'Sweet Country' speelt zich af in 1929 in de buitenwijk van het Northern Territory. Sam is een aboriginal van middelbare leeftijd die werkt voor een vriendelijke predikant, Fred Smith. Harry Marsh keert terug van het westelijk front en wordt aangesteld als de nieuwe stationsoperator.
Nee, helaas is Sweet Country nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Warwick Thornton | Director |
Writing | David Tranter | Writer |
Writing | Steven McGregor | Writer |
Art | Tony Cronin | Production Design |
Editing | Nick Meyers | Editor |
Costume & Make-Up | Heather Wallace | Costume Design |
Camera | Warwick Thornton | Director of Photography |
Production | David Jowsey | Producer |
Costume & Make-Up | Rebecca Buratto | Assistant Makeup Artist |
Crew | Rachel Higgins | Post Production Supervisor |
Sound | Phil Heywood | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Michael Corridore | Still Photographer |
Camera | Matt Coulam | Best Boy Grip |
Production | Jesse Goninon | Location Manager |
Art | Matt Landreth | Construction Manager |
Sound | Lachlan Harris | Sound Designer |
Crew | Reg Roordink | Stunt Coordinator |
Camera | Drew English | First Assistant "B" Camera |
Editing | Trish Cahill | Colorist |
Costume & Make-Up | Jen Rossiter | Hair Designer |
Directing | James Dubay | Third Assistant Director |
Lighting | Max Gersbach | Electrician |
Art | Jennifer Drake | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jen Rossiter | Makeup Designer |
Directing | Tom Read | First Assistant Director |
Crew | Kara MacLean | Unit Publicist |
Production | Kim Bostock | Unit Manager |
Editing | Annie Zhang | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Beverley Freeman | Makeup & Hair |
Editing | Miska Mandic | First Assistant Editor |
Crew | John Sanderson | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Olivia Iacobelli | Costume Supervisor |
Camera | Tamara Dean | Still Photographer |
Camera | Daniel Foeldes | First Assistant "B" Camera |
Production | Tanith Glynn-Maloney | Extras Casting |
Production | Emma Marshall | Production Coordinator |
Sound | Mick Boraso | Sound Effects Editor |
Sound | Evan McHugh | ADR Recordist |
Sound | Taras Spahic | Assistant Sound Editor |
Crew | Scott Warwick | Armorer |
Production | Anousha Zarkesh | Casting |
Crew | John Haratzis | Scenic Artist |
Sound | James Andrews | ADR & Dubbing |
Sound | Sam Gain-Emery | Supervising Sound Editor |
Sound | Thom Kellar | Supervising Sound Editor |
Sound | Adrian Medhurst | Foley Artist |
Camera | Warwick Baker | Still Photographer |
Camera | Dylan River | Second Unit Director of Photography |
Sound | Michael Yezerski | Original Music Composer |
Directing | Shannon Crotty | Second Assistant Director |
Camera | Jules Wurm | First Assistant "A" Camera |
Crew | Ningali Lawford | Dialogue Coach |
Art | Theo Benton | Art Direction |
Sound | Chris Goodes | ADR Recordist |
Camera | Martin Fargher | Key Grip |
Writing | Stephen Cleary | Script Editor |
Camera | Michael Fairbairn | Second Assistant Camera |
Production | Elspeth Baird | Production Accountant |
Production | Fiona Lanyon | Line Producer |
Directing | Dylan River | Second Unit Director |
Sound | Will Sheridan | Boom Operator |
Crew | Kevin McLean | Unit Publicist |
Production | Greer Simpkin | Producer |
Production | Scott Otto Anderson | Executive Producer |
Production | Craig Deeker | Executive Producer |
Production | Christina Kennedy | Executive Producer |
Production | Trevor Kennedy | Executive Producer |
Production | Oliver Lawrance | Executive Producer |
Production | Andrew Mackie | Executive Producer |
Production | Richard Payten | Executive Producer |