Blu is een zeldzame hyacinthara die denkt dat hij de laatste van zijn soort is. Wanneer hij echter ontdekt dat dit helemaal niet zo is, besluit hij zijn kooi in Minnesota te verlaten en op reis te gaan naar Rio de Janeiro. Samen met Jewel, de andere zeldzame papegaai van zijn soort, komt Blu in een onverwacht avontuur terecht.
Nee, helaas is Rio nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Chris Wedge | Executive Producer |
Directing | Carlos Saldanha | Director |
Writing | Carlos Saldanha | Story |
Production | John C. Donkin | Producer |
Sound | Dennie Thorpe | Foley |
Sound | Jana Vance | Foley |
Sound | Juan Peralta | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John Powell | Original Music Composer |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Sound | Teresa Eckton | Sound Effects Editor |
Production | Christian Kaplan | Casting |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Sound | Randy Thom | Supervising Sound Editor |
Sound | Randy Thom | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Justin Leach | Rigging Supervisor |
Writing | Sam Harper | Screenplay |
Sound | Jemaine Clement | Musician |
Editing | Harry Hitner | Editor |
Writing | Don Rhymer | Screenplay |
Sound | Dave Metzger | Orchestrator |
Production | Holly Dorff | ADR Voice Casting |
Writing | Jennifer Ventimilia | Screenplay |
Writing | Joshua Sternin | Screenplay |
Sound | Shawn Murphy | Scoring Mixer |
Visual Effects | Galen T. Chu | Animation Supervisor |
Sound | Ronald G. Roumas | Sound Recordist |
Writing | Mike Reiss | Script Consultant |
Sound | Rick Giovinazzo | Orchestrator |
Visual Effects | Sergio Pablos | Character Designer |
Sound | Gary Rizzo | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Todd Jones | Story |
Writing | Earl Richey Jones | Story |
Production | Phil Benson | Executive In Charge Of Production |
Camera | Renato Falcão | Director of Photography |
Production | Bruce Anderson | Producer |
Sound | Carlinhos Brown | Music |
Sound | George Doering | Musician |
Sound | Germaine Franco | Orchestrator |
Sound | Armen Ksajikian | Musician |
Crew | Paul Mounsey | Additional Music |
Editing | Jason Fricchione | Editorial Manager |
Crew | Sérgio Mendes | Executive Music Producer |
Visual Effects | Heather Brown | VFX Artist |
Visual Effects | Kevin Koch | Animation |
Editing | Chad N. Walker | Assistant Editor |
Editing | Christopher Campbell | Associate Editor |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Cheryl Nardi | Dialogue Editor |
Sound | Gwendolyn Yates Whittle | Supervising Sound Editor |
Editing | Amy Pawlowski | Digital Intermediate |
Crew | Dominic Lewis | Additional Music |
Sound | Thomas A. Carlson | Music Editor |
Sound | Josh Gold | Sound Effects Editor |
Sound | Luke Dunn Gielmuda | Foley Editor |
Sound | Sue Fox | Foley Editor |
Sound | Malcolm Fife | Sound Effects Editor |
Sound | Pete Horner | Sound Effects Editor |
Sound | Gary Summers | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tighe Sheldon | Sound Recordist |
Visual Effects | Jean Gillmore | Additional Effects Development |
Writing | Carlos Zapater | Storyboard |
Directing | Patrick Worlock | Script Supervisor |
Visual Effects | Brian Menz | Animation |
Lighting | Arun Ram-Mohan | Lighting Artist |
Visual Effects | Florian Perret | Modeling |
Visual Effects | Seth Hippen | Animation |
Art | Nash Dunnigan | Set Designer |
Sound | Jon Kull | Orchestrator |
Sound | Randy Kerber | Orchestrator |
Sound | Pete Anthony | Conductor |
Sound | Frank Rinella | Foley |
Crew | Kaitlin Sullivan | Production Intern |
Crew | Brian Deming | Temp Music Editor |
Production | Paul Ohrt | Executive In Charge Of Production |
Sound | Andrew Kinney | Orchestrator |
Visual Effects | Brian Anderson | Creature Technical Director |
Sound | Rene Camacho | Musician |
Sound | Fletcher Sheridan | Playback Singer |
Visual Effects | Doug Spilatro | Visual Effects |
Visual Effects | Andrew Coats | Animation |
Visual Effects | Anthony Fung | VFX Artist |
Visual Effects | Kristen Drewski | Animation Production Assistant |
Sound | James Thatcher | Musician |
Visual Effects | Paul Diaz | Animation |
Sound | Kevin Connolly | Musician |
Visual Effects | Scott C. Lemmer | Animation |
Visual Effects | Keith Paciello | Animation |
Sound | Pedro Eustache | Musician |
Visual Effects | James Young Jackson | Animation |
Production | Anthony Nisi | Production Supervisor |
Visual Effects | Sylvain Deboissy | Character Designer |
Production | Micah Dahlberg | Casting Associate |
Visual Effects | Jeff Gabor | Lead Animator |
Visual Effects | Nathan Engelhardt | Animation |
Visual Effects | Robert Christian Huth | Animation |
Visual Effects | Isaak Fernandez | Animation |
Visual Effects | Ryan Hobbiebrunken | Animation |
Visual Effects | Bobby Pontillas | Animation |
Visual Effects | Casey Dame | Creature Technical Director |
Visual Effects | Lance Fite | Animation |
Visual Effects | Dave Strick | Modeling |
Sound | Roy Latham | ADR & Dubbing |
Visual Effects | JP Sans | Animation |
Art | Rachel Tiep-Daniels | Set Designer |
Visual Effects | Elena Ortego | Animation |
Visual Effects | Julen Santiago | Animation |
Sound | John Ashton Thomas | Orchestrator |
Visual Effects | Rachel Fite | Animation |
Camera | Kevin Estrada | Still Photographer |
Production | Ashini Shah | Executive Producer |
Production | Sean M. Murphy | Production Supervisor |
Crew | Daniel Patrick O'Brien | Sequence Leads |
Crew | Joe Bonomo | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Paul Downs | Animation |
Visual Effects | Jason Martinsen | Animation |
Visual Effects | Robyne Powell | Animation |
Visual Effects | Motoko Wada | Modeling |
Visual Effects | Baaron Schulte | VFX Artist |
Art | Melanie Martini | Set Decoration |
Art | Melanie Martini | Set Dresser |
Lighting | Sophia Ohara | Lighting Coordinator |
Visual Effects | Nathan Wall | Animation |
Editing | Kathy Graves Toon | Assistant Editor |
Visual Effects | Bryan Useo | Pre-Visualization Supervisor |
Art | Vicki Saulls | Sculptor |
Art | Alena Wooten | Sculptor |
Art | Tom Humber | Set Designer |
Editing | Justine Warwick | Assistant Editor |
Production | Alexis Jallad | Production Accountant |
Visual Effects | Joseph Antonuccio | Animation |
Visual Effects | Dan Barker | Animation |
Visual Effects | Tab Burton | Animation |
Visual Effects | Matthew Doble | Animation |
Visual Effects | Richard A. Fournier | Animation |
Visual Effects | Sheldon Kruger | Animation |
Visual Effects | Lluis Llobera | Animation |
Visual Effects | Venece Lyman | Animation |
Visual Effects | Mir Ural Noorata | Animation |
Visual Effects | Michael Richard | Animation |
Visual Effects | Gregory Rizzi | Animation |
Visual Effects | Thom Roberts | Animation |
Visual Effects | David Sloss | Animation |
Visual Effects | Justin Weg | Animation |
Visual Effects | Jeff Brodsky | Creature Technical Director |
Visual Effects | Brendan Condit | Creature Technical Director |
Visual Effects | Ian Etra | Creature Technical Director |
Visual Effects | James Gu | Creature Technical Director |
Visual Effects | Todd Edward James Hill | Creature Technical Director |
Visual Effects | Melvin Tan | Lead Animator |
Visual Effects | Daveed Kaplan | Modeling |
Visual Effects | Adam McMahon | Modeling |
Visual Effects | Clayton Stillwell | Visual Development |
Visual Effects | Taylor Shaw | Visual Effects |
Visual Effects | Sebastien Bruneau | Animation |
Visual Effects | Guido Muzzarelli | Animation |
Crew | Clymene Campos Saldanha | In Memory Of |
Crew | Caroline Rutter | Thanks |
Sound | Jack Majdecki | Musician |
Crew | Robert V. Cavaleri | CG Supervisor |
Crew | Rosero McCoy | Choreographer |
Crew | Michael Tanzillo | Compositors |
Crew | Stephen Jenkins | Compositors |
Crew | Jud Estes | Compositors |
Crew | Jason Bidwell | Compositors |
Crew | Kristen Millette | Compositors |
Crew | Laura Jackloski | Production Intern |
Crew | Anthony Manciero | Production Intern |
Crew | Daren Tillinger | Schedule Coordinator |
Editing | William Battaglia | Assistant Editor |
Editing | Miriam Wallen | Editorial Coordinator |
Production | Brian Grimenstein | Assistant Production Manager |
Production | Deborah R. Scott | Production Coordinator |
Production | Lauren Conway Weber | Production Coordinator |
Production | Denise L. Rottina | Production Supervisor |
Sound | Nico Carmine Abandolo | Musician |
Sound | Mikael Mutti | Musician |
Sound | Kleber Jorge Pimenta | Musician |
Sound | Taylor Graves | Playback Singer |
Visual Effects | Tori Davis | Additional Effects Development |
Visual Effects | Derek Stratton | Additional Effects Development |
Visual Effects | Amila Puhala | Animation |
Visual Effects | Patrik Puhala | Animation |
Visual Effects | Pako Bagur | Animation |
Visual Effects | A.J. Conrad | Animation |
Visual Effects | Pete Devlin | Animation |
Visual Effects | Carolyn Ee-Kaiser | Animation |
Visual Effects | Scott Farrell | Animation |
Visual Effects | Hector Godoy Garcia | Animation |
Visual Effects | Tom Grevera | Animation |
Visual Effects | Matthew Hasselmann | Animation |
Visual Effects | Ken Kaiser | Animation |
Visual Effects | YuehChih Eric Lin | Animation |
Visual Effects | Raymond Ross | Animation |
Visual Effects | Marcelo Sakai | Animation |
Visual Effects | Graham Silva | Animation |
Visual Effects | Joshua Spencer | Animation Department Coordinator |
Visual Effects | Dallas Alan Dietrich | Animation Production Assistant |
Visual Effects | Sangjun Lee | Character Designer |
Visual Effects | Jason Sadler | Character Designer |
Visual Effects | David V. Mei | Character Modelling Supervisor |
Visual Effects | Ignacio Barrios | Creature Technical Director |
Visual Effects | Sabine Heller | Creature Technical Director |
Visual Effects | Yu-Li Liao | Creature Technical Director |
Visual Effects | Marin Petrov | Creature Technical Director |
Visual Effects | Stewart Pomeroy | Digital Compositors |
Visual Effects | Elvis Au | Digital Compositors |
Visual Effects | Jonathan King | Digital Compositors |
Visual Effects | Jenn Epstein | Digital Compositors |
Visual Effects | Chris 'Pinkus' Wesselman | Digital Compositors |
Visual Effects | Joerg Volk | Key Animation |
Visual Effects | Ramón López Seco de Herrera | Modeling |
Visual Effects | Dinis 'Dennis' Morais | Modeling |
Visual Effects | Daniel Sampaio Lima | VFX Artist |
Visual Effects | Aimee Johnson | VFX Artist |
Visual Effects | Peter Chan | Visual Development |
Visual Effects | Randy Gaul | Visual Development |
Visual Effects | Carlos Nieto Lopez | Visual Development |
Visual Effects | Travis Price | Visual Effects |
Visual Effects | Alex Frenklakh | Visual Effects Technical Director |
Writing | Alec Holland | Script Consultant |
Art | Moroni Taylor | Storyboard Artist |