Een voormalig geheimagent, Robert McCall, heeft zijn eigen dood in scene gezet om een rustig leven te leiden in Boston. Maar wanneer hij een jonge prostituee probeert te redden, krijgt hij problemen met de Russische maffia.
Directing | Antoine Fuqua | Director |
Production | Todd Black | Producer |
Production | Denzel Washington | Producer |
Production | Richard Wenk | Producer |
Production | Steve Tisch | Producer |
Production | Ezra Swerdlow | Executive Producer |
Production | Tony Eldridge | Producer |
Sound | Harry Gregson-Williams | Original Music Composer |
Art | Naomi Shohan | Production Design |
Art | David Lazan | Art Direction |
Writing | Richard Wenk | Writer |
Production | Alex Siskin | Producer |
Production | Lance Johnson | Co-Producer |
Production | David Bloomfield | Executive Producer |
Camera | Mauro Fiore | Director of Photography |
Production | Mary Vernieu | Casting |
Production | Michael Sloan | Producer |
Production | Ben Waisbren | Executive Producer |
Production | Mace Neufeld | Producer |
Production | Jason Blumenthal | Producer |
Production | Lindsay Graham Ahanonu | Casting |
Editing | John Refoua | Editor |
Art | Leslie E. Rollins | Set Decoration |
Production | Molly Allen | Associate Producer |
Production | Kat Samick | Associate Producer |
Sound | Robin Harlan | Foley |
Crew | Keith Woulard | Stunt Coordinator |
Directing | Betsy Kuehn | Script Supervisor |
Art | Butch McCarthy | Greensman |
Sound | Chris Andrew Ciulla | ADR & Dubbing |
Production | Mark Fitzgerald | Location Manager |
Art | Theodore Suchecki | Construction Coordinator |
Sound | David Esparza | Sound Designer |
Visual Effects | Brian Drewes | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sean Devereaux | Visual Effects Supervisor |
Production | Angela Peri | Casting |
Costume & Make-Up | David C. Robinson | Costume Design |
Costume & Make-Up | Elizabeth Cecchini | Hairstylist |
Art | Denis Leining | Art Department Coordinator |
Crew | Aimee Butterfield | Property Master |
Art | Tom Sola | Construction Foreman |
Art | Jeremy Woodward | Set Designer |
Camera | Kirk R. Gardner | Steadicam Operator |
Sound | Ryan Collins | Sound Effects Editor |
Camera | Sebastián Almeida | Camera Operator |
Lighting | Dave Cambria | Rigging Gaffer |
Crew | David Rickson | Scenic Artist |
Sound | Steve Pederson | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Don Libby | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Liz Bernstrom | Makeup Department Head |
Art | Cameron Matheson | Leadman |
Costume & Make-Up | Rob Fitz | Makeup Artist |
Editing | Kathleen Largay | Digital Intermediate |
Production | Molly Allen | Production Supervisor |
Crew | Kim Nelson | Scenic Artist |
Sound | Mandell Winter | Supervising Sound Editor |
Editing | William Paley | First Assistant Editor |
Crew | Cid Swank | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Tina Ulee | Set Costumer |
Crew | Laura Torrance | Studio Teachers |
Camera | Scott Garfield | Still Photographer |
Lighting | Chris Culliton | Gaffer |
Crew | Leigh Dillon | Dialect Coach |
Sound | Sarah Monat | Foley |
Sound | Daniel J. Leahy | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Lara Quinlan | Set Costumer |
Editing | Mandy Arnold | Digital Intermediate |
Editing | Morning Star Schott | Digital Intermediate |
Directing | Deirdre Horgan | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Sherryn Smith | Makeup Artist |
Camera | David Richert | Camera Operator |
Crew | Alexandr Dvornikov | Translator |
Crew | Jennifer Gerbino | Property Master |
Camera | Kirk R. Gardner | Camera Operator |
Production | Jill Rosenblatt | Production Accountant |
Crew | Jack Lynch | Special Effects Coordinator |
Camera | Brian Heller | Helicopter Camera |
Sound | Richard Whitfield | Music Editor |
Crew | Paul Weathered | Picture Car Coordinator |
Crew | Jessica Drake | Dialect Coach |
Sound | Michael Magill | Dialogue Editor |
Writing | Richard Lindheim | Writer |
Writing | Michael Sloan | Writer |
Editing | Doug Delaney | Digital Intermediate Colorist |
Crew | Bryce Burke | Stunt Double |
Crew | Alex Chansky | Stunt Double |
Crew | Clay Donahue Fontenot | Stunt Double |
Crew | Adam Shippey | Stunt Double |
Crew | Roberto Lopez | Stunt Double |
Crew | Robert Powell | Stunt Double |
Crew | Dean Neistat | Stunt Double |
Crew | Stephen Oyoung | Fight Choreographer |
Crew | Declan Mulvey | Stunt Double |
Crew | Tom O'Connell | Stunt Double |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Crew | Dennis Keiffer | Stunts |
Crew | Jeffery Kincannon | Stunt Driver |
Crew | Jon Trosky | Stunts |
Crew | Mark Stefanich | Stunts |
Crew | Kofi Yiadom | Stunts |
Crew | Nico Woulard | Stunts |
Crew | Chuck Jeffreys | Stunts |
Crew | Ryan Hanna | Stunts |
Crew | Nash Edgerton | Stunts |
Crew | Yan Dron | Stunts |
Crew | Tihomir Dukić | Stunts |
Crew | Willis Chung | Stunts |
Crew | Daniel Arrias | Stunts |
Crew | Airon Armstrong | Stunts |
Crew | Lin Oeding | Stunt Coordinator |
Camera | Lukasz Jogalla | Second Unit Director of Photography |
Sound | Eminem | Songs |