Kate Macy is een jonge FBI-agente die deelneemt aan een geheime CIA-operatie om de baas van een Mexicaans drugskartel uit te schakelen. Samen met twee huurlingen steekt ze in Tucson, Arizona de grens over naar Mexico om de drugsbaas te elimineren.
Ja! de film Sicario is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Nee, helaas is Sicario nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Camera | Dylan Goss | Helicopter Camera |
Visual Effects | Elaine Phaneuf | Animation |
Camera | Bela Trutz | Steadicam Operator |
Directing | Denis Villeneuve | Director |
Writing | Taylor Sheridan | Writer |
Camera | Roger Deakins | Director of Photography |
Production | Molly Smith | Producer |
Production | Basil Iwanyk | Producer |
Production | Francine Maisler | Casting |
Production | Edward McDonnell | Producer |
Production | Stacy Perskie | Line Producer |
Production | Donald Sparks | Associate Producer |
Production | Basil Iwanyk | Executive Producer |
Production | Stacy Perskie | Executive Producer |
Art | Jan Pascale | Set Decoration |
Art | Bjarne Sletteland | Art Direction |
Production | Thad Luckinbill | Producer |
Production | Trent Luckinbill | Producer |
Editing | Joe Walker | Editor |
Production | Emma McGill | Associate Producer |
Crew | Keith Woulard | Stunt Coordinator |
Sound | Joseph S. DeBeasi | Music Editor |
Camera | Richard Foreman Jr. | Still Photographer |
Sound | Jóhann Jóhannsson | Original Music Composer |
Crew | Darren Blumenthal | Executive Music Producer |
Sound | Jonathan Watkins | Music Supervisor |
Sound | Tom Ozanich | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John T. Reitz | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Tara Finegan | Executive Music Producer |
Sound | Tom Ozanich | Sound Designer |
Sound | Roland N. Thai | Sound Effects Editor |
Sound | Bub Asman | Sound Effects Editor |
Sound | Alan Robert Murray | Supervising Sound Editor |
Directing | Judi Townsend | Script Supervisor |
Sound | Jason King | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Luis Montemayor | Visual Effects Supervisor |
Production | Marie A. Kohl | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Megan Daum | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Jean-Pierre Boies | Visual Effects Supervisor |
Editing | Javier Marcheselli | First Assistant Editor |
Visual Effects | Jean-Francois Lafleur | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Cassidy Zachary | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Louis Morin | Visual Effects Supervisor |
Production | Melissa Kostenbauder | Casting Associate |
Visual Effects | Sandra Germain | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Jennifer Bell | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Renée April | Costume Design |
Crew | Ron Licari | Armorer |
Visual Effects | Alexandre Lafortune | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Aura Sperling Pierce | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Donald Mowat | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Corey Welk | Makeup Artist |
Art | Alanna Levy | Art Department Coordinator |
Production | John McAlary | Casting Associate |
Visual Effects | Mario Fraser | Animation |
Art | Paul D. Kelly | Supervising Art Director |
Production | Jon Schumacher | Production Executive |
Directing | Karen Davis | Second Assistant Director |
Art | Sam Hudecki | Storyboard Artist |
Art | Patrice Vermette | Production Design |
Crew | Christopher Parker | Utility Stunts |
Sound | Matthew E. Taylor | Dialogue Editor |
Sound | Kevin Murray | Assistant Sound Editor |
Production | Susan McNamara | Unit Production Manager |
Production | John H. Starke | Unit Production Manager |
Directing | Donald Sparks | First Assistant Director |
Camera | Roger Deakins | "A" Camera Operator |
Camera | Andy Harris | First Assistant "A" Camera |
Camera | Liza Bambenek | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Nolan Rudi | Additional Second Assistant Camera |
Camera | Trevor Murphy | Camera Loader |
Camera | Giovanni Carranza | Camera Loader |
Crew | Alan D. Purwin | Pilot |
Production | Kate Kelly | Production Coordinator |
Production | Katherine Knox | Assistant Production Coordinator |
Crew | Mark Stefanich | Stunts |
Crew | Larry Nuñez | Stunts |
Crew | David Noble | Stunts |
Crew | Nico Woulard | Stunts |
Crew | Lucas Leggio | Stunts |
Crew | Stephen Oyoung | Stunts |
Crew | Michael Hansen | Stunts |
Crew | Carly Stucky | Stunts |
Crew | Cannon Smith | Stunts |
Crew | Gerald T. Bennett | Stunts |
Crew | Gino Woulard | Stunts |
Crew | Douglas Christian | Stunts |
Crew | Tait Fletcher | Stunts |
Crew | Jay Torrez | Stunts |
Crew | Victor Winters-Junco | Stunts |
Crew | Chris Donaldson | Stunts |
Crew | Damien Bray | Stunts |
Crew | Keenen Bray | Stunts |
Crew | Sean A. Rosales | Stunts |
Crew | Nate Harris | Stunts |
Crew | Eddie Perez | Stunts |
Crew | Ed Duran | Stunts |
Crew | Jessie Leigh | Stunts |
Crew | Joey Paz | Stunts |
Crew | Geo Corvera | Stunts |
Crew | Nick Brett | Stunts |
Crew | Trina Siopy | Stunts |
Crew | Ruben Rivera Laguna | Stunts |
Crew | Kurly Tlapoyawa | Stunts |
Crew | Matthew Lee Christmas | Stunts |
Crew | Jermaine Washington | Stunts |
Art | Derek Jensen | Assistant Art Director |
Art | Ricardo Guillermo | Set Designer |
Art | Aaron Morrison | Graphic Designer |
Art | Joshua Story | Art Department Assistant |
Art | Brent Rice | Leadman |
Art | Edward McLoughlin | Set Decoration Buyer |
Art | James Duddy | Set Dresser |
Art | Lance Cheatham | Set Dresser |
Art | Piero Spadaro | Set Dresser |
Art | Keith Walters | Property Master |
Art | John C. Cameron | Assistant Property Master |
Lighting | Chris Napolitano | Chief Lighting Technician |
Lighting | Michael J. Schwartz | Best Boy Electric |
Lighting | Kevin J. Lang | Rigging Gaffer |
Camera | Mitch Lillain | Key Grip |
Camera | Paul Candrilli | Best Boy Grip |
Camera | Quinn Grove | Best Boy Grip |
Lighting | Charley Gilleran | Key Rigging Grip |
Camera | Bruce Hamme | Dolly Grip |
Camera | Jeff Bettis | Grip |
Camera | Lea E. Miller | Grip |
Camera | Sean Wright | Grip |
Camera | Tobin Espeset | Grip |
Lighting | Mike Lucero | Rigging Grip |
Lighting | Dave Midthunder | Rigging Grip |
Lighting | Jeffrey Lamm | Rigging Grip |
Lighting | Justin P. Boyes | Rigging Grip |
Lighting | Matthew P. Debevec | Rigging Grip |
Lighting | Tim Naylor | Rigging Grip |
Camera | John Bonnin | Libra Head Technician |
Sound | William Sarokin | Sound Mixer |
Sound | Jason Patrick Collins | Boom Operator |
Sound | Andrejs Prokopenko | Utility Sound |
Crew | Frank Eyers | Video Assist Operator |
Costume & Make-Up | Camille Argus | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Jennifer Gingery | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Liz Pecos | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Donna Casey-Aira | Costumer |
Costume & Make-Up | Christine Farnand | Costumer |
Costume & Make-Up | Rachel Bris | Costumer |
Costume & Make-Up | Red Rose Connerty | Costumer |
Costume & Make-Up | Claire Sandrin | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Wynema Chavez | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Bonnie Masoner | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Carmen L. Jones | Hairstylist |
Crew | Kevin Landry | Production Controller |
Production | Rip Russell | First Assistant Accountant |
Production | Jacob Uher | Payroll Accountant |
Production | Jerry Lee | Post Production Accountant |
Production | Elizabeth Gabel | Extras Casting |
Visual Effects | Stan Blackwell | Special Effects Supervisor |
Directing | Jai James | Second Second Assistant Director |
Directing | Stephanie Tull | Second Second Assistant Director |
Directing | Ann Shimabukuro | Additional Second Assistant Director |
Crew | Wolf Schneider | Unit Publicist |
Crew | Patrick A. Reynolds Jr. | Transportation Coordinator |
Art | Bill Holmquist | Construction Coordinator |
Crew | Virginia Hopkins | Charge Scenic Artist |
Art | Terry Kempf | Construction Foreman |
Production | Taylor Zea | Producer's Assistant |
Production | Yoni Liebling | Producer's Assistant |
Crew | Alan Shaterian | Actor's Assistant |
Crew | Brad Arensman | Post Production Supervisor |
Sound | Curt Schulkey | Supervising ADR Editor |
Sound | Curt Schulkey | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Christopher Flick | Foley Supervisor |
Sound | Matthew Iadarola | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Bradford Bell | Sound Mix Technician |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Sound | Ryan Young | ADR Recordist |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Sound | John Guentner | Foley Mixer |
Sound | Richard Duarte | Foley Mixer |
Sound | Anthony Weeden | Conductor |
Sound | Anthony Weeden | Orchestrator |
Sound | Daniel Kresco | Scoring Mixer |
Visual Effects | Yanick Bourgie | Matte Painter |
Editing | Mitch Paulson | Digital Colorist |
Editing | Robert E. Phillips | Digital Intermediate Producer |
Editing | Lisa Tutunjian | Digital Intermediate Editor |
Crew | Jared Meador | Driver |
Crew | Anthony Wamego | Driver |
Crew | Joshua Reynolds | Driver |
Crew | Mike Roybal | Driver |
Crew | Graham Elliott | Driver |
Crew | Joel Wright | Driver |
Crew | Eric Rivera | Transportation Captain |
Directing | Eric Calatayud | Second Second Assistant Director |
Directing | Kevin Black | Second Second Assistant Director |
Crew | Allan Padelford | Stunt Driver |