Minority Report

Minority Report (2002)


  • Genre: Sciencefiction, Actie, Thriller
  • Release Datum: 2002-06-20
  • Beoordeling: 7.3/10 van 8,400 stemmen
  • Lengte: 2uur 24min
  • Taal: English
  • Productie: Digital Image Associates
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Steven Spielberg
star 7.3/10
Van 8,400 Stemmen

Plot

Het is het jaar 2054. In Washington is een afdeling opgezet die moordenaars oppakt vóór ze de moord plegen. John Anderton is één van de detectives werkzaam voor de zogenaamde Pre-Crime divisie. Maar dan wordt hij zelf aangewezen als een toekomstige moordenaar. Hoewel Anderton een rotsvast vertrouwen heeft in het systeem, begint hij toch te vermoeden dat iemand hem erin heeft geluisd. En dan zit er maar één ding op: vluchten...

Kan ik Minority Report kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Minority Report nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Minority Report Trailer

  • Tom Cruise

    als Chief John Anderton [Pre-Crime]
  • Samantha Morton

    als Agatha [Pre-Cog Chamber]
  • Max von Sydow

    als Director Lamar Burgess [Pre-Crime]
  • Colin Farrell

    als Agent Danny Witwer [FBI]
  • Kathryn Morris

    als Lara Clarke
  • Steve Harris

    als Jad [Pre-Crime]
  • Neal McDonough

    als Fletcher [Pre-Crime]
  • Patrick Kilpatrick

    als Knott [Pre-Crime]
  • Jessica Capshaw

    als Evanna [Pre-Crime]
  • Daniel London

    als Wally the Caretaker [Pre-Cog Chamber]
  • Lois Smith

    als Dr. Iris Hineman [The Greenhouse]
  • Tim Blake Nelson

    als Gideon [Department of Containment]
  • Peter Stormare

    als Dr. Solomon Eddie [Operating Room]
  • Caroline Lagerfelt

    als Greta van Eyck [Operating Room]
  • Jason Antoon

    als Rufus Riley at Cyber Parlor [The Mall]
  • Mike Binder

    als Leo Crow
  • Arye Gross

    als Howard Marks
  • Ashley Crow

    als Sarah Marks
  • Joel Gretsch

    als Donald Doobin
  • Anna Maria Horsford

    als Casey [Pre-Crime]
  • Sarah Simmons

    als Lamar Burgess' Secretary [Pre-Crime]
  • George D. Wallace

    als Chief Justice Pollard [Pre-Crime Witness]
  • Ann Ryerson

    als Dr. Katherine James [Pre-Crime Witness]
  • Tyler Patrick Jones

    als Older Sean Anderton
  • Dominic Scott Kay

    als Younger Sean Anderton
  • Jessica Harper

    als Anne Lively
  • Bertell Lawrence

    als John Doe
  • Richard Coca

    als Pre-Crime Cop
  • Keith Campbell

    als Pre-Crime Cop
  • Kirk B.R. Woller

    als Pre-Crime Cop
  • Frank Grillo

    als Pre-Crime Cop
  • Klea Scott

    als Pre-Crime Cop
  • Eugene Osment

    als Jad's Technician [Pre-Crime]
  • James Henderson

    als Office Worker [Pre-Crime]
  • Vené L. Arcoraci

    als Office Worker [Pre-Crime]
  • Erica Ford

    als Employee [Pre-Crime]
  • Keith Flippen

    als Tour Guide [Pre-Crime]
  • Nathan Taylor

    als Kid Tourist [Pre-Crime]
  • Radmar Agana Jao

    als Technician [Pre-Crime]
  • Karina Logue

    als Technician [Pre-Crime]
  • Elizabeth Anne Smith

    als Technician [Pre-Crime]
  • Victoria Garcia-Kelleher

    als Technician [Pre-Crime]
  • Jim Rash

    als Technician [Pre-Crime]
  • Stephen Ramsey

    als Jucket - Agent #1 [FBI]
  • Tom Choi

    als Paymen - Agent #2 [FBI]
  • Tom Whitenight

    als Price - Agent #3 [FBI]
  • William Morts

    als Foley - Agent #4 [FBI]
  • Michael Dickman

    als Arthur [Pre-Cog Chamber]
  • Matthew Dickman

    als Dashiell [Pre-Cog Chamber]
  • William Mesnik

    als Cyber Parlor Customer [The Mall]
  • Franklin Scott

    als Conceited Customer [The Mall]
  • Severin Wunderman

    als Skiing Customer [The Mall]
  • Max Trumpower

    als Homeless Person [The Mall]
  • Allie Raye

    als Hamburger Mom [The Chase]
  • Rocael Leiva

    als Hamburger Dad [The Chase]
  • Nicholas Edwin Barb

    als Homework Boy [The Chase]
  • Catfish Bates

    als Tenement Snitch [The Chase]
  • Danny Parker-Lopes

    als Man [Tenement Bldg.]
  • Vanessa Cedotal

    als Woman [Tenement Bldg.]
  • Katy Boyer

    als Mother [Tenement Bldg.]
  • Adrianna Kamosa

    als Child [Tenement Bldg.]
  • Kari Gordon

    als Child [Tenement Bldg.]
  • Elizabeth Kamosa

    als Child [Tenement Bldg.]
  • Raquel Gordon

    als Child [Tenement Bldg.]
  • Laurel Kamosa

    als Child [Tenement Bldg.]
  • Fiona Hale

    als Old Woman
  • Pamela Roberts

    als Violent Wife [Tenement Bldg.]
  • Clement Blake

    als Husband [Tenement Bldg.]
  • Jerry Perchesky

    als Grandfather [Tenement Bldg.]
  • Victor Raider-Wexler

    als Attorney General Nash [The Ballroom]
  • Nancy Linehan Charles

    als Celeste Burgess [The Ballroom]
  • Nadia Axakowsky

    als Reporter [The Ballroom]
  • Dude Walker

    als Reporter [The Ballroom]
  • Tony Hill

    als Reporter [The Ballroom]
  • Drakeel Burns

    als Reporter [The Ballroom]
  • William Mapother

    als Hotel Clerk
  • Morgan Hasson

    als Paperboy
  • Andrew Sandler

    als Marks' Son
  • Bonnie Morgan

    als Contortionist
  • Kathi Copeland

    als Murder Bystander
  • Ana Maria Quintana

    als Murder Bystander
  • Lucille M. Oliver

    als Murder Bystander
  • Gene Wheeler

    als Murder Bystander
  • Tonya Ivey

    als Gap Girl
  • David Stifel

    als Lycon - Seller of Black Inhalers
  • Kurt Sinclair

    als Adulation #1
  • Rebecca Ritz

    als Adulation #2
  • Beverly Morgan

    als Adulation #3
  • John Bennett

    als Adulation #4
  • Maureen Dunn

    als Adulation #5
  • Ron Ulstad

    als Adulation #6
  • Blake Bashoff

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • David Doty

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Gina Gallego

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • David Hornsby

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Anne Judson-Yager

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Meredith Monroe

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Benita Krista Nall

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Shannon O'Hurley

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Jorge-Luis Pallo

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Elizabeth Payne

    als Pre-Crime Public Service Announcer
  • Ethan Sherman

    als Revo Sunglass Model [Commercial]
  • Jarah Mariano

    als AMEX Polynesian Woman [Commercial]
  • Miles Dinsmoor

    als Guinness Man [Commercial]
  • Vanessa Asbert

    als Bulgari Model [Commercial]
  • Paul Thomas Anderson

    als Bus Passenger (uncredited)
  • Cameron Crowe

    als Bus Passenger (uncredited)
  • Cameron Diaz

    als Bus Passenger (uncredited)
Production Walter F. Parkes Producer
Editing Michael Kahn Editor
Writing Scott Frank Screenplay
Production Jan de Bont Producer
Production Denise Chamian Casting
Sound Gary Rydstrom Sound Designer
Writing Jon Cohen Screenplay
Production Bonnie Curtis Producer
Sound John Williams Original Music Composer
Sound Paul Haslinger Original Music Composer
Camera Janusz Kamiński Director of Photography
Art Alex McDowell Production Design
Production Gerald R. Molen Producer
Directing Steven Spielberg Director
Crew Matthew Ferraro Additional Music
Costume & Make-Up Deborah L. Scott Costume Design
Production Michael Doven Associate Producer
Production Ronald Shusett Executive Producer
Production Sergio Mimica-Gezzan Associate Producer
Production Gary Goldman Executive Producer
Production Sharon Mann Production Manager
Directing Ana Maria Quintana Script Supervisor
Art Ramsey Avery Art Direction
Crew Brian Smrz Stunt Coordinator
Visual Effects Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Art Seth Reed Art Direction
Camera Mitch Dubin Camera Operator
Production Gregory Alpert Location Manager
Sound Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Art Leslie McDonald Art Direction
Camera Gregory Lundsgaard Camera Operator
Camera Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Art John Villarino Construction Coordinator
Sound Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Sound Robert Jackson Boom Operator
Production Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Art Nancy A. King Art Department Coordinator
Camera Sean M. Casey Still Photographer
Crew Michael Gleason Visual Effects Editor
Production Gail Martin-Sheridan Production Accountant
Crew Ken Quain Digital Producer
Costume & Make-Up Betty Beebe Makeup Artist
Crew Eric Bruneau CG Supervisor
Crew Anastasia Emmons Projection
Crew Ian O'Connor Special Effects Coordinator
Crew Chris L. Spellman Stand In
Lighting Robert Amerian Jr. Electrician
Lighting Kelly Clear Gaffer
Lighting Paul A. Hardiman Lighting Technician
Costume & Make-Up David Le Vey Assistant Costume Designer
Crew John Wright Craft Service
Crew Michael Buster Dialect Coach
Visual Effects Michael Lantieri Special Effects Supervisor
Art Ronald S. Baratie Greensman
Camera Phil Bowen First Assistant Camera
Crew Lawrence Dove Driver
Crew Doug O'Dell II Utility Stunts
Editing Richard Byard First Assistant Editor
Production Nancy Willen Publicist
Art Anne Kuljian Set Decoration
Costume & Make-Up Alexandria Forster Costume Supervisor
Crew Steve Braggs Sequence Supervisor
Sound Richard Hymns Supervising Sound Editor
Visual Effects Brian Cuscino I/O Supervisor
Costume & Make-Up Karen Asano-Myers Key Hair Stylist
Lighting David Blizard Lighting Supervisor
Production Christina Hwang Production Coordinator
Sound Andre Fenley First Assistant Sound Editor
Art Juliet Guimont Painter
Crew Michael E. Fajohn Set Medic
Lighting Brian Lukas Rigging Gaffer
Production Michael Hothorn Casting Associate
Visual Effects Konrad Dunton Modeling
Art Darek Gogol Production Illustrator
Camera Larry Blanford Helicopter Camera
Costume & Make-Up Leigh Leverett Set Costumer
Crew Marc Braun Propmaker
Lighting Michael Arvanitis Best Boy Electric
Lighting Kevin Fahey Rigging Grip
Costume & Make-Up Lydia Bensimmon Hairstylist
Crew Kevin Abercrombie Stunts
Production Ted Robbins Unit Production Manager
Sound John Neufeld Orchestrator
Visual Effects Alexander Dervin Visual Effects Producer
Art Jeff Mossa Assistant Art Director
Camera Keith Dunkerley Camera Intern
Crew Mark George Gillard Post Production Assistant
Crew Glenn Derry Video Assist Operator
Art Mike Villarino Construction Foreman
Camera Christos Moisides Underwater Camera
Editing Dale E. Grahn Color Timer
Visual Effects Lori Arnold Visual Effects Coordinator
Crew Lois Carl Studio Teachers
Art Fred Arbegast Sculptor
Costume & Make-Up Michèle Burke Makeup Designer
Crew Ted Burge Software Engineer
Sound J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Production Ray Quinlan Unit Manager
Art Kathleen Beall Location Scout
Art Anthony 'AJ' Leonardi Jr. Standby Painter
Crew Silvija L. Moess Scenic Artist
Crew Mark Kauffman Technical Supervisor
Sound Shawn Murphy Scoring Mixer
Visual Effects Parker Bartlett 24 Frame Playback
Visual Effects Ryan Roberts Animation Supervisor
Art A. Todd Holland Set Designer
Costume & Make-Up Mark Anthony Hair Designer
Crew Jake Garber Makeup Effects
Crew Mike Shannon Transportation Captain
Crew Denny Caira Transportation Coordinator
Production Marissa Levin Researcher
Sound Douglas Axtell Sound Mixer
Art Tammy Troglin Art Department Assistant
Crew Erica Frauman Post Production Supervisor
Sound Peter Myles Music Editor
Visual Effects Cynthia Hyland Digital Compositors
Camera Jim Kwiatkowski Key Grip
Sound Lindakay Brown Foley Editor
Art Matthew R. Altman Set Dresser
Editing Michael Trent Assistant Editor
Camera Paul Toomey Camera Loader
Costume & Make-Up Camille Calvet Key Makeup Artist
Sound Kenneth Wannberg Supervising Music Editor
Art Mark W. Brown Assistant Property Master
Crew Michael Macias In Memory Of
Visual Effects Janice Lew Lead Animator
Sound James Thatcher Musician
Camera Jerry Bertolami Dolly Grip
Camera Danny Andres Grip
Costume & Make-Up Beth Koenigsberg Costume Coordinator
Directing Sergio Mimica-Gezzan First Assistant Director
Visual Effects Brandon Criswell 2D Artist
Directing David H. Venghaus Jr. Second Assistant Director
Production Tina Bennett Assistant Production Coordinator
Production Dena Berman Casting Assistant
Visual Effects Ron Frankel Pre-Visualization Supervisor
Costume & Make-Up Lois DeArmond Costume Illustrator
Camera Steven J. Winslow Aerial Camera Technician
Camera Pete Romano Underwater Director of Photography
Crew Jeff Johnson Marine Coordinator
Sound Tom Bellfort ADR Editor
Costume & Make-Up Cheryl Beasley Blackwell Key Costumer
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Costume & Make-Up Fahima Atrouni Tailor
Crew David Paris Pilot
Visual Effects Ron Mendell 3D Artist
Costume & Make-Up Carol S. Federman Makeup Artist
Writing Philip K. Dick Short Story
Sound Craig Heath Sound Recordist
Sound Ewa Sztompke Dialogue Editor
Art Chris Gorak Supervising Art Director
Art Jerry Moss Property Master
Sound Richard Quinn Dialogue Editor
Sound Juan Peralta Sound Mix Technician
Sound Gwendolyn Yates Whittle ADR Editor
Production Paula S. Ono Assistant Accountant
Costume & Make-Up Lahly Poore Assistant Costume Designer
Art Robb W. Ward Construction Foreman
Costume & Make-Up Kanani Wolf Costumer
Lighting Chris Bothwell Electrician
Lighting Doug Byers Electrician
Lighting Richard Tibbetts Electrician
Lighting David Devlin Gaffer
Art Dianne Chadwick Graphic Designer
Camera James A. Earley Grip
Costume & Make-Up Antoinette Carr Hairstylist
Costume & Make-Up Kathy Greene Makeup Artist
Costume & Make-Up Tina Hoffman Makeup Artist
Crew Craig Hosking Pilot
Production Cristina Christian Second Assistant Accountant
Crew Neil Gershenfeld Thanks
Sound David Lucarelli ADR Recordist
Production Leann Emmert Assistant Location Manager
Production John Burton West Assistant Production Coordinator
Costume & Make-Up Karen Boyland Clem Costumer
Lighting Brian Fosnaugh Electrician
Costume & Make-Up Sandra Linn Koepper Makeup Artist
Production Lori Ikeda Payroll Accountant
Crew Scott C. Dunn Propmaker
Sound Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Camera David B. Nowell Aerial Director of Photography
Production Brad Gerstner Assistant Accountant
Production Shawn Ruocco Assistant Accountant
Camera Julie Helton Camera Loader
Art Christopher S. Ross Concept Artist
Costume & Make-Up Jeanie Baker Costumer
Camera Bill Gilleran Grip
Camera Mathew Marden Grip
Camera Bill Essling Grip
Camera Jim Sanfilippo Grip
Crew Scott T. Pina Propmaker
Crew Dale V. Swavely Propmaker
Crew Keith Weaver Propmaker
Sound Robert Renga Sound Recordist
Camera David O'Brien Second Assistant Camera
Camera Katie Santore Second Assistant Camera
Production JoAnn Stevens Assistant Accountant
Production Erin Hilkey Assistant Location Manager
Production Oriana Robertson Assistant Location Manager
Costume & Make-Up Amy Arnold Costumer
Lighting Roch Dutkowiak Electrician
Lighting Steven J. Kovalesky Electrician
Lighting Joe Luther Electrician
Camera Steven Meizler First Assistant Camera
Camera John Mang Grip
Costume & Make-Up Anthony J. Scarano Key Costumer
Costume & Make-Up Terry Baliel Key Hair Stylist
Sound Stuart McCowan Assistant Dialogue Editor
Sound Joel Shryack Boom Operator
Sound Dennie Thorpe Foley Artist
Camera Clayton Fowler Grip
Camera T.J. Tollefson Grip
Crew Fred O'Connor Propmaker
Art Neil O'Sullivan Set Dresser
Production Bryan Palliccia Assistant Accountant
Production Shawn Hueston Assistant Location Manager
Art Andrew Petrotta Assistant Property Master
Crew Joel Garreau Thanks
Production Jonathan Reich Assistant Location Manager
Costume & Make-Up Jim Dadey Costumer
Directing Robert Rooy Second Unit First Assistant Director
Sound Jana Vance Foley Artist
Lighting Marek Bojsza Electrician
Lighting Anthony Van Dyk Electrician
Camera Scott Smith First Assistant Camera
Camera Katarina Bueno Grip
Costume & Make-Up Patricia Miller Hairstylist
Camera Carlos DePalma Grip
Costume & Make-Up Jennifer Mann Makeup Artist
Production Charley Armstrong Location Manager
Production Daya Fernandez Production Assistant
Production Shannon McBrien Production Secretary
Costume & Make-Up Diane Hammond Makeup Artist
Production Jenny Nolan Production Secretary
Costume & Make-Up Barbara Lacy Makeup Artist
Production Jennifer Gonzales Post Production Accountant
Crew Albert L. Shapira Propmaker
Production Sande Alessi Extras Casting
Art Bob Skemp Greensman
Camera Walter 'Bud' Scott Grip
Costume & Make-Up Judith H. Bickerton Hairstylist
Costume & Make-Up Amy Jo Hoppenfeld Costumer
Lighting Chris Culliton Electrician
Lighting R. Gern Trowbridge Electrician
Costume & Make-Up Taurance F. Williams Hairstylist
Art Jason Weil Assistant Art Director
Sound Dee Selby Assistant Sound Designer
Costume & Make-Up David Mayreis Costumer
Lighting Patrick Hoeschen Electrician
Sound Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
Costume & Make-Up Ardis Cohen Hairstylist
Production Sven E. Fahlgren Post Production Coordinator
Art Aric Lasher Set Designer
Art Michael Koellner Set Dresser
Production Lori A. Lopes Assistant Accountant
Production Tuba Guvelioglu Assistant Production Coordinator
Costume & Make-Up Barry Kellogg Costumer
Crew Paul O. Wright Craft Service
Lighting Daniel Windels Electrician
Lighting Oscar Luis Rodriguez Electrician
Camera Mark Spath First Assistant Camera
Camera Peter Schmitt First Assistant Camera
Costume & Make-Up Sherri Bramlett Hairstylist
Costume & Make-Up Joseph P. Hurt Makeup Artist
Crew John Weiffenbach Propmaker
Directing Kurt Uebersax Second Assistant Director
Art Hugo Santiago Set Designer
Art Maya Shimoguchi Set Designer
Visual Effects Larry Potoker 24 Frame Playback
Costume & Make-Up Andrea Rowe-Dicke Hairstylist
Costume & Make-Up Carol 'Ci Ci' Campbell Hairstylist
Costume & Make-Up Nancy Broadfoot Makeup Artist
Costume & Make-Up Cheryl 'Pickles' Kinion Makeup Artist
Crew Ronald P. Tavalaro Projection
Crew Susanna Glattly Propmaker
Crew Walter R. Wright Jr. Propmaker
Art Nelson Bush Set Dresser
Art Fred Herzberger Set Dresser
Crew Peter Calthorpe Thanks
Production Maureen Higgins Assistant Accountant
Lighting Henry Christian III Electrician
Lighting Tommy Holmes Electrician
Camera Jamie Franta Grip
Camera Damian Costa Grip
Camera Eric Vincent Cruse Grip
Costume & Make-Up Leslie Storms Makeup Artist
Costume & Make-Up Debi Young Makeup Artist
Production Andy Tardibuono Production Assistant
Directing Brian Relyea Second Second Assistant Director
Art Easton Michael Smith Set Designer
Art Chris Pascuzzo Set Dresser
Sound Derek Casari ADR Engineer
Production Tina Hong Assistant Accountant
Production Pam Ellington Assistant Accountant
Production Colleen Gibbons Assistant Location Manager
Art Stefan Dechant Concept Artist
Editing Patrick Crane First Assistant Editor
Camera John Gilmour Grip
Costume & Make-Up Barbara Haggerty Hairstylist
Camera Morgan Michael Lewis Key Grip
Costume & Make-Up Mitchell Kennedy Makeup Artist
Costume & Make-Up Mary Kay Morse Makeup Artist
Costume & Make-Up Terri Trupp Makeup Artist
Costume & Make-Up Barbara York Makeup Artist
Crew Lucinda E. Pealer Propmaker
Art Chris Patterson Set Dresser
Camera Val Sklar Camera Loader
Art Mark Goerner Concept Artist
Costume & Make-Up Candace Neal Hairstylist
Production Peggy Pridemore Location Manager
Production Lisbeth Wynn-Owen Production Coordinator
Crew Michael D. Cassidy Jr. Propmaker
Production Michelle Stevens Second Assistant Accountant
Directing Nancy Blewer Second Second Assistant Director
Directing Kathleen 'Bo' Bobak Second Second Assistant Director
Crew Douglas Coupland Thanks
Art Gerald Sullivan Assistant Art Director
Art Harry E. Otto Assistant Art Director
Sound Jonathan Null Foley Editor
Sound Travis Crenshaw Foley Recordist
Costume & Make-Up Kimberly Foley Makeup Artist
Costume & Make-Up Lorraine DeArmott-Boushell Makeup Artist
Costume & Make-Up Greg Rocco On Set Dresser
Crew Brian Feola Propmaker
Camera Jordon Toms Second Assistant Camera
Sound Walter Werzowa Sound Designer
Sound Ron Judkins Sound Mixer
Camera David James Still Photographer
Art Michelle L. Wolcott Set Dresser
Art Michael Vojvoda Set Dresser
Crew Toby Holguin Stunts
Crew Keith Shindoll Stunts
Crew Frank Torres Stunts
Visual Effects John Polyhar 3D Artist
Visual Effects Mathew Lamb CG Artist
Crew Whit Eldridge Compositor
Art Art Vasenius Set Dresser
Art Chris Kennedy Set Dresser
Art Margaret Hungerford Set Dresser
Sound David C. Hughes Sound Effects Editor
Art David Lowery Storyboard Artist
Crew Richard L. Blackwell Stunts
Crew Nicole Kreuzer Stunts
Crew Doug O'Dell II Stunts
Crew Michael Trisler Stunts
Crew Billy Kelly Stunts
Visual Effects Steven Dudeck Animation
Visual Effects Marie-Laure Nguyen Animation
Visual Effects Hans Pfleiderer Animation
Visual Effects Scott Frankel Compositing Supervisor
Visual Effects Ricardo Torres Compositing Lead
Crew Eddie Perez Stunts
Crew Shirley Smrz Stunts
Visual Effects Elissa Bello 2D Artist
Visual Effects Luke Ployhar 3D Artist
Visual Effects Derek Fisher Animation
Visual Effects Jeremy Quayhackx VFX Editor
Visual Effects Vance Piper VFX Director of Photography
Crew Jennifer Leo Russ Visual Effects Editor
Crew Blondel Aidoo Executive Visual Effects Producer
Crew Randy Hall Stunts
Crew J.P. Romano Stunts
Crew Brian Simpson Stunts
Crew Justin Sundquist Stunts
Crew Merritt Yohnka Stunts
Crew Carol Neilson Stunts
Crew Karl Johann Schmidt Software Engineer
Production Cliff Schumacher Unit Production Manager
Visual Effects David M. Gray Visual Effects Coordinator
Crew Peter Frankfurt Executive Visual Effects Producer
Crew Keith Campbell Stunt Double
Crew Lisa Dempsey Stunts
Crew Richie Gaona Stunts
Crew Ransom Gates Stunts
Crew April Weeden Stunts
Crew David Rowden Stunts
Crew Eddie J. Fernandez Stunts
Crew Mark Aaron Wagner Stunts
Crew Paul M. Lane Stunts
Art Trae King Art Direction
Crew Barry Armour CG Supervisor
Crew David Carriker Digital Supervisor
Visual Effects Bill Stahl Modeling
Visual Effects Les Hunter Visual Effects Producer
Crew Robert Bastens Stunts
Crew John Hateley Stunts
Crew William Washington Stunts
Visual Effects Yuichiro Yamashita CG Artist
Crew Stephen Kennedy Compositor
Crew Jesse Russell Compositor
Art Mark Moore Concept Artist
Visual Effects Matthew Paulson Modeling
Visual Effects Kim Lavery Visual Effects Producer
Crew Paul Eliopoulos Stunts
Crew Jeannie Epper Stunts
Crew Jim Stephan Stunts
Crew Christopher 'Critter' Antonucci Stunts
Crew Fred Waugh Stunts
Visual Effects Patrick Kavanaugh 2D Artist
Visual Effects Michael Kaelin Compositing Artist
Art Michael Brunsfeld Concept Artist
Art Claudia Mullaly Concept Artist
Visual Effects Dana Friedman Visual Effects Producer
Art Clark Hospelhorn Set Dresser
Crew Marc Caldera Stunts
Crew Greg Anderson Stunts
Crew Danny Lopez Stunts
Crew Daniel T. O'Brien Stunts
Crew Brett Smrz Stunts
Crew Petra Sprecher Stunts
Crew Richard Bucher Stunts
Visual Effects Shannon Wiggins Compositing Artist
Editing Begonia Colomar Digital Color Timer
Sound Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Crew Gregg Smrz Stunt Coordinator
Crew John Ashker Stunts
Crew Philip Tan Stunts
Crew Steven J. Mikolas Video Assist Operator
Visual Effects Peter Bowmar Animation
Visual Effects Dan Santoni Animation
Visual Effects Jason Schugardt CG Artist
Visual Effects Michael Hemschoot CG Artist
Crew Mark S. Miller Executive Visual Effects Producer
Art Wayne L. Miller Jr. Set Dresser
Crew Anthony Alvarez Stunts
Crew Andy Gill Stunts
Crew Dennis Keiffer Stunts
Crew Steve Kelso Stunts
Crew Kelly Smrz Stunts
Visual Effects Mark Siew Compositing Artist
Editing Doug Jones Negative Cutter
Visual Effects Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Visual Effects Lorelei David Visual Effects Assistant Editor
Crew Roni McKinley Executive Visual Effects Producer
Visual Effects Mark Russell Visual Effects Producer
Visual Effects Danielle Hazan Visual Effects Production Assistant
Crew Al Goto Stunts
Crew Jake Teague Stunts
Crew Naki Wilson Stunts
Crew Anthony Cecere Stunts
Crew Cinda-Lin James Stunts
Costume & Make-Up Joseph Pearés Tailor
Editing Justine Gerenstein Assistant Editor
Visual Effects Gaku Nakatani Compositing Artist
Camera John Gazdik First Assistant Camera
Crew Lindy DeQuattro Sequence Supervisor
Visual Effects Darcie Tang Visual Effects Producer
Visual Effects Henry LaBounta Visual Effects Supervisor
Crew Dane Farwell Stunts
Crew Erik Stabenau Stunts
Crew Jayson Dumenigo Stunts
Crew Wayne A. King Stunts
Costume & Make-Up John Yehia Atrouni Tailor
Crew Jon Alexander Compositor
Crew Stella Bogh Compositor
Visual Effects Andrew Turman VFX Director of Photography
Visual Effects Miles Dinsmoor Visual Effects Producer
Crew Tom Martinek Sequence Supervisor
Crew Chip Houghton Executive Visual Effects Producer
Crew Dana Dru Evenson Stunts
Crew Troy Gilbert Stunts
Crew Keii Johnston Stunts
Crew Chad Parker Stunts
Crew Rosine 'Ace' Hatem Stunts
Crew Gilbert Young Transportation Captain
Visual Effects Cory Strassburger Animation
Visual Effects Chris Trimble Compositing Artist
Crew Barbara Brennan Compositor
Visual Effects Marc Varisco Visual Effects Supervisor
Art Patrick T. Eagan Set Dresser
Crew Richard Epper Stunts
Crew Charles Grisham Stunts
Crew Larry M. Shorts Stunts
Visual Effects Christopher Bonnstetter CG Artist
Crew Angela Giannoni Compositor
Crew Kimberly Lashbrook Compositor
Costume & Make-Up Dana Wright Costume Designer
Visual Effects Jeff Matakovich Digital Compositor
Crew Melissa Glaser Engleman Executive Visual Effects Producer
Visual Effects Genevieve King Visual Effects Coordinator
Crew John Branagan Stunts
Crew Scott Sproule Stunts
Crew Mark Stefanich Stunts
Visual Effects Paul Luna Animation
Visual Effects Oliver Hotz Animation
Art Alexander Laurant Art Direction
Visual Effects Bela Brozsek CG Artist
Crew Kristopher Kasper Visual Effects Editor
Art Max Bozeman Set Dresser
Art Robert Lee Robinson Set Dresser
Art Norm Thurston Jr. Set Dresser
Art Peter Ramsey Storyboard Artist
Crew Jake Brake Stunts
Crew Jeff Habberstad Stunts
Visual Effects Toby Keil Visual Effects Producer
Crew Emma McGuinness Executive Visual Effects Producer
Visual Effects Johanna D'Amato Visual Effects Production Assistant
Crew Christie Hayes Stunts
Directing Scott Frank Second Unit Director
Costume & Make-Up Heather Plott Assistant Makeup Artist
Camera Tom Jordan Second Assistant Camera
Crew James Bomalick Special Effects Technician
Production John Marston Location Assistant
Production Hunter Peil Additional Production Assistant
Visual Effects Will Robbins Effects Supervisor
Production Kimberly Cooper Production Executive
Camera Rick Lamb Assistant Camera
Camera Chris Bangma Libra Head Technician
Art Robert Consing Storyboard Artist
Art Matt Reitsma Textile Artist
Camera Chuck Whelan Additional First Assistant Camera
Crew Richard 'Curly' Lopez Security Coordinator
Production Liz Borges-Herzog Production Assistant
Crew Michael McGee Special Effects Assistant
Production Zed Starkovich Key Set Production Assistant
Camera Glen Davis Best Boy Grip
Crew Rick Miller Stunts
Crew Carl Paoli Stunts
Crew David Wald Stunts
Sound Armen Ksajikian Musician
Crew Pat Romano Stunts
Directing Brian Smrz Second Unit Director
Crew Stewart Brand Thanks
Crew Bobby Burns Stunts
Visual Effects Erik Winquist Compositing Artist

keyboard_arrow_up