In een vrolijke, vredige buitenwijk met netjes omheinde en piekfijn verzorgde tuintjes staat een mysterieuze, onheilspellende villa temidden van een dood gazon. Het zwarte gebouw is het geheime hoofdkwartier van Gru die de wereld wil domineren met zijn legertje handlangers: DE COMPLEET DOLGEDRAAIDE MINIONS! Wie zijn plannen probeert te dwarsbomen, maakt snel kennis met een GRU-welijk arsenaal van krimpstralen, vriespistolen en oorlogsvoertuigen.
Ja! de film Verschrikkelijke Ikke is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Nee, helaas is Verschrikkelijke Ikke nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Hans Zimmer | Music Score Producer |
Sound | Tom Johnson | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Chris Meledandri | Producer |
Production | Mary Hidalgo | Casting |
Production | Mary Hidalgo | Casting Consultant |
Visual Effects | Carter Goodrich | Character Designer |
Production | Robert Taylor | Associate Producer |
Sound | Dennis Leonard | Supervising Sound Editor |
Sound | Daniel Laurie | ADR Supervisor |
Editing | Gregory Perler | Editor |
Writing | Ken Daurio | Screenplay |
Writing | Cinco Paul | Screenplay |
Sound | Heitor Pereira | Original Music Composer |
Art | Yarrow Cheney | Production Design |
Production | Holly Dorff | ADR Voice Casting |
Production | Janet Healy | Producer |
Sound | Kevin Kaska | Orchestrator |
Editing | Pam Ziegenhagen | Editor |
Sound | Rick Giovinazzo | Orchestrator |
Sound | Steve Bissinger | Sound Effects Editor |
Production | Nina Rappaport | Executive Producer |
Visual Effects | Fabrice Joubert | Animation |
Directing | Pierre Coffin | Director |
Directing | Chris Renaud | Director |
Production | Sergio Pablos | Executive Producer |
Writing | Sergio Pablos | Story |
Sound | Pharrell Williams | Original Music Composer |
Sound | Bruce Fowler | Orchestrator |
Sound | Joey Newman | Conductor |
Art | Eric Guillon | Art Direction |
Visual Effects | Eric Guillon | Character Designer |
Visual Effects | Sergio Casas | Color Designer |
Visual Effects | Clément Griselain | Color Designer |
Art | Paul Mager | Set Designer |
Art | Loïc Rastout | Set Designer |
Visual Effects | Jean Hemez | Lead Animator |
Editing | Patrick Voetberg | Associate Editor |
Production | John Cohen | Producer |
Visual Effects | Carlos Felipe León Ortiz | Color Designer |
Writing | Cal Brunker | Storyboard |
Sound | Chris Westlake | Original Music Composer |
Sound | Armen Ksajikian | Musician |
Camera | Nicole Rivelli | Still Photographer |
Writing | Stephan Franck | Storyboard |
Crew | Christine Lagarde | Thanks |
Directing | Dave Rosenbaum | Script Supervisor |
Production | Dave Rosenbaum | Executive In Charge Of Production |
Visual Effects | Olivier Delabarre | Color Designer |
Crew | Rodolphe Chabrier | Thanks |
Sound | Sean England | Foley |
Sound | Sandy Buchanan | Sound Recordist |
Sound | Slamm Andrews | Music Editor |
Sound | Jeremy Bowker | Sound Effects Editor |
Sound | David C. Hughes | Sound Effects Editor |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Designer |
Sound | Chris Scarabosio | Supervising Sound Editor |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | E. Larry Oatfield | Foley Editor |
Sound | Vicki Hiatt | Supervising Music Editor |
Directing | Mary Bills | Script Supervisor |
Crew | Leff Lefferts | Sound Design Assistant |
Crew | Jeannine Berger | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Yannick Honore | Animation |
Lighting | Vivian David | Lighting Artist |
Visual Effects | Loïc Miermont | Animation |
Sound | Walt Fowler | Orchestrator |
Visual Effects | Mitja Rabar | Animation |
Visual Effects | Lucien Fostier | Digital Compositors |
Sound | Satnam Ramgotra | Musician |
Visual Effects | Moïse Essame | Animation |
Crew | Pierre Leduc | Supervising Animator |
Visual Effects | Patrick Delage | Lead Animator |
Editing | Alex Dowding | Editorial Manager |
Crew | Julien Soret | Supervising Animator |
Sound | Kathy Nelson | Music Supervisor |
Editing | Claire Dodgson | Additional Editing |
Editing | Steven Liu | Additional Editing |
Crew | Tony Gonzalez | Choreographer |
Lighting | Gourdal Sebastien | Lighting Artist |
Editing | Terry Claborn | Color Timer |
Visual Effects | Emmanuelle Carlier | Visual Effects Producer |
Sound | Gavin Greenaway | Music Director |
Sound | Tim Davies | Conductor |
Visual Effects | Matthieu Chatelier | Digital Compositors |
Crew | Bruno Chauffard | CG Supervisor |
Editing | Tyler Werrin | Editorial Production Assistant |
Sound | Carl Rydlund | Orchestrator |
Editing | Karen Hathaway | Assistant Editor |
Crew | Bart Boirot | Supervising Animator |
Visual Effects | Bart Boirot | Lead Animator |
Production | Jean-Luc Florinda | Production Manager |
Visual Effects | Rudyard Cretenet | Digital Compositors |
Sound | Carlos Sotolongo | ADR & Dubbing |
Crew | Miguel Ángel Poveda | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Olivier Lukaszczyk | Digital Compositors |
Sound | Michael Jesmer | Sound Recordist |
Production | Ségolène Amice Lagny | Production Coordinator |
Visual Effects | Robin Joseph | Visual Development |
Lighting | Justine Codron | Lighting Artist |
Visual Effects | Michael Crouzat | Key Animation |
Sound | Roy Latham | ADR & Dubbing |
Sound | Franklin Jones III | ADR Editor |
Visual Effects | Lionel Gallat | Animation Director |
Visual Effects | Anais Perlot | Animation Manager |
Visual Effects | Laurent de la Chapelle | Animation Supervisor |
Visual Effects | Jean-François Macé | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Daniel Callaby | Animation |
Visual Effects | Lang-Willar Chloe | Animation |
Visual Effects | Céline Chotard | Animation |
Visual Effects | Mathilde Fabry | Animation |
Visual Effects | Audrey Fobis | Animation |
Visual Effects | Vincent Garcia | Animation |
Visual Effects | Guillaume Herent | Animation |
Visual Effects | Silke Jager | Animation |
Visual Effects | Francois F. Laurent | Animation |
Visual Effects | Mathieu Gérard | Animation |
Visual Effects | Renaud Mégange | Animation |
Visual Effects | Elena Ortego | Animation |
Visual Effects | Julen Santiago | Animation |
Visual Effects | Jean-François Barthélémy | Animation |
Visual Effects | Clementine Tronel | Animation |
Visual Effects | Karin Kempf | Animation |
Art | Katie Ballentine | Art Department Coordinator |
Editing | Gilad Carmel | Assistant Editor |
Editing | Michael Rostker | Assistant Editor |
Production | Solenn Colas | Assistant Production Manager |
Production | Karine Friang | Assistant Production Manager |
Production | Joy Poirel | Assistant Production Manager |
Visual Effects | Jerome Auliac | Digital Compositors |
Visual Effects | Florian Bestel | Digital Compositors |
Visual Effects | Jean-Nicolas Costa | Digital Compositors |
Visual Effects | Clement Darbois | Digital Compositors |
Visual Effects | Antoine Douadi | Digital Compositors |
Visual Effects | Christophe Duflaut | Digital Compositors |
Visual Effects | Delphine Garrelis | Digital Compositors |
Visual Effects | Philippe Huberdeau | Digital Compositors |
Visual Effects | Jola Kudela | Digital Compositors |
Visual Effects | Khaled Labidi | Digital Compositors |
Visual Effects | François Le Bastard | Digital Compositors |
Visual Effects | Thomas Lefebvre | Digital Compositors |
Visual Effects | Jeanne Loyer | Digital Compositors |
Visual Effects | Gaston Marcotti | Digital Compositors |
Visual Effects | Maya Pelle | Digital Compositors |
Visual Effects | Alexis Peraste | Digital Compositors |
Visual Effects | Simon Rafin | Digital Compositors |
Visual Effects | Dane Rapaport | Digital Compositors |
Visual Effects | Marine Samyn | Digital Compositors |
Visual Effects | Niranjan Siva | Digital Compositors |
Visual Effects | Jeremy Séguin | Digital Compositors |
Visual Effects | Gerome Viavant | Digital Compositors |
Visual Effects | Anthony Voisin | Digital Compositors |
Visual Effects | Stephan Guerin | Digital Compositors |
Visual Effects | Stephanie Saillard | Digital Compositors |
Editing | Jason Hanel | Digital Intermediate |
Editing | Josh Morgan | Editorial Coordinator |
Editing | Ed Fuller | First Assistant Editor |
Visual Effects | Stephane Mangin | Lead Animator |
Lighting | Alexandre Bermond | Lighting Artist |
Lighting | Saïdou Bernabé | Lighting Artist |
Lighting | Vincent Blanqué | Lighting Artist |
Lighting | Cédric Burkarth | Lighting Artist |
Lighting | Blandine Chanteur | Lighting Artist |
Lighting | Pierre Gobilliard | Lighting Artist |
Lighting | Pierre Lopes | Lighting Artist |
Lighting | Olivier Martiny | Lighting Artist |
Lighting | Mathieu Le Meur | Lighting Artist |
Lighting | Matthieu Molina | Lighting Artist |
Lighting | Hugues Ssosse | Lighting Artist |
Lighting | Ephraïm Drouet | Lighting Artist |
Lighting | Benoit Fournol | Lighting Artist |
Sound | Scott Hosfeld | Musician |
Sound | Peter Buccellato | ADR & Dubbing |
Production | Julien Sabourdin | Production Accountant |
Production | Frédéric Greene | Production Accountant |
Production | Christelle Balcon | Production Manager |
Production | Christina DeSilva | Production Manager |
Production | Wassila Lmouaci | Production Manager |
Production | Jill Ragaway | Production Manager |
Lighting | Guillaume Boudeville | Rigging Supervisor |
Crew | Fabian Marascuillo | Score Engineer |
Sound | Oren Hadar | Scoring Mixer |
Art | Vincent Massy | Set Designer |
Crew | Eric Placoly | Software Engineer |
Crew | Christophe Asselin | Thanks |
Crew | Pierre Avon | Supervising Animator |
Crew | Nicolas Bauduin | Supervising Animator |
Crew | Elisabeth Patte | Supervising Animator |
Visual Effects | Charles Chorein | Visual Effects |
Visual Effects | Vincent Houze | Visual Effects |
Visual Effects | Elodie Labbe | VFX Artist |
Visual Effects | Mathieu Malard | VFX Artist |
Visual Effects | Marie-Claire Bazart | VFX Supervisor |