Bij het begin van de 21ste eeuw is de Amerikaanse multinational Umbrella Corporation uitgegroeid tot de absolute marktleider op het vlak van grensverleggende computertechnologie en het ontwikkelen van nieuwe geneesmiddelen. De politieke en economische invloed van het bedrijf op de samenleving is enorm. Slechts weinigen weten echter dat de onderneming zich voornamelijk bezighoudt met het onderzoek naar nieuwe biologische wapens en de genetische manipulatie van cellen. Wanneer er een dodelijk virus uitbreekt in 'The Hive', het geheime, ondergrondse labo van het bedrijf, stuurt de overheid een groepje elitesoldaten ter plaatse om te voorkomen dat de situatie uit de hand loopt.
Nee, helaas is Resident Evil nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Paul W. S. Anderson | Director |
Production | Paul W. S. Anderson | Producer |
Production | Bernd Eichinger | Producer |
Production | Samuel Hadida | Producer |
Camera | David Johnson | Director of Photography |
Production | Jeremy Bolt | Producer |
Sound | Matt Grimes | ADR Editor |
Production | Robyn Ray | Casting |
Costume & Make-Up | Richard Bridgland | Costume Design |
Production | Suzanne Smith | Casting |
Editing | Alexander Berner | Editor |
Production | Victor Hadida | Executive Producer |
Production | Robert Kulzer | Executive Producer |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Production | Chris Symes | Co-Producer |
Production | Daniel S. Kletzky | Executive Producer |
Production | Yoshiki Okamoto | Executive Producer |
Production | Mike Gabrawy | Associate Producer |
Sound | Marilyn Manson | Original Music Composer |
Production | Albert Botha | Line Producer |
Costume & Make-Up | Valeska Schitthelm | Hairstylist |
Crew | Martin Gaskell | Animatronic and Prosthetic Effects |
Art | Richard Bridgland | Production Design |
Art | Anete Conrad | Assistant Art Director |
Crew | Pauline Fowler | Animatronic and Prosthetic Effects |
Costume & Make-Up | Christina Smith | Makeup Artist |
Art | Penny Crawford | Set Decoration |
Art | Ingeborg Heinemann | Art Department Coordinator |
Art | Jörg Baumgarten | Art Direction |
Costume & Make-Up | Björn Rehbein | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Friderike Roessler | Hairstylist |
Art | Tony Reading | Supervising Art Director |
Sound | Norbert Zich | Dolby Consultant |
Camera | Jörg Widmer | Steadicam Operator |
Camera | Adam Quinn | First Assistant Camera |
Crew | Tom Holkenborg | Additional Music |
Costume & Make-Up | Barrie Gower | Prosthetic Supervisor |
Art | Ulf Sturhann | Construction Coordinator |
Art | Astrid Kühberger | Art Department Manager |
Production | Ian Frost | Researcher |
Directing | Caroline Sax | Script Supervisor |
Lighting | Udo Kowalczyk | Best Boy Electric |
Lighting | David Reppen | Electrician |
Production | Muriel Gérard | Production Manager |
Visual Effects | Richard Yuricich | Visual Effects Producer |
Crew | Susen Jarmuske | Driver |
Crew | Christine Jahn | Post Production Supervisor |
Crew | Gerd Nefzer | Special Effects Coordinator |
Crew | Paul Elman | Visual Effects Editor |
Production | Helga Ploiner | Production Accountant |
Visual Effects | Gerd Nefzer | Special Effects Supervisor |
Art | Colin Jackman | Sculptor |
Crew | Mirjam Weber | Production Office Assistant |
Sound | Alois Unger | Boom Operator |
Production | Esther Fischer | Unit Manager |
Art | Marion Gerhardt | Location Scout |
Camera | Rolf Konow | Still Photographer |
Crew | Warnar Van Eeden | Choreographer |
Sound | Marco Raab | Sound Designer |
Crew | John Charles | Software Engineer |
Editing | Franziska Schmidt-Kärner | First Assistant Editor |
Art | Ravi Bansal | Production Illustrator |
Crew | Philipp Hübner | Carpenter |
Crew | Andy Garner | Makeup Effects |
Crew | Volkhart Buff | Stunt Coordinator |
Crew | René Bellmann | Stunts |
Crew | Francois Frey | Unit Publicist |
Sound | Liz Gallacher | Music Supervisor |
Crew | John Kurlander | Technical Supervisor |
Sound | Roland Winke | Sound Mixer |
Production | Silvia Tollmann | Unit Production Manager |
Editing | Andreas Lautil | Color Timer |
Sound | Frank Casaretto | Sound Editor |
Sound | Stefan Busch | Supervising Sound Editor |
Crew | Danny Hunter | Property Master |
Lighting | Edgar Auell | Gaffer |
Production | Sammi Davis | Production Coordinator |
Art | Philipp Hübner | Leadman |
Camera | David Johnson | Camera Operator |
Crew | Frank Guhn | Set Medic |
Sound | Michael Kranz | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Phil Bignell | 3D Supervisor |
Costume & Make-Up | Hasso von Hugo | Key Makeup Artist |
Camera | Dieter Bähr | Key Grip |
Sound | Bjorn Ole Schroeder | ADR Supervisor |
Directing | Jan Sebastian Ballhaus | First Assistant Director |
Art | Philip Elton | Draughtsman |
Production | Louis Elman | ADR Voice Casting |
Sound | Noemi Hampel | Foley Editor |
Crew | Chris Coxon | Animatronics Designer |
Camera | Glenn König | Grip |
Production | Natasha Ockrent | Casting Assistant |
Directing | Simon Emanuel | Second Assistant Director |
Editing | Patricia Ferbeck | Negative Cutter |
Production | Kerstin Biermann | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Matt Kasmir | Compositing Artist |
Costume & Make-Up | Elke Freitag | Costume Assistant |
Visual Effects | James Furlong | Animation |
Visual Effects | Simon Payne | Animation |
Visual Effects | Muriel Gérard | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Sparka Lee Hall | Costume Assistant |
Visual Effects | Peter McDonald | Animation |
Visual Effects | John Hardwick | Compositing Artist |
Crew | Nicola zu Stolberg | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Claudia Maria Braun | Costume Assistant |
Editing | Sandra Stier | Negative Cutter |
Visual Effects | Vlad Holst | Animation |
Visual Effects | Mark Hodgkins | Senior Animator |
Production | Hannes Patry | Assistant Accountant |
Costume & Make-Up | Astrid Lafos | Costume Assistant |
Visual Effects | Penny Leyton | Senior Animator |
Visual Effects | Steve Tizzard | Compositing Artist |
Production | Sonja Mecke | Assistant Accountant |
Editing | Renate Siegl | Negative Cutter |
Visual Effects | Virgil Manning | Senior Animator |
Visual Effects | Dusan Strugar | Senior Animator |
Visual Effects | Rachel Ward | Senior Animator |
Visual Effects | Scott Marriott | Compositing Artist |
Costume & Make-Up | Anette Tirler | Costume Assistant |
Visual Effects | Nic Nicholas | Animation |
Production | Anna Schmigalla | Assistant Accountant |
Sound | Peter Gleaves | ADR Mixer |
Art | Joao Gonzaga Silveira | Swing |
Crew | Ernestine Kahn | Dialogue Coach |
Crew | Kris Wood | Playback Coordinator |
Art | Martin Asbury | Storyboard Artist |
Production | Susann Pataki | Production Secretary |
Costume & Make-Up | Jemma Scott-Knox-Gore | Contact Lens Technician |
Crew | Tabitha Dean | Visual Effects Editor |
Production | Robin von der Leyen | Executive Assistant |
Directing | Bharat Nalluri | Second Unit Director |
Sound | Joo Fürst | Foley Artist |
Lighting | Rainer Winkler | Assistant Electrician |
Art | Ludolf Böhm | Dressing Prop |
Sound | Lisa Geffcken-Reinhard | Foley Supervisor |
Production | Isabel Prochnow | Post Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Almut Gramer | Assistant Makeup Artist |
Sound | Matthew Skelding | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Liza Brzonskalla | Additional Wardrobe Assistant |
Production | Zulfiquar Rahman | Production Runner |
Crew | Toska Hartmann | Set Runner |
Crew | Sylvio Lienert | Special Effects Assistant |
Crew | Volker Lorig | Special Effects Technician |
Camera | Stefan Grandinetti | Clapper Loader |
Sound | Georg Naschke | Music Consultant |
Production | Iris Müller | Extras Casting |
Production | Joerg Kraft | Production Driver |
Production | Christine Rothe | Production Executive |
Sound | Philipp Sellier | Foley Mixer |
Production | David Bergendahl | Assistant Location Manager |
Production | Rachael Penfold | Head of Production |
Lighting | Thomas Heyn | Standby Rigger |
Camera | Christian Almesberger | Focus Puller |
Crew | Katrin Schrake | Stunts |
Crew | Babette Schimanek | Stunts |
Crew | Katja Richter | Stunts |
Crew | Jana Herrmann | Stunts |
Crew | Silke Böttcher | Stunts |
Writing | Paul W. S. Anderson | Writer |
Directing | Paul Goldsmith | Third Assistant Director |
Crew | Katja Jerabek | Stunts |
Writing | Shinji Mikami | Original Story |