Miguel droomt ervan om een succesvol muzikant te worden. Ondanks dat muziek al generaties lang uit zijn familie wordt verbannen, is het Miguel’s grootste droom om net zo groot te worden als zijn idool, Ernesto de la Cruz.
Nee, helaas is Coco nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Lee Unkrich | Director |
Art | Harley Jessup | Production Design |
Directing | Adrian Molina | Co-Director |
Writing | Adrian Molina | Screenplay |
Writing | Matthew Aldrich | Screenplay |
Camera | Matt Aspbury | Director of Photography |
Editing | Lee Unkrich | Editor |
Camera | Danielle Feinberg | Director of Photography |
Production | John Lasseter | Executive Producer |
Production | Mary Alice Drumm | Associate Producer |
Sound | Michael Giacchino | Original Music Composer |
Production | Darla K. Anderson | Producer |
Production | Carla Hool | Casting |
Visual Effects | Andrew Gonzalez | Animation |
Editing | Jessica Katz | Editorial Coordinator |
Editing | Krissy Cababa | Editorial Manager |
Sound | Jana Vance | Foley |
Sound | Geoff Vaughan | Foley |
Sound | Jeff Kryka | Orchestrator |
Crew | Gates Roberg-Clark | Software Engineer |
Visual Effects | Aaron Conover | Visual Effects |
Production | Terri Douglas | ADR Voice Casting |
Visual Effects | Shaun Chacko | Animation |
Visual Effects | Guillaume Chartier | Animation |
Visual Effects | David Torres | Animation |
Visual Effects | Daniel Arriaga | Character Designer |
Visual Effects | Youri Dekker | Fix Animator |
Sound | Federico Ramos | Musician |
Lighting | Charu Clark | Master Lighting Artist |
Crew | Mike H. Mahony | Software Engineer |
Sound | Justin Doyle | Sound Effects Editor |
Visual Effects | David Ryu | Visual Effects |
Visual Effects | Dave Strick | Visual Effects |
Editing | Meghan Kraft | Additional Editorial Assistant |
Visual Effects | Andrew Atteberry | Animation |
Visual Effects | Paul Diaz | Animation |
Visual Effects | Michael Sauls | Animation |
Sound | Blake Collins | Foley |
Lighting | Mimia Arbelaez | Lighting Artist |
Lighting | Linhan Li | Lighting Artist |
Lighting | Ken Lao | Master Lighting Artist |
Lighting | Jordan Rempel | Master Lighting Artist |
Sound | Maria Dominique Lopez | Musician |
Crew | Adrian Bell | Software Engineer |
Crew | Michael Venturini | Supervising Animator |
Crew | Daryn Cash | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Nicole Ridgwell | Animation |
Lighting | Jose Luis Ramos | Master Lighting Artist |
Crew | Gini Cruz Santos | Supervising Animator |
Visual Effects | Michael Frederickson | Visual Effects |
Visual Effects | Jesus Martinez | Animation Manager |
Visual Effects | Don Crum | Animation |
Visual Effects | Lance Fite | Animation |
Visual Effects | Dionys Heurtel | Animation |
Visual Effects | Benjamin Su | Animation |
Sound | Lisa Chino | First Assistant Sound Editor |
Sound | Stephen M. Davis | Music Editor |
Sound | Christopher Boyes | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Shaun Brown | Systems Administrators & Support |
Crew | Susanne Rublein | Systems Administrators & Support |
Editing | Tiffany Taira | Archival Footage Research |
Visual Effects | Aaron Koressel | Animation |
Visual Effects | Jayson Price | Animation |
Visual Effects | Mike Stern | Animation |
Visual Effects | Matthew Strangio | Animation |
Sound | Germaine Franco | Songs |
Lighting | Burt Peng | Lighting Artist |
Sound | George Doering | Musician |
Sound | Doc Kane | ADR & Dubbing |
Sound | Robert Lopez | Songs |
Crew | Maura Turner | Production Office Assistant |
Art | Amy L. Allen | Lead Set Dresser |
Sound | Kristen Anderson-Lopez | Songs |
Production | Kevin Reher | Casting |
Sound | Germaine Franco | Orchestrator |
Editing | Max Sachar | Editorial Manager |
Sound | Andrew Synowiec | Musician |
Production | David Park | Production Manager |
Crew | Teresa Conaty | Systems Administrators & Support |
Editing | Sarah K. Reimers | Additional Editorial Assistant |
Visual Effects | Catherine Hang-Hicks | Animation |
Visual Effects | Alonso Martinez | Character Designer |
Visual Effects | Daniela Strijleva | Character Designer |
Lighting | Dorien Gunnels | Lighting Artist |
Sound | Michael Semanick | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Shad Bradbury | Animation |
Visual Effects | Ben Rush | Animation |
Visual Effects | Zaruhi Galstyan | Character Designer |
Crew | Tim Fox | Second Film Editor |
Sound | Baraka May | Musician |
Crew | Shawn Hovis | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Chris Bolwyn | VFX Artist |
Sound | Sam Kriger | Vocal Coach |
Production | Natalie Lyon | Casting |
Art | Tim Evatt | Art Direction |
Visual Effects | Jessica Torres | Animation |
Sound | Luis David Reyes Reyes | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Alison Leaf | Set Dressing Artist |
Visual Effects | Erik Shepherd | VFX Artist |
Editing | Anna Wolitzky | Additional Editing |
Visual Effects | Royce Wesley | Animation |
Art | Courtney Casper Kent | Art Department Manager |
Visual Effects | Daniel Lopez Muсoz | Character Designer |
Visual Effects | Greg Dykstra | Character Designer |
Sound | J.D. Aguilar | Conductor |
Editing | Freddie Sulit | Editorial Coordinator |
Editing | Jennifer Neysa Jew | First Assistant Editor |
Sound | Dee Selby | Foley Editor |
Sound | Teresa Eckton | Foley Editor |
Crew | Félix O. Santiago | Software Engineer |
Sound | J.R. Grubbs | Supervising Sound Editor |
Crew | Collin Allen | Systems Administrators & Support |
Sound | Bruce White | Musician |
Visual Effects | Shaun Galinak | VFX Artist |
Visual Effects | Michael O'Brien | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Frank E. Abney III | Animation |
Visual Effects | Simon Christen | Animation |
Visual Effects | Joshua Dai | Animation |
Visual Effects | Bruce Kuei | Animation |
Visual Effects | K. C. Roeyer | Animation |
Visual Effects | Raphael Suter | Animation |
Sound | Jim Likowski | Foley Editor |
Sound | Teresa Eckton | Sound Effects Editor |
Sound | Joel Iwataki | Scoring Mixer |
Crew | Greg Snyder | Second Film Editor |
Sound | Jack Whittaker | Sound Effects Editor |
Crew | Andy Thomas | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Emron Grover | Visual Effects |
Visual Effects | Jamie Hecker | Visual Effects |
Visual Effects | Jonathan Hoffman | Visual Effects |
Visual Effects | Carter Goodrich | Character Designer |
Lighting | Lisa Fotheringham | Lighting Manager |
Crew | Dan Berman | Systems Administrators & Support |
Crew | Ling Hsu | Systems Administrators & Support |
Crew | John Henry Frankenhauser | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Michael Bidinger | Animation |
Visual Effects | Amanda Wagner | Animation |
Sound | Marshall Bowen | Conductor |
Sound | Michael Silvers | Dialogue Editor |
Lighting | Farhez Rayani | Lighting Artist |
Sound | Warren Brown | Music Editor |
Crew | Lucas Miller | Sound Design Assistant |
Crew | Nic Bishop | Systems Administrators & Support |
Crew | Jonathan Hadden | Systems Administrators & Support |
Crew | BoB 'Naked BoB' Morgan | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Stephen Matthew Gustafson | Visual Effects |
Visual Effects | Michael Honsel | Visual Effects |
Visual Effects | Tyler Bay | VFX Artist |
Lighting | Philip Shoebottom | Master Lighting Artist |
Visual Effects | Cody Lyon | Animation |
Visual Effects | Tony Fucile | Character Designer |
Sound | Marshall Winn | Dialogue Editor |
Sound | Antonio Sol | Playback Singer |
Production | Dana Frankoff | Production Coordinator |
Visual Effects | Kristopher Campbell | Visual Effects |
Production | Carolina Ángel | Production Coordinator |
Visual Effects | Charles Larrieu | Animation |
Visual Effects | Adam Rodriguez | Animation |
Visual Effects | Luis Carlos Uribe | Fix Animator |
Sound | Dennie Thorpe | Foley |
Lighting | Tim Best | Lighting Supervisor |
Sound | Germaine Franco | Additional Soundtrack |
Sound | Tom MacDougall | Music Supervisor |
Sound | Michael Miller | ADR & Dubbing |
Sound | Christopher Boyes | Sound Designer |
Visual Effects | Jonathan Pytko | Visual Effects |
Art | Don Shank | Set Designer |
Editing | Steve Bloom | Editor |
Writing | Vladimir Kooperman | Story Artist |
Sound | Rachael Bigelow | Additional Production Sound Mixer |
Writing | Tony Maki | Story Artist |
Visual Effects | Jason Johnston | VFX Artist |
Visual Effects | Jamie Williams | Visual Effects Technical Director |
Crew | Becky Neiman | Thanks |
Directing | Seong-Young Kim | Layout |
Visual Effects | Hikari Toriumi | Animation |
Writing | Madeline Sharafian | Story Artist |
Writing | Lee Unkrich | Original Story |
Writing | Adrian Molina | Original Story |
Writing | Jason Katz | Original Story |
Writing | Matthew Aldrich | Original Story |
Sound | Kenny Pickett | Sound |
Art | Nathaniel McLaughlin | Art Direction |
Writing | Enrico Casarosa | Story Artist |