In Jeruzalem ontmoet Hercule Poirot een heel vreemde familie. Wanneer hij later hoort dat de excentrieke, wrede moeder uit dit gezin is vermoord, verbaast hem dat absoluut niet. Toch beslist Poirot uit te zoeken wie de moordenaar is - een zeer gecompliceerde zaak als blijkt dat praktisch iedereen in de omgeving van de vermoorde vrouw een motief heeft.
Nee, helaas is Hercule Poirot: Appointment with Death nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Michael Winner | Director |
Production | Michael Winner | Producer |
Sound | Pino Donaggio | Original Music Composer |
Camera | David Gurfinkel | Director of Photography |
Editing | Michael Winner | Editor |
Production | Dyson Lovell | Casting |
Art | John Blezard | Production Design |
Art | Avishay Avivi | Art Direction |
Costume & Make-Up | John Bloomfield | Costume Design |
Writing | Agatha Christie | Novel |
Writing | Anthony Shaffer | Screenplay |
Writing | Peter Buckman | Screenplay |
Writing | Michael Winner | Screenplay |
Production | Yoram Globus | Executive Producer |
Production | Menahem Golan | Executive Producer |
Art | David Varod | Construction Coordinator |
Camera | David Wynn-Jones | Director of Photography |
Sound | Stanley B. Gill | Sound Recordist |
Lighting | Avraham Leibman | Gaffer |
Production | Mati Raz | Associate Producer |
Production | Itzik Kol | Production Supervisor |
Production | Asher Gat | Production Manager |
Production | Danny ben Menahem | Location Coordinator |
Directing | Chris Carreras | First Assistant Director |
Directing | Marcia Gay | Second Assistant Director |
Directing | Shauli Gorodeski | Second Assistant Director |
Directing | Miri Sformes | Third Assistant Director |
Directing | Rafi Zabar | Third Assistant Director |
Art | Alan Cassie | Set Decoration |
Art | Shlomo Zafrir | Set Decoration |
Art | Bill Surridge | Construction Manager |
Art | Alfred Gershoni | Construction Manager |
Art | Arthur Wicks | Property Master |
Art | Anat Avivi | Assistant Property Master |
Art | Peter Russell | Draughtsman |
Art | Miguel Markin | Assistant Set Decoration |
Sound | Eli Yarkoni | Sound Recordist |
Sound | Yossi Yarkoni | Boom Operator |
Sound | David Old | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Micky Binyamini | Focus Puller |
Camera | Uri Steinmetz | Clapper Loader |
Camera | Rami Siman-Tov | Clapper Loader |
Production | Naomi Kol | Production Accountant |
Production | Edna Rosen | Production Coordinator |
Sound | Tony Lenny | Sound Editor |
Sound | Lionel Selwyn | Sound Editor |
Sound | Brian Lintern | Music Editor |
Crew | Stephen Barker | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Ora Stikovski | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Shuli Silberberg | Wardrobe Coordinator |
Costume & Make-Up | Blondine Mille | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Ayelet Chen | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Anna Bargiel | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Laura Dinolesko | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Judith Ben-Yod | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Talia Natanzon | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Yvonne Coppard | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Pat Hay | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Matti Halchmi | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Charles Biderman | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Debby Kleider | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dana Fogach | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stephanie Kaye | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Paula Gillespie | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Tamy Levy | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Esty Braminsky | Assistant Hairstylist |
Directing | Cheryl Leigh | Continuity |
Production | Vered Sapir-Fragman | Production Secretary |
Production | Rafi Laadan | Production Assistant |
Camera | Yoni Hamenachem | Still Photographer |
Production | Maya Tavi | Casting |
Camera | Shimon Sabach | Key Grip |
Crew | Muki Ben-Hamo | Transportation Captain |
Camera | Daniel Schneor | Second Unit Director of Photography |
Camera | David Wynn-Jones | Second Unit Director of Photography |
Camera | Giancarlo Ferrando | Second Unit Director of Photography |
Camera | Gadi Danzig | Steadicam Operator |
Sound | Natale Massara | Conductor |
Crew | Jakob Kalusky | Choreographer |