In een wereld waar cybercriminaliteit op globale schaal plaatsvindt volgen we een veroordeelde gevangene en zijn Amerikaanse en Chinese handlangers in een netwerk van Chicago tot Los Angeles en van Hongkong tot Jakarta.
Nee, helaas is Blackhat nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Stephen E. Rivkin | Editor |
Production | Eric McLeod | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Colleen Atwood | Costume Design |
Directing | Michael Mann | Director |
Production | Michael Mann | Producer |
Production | Bonnie Timmermann | Casting |
Editing | Zach Staenberg | Additional Editor |
Sound | Harry Gregson-Williams | Original Music Composer |
Art | Victor J. Zolfo | Set Decoration |
Camera | Stuart Dryburgh | Director of Photography |
Crew | Tim Monich | Dialect Coach |
Sound | Paul Flinchbaugh | First Assistant Sound Editor |
Sound | Tony Lamberti | Sound Re-Recording Mixer |
Editing | Kevin Stitt | Additional Editor |
Art | Aran Mann | Art Direction |
Editing | Leo Trombetta | Additional Editor |
Production | Julie Herrin | Co-Producer |
Editing | Jeremiah O'Driscoll | Editor |
Art | Alessandra Querzola | Assistant Set Decoration |
Editing | Paul Carlin | Digital Intermediate Editor |
Art | Guy Hendrix Dyas | Production Design |
Production | Thomas Tull | Producer |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Visual Effects | Andrew R. Jones | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Kathrine Gordon | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kathrine Gordon | Hair Department Head |
Production | Jon Jashni | Producer |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Senior Colorist |
Art | Tom Reta | Supervising Art Director |
Lighting | Sean O'Neill | Rigging Gaffer |
Art | Luke Freeborn | Art Direction |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Production | Alex Garcia | Executive Producer |
Sound | Eliza Pollack Zebert | ADR Editor |
Visual Effects | Aruna Inversin | Compositing Supervisor |
Production | Michael Solinger | Co-Producer |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Sound | Atticus Ross | Original Music Composer |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Directing | Lisa C. Satriano | First Assistant Director |
Editing | Justin Yates | Assistant Editor |
Production | Jerrica Lai | Casting |
Art | Damien Drew | Art Direction |
Sound | Leopold Ross | Original Music Composer |
Production | Rosanna Ng Wai-San | Casting |
Editing | Joe Walker | Editor |
Directing | John Kaylin | Script Supervisor |
Production | Eric Hedayat | Production Executive |
Production | Tino Saroengallo | Production Secretary |
Production | John Radel | Line Producer |
Camera | Roberto De Angelis | Camera Operator |
Camera | Roberto De Angelis | Steadicam Operator |
Crew | Liz Radley | CG Supervisor |
Writing | Morgan Davis Foehl | Writer |
Art | Michael Wong | Construction Manager |
Costume & Make-Up | Michael Mosher | Special Effects Makeup Artist |
Editing | John Gilroy | Additional Editor |
Art | William Eliscu | Graphic Designer |
Lighting | Jack English | Gaffer |
Visual Effects | Daniel Mellitz | Visual Effects Supervisor |
Production | Amiee Clark | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Jane Galli | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Stacy Horn | Costume Supervisor |
Sound | Peter Oso Snell | Music Editor |
Art | Sam Page | Set Designer |
Sound | Gary Marullo | Foley Artist |
Sound | Jon Title | Sound Effects Editor |
Sound | Clint Bennett | Music Editor |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Lighting | Bob E. Krattiger | Gaffer |
Sound | Aiden Ramos | ADR Recordist |
Art | C. Scott Baker | Set Designer |
Sound | Doug Hemphill | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jeffrey A. Humphreys | Boom Operator |
Sound | Karen Vassar Triest | Sound Designer |
Visual Effects | Mathias Frodin | Digital Compositor |
Crew | Craig Hosking | Aerial Coordinator |
Visual Effects | Daniel Brimer | Visual Effects Producer |
Sound | Ronald Eng | Sound Effects Editor |
Editing | Mako Kamitsuna | Editor |
Sound | Victor Ray Ennis | Supervising Sound Editor |
Sound | Mike Szakmeister | Dialogue Editor |
Visual Effects | Petra Holtorf | Visual Effects Producer |
Sound | Bernard Weiser | Supervising Dialogue Editor |
Sound | Katrina Schiller | Music Editor |
Sound | Julie Pearce | Music Editor |
Sound | Bill R. Dean | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Vít Komrzý | Visual Effects Producer |
Camera | Hans Bjerno | Aerial Director of Photography |
Visual Effects | Joe Farrell | Visual Effects Supervisor |
Sound | Barbara McDermott | Music Editor |
Production | Diane L. Sabatini | Co-Producer |
Art | Ed Cotton | Assistant Art Director |
Camera | Duane Manwiller | Second Unit Director of Photography |
Editing | Erik Rogers | Digital Intermediate |
Editing | Jason Gaudio | First Assistant Editor |
Sound | Peter Myles | Music Editor |
Crew | Deborah Wuliger | Unit Publicist |
Sound | Hector C. Gika | Sound Effects Editor |
Editing | Kevin Hickman | First Assistant Editor |
Sound | David A. Cohen | Dialogue Editor |
Sound | Thomas Milano | Music Editor |
Costume & Make-Up | Betty Lou Skinner | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Betty Lou Skinner | Key Hair Stylist |
Art | Michael Diersing | Construction Coordinator |
Crew | Scott E. Handt | Prop Maker |
Editing | Andy Kaplan | Digital Intermediate |
Art | Heather Elwell | Art Department Coordinator |
Crew | Jonathan Litt | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Christine L. Cantella | Assistant Costume Designer |
Crew | Bruno Van Zeebroeck | Special Effects Coordinator |
Camera | Dane Bjerno | Aerial Camera Technician |
Costume & Make-Up | David Butler | Set Costumer |
Visual Effects | Viktor Müller | Visual Effects Supervisor |
Art | Jenny Hitchcock | Assistant Art Director |
Sound | Cameron Steenhagen | Dialogue Editor |
Art | Erin Fite | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | John Nelson | Visual Effects Supervisor |
Sound | Ryan Cole | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Amber Kirsch | Visual Effects Producer |
Crew | Jake Rice | Post Production Supervisor |
Camera | John Grillo | Camera Operator |
Camera | John Grillo | Second Unit Director of Photography |
Sound | Angelina Faulkner | Sound Editor |
Visual Effects | Andrew Moffett | Pre-Visualization Supervisor |
Editing | Ian Sullivan | Digital Intermediate |
Production | Maggie Chieffo | Associate Producer |
Art | Amy R. Strong | Set Decoration Buyer |
Visual Effects | Ellen Hoffmann | Animation |
Costume & Make-Up | Darlene Brumfield | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Luca Vannella | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Doniella Davy | Assistant Makeup Artist |
Sound | Beauxregard Neylon | ADR Mixer |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Sound | Mark Jan Wlodarkiewicz | Music Editor |
Production | Daniel Cabeza | Casting Associate |
Crew | Peter K. Orr | Armorer |
Lighting | Shahrulnizam B. Ahmad | Gaffer |
Camera | Craig Grossmueller | First Assistant Camera |
Camera | E.J. Misisco | First Assistant Camera |
Lighting | Glen Magers | Rigging Gaffer |
Sound | John Morris | Sound Effects Editor |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Sound | Lee Orloff | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Molly Tissavary | Assistant Makeup Artist |
Art | Bruce Richter | Construction Foreman |
Camera | Jimmy E. Jensen | First Assistant Camera |
Sound | Sally Boldt | Music Editor |
Sound | Blake Collins | Foley Mixer |
Crew | Brian Avery | Stunts |
Crew | Adam Howarth | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Isaac Lipstadt | Visual Effects Coordinator |
Directing | Peter Thorell | Second Assistant Director |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Editing | Javier Marcheselli | First Assistant Editor |
Visual Effects | L. Patrick McCormack | Visual Effects Producer |
Crew | Christian Labarta | Set Production Assistant |
Crew | Scott Edelstein | CG Supervisor |
Editing | Christos Voutsinas | First Assistant Editor |
Editing | Kheireddine El-Helou | Additional Editor |
Visual Effects | Wesley Cronk | Digital Compositor |
Sound | Stephen Lotwis | Music Editor |
Camera | Joshua Turner | First Assistant Camera |
Editing | Michael T. Wilson | Assistant Editor |
Camera | Troy N. Wade | Dolly Grip |
Crew | Lance Julian | Marine Coordinator |
Crew | Michael Swingle | Scenic Artist |
Visual Effects | Lenka Líkařová | Visual Effects Producer |
Art | Anthony Carlino | Leadman |
Sound | Kyle D. Krajewski | ADR Recordist |
Visual Effects | Tomas Vondrasek | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Phil Brennan | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Melanie Callaghan | Visual Effects Producer |
Crew | David Keir | Prop Maker |
Crew | Heather Davis Baker | Compositor |
Costume & Make-Up | Tania Soeprapto | Wardrobe Assistant |
Production | Lindsay Little | Second Assistant Accountant |
Art | Vinson Jae | Standby Painter |
Production | Jennifer Conroy | Production Supervisor |
Visual Effects | Lisa Spence | Visual Effects Producer |
Editing | Kimberly Boritz | First Assistant Editor |
Crew | Craig Sheppard | Visual Effects Editor |
Crew | Alex Wang | CG Supervisor |
Editing | Brett M. Reed | Additional Editor |
Editing | Joe Galdo | First Assistant Editor |
Visual Effects | Chris McLeod | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Wayne Marshall | Best Boy Electric |
Visual Effects | Harrison Marks | Visual Effects Coordinator |
Camera | Richard Mall | Key Grip |
Costume & Make-Up | Carol Quiroz | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Isabelle Patrice | Costume Assistant |
Lighting | Danny Durr | Lighting Technician |
Crew | Fred O'Connor | Prop Maker |
Camera | Donald Reynolds Jr. | Key Grip |
Costume & Make-Up | Steven Porch | Ager/Dyer |
Production | Page Rosenberg-Marvin | Production Coordinator |
Art | Calvin Tsoi | Assistant Set Decoration |
Lighting | Jared Wellman | Lighting Technician |
Lighting | Wing Ma | Gaffer |
Sound | Kathie Talbot | Sound Designer |
Editing | Mark Fitzgerald | First Assistant Editor |
Art | Jack Cornelius | Set Dresser |
Sound | John Guentner | Foley Mixer |
Sound | Andy King | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Michael Paul Jones | First Assistant Camera |
Camera | Brent Egan | Second Assistant Camera |
Camera | Andreas Crawford | Dolly Grip |
Art | Martin Charles | Graphic Designer |
Art | Kimberly Merlin | Set Decoration Buyer |
Sound | James Banbury | ADR Mixer |
Art | Terry Haskell | Property Master |
Camera | Martin Torner | Best Boy Grip |
Crew | Spencer Taylor | Set Production Assistant |
Production | Cabernet Murray | First Assistant Accountant |
Visual Effects | Petr Hastík | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Francesco Dell'Anna | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Robert Mata | Set Costumer |
Lighting | Gabriele Filippelli | Lighting Artist |
Production | Ava Soraya | Production Accountant |
Visual Effects | Dalibor Janda | Digital Compositor |
Camera | Austin Alward | Second Assistant Camera |
Editing | Robert Mead | Additional Editor |
Crew | Carey Field | Set Production Assistant |
Editing | Dave Lee | Colorist |
Production | John Uribe | First Assistant Accountant |
Production | Stacy Parker | Travel Coordinator |
Visual Effects | Tomáš Bezděčka | Matte Painter |
Visual Effects | Samuel Cornwell | Visual Effects Coordinator |
Camera | Dennis Lai Chee Seong | Focus Puller |
Camera | Suri Ramasamy | Key Grip |
Lighting | Scott Harman | Best Boy Electrician |
Costume & Make-Up | Kiersten Hargroder | Costumer |
Art | Leslie Ewe | Assistant Art Director |
Art | Shaun Young | Set Decorating Coordinator |
Visual Effects | Zdenek Hrazdira | CG Artist |
Crew | William Ong | Production Intern |
Directing | Mikey Eberle | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Brad Holtzman | Set Costumer |
Camera | Tyler Emmett | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Yasamin Ismaili | Visual Effects Coordinator |
Art | Michael A. Casey | Assistant Property Master |
Editing | Rachel McIntire | Dailies Operator |
Editing | Leeza Diott | Dailies Manager |
Production | Marcella Eugenie | Production Accountant |
Camera | Gregson Bays Gabrio | Digital Imaging Technician |
Directing | Anastacia C. Nemec | Second Assistant Director |
Lighting | Tino Hendrawan | Best Boy Electric |
Lighting | Tino Hendrawan | Electrician |
Camera | Sekar Veerapan | Best Boy Grip |
Lighting | Ben Krout | Key Rigging Grip |
Camera | Thomas Watson | Libra Head Technician |
Camera | Ming Keung Lai | Second Assistant Camera |
Camera | Esther Tan Sonntag | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Nikki Krattiger | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Amy McHale | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Sam Cheung | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Dedi Ahmad Ruslan | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Zaini Hassan | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Skye Ooi | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kargo Leung | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sara Tagaloa | Makeup Artist |
Art | Anto Motulz | Assistant Production Design |
Art | David A. Cook | Assistant Set Decoration |
Art | Alex Ruiz | Concept Artist |
Art | Holly Sudduth | Set Dresser |
Crew | Scott Gudahl | Compositor |
Crew | Jared Brient | Compositor |
Visual Effects | Silvia Debnarova | Digital Compositor |
Crew | Rizza Go | Digital Producer |
Crew | Kevin Vanderjagt | Digital Producer |
Visual Effects | Howie Muzika | Modeling |
Visual Effects | Ashley Nagy | Modeling |
Visual Effects | Frank Belardo | Senior Modeller |
Crew | Diganta Saha | Systems Administrators & Support |
Visual Effects | Wyatt Cain | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Raechel Kasprzak | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Adam Bennink | Visual Effects Coordinator |
Crew | Andrew R. Cohen | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Daniel D. Gregoire | Visual Effects Supervisor |
Editing | Paul Amadeus Kim | Dailies Operator |
Sound | Frank Buckner | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Mark Ong | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Miggy Cheng | Wardrobe Supervisor |
Sound | Jeffrey Kelly Miller | Music Consultant |
Crew | Darren Meng | Dialect Coach |
Production | Sandra J. White | First Assistant Accountant |
Production | Lori M. Roberts | Production Accountant |
Production | Maria Tan | Production Coordinator |
Crew | Natalie Hew | Production Intern |
Crew | Lakshmishree Menon | Production Intern |
Production | Diana P. Mejia | Second Assistant Accountant |
Production | Kathryn Hensel | Second Assistant Accountant |
Production | Ryan Witherly | Second Assistant Accountant |
Crew | James Chestnut | Set Production Assistant |
Crew | Robert Nyerges | Set Production Assistant |
Crew | Greg Ryan | Set Production Assistant |