In het jaar 1825 zit de jonge Ierse Clare, een veroordeelde vrouw, een Britse officier achterna in Tasmanië. Ze zweert wraak voor de gruwelijke misdaad die hij pleegde op haar familie. Ze wordt vergezeld door de jager Billy, afkomstig van de Aboriginalgemeenschap.
Nee, helaas is The Nightingale nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Jennifer Kent | Director |
Writing | Jennifer Kent | Writer |
Production | Jennifer Kent | Producer |
Editing | Simon Njoo | Editor |
Production | Nikki Barrett | Casting |
Camera | Radek Ładczuk | Director of Photography |
Art | Sophie Nash | Art Direction |
Art | Christian Petersen | Set Decoration |
Crew | Eucla Davies | Special Effects |
Crew | Genevieve Bevan-John | Pyrotechnician |
Production | Steve Hutensky | Producer |
Sound | Jed Kurzel | Original Music Composer |
Production | Kristina Ceyton | Producer |
Costume & Make-Up | Margot Wilson | Costume Design |
Production | Bruna Papandrea | Producer |
Crew | Tim Riach | Special Effects |
Costume & Make-Up | Nikki Gooley | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Sheldon Wade | Key Hair Stylist |
Production | Brenda Gilbert | Executive Producer |
Production | Amanda Crittenden | Line Producer |
Costume & Make-Up | Larry Van Duynhoven | Prosthetic Supervisor |
Production | Ben Browning | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Edward Yates | Prosthetic Makeup Artist |
Production | Andrew Pollack | Executive Producer |
Production | Jason Cloth | Executive Producer |
Production | Aaron L. Gilbert | Executive Producer |
Production | Jim Everett | Associate Producer |
Sound | Dean Ryan | Sound Mixer |
Sound | Robert Mackenzie | Sound Designer |
Sound | Jed M. Dodge | Dialogue Editor |
Crew | Elene Pepper | Post Production Supervisor |
Production | Wade Savage | Production Manager |
Crew | Judd Wild | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Marty Pepper | Visual Effects Supervisor |
Sound | Leah Katz | Dialogue Editor |
Visual Effects | Bree Whitford | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Srinivas Janapati | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Marc Purnell | Matchmove Supervisor |
Visual Effects | Bryn Bayliss | Digital Compositor |
Visual Effects | Thomas Maher | Digital Compositor |
Visual Effects | Steve Sexton | Digital Compositor |
Visual Effects | Paul Wicke | Digital Compositor |
Directing | Jay Corry | Third Assistant Director |
Visual Effects | Jireh Canlas | Digital Compositor |
Visual Effects | Grant Lovering | Digital Compositor |
Visual Effects | Evans Mark | Visual Effects |
Costume & Make-Up | Edward Yates | Prosthetic Designer |
Visual Effects | Philip Fraschetti | Digital Compositor |
Visual Effects | David Smith | Visual Effects |
Directing | Chris Webb | First Assistant Director |
Crew | Steve Daddow | Stunt Double |
Crew | Luke Davis | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Nikki Gooley | Makeup & Hair |
Visual Effects | Trent Adamczyk | Digital Compositor |
Visual Effects | Michael Majchrzak | Digital Compositor |
Sound | Tara Webb | Sound Effects Editor |
Crew | Mark Harmon | Compositor |
Visual Effects | Dante Nou | Digital Compositor |
Crew | Mick Corrigan | Stunt Double |
Sound | Danielle Adams | ADR Recordist |
Directing | Killian Maguire | Second Assistant Director |
Crew | Philli Anderson | Stunt Double |
Crew | Brittany Morris | Stunt Double |
Directing | Susie Struth | Script Supervisor |
Writing | Lynne Vincent McCarthy | Script Editor |
Production | Alison Cohen | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Liz Goulding | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Cassie O'Brien Pollard | Makeup Artist |
Art | Jocelyn Thomas | Art Department Coordinator |
Art | Brian Nickless | Set Designer |
Sound | Francis Byrne | Sound Recordist |
Sound | Glenn Finnan | Sound Recordist |
Sound | Nicole Lazaroff | Sound Recordist |
Sound | Will Sheridan | Sound Recordist |
Costume & Make-Up | Lyn Askew | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Nikki Gooley | Hair Designer |
Production | Jacqueline Lippett | Production Coordinator |
Production | Hannah Andrews | Production Coordinator |
Production | Philippa Kennedy | Production Secretary |
Production | Peter Hicks | Location Manager |
Production | Breanna Geer | Location Coordinator |
Production | Mark Kraus | Production Accountant |
Production | Kristin Kruger | First Assistant Accountant |
Crew | Gabrielle Rogers | Dialect Coach |
Production | Kelly Graham | Casting Assistant |
Production | Jane Binning | Extras Casting |
Production | Gerard Webb | Extras Casting |
Camera | Grant Adams | Steadicam Operator |
Camera | Grant Adams | Camera Operator |
Camera | Ron Coe | First Assistant "A" Camera |
Camera | Zachary Peel-McGregor | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Krzysztof Włodarczyk | Digital Imaging Technician |
Lighting | Ruru Reedy | Gaffer |
Lighting | Shane Mowday | Best Boy Electric |
Lighting | Kabir Singh | Best Boy Electric |
Camera | Glenn Arrowsmith | Key Grip |
Camera | John Regan | Best Boy Grip |
Camera | Darryl Murphy | Grip |
Camera | Justin Meinesz | Grip |
Sound | Mark Lavery | Boom Operator |
Art | Mike Patton | Property Master |
Art | Matthew Paynter | Art Department Assistant |
Art | Matt Jordin | Greensman |
Art | Greg Hajdu | Construction Manager |
Crew | Gaetano Lagana | Scenic Artist |
Costume & Make-Up | Anna Burstall | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Yolanda Peart-Smith | Costumer |
Costume & Make-Up | Lauren Widdicombe | Truck Costumer |
Costume & Make-Up | Aimée Knight | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Jane Howard | Makeup & Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Loretta Mangan | Makeup & Hair Assistant |
Costume & Make-Up | Demelza Button | Makeup & Hair Assistant |
Production | Kim Bostock | Unit Manager |
Camera | Matt Nettheim | Still Photographer |
Camera | Mark Rodgers | Still Photographer |
Art | Alex Holmes | Production Design |