De Amerikaanse Burgeroorlog. Een bende criminelen gaat er na een bankoverval vandoor met een lading goud. Ze hebben een locatie nodig om de nacht door te brengen, en vinden die in de vorm van een onbewoond landhuis dat in de omgeving van een plantage staat. Gedurende de stormachtige nacht komen de bendeleden tot de ontdekking dat zij niet alleen zijn, en dat het landhuis een duistere geschiedenis kent.
Nee, helaas is Dead Birds nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Ash R. Shah | Producer |
Art | Leslie Keel | Production Design |
Camera | Steve Yedlin | Director of Photography |
Production | Sundip R. Shah | Executive Producer |
Production | Shannon Makhanian | Casting |
Costume & Make-Up | Michael T. Boyd | Costume Design |
Production | David Hillary | Producer |
Production | Barry Brooker | Executive Producer |
Production | Timothy Wayne Peternel | Producer |
Directing | Alex Turner | Director |
Writing | Simon Barrett | Writer |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Sound | Peter Lopez | Original Music Composer |
Editing | Brian Anton | Editor |
Sound | Christopher Eakins | Sound Effects Editor |
Sound | Christopher Eakins | Supervising Sound Editor |
Art | April Glover | Set Dresser |
Crew | Ricky Damazio | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Dean Jones | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dean Jones | Key Makeup Artist |
Crew | Elvis Jones | Animatronic and Prosthetic Effects |
Visual Effects | Elvis Jones | Mechanical Designer |
Production | Suzanne Massingill | Local Casting |
Sound | John Marquis | Sound Designer |
Sound | John Marquis | Supervising Sound Editor |
Art | Keith Christensen | Conceptual Design |
Lighting | Shawn Greene | Best Boy Electric |
Visual Effects | Youngki Lee | Visual Effects |
Sound | Marshall Garlington | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ken Teaney | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Michelle Rolland | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Allan B. Holt | Special Effects Makeup Artist |
Art | Chris Maynard | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Timothy Considine | Special Effects Makeup Artist |
Art | Christopher Burdett | Conceptual Design |
Art | David Meng | Sculptor |
Art | Jonathon Fuller | Sculptor |
Visual Effects | Park Min-su | Visual Effects |
Crew | Doug Sloan | Stunt Coordinator |
Camera | Lou Chanatry | Second Unit Director of Photography |
Camera | Douglas Kirkland | Still Photographer |
Lighting | Vesa Holle | Gaffer |
Costume & Make-Up | Al Frisch | Costume Supervisor |
Directing | K. Lynn Martin | Script Supervisor |
Production | Maggie Means | Production Accountant |
Production | Horst Sarubin | Location Manager |
Camera | Wade Whitley | First Assistant Camera |
Art | Bruce Larsen | Props |
Costume & Make-Up | Cerina Silvestro | Assistant Makeup Artist |
Editing | Brian Kibbie | Negative Cutter |
Art | Bill 'Splat' Johnson | Props |
Camera | Greg Lomas | Dolly Grip |
Visual Effects | Man Hong Han | Animation |
Costume & Make-Up | Robert Hall | Makeup Effects Designer |
Costume & Make-Up | Robert Hall | Special Effects Makeup Artist |
Editing | Bob Fredrickson | Color Timer |
Art | Sacha A. Dzuba | Set Dresser |
Camera | Jonathan Robinson | Assistant Camera |
Camera | Larry Gianneschi IV | Second Assistant Camera |
Production | Laura Warner | Local Casting |
Editing | Marie Hélène Desbiens | Negative Cutter |
Editing | John Sellars | Colorist |
Directing | Colleen Casey Shariat | Second Assistant Director |
Camera | Eric Damazio | Key Grip |
Visual Effects | Moon Sung-oh | Animation |
Directing | Nicholas Lee | First Assistant Director |
Lighting | Michael Weeks | Electrician |
Art | Erin Sarofsky | Main Title Designer |
Costume & Make-Up | Garrett W. Roberts | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Ingrid Armstead | Seamstress |
Camera | Cesar Gustavo Quintanilla | Best Boy Grip |
Lighting | Chris Furukawa-Burgon | Electrician |
Camera | Adrian Arangua | Grip |
Camera | Colby Damazio | Grip |
Art | Kevin Naugle | Additional Set Dresser |
Crew | David Betancourt | Carpenter |
Art | Tom Humphrey | Property Master |
Art | Christopher Dumas | Set Dresser |
Art | Joachim Seisay | Storyboard Artist |
Visual Effects | Jae Lyoung Choi | Animation |
Visual Effects | Hyun Jin Kim | Animation |
Crew | Min Hee Lee | Compositor |
Crew | Mi Sun Park | Compositor |
Visual Effects | Seung Yong Lee | Compositing Lead |
Production | Jennifer Goldstein | Casting Associate |
Production | Joshua Kopple | Local Casting |