The Sixth Sense

The Sixth Sense (1999)


  • Genre: Mysterie, Thriller, Drama
  • Release Datum: 1999-08-06
  • Beoordeling: 7.9/10 van 11,395 stemmen
  • Lengte: 1uur 47min
  • Taal: Latin
  • Productie: Spyglass Entertainment
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: M. Night Shyamalan
star 7.9/10
Van 11,395 Stemmen

Plot

Dr. Malcolm Crowe is een vooraanstaand kinderpsycholoog, die wordt gekweld door de pijnlijke herinnering aan een geestesziek patiëntje, dat hij in het verleden niet heeft kunnen helpen.

Kan ik The Sixth Sense kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is The Sixth Sense nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

The Sixth Sense Trailer

  • Bruce Willis

    als Malcolm Crowe
  • Haley Joel Osment

    als Cole Sear
  • Toni Collette

    als Lynn Sear
  • Olivia Williams

    als Anna Crowe
  • Trevor Morgan

    als Tommy Tammisimo
  • Donnie Wahlberg

    als Vincent Grey
  • Peter Anthony Tambakis

    als Darren
  • Jeffrey Zubernis

    als Bobby
  • Bruce Norris

    als Stanley Cunningham
  • Glenn Fitzgerald

    als Sean
  • Greg Wood

    als Mr. Collins
  • Mischa Barton

    als Kyra Collins
  • Angelica Page

    als Mrs. Collins
  • Lisa Summerour

    als Bridesmaid
  • Firdous Bamji

    als Young Man Buying Ring
  • Samia Shoaib

    als Young Woman Buying Ring
  • Hayden Saunier

    als Darren's Mom
  • Janis Dardaris

    als Kitchen Woman
  • Neill Hartley

    als Visitor #2
  • Sarah Ripard

    als Visitor #3
  • Heidi Fischer

    als Visitor #4
  • KaDee Strickland

    als Visitor #5
  • Michael J. Lyons

    als Visitor #6
  • Samantha Fitzpatrick

    als Kyra's Sister
  • Holly Cross Vagley

    als Society Lady #1
  • Kate Kearney-Patch

    als Society Lady #2
  • Marilyn Shanok

    als Woman at Accident
  • M. Night Shyamalan

    als Dr. Hill
  • Wes Heywood

    als Commercial Narrator (voice)
  • Nico Woulard

    als Hanged Child
  • Carol Nielson

    als Hanged Female
  • Keith Woulard

    als Hanged Male
  • Jodi Dawson

    als Burnt Teacher
  • Tony Michael Donnelly

    als Gunshot Boy
  • Ronnie Lea

    als Secretary
  • Carlos Xavier Lopez

    als Spanish Ghost on Tape (voice)
  • Gino Inverso

    als Young Vincent (voice)
  • Ellen Sheppard

    als Mrs. Sloan
  • Tom McLaughlin

    als Anna's Father
  • Candy Aston-Dennis

    als Anna's Mother
  • Patrick McDade

    als Shaken Driver
  • Jose L. Rodriguez

    als Husband
  • Gina Allegro

    als Bride's Friend (uncredited)
  • Bob Bowersox

    als Restaurant Patron (uncredited)
  • Matt Casale

    als Man Crossing the Street (uncredited)
  • Kym Cohen

    als Bride's Maid (uncredited)
  • Colleen June McQuaide

    als Tommy's TV Mom (uncredited)
  • Jonathan Nation

    als Restaurant Patron (uncredited)
  • Sean Oliver

    als Ghost in the Dungeon (uncredited)
  • Alison Robertson

    als Waitress (uncredited)
Directing M. Night Shyamalan Director
Production Kathleen Kennedy Producer
Production Frank Marshall Producer
Production Barry Mendel Producer
Sound James Newton Howard Original Music Composer
Camera Tak Fujimoto Director of Photography
Editing Andrew Mondshein Editor
Production Avy Kaufman Casting
Art Larry Fulton Production Design
Art Philip Messina Art Direction
Production Sam Mercer Executive Producer
Writing M. Night Shyamalan Writer
Costume & Make-Up Joanna Johnston Costume Design
Costume & Make-Up Bunny Parker Hairstylist
Costume & Make-Up Gerald Quist Makeup Artist
Costume & Make-Up Michal Bigger Makeup Artist
Directing Claire Cowperthwaite Script Supervisor
Crew Joe Everett Unit Publicist
Costume & Make-Up Francesca Paris Key Hair Stylist
Lighting James A. Casey Rigging Grip
Art Douglas A. Mowat Set Decoration
Crew Paul A. Levin Post Production Supervisor
Production Sam Mercer Unit Production Manager
Directing John Rusk Assistant Director
Crew Jeff Habberstad Stunt Coordinator
Crew Mick O'Rourke Stunts
Production Beth Bowling Casting Associate
Production Julie Lichter Casting Associate
Costume & Make-Up Pamela Wise Costume Supervisor
Crew John Tarlini Sr. Transportation Co-Captain
Crew Richard Curry Driver
Crew Steve Briemer Thanks
Editing Anne O'Brien Assistant Editor
Camera Ron Phillips Still Photographer
Camera Kyle Rudolph Camera Operator
Sound Jeff Atmajian Orchestrator
Sound Michael Fey Music
Art Charles E. McCarry Assistant Art Director
Art Paul Williams Construction Coordinator
Art James Breen Greensman
Art Tom West Leadman
Art Dave Barnes Sculptor
Art Christine Wick Set Decoration Buyer
Camera David Golia Additional Photography
Camera Emil Hampton First Assistant Camera
Crew Robert 'Bobby Z' Zajonc Aerial Coordinator
Costume & Make-Up Frank Grasso Set Dressing Artist
Crew Jeff Zook Carpenter
Crew Vince Digiacomo Craft Service
Crew Francie Brown Dialect Coach
Crew Tim Landry Digital Effects Supervisor
Crew Jae Stein-Grainger Post Production Assistant
Crew Dan Carter Projection
Art Arthur Shippee Property Master
Crew Greta Alexander Scenic Artist
Crew Robert Biddle Security
Crew Mary Berkelbach Set Medic
Crew Joseph Barry Stand In
Crew James Healy Systems Administrators & Support
Crew John Morrone III Transportation Coordinator
Crew Christopher Murphy Video Assist Operator
Editing Dan Valliere Color Timer
Editing John Scott Cook First Assistant Editor
Lighting William Louthe Electrician
Lighting Craig Ligget Rigging Gaffer
Production Andrew L. Ullman Location Manager
Production Doug Moreno Production Accountant
Production Stiles White Production Coordinator
Production Lynn Andrews Production Supervisor
Sound Jeremy Molod Assistant Sound Editor
Sound David Franklin Bergad Foley Editor
Sound Thomas S. Drescher Music Editor
Sound Michael Kirchberger Sound Designer
Sound E. Larry Oatfield Sound Effects Editor
Sound Allan Byer Sound Mixer
Sound Michael Kirchberger Supervising Sound Editor
Visual Effects Garry Elmendorf Special Effects Supervisor
Visual Effects David McCullough Visual Effects Producer
Crew Carolyn Crimley Studio Teachers
Sound Linda Murphy Boom Operator
Camera Billy Miller Key Grip
Costume & Make-Up Nigel Boyd Costumer
Costume & Make-Up Richard Alonzo Prosthetic Makeup Artist
Directing Scott Robertson Second Assistant Director
Directing Sonia Bhalla Second Second Assistant Director
Directing Andrew Mondshein Second Unit Director
Art Joseph Timothy Conway Assistant Property Master
Art Christopher F. Graneto Construction Grip
Art Duncan M. Spencer Key Construction Grip
Art Stephen Lawes Main Title Designer
Art I. Nate Scaglione Shop Electric
Art Brick Mason Storyboard Artist
Sound Kenton Jakub ADR Editor
Sound David Boulton ADR Mixer
Sound Eric Dachs Apprentice Sound Editor
Sound Marnie Moore Foley Artist
Sound Ben Conrad Foley Mixer
Sound Grant Foerster Foley Recordist
Crew Terry Jackson Stunt Double
Camera Leon Sanginiti Additional Second Assistant Camera
Camera Jon Sibert Best Boy Grip
Camera Kurt Rimmel Dolly Grip
Camera Daniel C. Cook Second Assistant Camera
Editing Mo Henry Negative Cutter
Production Patricia Taggart Assistant Location Manager
Sound Pete Anthony Conductor
Production Virginia E. Beard Assistant Accountant
Lighting Steven Litecky Assistant Chief Lighting Technician
Production Kirsten Turner Assistant Production Coordinator
Lighting Scott H. Ramsey Chief Lighting Technician
Visual Effects John Rosengrant Effects Supervisor
Production Diane Heery Extras Casting
Production Beverly Jusi First Assistant Accountant
Crew Bill Fiedler Generator Operator
Production Renee D. Czarapata Payroll Accountant
Production Megan Fenerty Production Assistant
Sound David A. Cohen Dialogue Editor

keyboard_arrow_up