Icarus, een 10-jarige jongen, wordt opgevoed door zijn alcoholistische moeder die hem de bijnaam 'mijn courgette' geeft. Wanneer zij plotseling overlijdt, wordt hij in een tehuis geplaatst.
Nee, helaas is Mijn naam is Courgette nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Claude Barras | Director |
Writing | Céline Sciamma | Screenplay |
Sound | Sophie Hunger | Original Music Composer |
Writing | Gilles Paris | Novel |
Editing | Valentin Rotelli | Editor |
Writing | Morgan Navarro | Co-Writer |
Writing | Germano Zullo | Co-Writer |
Writing | Claude Barras | Co-Writer |
Camera | David Toutevoix | Director of Photography |
Production | Michel Merkt | Producer |
Production | Marc Bonny | Producer |
Production | Max Karli | Producer |
Production | Armelle Glorennec | Producer |
Production | Pauline Gygax | Producer |
Production | Eric Jacquot | Co-Producer |
Production | Kateryna Merkt | Producer |
Production | Marie-Lou Pahud | Production Assistant |
Production | Marie-Eve Hildbrand | Casting |
Art | Ludovic Chemarin | Art Direction |
Art | Delphine Daumas | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Christel Grandchamp | Costume Design |
Costume & Make-Up | Vanessa Riera | Costume Design |
Production | Théo Ciret | Production Manager |
Directing | Marianne Chazelas | First Assistant Director |
Directing | Fabien Drouet | Second Assistant Director |
Art | Cristina Acuña | Set Dresser |
Art | Marjorie Caup | Set Painter |
Art | Lynn Devillaz | Set Dresser |
Art | Cécile Milazzo | Painter |
Art | Katja Moll | Set Dresser |
Art | Fernando Lira Sarabia | Storyboard Artist |
Art | Olesya Shchukina | Set Painter |
Sound | Benjamin Benoit | Sound Editor |
Sound | Marie Mazière | Assistant Foley Artist |
Sound | Eleonora Polato | Dialogue Editor |
Sound | Denis Séchaud | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jérôme Vittoz | Sound Editor |
Visual Effects | Fabrice Faivre | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Flavien Perdereau | Modeling |
Lighting | Elías Fernández Salomón | Electrician |
Camera | Maxime Fossier | Camera Operator |
Camera | Chloé Le Grand | Camera Operator |
Camera | Mehdi Natech | Assistant Camera |
Camera | Anaïs Ravel-Chapuis | Assistant Camera |
Camera | Aurélie Sprenger | Camera Operator |
Visual Effects | Tim Allen | Animation |
Visual Effects | Andy Biddle | Animation |
Visual Effects | Kristien Vanden Bussche | Animation |
Visual Effects | Elie Chapuis | Animation |
Visual Effects | Martin Davies | Animation |
Visual Effects | Cesar Diaz Melendez | Animation |
Visual Effects | Anthony Elworthy | Animation |
Visual Effects | Daniel Gill | Animation |
Visual Effects | Wendy Griffiths | Animation |
Visual Effects | Brian Leif Hansen | Animation |
Visual Effects | Kim Keukeleire | Animation Director |
Visual Effects | Matias Liebrecht | Animation |
Visual Effects | Marjolaine Parot | Animation |
Visual Effects | Dan Ramsay | Animation |
Visual Effects | Juan Soto | Animation |
Visual Effects | Marcos Valín | Animation |
Visual Effects | Steve Warne | Animation |
Costume & Make-Up | Atelier Nolita Elena Sideri | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Atelier Gran'cri Grandchamp Christel | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Atelier Nolita Riera Vanessa | Costume Supervisor |
Production | Victor Prunier | Location Coordinator |
Sound | Arthur Hnatek | Musician |
Sound | Sophie Hunger | Musician |
Sound | Kristina Koropecki | Musician |
Sound | Jonas Westergärd | Musician |
Crew | Melanie Coombs | Creative Consultant |
Production | Michael Guillod | Production Assistant |
Production | Kristian Kobe | Publicist |
Production | Astrid le Moine | Publicist |
Production | Guillaume Mattana | Production Runner |