphic Designer |
Art | Maria Wilk | Graphic Designer |
Production | Nataliya Gordey | Casting Assistant |
Production | Pawel Mlak | Extras Casting |
Production | Iza Szpilka | Extras Casting |
Production | Alana Herron | Extras Casting Assistant |
Production | Iryna Domnina | Production Coordinator |
Production | Serhii Demydov | Unit Production Manager |