In de toekomst vindt er een wereldoorlog plaats tussen de mensen en de machines. De machines sturen een Terminator terug in de tijd. Deze cyborg heeft maar één missie: het doden van Sarah Connor, omdat haar ongeboren zoon zal uitgroeien tot de leider van het menselijk verzet.
Nee, helaas is The Terminator nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Gale Anne Hurd | Producer |
Writing | Gale Anne Hurd | Writer |
Editing | Mark Goldblatt | Editor |
Sound | James Fritch | Sound Effects Editor |
Directing | James Cameron | Director |
Writing | James Cameron | Writer |
Writing | William Wisher | Dialogue |
Production | Derek Gibson | Executive Producer |
Production | John Daly | Executive Producer |
Sound | Brad Fiedel | Original Music Composer |
Camera | Adam Greenberg | Director of Photography |
Production | Stanzi Stokes | Casting |
Costume & Make-Up | Jeff Dawn | Makeup Department Head |
Sound | Greg Dillon | Sound Effects Editor |
Crew | Jeff Habberstad | Stunts |
Crew | Diamond Farnsworth | Stunts |
Crew | Peter Kent | Stunt Double |
Crew | Jeffrey J. Dashnaw | Stunts |
Costume & Make-Up | Deborah Everton | Costume Supervisor |
Crew | Harlan Ellison | Thanks |
Art | George Costello | Art Direction |
Directing | Stan Winston | Second Unit Director |
Crew | Glenn R. Wilder | Stunts |
Sound | David J. Hudson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mel Metcalfe | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Terry Porter | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Vance Piper | Camera Production Assistant |
Camera | Joyce Rudolph | Still Photographer |
Crew | Ernest D. Farino | Special Effects Coordinator |
Art | Ernest D. Farino | Title Designer |
Directing | Jean-Paul Ouellette | Second Unit Director |
Crew | Roger George | Special Effects |
Crew | Gary McLarty | Stunts |
Costume & Make-Up | Brian Wade | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Gene Hartline | Stunts |
Art | Shay Austin | Assistant Art Director |
Art | Maria Caso | Art Direction |
Art | Maria Caso | Set Decoration |
Crew | Donna Smith | Post Production Supervisor |
Production | Greg Robbins | Casting |
Crew | Greg Robbins | Stunts |
Crew | Monty Jordan | Stunt Driver |
Crew | Frank Orsatti | Stunts |
Production | Bruce M. Kerner | Executive In Charge Of Production |
Production | Polly Apostolof | Assistant Production Manager |
Visual Effects | Bob Williams | Mechanical & Creature Designer |
Sound | David Campling | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Kyle Sweet | Makeup Artist |
Sound | Karola Storr | Sound Effects Editor |
Production | Marilyn Tasso | Production Accountant |
Sound | James J. Klinger | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Hilary Wright | Costume Design |
Crew | Tommy Estridge | Property Master |
Crew | Amy McGary | Scenic Artist |
Crew | Kristen McGary | Scenic Artist |
Art | Gary Schoeneck | Leadman |
Sound | Ken Brocious | Boom Operator |
Sound | Gordon Daniel | Foley |
Sound | John Post | Foley |
Crew | Ken Fritz | Stunt Coordinator |
Crew | Ken Fritz | Stunt Double |
Lighting | Dennis Bishop | Gaffer |
Lighting | Tim Morton | Best Boy Electric |
Sound | Emilie Robertson | Music Editor |
Crew | Wayne Stone | Transportation Coordinator |
Crew | Wayne Nelson | Transportation Captain |
Directing | Brenda Weisman | Script Supervisor |
Production | Joseph A. Liuzzi | Location Manager |
Sound | Gabriel Guy | Sound |
Crew | Rob King | Stunts |
Costume & Make-Up | Peter Tothpal | Hairstylist |
Visual Effects | Gene Warren Jr. | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Gene Warren Jr. | Special Effects Supervisor |
Camera | Sean McLin | Camera Operator |
Editing | Lorna Anderson | First Assistant Editor |
Sound | Mike Le Mare | Sound Effects Editor |
Crew | Marian Green | Stunts |
Crew | Eddy Donno | Stunt Driver |
Sound | Gilbert D. Marchant | Sound Effects Editor |
Crew | Anthony Cecere | Stunts |
Sound | Robert Randles | Music Supervisor |
Sound | Gary Shepherd | Sound Effects Editor |
Directing | Betsy Magruder | First Assistant Director |
Crew | Tom Hart | Stunts |
Camera | Chuck Colwell | Second Unit Director of Photography |
Editing | Michael Bloecher | Associate Editor |
Editing | Spike Allison Hooper | Assistant Editor |
Directing | Sharon Kirkpatrick | Script Supervisor |
Editing | Mary Nelson-Duerrstein | Negative Cutter |
Costume & Make-Up | Julia Gombert | Costumer |
Camera | Anne S. Coffey | Camera Operator |
Camera | David Michels | Dolly Grip |
Lighting | Mark Morton | Electrician |
Lighting | Mark Peterson | Electrician |
Sound | Horace Manzanares | Sound Effects Editor |
Crew | Pete Turner | Stunts |
Directing | Robert Roda | Second Assistant Director |
Crew | Lee Waddell | Utility Stunts |
Production | Kathy Breen | Production Coordinator |
Crew | Jean Malahni | Stunt Double |
Directing | Thomas A. Irvine | First Assistant Director |
Crew | Frank DeMarco | Special Effects |
Crew | J. Suzanne Fish | Stunts |