Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody (2018)


  • Genre: Muziek, Drama, Historisch
  • Release Datum: 2018-10-24
  • Beoordeling: 8/10 van 13112 stemmen
  • Lengte: 2uur 14min
  • Taal: English
  • Productie: GK Films
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Bryan Singer
star 8/10
Van 13,112 Stemmen

Plot

Bohemian Rhapsody is een ode aan de legendarische rockband Queen, hun unieke muziek en hun buitengewone zanger en frontman Freddie Mercury. Freddie vocht tegen stereotypen, trotseerde conventies en groeide zo uit tot een van de meest geliefde entertainers ter wereld. De film vertelt niet alleen over de bliksemsnelle opkomst van de band, hun revolutionaire geluid en Freddie's solocarrière, maar ook over de hereniging en een van de meest legendarische optredens in de geschiedenis van de rockmuziek.

Kan ik Bohemian Rhapsody kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Bohemian Rhapsody nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Bohemian Rhapsody beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Bohemian Rhapsody Trailer

  • Rami Malek

    als Freddie Mercury
  • Gwilym Lee

    als Brian May
  • Ben Hardy

    als Roger Taylor
  • Joseph Mazzello

    als John Deacon
  • Lucy Boynton

    als Mary Austin
  • Aidan Gillen

    als John Reid
  • Allen Leech

    als Paul Prenter
  • Tom Hollander

    als Jim Beach
  • Mike Myers

    als Ray Foster
  • Aaron McCusker

    als Jim Hutton
  • Meneka Das

    als Jer Bulsara
  • Ace Bhatti

    als Bomi Bulsara
  • Priya Blackburn

    als Kashmira Bulsara
  • Max Bennett

    als David
  • Dermot Murphy

    als Bob Geldof
  • Dickie Beau

    als Kenny Everett
  • Jack Roth

    als Tim Staffell
  • Neil Fox-Roberts

    als Mr. Austin
  • Jess Radomska

    als Cheryl
  • Michelle Duncan

    als Shelley Stern
  • Ross Green

    als Reporter 1
  • Bruce Mackinnon

    als Reporter 2
  • Joshua Higgott

    als Reporter 3
  • Pat Lally

    als Reporter 4
  • William Owen

    als Reporter 5
  • Philip Andrew

    als Reinhold Mack
  • Tim Plester

    als RT Baker
  • Felipe Bejarano

    als Brazilian Crewman
  • Kieran Hardcastle

    als Heathrow Baggage Handler
  • Martin Oelbermann

    als German TV Journalist
  • Ian Gabriel Dumdum

    als Hospital Doctor
  • Matt Greenwood

    als Young Man at Clinic
  • Royce Cronin

    als TV Director
  • James MacLaren

    als A & R Man
  • Andrew Bowerman

    als Smile Audience Member
  • Drew P.

    als Live Aid Organiser
  • Haf Gibson

    als Roger's Girlfriend 1
  • Honor Hellon

    als Roger's Girlfriend 2
  • Rosy Benjamin

    als Dominique
  • Leila Crerar

    als Chrissie
  • Katherine Newman

    als Veronica
  • Adam Rauf

    als Young Farrokh Bulsara
  • Peter Howe

    als Engineer at Studio
  • John Ottman

    als Live TV Director
  • James Wallace

    als Technical Director
  • Matthew Houston

    als Larry Mullen Jr. (uncredited)
  • Scott Morrison Watson

    als Steve (uncredited)
  • Devlin Lloyd

    als Floor Manager (uncredited)
  • Stefan Kopiecki

    als Video Producer (uncredited)
  • Garry Summers

    als Voice Doctor (uncredited)
  • Matthew Fredricks

    als Freddie's Lover (uncredited)
  • Ian Jareth Williamson

    als Freddie's Former Lover (uncredited)
  • Adam Lazarus

    als Raver (uncredited)
  • Johanna Thea

    als VIP Party Guest (uncredited)
  • Adam Lambert

    als Man at Truck Stop (uncredited)
  • Amor Evans

    als
  • Andreea Helen David

    als Live Aid Volunteer (uncredited)
Production Arnon Milchan Executive Producer
Production Robert De Niro Producer
Production Dexter Fletcher Executive Producer
Production Susie Figgis Casting
Production Jane Rosenthal Executive Producer
Directing Bryan Singer Director
Production Bryan Singer Producer
Editing John Ottman Editor
Camera Newton Thomas Sigel Director of Photography
Sound Peter Burgis Foley Artist
Writing Peter Morgan Story
Production Graham King Producer
Production Michael Schaefer Production Executive
Camera Hamish Doyne-Ditmas Camera Operator
Costume & Make-Up Julian Day Costume Design
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Art Anna Lynch-Robinson Set Decoration
Costume & Make-Up Sian Evans Costume Supervisor
Production Denis O'Sullivan Executive Producer
Sound Mark DeSimone ADR Mixer
Production Roger Taylor Producer
Sound Roger Taylor Music Producer
Production Jim Beach Producer
Production Brian May Producer
Sound Brian May Music Producer
Production Richard Hewitt Co-Producer
Costume & Make-Up Eva von Bahr Prosthetic Makeup Artist
Sound Andy Kennedy Sound Effects Editor
Visual Effects Mark Holt Special Effects Supervisor
Camera Nanu Segal Second Unit Director of Photography
Writing Anthony McCarten Screenplay
Writing Anthony McCarten Story
Sound Linda Brenon ADR Mixer
Directing Gayle Dickie Second Assistant Director
Costume & Make-Up Julio Parodi Key Hair Stylist
Camera Alex Bailey Still Photographer
Art Aaron Haye Production Design
Costume & Make-Up Yanika Waters Wardrobe Supervisor
Sound Neil Stemp Music Editor
Sound Alastair Sirkett Sound Effects Editor
Art David Hindle Supervising Art Director
Crew William Conacher Dialect Coach
Art Hannah Moseley Art Direction
Sound Alistair Hawkins Sound Effects Editor
Sound John Warhurst Supervising Sound Editor
Sound John Warhurst Supervising Music Editor
Visual Effects Carl Grinter Visual Effects Producer
Visual Effects Paul Norris Visual Effects Supervisor
Sound Niv Adiri Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Glen Gathard Foley Mixer
Art Marco Anton Restivo Art Direction
Visual Effects Tim Field Visual Effects Producer
Visual Effects Becky Roberts Visual Effects Producer
Camera Peter Robertson Camera Operator
Camera Peter Robertson Steadicam Operator
Crew Moira Houlihan Unit Publicist
Sound Tim Cavagin Sound Re-Recording Mixer
Sound Nina Hartstone Supervising ADR Editor
Sound Nina Hartstone Supervising Dialogue Editor
Production Charlotte Wright Location Manager
Costume & Make-Up Natasha Nikolic Makeup & Hair
Costume & Make-Up Kate Laver Set Costumer
Costume & Make-Up Jan Sewell Hair Designer
Costume & Make-Up Jan Sewell Makeup Designer
Art Terry Woods Property Master
Costume & Make-Up Mark Coulier Prosthetic Supervisor
Camera Michael Green Focus Puller
Costume & Make-Up David Malinowski Prosthetic Makeup Artist
Lighting Lee Walters Gaffer
Directing Cathy Doubleday Script Supervisor
Directing Rowena Ladbury Script Supervisor
Sound Jens Rosenlund Petersen Dialogue Editor
Visual Effects Jenny Basen Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Love Larson Prosthetic Makeup Artist
Sound Mark Appleby ADR Mixer
Art Jo Hawthorne Construction Manager
Visual Effects Jason McDonald Pre-Visualization Supervisor
Camera Rina Yang Second Unit Director of Photography
Editing Jonas Jangvad Color Assistant
Costume & Make-Up Louie Zakarian Makeup & Hair
Costume & Make-Up Rebecca Cole Hair Supervisor
Crew Joseph Farrant Visual Effects Editor
Lighting Ionut Apetroae Electrician
Crew Jon Baker Armorer
Costume & Make-Up Charlie Hounslow Makeup & Hair
Costume & Make-Up Renata Gilbert Hair Supervisor
Visual Effects Simona De Angelis Visual Effects Coordinator
Camera Nick Ray Best Boy Grip
Editing Sascha Dhillon Associate Editor
Art Alice Sutton Art Direction
Crew Dino Fazzani Armorer
Production Vanessa Baker ADR Voice Casting
Camera Sean Rogers Libra Head Technician
Sound Louise Burton Assistant Sound Editor
Costume & Make-Up Valter Casotto Prosthetic Makeup Artist
Camera Ryan Taggart First Assistant Camera
Art Douglas Ingram Storyboard Artist
Production Paul B. Gibbs Production Accountant
Sound Becky Bentham Music Supervisor
Crew Liam McCartney Armorer
Art Matt Curtis Title Designer
Production Kirsty Kinnear Casting Associate
Sound John Casali Production Sound Mixer
Sound Zoe Freed Foley Artist
Visual Effects Balendu Kurup Visual Effects Production Manager
Crew Phil Eldridge Visual Effects Editor
Sound Kristin Catuogno ADR Recordist
Camera Russel Torode Additional Second Assistant Camera
Costume & Make-Up Sarah Dutton Costumer
Sound Rory de Carteret ADR Mixer
Camera Gary Hutchings Key Grip
Sound Mike Tehrani ADR Mixer
Crew Sam Dormer Armorer
Camera Sacha Jones Additional First Assistant Camera
Directing Jack Ravenscroft First Assistant Director
Directing Claire Frayn Third Assistant Director
Costume & Make-Up Talulah Mason Costume Assistant
Visual Effects Thomas Phillips-Howard Animation
Costume & Make-Up Marzenna Fus-Mickiewicz Makeup Artist
Camera Andy Edridge Dolly Grip
Camera Adam Sculthorp Aerial Camera
Camera Dani Rose Drone Pilot
Sound Jonathan Connaught Music Coordinator
Camera Ian Coffey First Assistant Camera
Sound Jemma Riley-Tolch Foley Mixer
Directing Tom White Second Unit First Assistant Director
Camera Callum Watt Grip
Crew James Noorani Visual Effects Editor
Visual Effects Paige Andrews Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Charles Gillies Costume Assistant
Visual Effects Ben Hicks 2D Supervisor
Lighting Jamie Bruce Lighting Technician
Production Peter Oberth Producer
Costume & Make-Up Daniela Cazmal Costume Assistant
Sound George Atkins ADR Mixer
Art Claire Shakespeare Art Direction
Camera Dan Carling Digital Imaging Technician
Camera Oliver Hadlow-Martin Digital Imaging Technician
Camera Chris Belcher Digital Imaging Technician
Editing Chris Francis Color Assistant
Editing Jonathan Smiles Dailies Technician
Art Rachel Aulton Standby Art Director
Visual Effects Sullivan Richard Matte Painter
Crew Thomas Lloyd Special Effects Technician
Crew Adrian Bennett Special Effects Technician
Crew Mark Wilkinson Carpenter
Art Warren Parkinson Assistant Property Master
Visual Effects Chris Clarke VFX Director of Photography
Lighting Seth Crosby Electrician
Directing Sam Rook Second Assistant Director
Camera James Paul Thomas Second Assistant Camera
Editing Gareth Parry Online Editor
Art Simon Hutchings Standby Painter
Camera Francesco Ferrari First Assistant Camera
Production Catherine Francis Assistant Accountant
Sound Adam Bourne Foley Editor
Crew Mark Weatherbe Special Effects Technician
Production Alex Kerr First Assistant Accountant
Production Danielle Rogers Production Secretary
Editing Lucie Barbier Color Assistant
Sound Lottie Wade ADR Recordist
Art Charlotte Hutchings Assistant Art Director
Art Olly Williams Assistant Art Director
Sound Madison Westwood Assistant Music Supervisor
Production Charlotte Michel Production Coordinator
Editing Aaron Coot Dailies Operator
Production Fraser Grant Production Accountant
Costume & Make-Up James Shuttleworth Costume Assistant
Costume & Make-Up Nadia Merabti Principal Costumer
Art Valentina Romano Art Department Coordinator
Lighting Tom Campbell Electrician
Lighting Alice Stevens Electrician
Costume & Make-Up Luisa Ridge Makeup & Hair
Costume & Make-Up Emma Stokes Costumer
Editing Greg Fisher Colorist
Editing Doychin Margoevski Colorist
Editing Danielle El-Hendi First Assistant Editor
Art John W. Wheatley Props
Sound John W. Wheatley Music Consultant
Production Maria Fernanda Llamosa Assistant Accountant
Production Hayleigh Roberts Assistant Production Coordinator
Production Valerie Rose Assistant Production Coordinator
Production Iona Westlake Assistant Production Coordinator
Crew Hugh O'Shea Dialect Coach
Crew Nick Trumble Dialect Coach
Production Sarah Lyall Payroll Accountant
Production Maryllis Gonzalez Payroll Accountant
Production Oliver Brown Production Assistant
Production Carmen Marina Production Assistant
Production Charles Redif Production Assistant
Production Dougal Mackenzie Smith Production Assistant
Production Josephina van Leeuwen Production Assistant
Production Adele Steward Production Coordinator
Production Nicola Bisello Production Secretary
Production Jo Seager Production Secretary
Production Dennis Eleveld Researcher
Crew Avril Kiss Unit Medic
Visual Effects Karnati Avinash 3D Artist
Visual Effects Imran Ahmed Raichuri 3D Artist
Visual Effects Vishnu Simha 3D Modeller
Lighting Akshay Vichare Lighting Supervisor
Visual Effects Wesley Vet Matchmove Supervisor
Visual Effects Neha Singh Modeling
Visual Effects Ankur Singh Modeling
Visual Effects Georgia Benjamin Visual Effects Coordinator
Visual Effects Keerthinivasan Krishnamurthy Visual Effects Coordinator
Visual Effects Nell Lloyd-Malcolm Visual Effects Coordinator
Crew Halley Docherty Visual Effects Editor
Visual Effects Vasilis Karatziva Visual Effects Production Manager
Visual Effects Victoria Rank Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Ana Grgic Visual Effects Supervisor
Editing Leigh Myers Digital Intermediate
Sound Lizzie Campbell-Kelly ADR Coordinator
Production Jannika Öberg Production Coordinator
Sound Tom Melling Sound Mix Technician
Sound Harry Jones ADR Recordist
Directing Zoe Liang Second Unit First Assistant Director
Art Lucy Howe Set Decoration
Costume & Make-Up Madlen Mierzwiak Hairstylist
Art Hannah Kons Graphic Designer
Art James Waddingham Supervising Carpenter
Camera Maiya Rose Second Assistant Camera
Costume & Make-Up Stacey Clare Richards Costume Assistant
Art Carly Mason Graphic Designer
Sound William Miller Sound Mix Technician
Sound Alan MacFeely Sound Mixer
Costume & Make-Up Kieron Stone Costume Assistant
Directing Katrina Mense-Chase Assistant Director
Editing John A. Maltby Dailies Operator
Costume & Make-Up Grace Clark Costume Assistant
Costume & Make-Up Chloe Holland Costume Assistant
Art Paul Gunner Painter
Art Neneh Lucia Art Department Assistant
Art Imogen McGrath Art Department Assistant
Sound Gibran Farrah ADR Mixer
Costume & Make-Up Kirsty Martin Hairstylist
Costume & Make-Up Veridiana Ferraz Costume Assistant
Costume & Make-Up Rosie Stoward Costume Assistant
Costume & Make-Up Maria Smith Costumer
Editing Shing Hong Chan Color Assistant
Camera Ashlea Tamara Downes Assistant Camera
Camera James Cronin BTS Photographer
Art Tara Kelleher Art Department Assistant
Art Dalia Gellert Assistant Set Decoration
Art Lotty Sanna Assistant Set Decoration
Crew Toby Bellchambers Carpenter
Crew Marcus Ehren Carpenter
Art Christopher Waugh Greensman
Art Gary Dempsey Painter
Art James Flanagan Props
Art Lee Illingworth Props
Art Luke A.D. Saele Props
Art Conor Maclay Set Dresser
Art Frank Collins Supervising Carpenter
Art Sarah White Set Decoration
Crew Emily Fisher Special Effects Technician
Crew Tim Hampton Special Effects Technician
Visual Effects Milos Milosevic Compositing Supervisor
Directing Jamie Graham Third Assistant Director
Crew Melisa Rodop Set Production Assistant
Crew Grace James Set Production Assistant
Crew Bárbara Morelos-Zaragoza Translator

Reacties

keyboard_arrow_up