Een jonge rechtenstudent, Martin, begint aan zijn parttime baan als nachtportier bij het mortuarium op het moment dat een seriemoordenaar de stad aan het terroriseren is. Dan wijst alles er ook nog op dat hij de moordenaar is en voor de politie wordt hij de hoofdverdachte. De enige manier waarop hij het mysterie kan oplossen, is door zelf op onderzoek te gaan.
Nee, helaas is Nightwatch nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Sally Menke | Editor |
Sound | Rick Alexander | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Bob Weinstein | Executive Producer |
Production | Harvey Weinstein | Executive Producer |
Sound | Joachim Holbek | Original Music Composer |
Writing | Steven Soderbergh | Screenplay |
Production | Richard Pagano | Casting |
Editing | Tatiana S. Riegel | First Assistant Editor |
Production | Daniel Lupi | Line Producer |
Costume & Make-Up | Louise Mingenbach | Costume Design |
Art | Richard Hoover | Production Design |
Art | Adam Scher | Art Direction |
Art | Steve Joyner | Property Master |
Writing | Ole Bornedal | Screenplay |
Directing | Ole Bornedal | Director |
Camera | Dan Laustsen | Director of Photography |
Production | Michael Obel | Producer |
Production | Eyde Belasco | Casting Associate |
Production | Andrew Rona | Executive In Charge Of Production |
Production | Cary Granat | Executive Producer |
Sound | Rick Canelli | ADR Recordist |
Art | Brian Kasch | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Jenny Gering | Costume Assistant |
Sound | Stephen Hunter Flick | Supervising Sound Editor |
Production | Tracy Lee McGrath | Production Executive |
Sound | Ben Wilkins | Sound Editor |
Sound | Nicholas James | Sound Editor |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Camera | Jake Cross | Grip |
Costume & Make-Up | Debra Denson | Makeup Artist |
Production | Susan Booker | Casting Associate |
Art | Julie Smith | Set Dresser |
Production | Daniel P. Collins | Unit Manager |
Production | Craig Markey | Unit Production Manager |
Sound | Tom Kramer | Music Editor |
Sound | Hilda Hodges | Foley Artist |
Directing | Jayne-Ann Tenggren | Script Supervisor |
Sound | D. Chris Smith | Sound Editor |
Crew | Geno Hart | Transportation Coordinator |
Sound | Stephanie Flack | Supervising Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Richard Snell | Prosthetic Makeup Artist |
Sound | Tom E. Dahl | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Carolyn Tapp | Foley Mixer |
Sound | Carolyn Tapp | Foley Recordist |
Sound | Dana Gustafson | Foley Editor |
Sound | Edmund J. Lachmann | ADR Editor |
Crew | Cliff Cudney | Stunt Coordinator |
Camera | Robert Zuckerman | Still Photographer |
Sound | Linda Yeaney | First Assistant Sound Editor |
Camera | Darren Michaels | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Gigi Williams | Hairstylist |
Sound | Mary Jo Lang | Foley Mixer |
Sound | Mary Jo Lang | Foley Recordist |
Production | Dixie Webster | Extras Casting |
Sound | John Houlihan | Music Supervisor |
Crew | Dale Newkirk | Special Effects |
Sound | Paul Holzborn | Foley Artist |
Sound | Linda Folk | Supervising ADR Editor |
Camera | Sean Hunter Moe | Camera Loader |
Editing | Bob McMillian | Color Timer |
Art | Kathleen M. McKernin | Art Direction |
Sound | Charles Ewing Smith | Dialogue Editor |
Sound | Matthew C. Beville | Sound Editor |
Crew | Pamela Winn-Barnett | Post Production Supervisor |
Sound | Jon Michaels | Assistant Sound Editor |
Camera | Tim Soronen | Best Boy Grip |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Production | Kelly A. Snyder | Production Accountant |
Production | Boyd Wilson | Location Manager |
Art | Conrad Chitwood | Construction Coordinator |
Art | Ayenne J. Applebaum | Lead Painter |
Directing | Lisa Demaine | First Assistant Director |
Art | Paul Dowler | Leadman |
Crew | Hugh Aodh O'Brien | Utility Stunts |
Sound | Judee Flick | ADR Editor |
Camera | Young Vance Cohen | Grip |
Lighting | Nathan Hathaway | Best Boy Electric |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Sound | David Halbert | Boom Operator |
Art | George Atamian | Swing |
Crew | Marla Casey | Stunt Double |
Camera | Chris Soronen | Grip |
Sound | Bruce M. Honda | Foley Mixer |
Sound | Bruce M. Honda | Foley Recordist |
Camera | William Robinson | Second Assistant Camera |
Production | Richard Potter | Executive In Charge Of Production |
Camera | Bob Ivanjack | Key Grip |
Costume & Make-Up | Kristin Dangl | Costume Supervisor |
Camera | Alan Parr | Dolly Grip |
Production | Jerri Whiteman | Payroll Accountant |
Art | Victor Bazaz | Swing |
Sound | Micki Stern | Music Coordinator |