Claire Cooper's (Annette Bening) vredige gezinsleven neemt een afgrijselijke wending als een mysterieuze seriemoordenaar (Robert Downey Jr.) haar ogenschijnlijk idyllische stadje in New England binnendringt. Hij spookt door haar dromen met duistere aanwijzingen over zijn volgende dodelijke stappen. Met angstaanjagende precisie voorspelt Claire alle gebeurtenissen, maar toch gelooft niemand haar. Als haar eigen dochter ontvoerd wordt, gaat ze zelf op zoek naar de seriemoordenaar.
Nee, helaas is In Dreams nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Bill Coe | First Assistant Camera |
Camera | Darius Khondji | Director of Photography |
Production | Janet Hirshenson | Casting |
Production | Jane Jenkins | Casting |
Art | Gretchen Rau | Set Decoration |
Production | Judy Richter | Production Supervisor |
Sound | Elliot Goldenthal | Original Music Composer |
Sound | Elliot Goldenthal | Orchestrator |
Costume & Make-Up | Jeffrey Kurland | Costume Design |
Art | Martin Laing | Art Direction |
Writing | Bruce Robinson | Screenplay |
Production | Stephen Woolley | Producer |
Production | Redmond Morris | Co-Producer |
Writing | Neil Jordan | Screenplay |
Directing | Neil Jordan | Director |
Art | Nigel Phelps | Production Design |
Art | Edward 'Tantar' LeViseur | Assistant Property Master |
Editing | Tony Lawson | Editor |
Costume & Make-Up | Matiki Anoff | Makeup Artist |
Sound | Leslie Shatz | Sound Designer |
Sound | Leslie Shatz | Sound Re-Recording Mixer |
Art | George Jenson | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Suzanne McCabe | Assistant Costume Designer |
Crew | Peter Bucossi | Stunts |
Crew | Gene Harrison | Stunts |
Camera | Alec Hirschfeld | "B" Camera Operator |
Sound | Paul Massey | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Bari Wood | Novel |
Crew | Danny Downey | Stunts |
Production | Carolyn Pickman | Location Casting |
Production | Anya Colloff | Casting Assistant |
Crew | Bill Anagnos | Stunts |
Sound | Ruth Sullivan | Foley Artist |
Crew | Michael Russo | Stunts |
Sound | Jenny Lee Wright | Foley Artist |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Sound | Matthias Gohl | Music Producer |
Costume & Make-Up | Shoshana Rubin | Costumer |
Art | Carl Sprague | Assistant Art Director |
Art | Kris Moran | Assistant Property Master |
Camera | François Duhamel | Still Photographer |
Directing | Robin Squibb | Script Supervisor |
Production | Nan Bernstein Freed | Unit Production Manager |
Crew | Jery Hewitt | Stunt Coordinator |
Crew | Kurt D. Lott | Stunts |
Costume & Make-Up | Dawn Y. Line | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Winsome G. McKoy | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Felice Diamond | Makeup Artist |
Art | James V. Kent | Leadman |
Crew | Roy Farfel | Stunts |
Art | Anthony Dunne | Construction Coordinator |
Camera | Mike Roberts | Camera Operator |
Crew | Guy Adan | Unit Publicist |
Lighting | Peter Girolami | Assistant Chief Lighting Technician |
Art | David Gulick | Property Master |
Sound | Curtis Roush | Music Editor |
Sound | Jonathan Sheffer | Conductor |
Costume & Make-Up | Lori Hicks | Key Makeup Artist |
Art | Theodore Suchecki | Set Dresser |
Crew | Robert Martini | Transportation Captain |
Visual Effects | Yves De Bono | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Aaron F. Quarles | Key Hair Stylist |
Lighting | Jerry DeBlau | Chief Lighting Technician |
Crew | Charles Page | Stunts |
Sound | Robert Elhai | Orchestrator |
Crew | Susan Purkhiser | Stunts |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Lighting | Richie Ford | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Debbie Holbrook | Set Costumer |
Camera | Josh Blakeslee | Camera Loader |
Sound | Louis Sabat | Boom Operator |
Art | Jeffrey DeBell | Set Dresser |
Crew | Robin Lynn Bonaccorsi | Stunts |
Editing | Paul Ensby | Color Grading |
Crew | Jennifer Lamb | Stunts |
Crew | Don Hewitt Jr. | Stunts |
Crew | Richard L. Blackwell | Stunts |
Sound | Philip Alton | Dialogue Editor |
Camera | Chris Centrella | Key Grip |
Crew | Steve Mack | Stunts |
Crew | Janet Paparazzo | Stunts |
Crew | John Patrick McLaughlin | Stunts |
Crew | Bill 'Splat' Johnson | Makeup Effects |
Production | Charles Burke | Producer |
Crew | Bill Messina | Makeup Effects |
Camera | David Larue | Grip |
Production | Laura Berning | Assistant Location Manager |
Production | Nicole Furia | Production Accountant |
Crew | Norman Douglass | Stunts |
Costume & Make-Up | Jacqueline Payne | Hairstylist |
Production | Marty Keener Cherrix | Extras Casting |
Crew | Keith Siglinger | Stunts |
Crew | David Paul Lord | Stunts |
Art | John Grimolizzi | Construction Foreman |
Directing | Patrick Clayton | First Assistant Director |
Lighting | Matthew Brookman | Electrician |
Art | Sarah Jackson Burt | Assistant Set Decoration |
Directing | Christo Morse | Second Assistant Director |
Camera | Jerry Holway | Steadicam Operator |
Production | Tricia Perrott | Post Production Coordinator |
Crew | Dana Bertolette | Stunts |
Production | Maria DeVane | Post Production Accountant |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |
Camera | Marc Hirschfeld | First Assistant "B" Camera |
Crew | Don Hewitt Sr. | Stunts |
Camera | Dean M. King | Best Boy Grip |
Crew | Phil H. Fravel | Special Effects Technician |
Camera | Adam Gilmore | Second Assistant Camera |
Crew | David Hill | Special Effects Technician |
Sound | Sara Hegarty | Assistant Dialogue Editor |
Lighting | Thomas C. Nisbet | Electrician |
Camera | Tony Campenni | Dolly Grip |
Lighting | Kenneth Dodd | Electrician |
Camera | Tim Driscoll | Grip |
Lighting | Wayne Simpson | Electrician |
Crew | Andrew Dupin | Stunts |
Crew | Ron Colucci | Special Effects Technician |
Crew | Kim Mozingo | Actor's Assistant |