Ace Ventura: Pet Detective

Ace Ventura: Pet Detective (1994)

He's the best there is!

  • Genre: Komedie, Mysterie
  • Release Datum: 1994-02-04
  • Beoordeling: 6.5/10 van 5,621 stemmen
  • Lengte: 1uur 23min
  • Taal: English
  • Productie: Morgan Creek Entertainment
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Tom Shadyac
star 6.5/10
Van 5,621 Stemmen

Plot

Ace Ventura (Carrey) is een dierendetective die wordt ingehuurd door Melissa Robinson (Cox) om de mascotte van een footballteam (een dolfijn) terug te vinden. Ondanks zijn onorthodoxe methodes komt Ace op het spoor van de dader, maar deze is niet wie hij lijkt te zijn.

Kan ik Ace Ventura: Pet Detective kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Ace Ventura: Pet Detective is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Ace Ventura: Pet Detective Trailer

  • Jim Carrey

    als Ace Ventura
  • Courteney Cox

    als Melissa
  • Sean Young

    als Einhorn
  • Tone Loc

    als Emilio
  • Dan Marino

    als Dan Marino
  • Noble Willingham

    als Riddle
  • Troy Evans

    als Podacter
  • Raynor Scheine

    als Woodstock
  • Udo Kier

    als Camp
  • Frank Adonis

    als Vinnie
  • Tiny Ron

    als Roc
  • David Margulies

    als Doctor
  • John Capodice

    als Aguado
  • Judy Clayton

    als Martha
  • Bill Zuckert

    als Mr. Finkle
  • Alice Drummond

    als Mrs. Finkle
  • Rebecca Ferratti

    als Sexy Woman
  • Mark Margolis

    als Shickadance
  • Antoni Corone

    als Reporter #1
  • Margo Peace

    als Reporter #2
  • Randall "Tex" Cobb

    als Gruff Man
  • Henry Landivar

    als Burnout
  • Florence Mistrot

    als Neighbor
  • Robert Ferrell

    als Carlson
  • Will Knickerbocker

    als Manager
  • Gary Munch

    als Director
  • Terry Miller

    als Assistant Director
  • John Archie

    als Reporter #3
  • Cristina Karman

    als Reporter #4
  • Tom Wahl

    als Reporter #5
  • Herbert Goldstein

    als Crazy Guy
  • Chaz Mena

    als Another Cop
  • Manuel L. García

    als Dolphin Trainer
  • Don Shula

    als Miami Dolphin
  • Scott Mitchell

    als Miami Dolphin
  • Peter Stoyanovich

    als Miami Dolphin
  • Dwight Stephenson

    als Miami Dolphin
  • Jeff Uhlenhake

    als Miami Dolphin
  • Jeff Dellenbach

    als Miami Dolphin
  • Marco Coleman

    als Miami Dolphin
  • Kim Bokamper

    als Miami Dolphin
  • Jeff Cross

    als Miami Dolphin
  • Chris Barnes

    als Thrasher Band "Cannibal Corpses"
  • Alex Webster

    als Thrasher Band "Cannibal Corpses"
  • Paul Mazurkiewicz, Jr.

    als Thrasher Band "Cannibal Corpses"
  • Jack Owen

    als Thrasher Band "Cannibal Corpses"
  • Robert Barrett

    als Thrasher Band "Cannibal Corpses"
  • Bubba Baker

    als Toothless Giant (uncredited)
  • Nick Bass

    als Baby (uncredited)
  • Binx

    als Spike (uncredited)
  • Ray Buffer

    als Doctor (uncredited)
  • Vince Cecere

    als Stadium Vendor (uncredited)
  • Robert Deacon

    als Redneck #1 (uncredited)
  • Greg Finley

    als Mascot (voice) (uncredited)
  • Cassidy McMillan

    als Nurse's Assistant (uncredited)
  • Bill Pearlman

    als Miami Dolphin Team Player #54 (uncredited)
  • Dominic Jack Pizzo, Sr.

    als Football Player (uncredited)
  • Michelle Russo

    als Fan Catching Football (uncredited)
  • Jimmy Star

    als Stadium Vendor (uncredited)
  • Laird Stuart

    als Superbowl Referee (uncredited)
Directing Tom Shadyac Director
Writing Jack Bernstein Screenplay
Production James G. Robinson Producer
Camera Julio Macat Director of Photography
Editing Don Zimmerman Editor
Production Mary Jo Slater Casting
Art William A. Elliott Production Design
Writing Jim Carrey Screenplay
Writing Jack Bernstein Story
Writing Tom Shadyac Screenplay
Production Gary Barber Executive Producer
Production Peter Bogart Co-Producer
Production Bob Israel Co-Producer
Art Alan E. Muraoka Art Direction
Art Scott Jacobson Set Decoration
Costume & Make-Up Bobbie Read Costume Design
Costume & Make-Up Jay Cannistraci Makeup Artist
Costume & Make-Up Donna Battersby Greene Hair Designer
Costume & Make-Up Pauletta O. Lewis Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Pamela Priest Hair Designer
Costume & Make-Up Sheryl Ptak Key Makeup Artist
Costume & Make-Up Lee Grimes Makeup Effects Designer
Production Peter Bogart Unit Production Manager
Crew Jody Levin Post Production Supervisor
Directing Adam Druxman Second Assistant Director
Directing Melanie Grefé Second Assistant Director
Directing Michael Viglietta Second Second Assistant Director
Crew Lewis Bowen Scenic Artist
Art Michael Calabrese Set Dresser
Art William Les Collins Construction Manager
Crew James P. Crapser Propmaker
Art Gabriel C. Ell Property Builder
Crew Wallace G. Emery Propmaker
Art Matthew Fleck Painter
Art Richard Fojo Set Designer
Art Paul J. Hendricks Property Builder
Art Tanya Hotton Art Department Coordinator
Art Dean F. Janik Painter
Art Cheryl L. Johnson Painter
Art Gordon Keath Property Builder
Art Richard F. Malone Jr. Property Builder
Art Michael J. McCarthy Sr. Property Builder
Crew Mark McCarthy Carpenter
Art Michael Reid Property Builder
Art Vivian Russo Painter
Art John R. Salemi Property Builder
Art Skip Schields Set Propsman
Art Philip Schneider Property Master
Art Fred Schwendel Set Dresser
Art George Simporis Painter
Art Dan Sweetman Storyboard Artist
Art Paul Vistocco Painter
Art Stuart Wein Set Dresser
Art Cary Whittaker Greensman
Crew Nelson Wirtz Carpenter
Sound Dana Porter Foley Artist
Sound Odin Benitez First Assistant Sound Editor
Sound Gaston Biraben Sound Editor
Crew Kevin Cerchiai Cableman
Sound Jeff Courtie ADR Recordist
Sound Russell C. Fager Sound Mixer
Sound Robert Fitzgerald ADR Supervisor
Sound Randall Guth Assistant Sound Editor
Sound Michael Hilkene Sound Designer
Sound Eric W. Lindermann Sound Editor
Sound Gail K. Markley Sound Editor
Sound David M. O'Dell Boom Operator
Sound Mark Rathaus Sound Editor
Sound Catherine Rowe Foley Artist
Sound Joan Rowe Foley Artist
Sound Wolf Schmidt Sound Editor
Visual Effects Michael Arbogast Special Effects Supervisor
Crew Thomas Kittle Special Effects
Crew Andrew Nicholls Special Effects Assistant
Crew Patrick Tantalo Special Effects Manager
Crew Courtney Brown Stunts
Crew Joe Bucaro III Stunts
Crew Alex Edlin Stunts
Crew Terry Gusmano Stunts
Crew Joe Hess Stunts
Crew Birgitte Holmgaard Stunts
Crew Gainer Johnson Stunts
Crew Alan Jordan Stunts
Crew Mike Kirton Stunts
Crew Artie Malesci Stunt Coordinator
Crew Blake Pickett Stunts
Crew Felipe Savahge Stunts
Crew Kim Zimmerman Stunts
Camera Jerry Bertolami Dolly Grip
Crew Philip 'Biff' Delaney Generator Operator
Camera Lex duPont Camera Operator
Camera Peter Farber Second Assistant Camera
Camera Jon Baronn Farmer Still Photographer
Camera Andrew Giammarco Grip
Camera Phil Greene Grip
Camera Jamie Klein Grip
Camera Edward Knott III Key Grip
Camera Bill McConnell Sr. First Assistant Camera
Lighting Gary Ryan Best Boy Electric
Lighting William B. Sechel Gaffer
Lighting Owen Stephens Electrician
Camera Bob Wright Additional First Assistant Camera
Production Steve Brooksbank Casting Assistant
Production Jeff Fisher Casting Assistant
Production Dana McFadden Casting Assistant
Costume & Make-Up Rhona Meyers Costumer
Costume & Make-Up Emae Villalobos Wardrobe Supervisor
Costume & Make-Up Kelly M. Webb Set Costumer
Costume & Make-Up Gina Williams Set Costumer
Crew Steven Gary Banks Post Production Assistant
Editing Craig Connell Assistant Editor
Editing Don Thompson First Assistant Editor
Production Greg Beber Assistant Location Manager
Production Kenneth J. Cooney Assistant Location Manager
Production Valerie Schields Location Manager
Sound Peter Afterman Music Supervisor
Sound Jeff Carson Music Editor
Sound Dan Stein Music Programmer
Sound George Doering Musician
Crew Larry Crenshaw Transportation Coordinator
Crew Pirty Lee Jackson Driver
Crew Eric Wade Driver
Crew Kevin Hudis Driver
Crew Tommy Barone Set Production Assistant
Crew Michael Battaglia Unit Publicist
Crew Ingrid K. Behrens Set Production Assistant
Directing Betty Bennett Script Supervisor
Crew Will Brantley Projection
Crew Tom Deakman Stand In
Crew Bill Goff Projection
Production Zoila Gomez Production Assistant
Production Diane Gutterud Production Coordinator
Production David Mastron Post Production Accountant
Crew Michael J. McCarthy Craft Service
Production Margo Hunt McKay Assistant Production Coordinator
Crew Jamie Moshall Set Production Assistant
Production Edward V. Pannozzo Accounting Clerk Assistant
Production Michael Scott Reid Production Assistant
Production Michael Roberts Accountant
Production Louise Rosner-Meyer Production Coordinator
Production Robert Short Production Coordinator
Production Elaine Taverrile Assistant Accountant
Crew Melanie Webster Stand In
Sound Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Sound Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Sound Ira Newborn Original Music Composer
Crew Jim Vickers Stunts
Directing Terry Miller First Assistant Director
Crew Randy Peterson Carpenter
Production Brian Moon Production Assistant
Crew John Zimmerman Stunts
Camera Barry Ryan Best Boy Grip
Camera Jeff Simon Second Unit Director of Photography

keyboard_arrow_up