Het jaar is 1799 en we maken kennis met het buitenbeentje Ichabod Crane. Hij kijkt volop uit naar de nieuwe eeuw en probeert zijn werk als New Yorks agent objectief en wetenschappelijk uit te voeren.
Nee, helaas is Sleepy Hollow nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Andrew Kevin Walker | Screenplay |
Production | Adam Schroeder | Producer |
Production | Susie Figgis | Casting |
Production | Ilene Starger | Casting |
Writing | Kevin Yagher | Screenstory |
Production | Scott Rudin | Producer |
Sound | Danny Elfman | Original Music Composer |
Writing | Washington Irving | Novel |
Production | Larry J. Franco | Executive Producer |
Editing | Chris Lebenzon | Editor |
Production | Francis Ford Coppola | Executive Producer |
Directing | Tim Burton | Director |
Writing | Andrew Kevin Walker | Screenstory |
Costume & Make-Up | Colleen Atwood | Costume Design |
Camera | Emmanuel Lubezki | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Suzi Turnbull | Costume Supervisor |
Visual Effects | Julie D'Antoni | VFX Production Coordinator |
Art | Bill Boes | Assistant Art Director |
Art | Stephen Dobric | Assistant Art Director |
Lighting | William Hines | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Chris Monks | 3D Animator |
Visual Effects | Mark S. Miller | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jim Mitchell | Visual Effects Supervisor |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Sound | John Pospisil | Sound Effects Editor |
Sound | Gary Alper | Sound Mixer |
Art | Adam Brockbank | Conceptual Illustrator |
Lighting | John Higgins | Chief Lighting Technician |
Lighting | Billy Patsos | Rigging Grip |
Sound | Lisa J. Levine | ADR Editor |
Sound | Michael Dressel | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Liz Tagg | Makeup & Hair |
Camera | Clive Coote | Still Photographer |
Visual Effects | Dominic Parker | 3D Animator |
Visual Effects | Kat Szuminska | Visual Effects Designer |
Crew | Bill Kimberlin | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Joss Williams | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | David Miner Jr. | Mechanical Designer |
Sound | Bob Baron | ADR Mixer |
Sound | Lewis Goldstein | Sound Effects Editor |
Sound | Skip Lievsay | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Morgan Elliott | Assistant Costume Designer |
Editing | Dana L. Marker | Negative Cutter |
Costume & Make-Up | Peter Owen | Hair Designer |
Art | Julian Ashby | Assistant Art Director |
Camera | Miles Proudfoot | Clapper Loader |
Camera | Peter Hannan | Second Unit Director of Photography |
Camera | Conrad W. Hall | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | Mark Nelmes | Visual Effects Designer |
Crew | Richard Friedlander | Visual Effects Editor |
Sound | David Boulton | ADR Mixer |
Sound | Dave Flynch | Assistant Sound Editor |
Sound | Todd Milner | Dialogue Editor |
Sound | Frank Morrone | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Janice Wilde | Casting Assistant |
Art | Ken Court | Art Direction |
Costume & Make-Up | Don Kozma | Makeup Artist |
Art | Lavinia Waters | Art Department Coordinator |
Camera | Oliver Loncraine | Clapper Loader |
Art | Kevin Phipps | Art Direction |
Camera | Bruce MacCallum | Camera Operator |
Camera | John Ferguson | Focus Puller |
Crew | Scott Leberecht | Visual Effects Art Director |
Art | Ravi Bansal | Conceptual Illustrator |
Lighting | Paul Stewart | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Gavin Toomey | Visual Effects Designer |
Sound | Chris Gurney | Boom Operator |
Sound | Harry Higgins | Sound Recordist |
Sound | Skip Lievsay | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Ingrid Price | Wardrobe Supervisor |
Art | Leslie Tomkins | Supervising Art Director |
Art | Peter Young | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Susan Parkinson | Makeup & Hair |
Art | Daniel Boxer | Property Master |
Camera | Patrick Capone | Camera Operator |
Lighting | Brian Martin | Assistant Chief Lighting Technician |
Visual Effects | Richard Clarke | 3D Animator |
Sound | Fred Rosenberg | Dialogue Editor |
Art | Mauro Borrelli | Conceptual Illustrator |
Art | Jonathon Rosen | Conceptual Illustrator |
Camera | Bob Smith | Camera Operator |
Visual Effects | Johnnie Spence | Mechanical Designer |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | Richard L. Anderson | Sound Effects Editor |
Art | Tina Khayat | Art Department Coordinator |
Art | Nick Navarro | Assistant Art Director |
Visual Effects | Stephen Murphy | 3D Animator |
Visual Effects | Eleanor Jones | Visual Effects Production Assistant |
Sound | Ted Swanscott | ADR Mixer |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Visual Effects | Ron Ottesen | Special Effects Supervisor |
Sound | Marissa Littlefield | ADR Editor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Chris Fielder | Assistant Sound Editor |
Sound | Sean Garnhart | Sound Effects Editor |
Sound | Bob Olari | Sound Recordist |
Costume & Make-Up | Anthony Brookman | Wardrobe Master |
Costume & Make-Up | Joanna Brett | Wardrobe Supervisor |
Costume & Make-Up | Bernadette Mazur | Key Makeup Artist |
Art | Gary Tomkins | Assistant Art Director |
Art | Martin Charles | Conceptual Illustrator |
Editing | Ray Lau | Assistant Editor |
Art | Robert Dawson | Title Designer |
Art | John Dexter | Art Direction |
Costume & Make-Up | Paul Gooch | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Kirstie Stanway | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Astrid Schikorra | Makeup & Hair |
Editing | Sue Bodnar | Assistant Editor |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Directing | Natasha Coombs | Script Supervisor |
Crew | Richard Hooper | Armorer |
Visual Effects | Drew Jones | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Evan Brainard | Mechanical Designer |
Sound | Scott Curtis | Foley Editor |
Production | Kim Miscia | Casting Associate |
Writing | Narges Takesh | Story Editor |
Visual Effects | Julie D'Antoni | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Adrian De Wet | Visual Effects Designer |
Sound | Bill Orrico | Assistant Sound Editor |
Sound | Robert Fernandez | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ellen Segal | Music Editor |
Costume & Make-Up | Tamsin Dorling | Makeup & Hair |
Art | Terry Wells Sr. | Property Master |
Camera | Nigel Willoughby | Camera Operator |
Art | Andy Nicholson | Art Direction |
Costume & Make-Up | Colleen Callaghan | Key Hair Stylist |
Lighting | Gene Engels | Chief Lighting Technician |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Sound | Craig Berkey | Sound Effects Editor |
Sound | Bradford L. Hohle | Dolby Consultant |
Directing | Jayne-Ann Tenggren | Script Supervisor |
Visual Effects | Jon Thum | Visual Effects Designer |
Visual Effects | Jason Reed | Mechanical Designer |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Paul Urmson | Sound Effects Editor |
Art | Kirstin Mooney | Art Department Coordinator |
Lighting | Kevin Edland | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Micky Wilson | Gaffer |
Sound | Lee Dichter | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Peter Owen | Makeup Designer |
Art | Sue Whitaker | Assistant Art Director |
Art | Simon Murton | Conceptual Illustrator |
Art | Raymond M. Samitz | Construction Coordinator |
Camera | David Morgan | Focus Puller |
Visual Effects | Dan Glass | Visual Effects Designer |
Sound | Ruth Hernandez | Assistant Sound Editor |
Sound | Tammy Fearing | Foley Editor |
Sound | Matthew Harrison | Foley Editor |
Sound | Linda Lew | Foley Recordist |
Sound | Shawn Murphy | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Thomas W. Small | Foley |
Production | Kate Bryden | Casting Assistant |
Editing | Nadia Naimi | Assistant Editor |
Production | Keith Hatcher | Location Manager |
Crew | Michael Culling | Animal Wrangler |
Crew | Nick Gillard | Stunt Coordinator |
Crew | Dominic Preece | Stunt Double |
Crew | Rob Inch | Stunt Double |
Editing | Joel Negron | Editor |
Art | Rick Heinrichs | Production Design |
Production | Mark Roybal | Associate Producer |
Crew | Carmila Gittens | Special Effects Coordinator |
Production | Lorraine Fennell | Production Coordinator |
Directing | Christopher Newman | First Assistant Director |
Directing | Ben Howarth | Second Assistant Director |
Production | Dusty Symonds | Unit Production Manager |
Art | Terry Apsey | Construction Manager |
Production | Simon Burgess | Assistant Location Manager |
Production | Brian Gibbs | Production Accountant |
Crew | David Dresher | Post Production Supervisor |
Editing | Glenn Allen | First Assistant Editor |
Directing | Edward Brett | Second Unit First Assistant Director |
Visual Effects | Barbara Brennan | Digital Compositor |
Visual Effects | Cathy Burrow | Digital Compositor |
Visual Effects | Tami Carter | Digital Compositor |
Production | Dieter Geissler | Associate Producer |
Production | Andrew Kevin Walker | Co-Producer |
Production | Kevin Yagher | Co-Producer |
Production | Celia D. Costas | Line Producer |
Production | Ben Link | Unit Manager |
Crew | Laurie Kerr | Carpenter |
Art | Nicholas Eiloart | Greensman |
Crew | James Hunt | Scenic Artist |
Art | Mario Torres Jr. | Sculptor |
Art | Shannon Canfield | Set Dresser |
Art | Michael Weaver | Standby Painter |
Production | Ramona Diaz Sanchez | Production Supervisor |
Crew | Joel Aron | Sequence Supervisor |
Camera | Tony Cridlin | Grip |
Sound | Julie Andrews | Musician |
Crew | James Fanning | Transportation Captain |
Art | Paul Hearn | Props |
Sound | Phillip Fuller | Sound Mix Technician |
Production | Lauren Beth Strogoff | Publicist |
Sound | Tony Dawe | Production Sound Mixer |
Crew | John Horn | Software Engineer |
Crew | Tony Costanzo | Thanks |
Camera | Kevin Fraser | Key Grip |
Sound | Conrad Pope | Orchestrator |
Costume & Make-Up | Philip Goldsworthy | Costumer |
Crew | Riky Ash | Stunts |
Directing | Alan Munro | Second Unit Director |
Directing | Janet Nielsen | Third Assistant Director |
Art | Michael King | Property Buyer |
Crew | Jonathan Angell | Special Effects Technician |
Camera | John Bailie | First Assistant Camera |
Camera | George Patsos | First Company Grip |
Sound | Allan Wilson | Conductor |
Production | Helen Seery | Assistant Accountant |
Production | Samantha Black | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Raul Essig | CG Artist |
Visual Effects | Gary J. Tunnicliffe | Visual Effects Supervisor |
Production | Richard Goodwin | Production Assistant |
Art | Michael Anthony Jackson | Storyboard Artist |
Crew | Sarah Franzl | Stunts |
Crew | Kelly Dent | Stunts |
Crew | Danielle da Costa | Stunts |
Crew | Jo McLaren | Stunts |