Een groep mensen is uitgenodigd in een groot afgelegen huis, waar ze allemaal een alias krijgen. Ze komen erachter dat ze allemaal gechanteerd worden. Het is niet duidelijk wie de gastheer is maar dan wordt er iemand vermoord en is niemand zijn of haar leven zeker.
Nee, helaas is Clue nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Costume & Make-Up | Michael Kaplan | Costume Design |
Sound | John Morris | Original Music Composer |
Production | Debra Hill | Producer |
Art | Donald B. Woodruff | Assistant Art Director |
Production | Janet Hirshenson | Casting |
Production | Jane Jenkins | Casting |
Production | Peter Guber | Executive Producer |
Production | Jon Peters | Executive Producer |
Production | John Landis | Executive Producer |
Writing | John Landis | Story |
Art | Thomas L. Roysden | Set Decoration |
Sound | Samuel C. Crutcher | Supervising Sound Effects Editor |
Production | George Folsey Jr. | Executive Producer |
Production | Randi Chernov | Producer's Assistant |
Sound | Mark P. Stoeckinger | Sound Effects Editor |
Camera | Victor J. Kemper | Director of Photography |
Sound | David B. Cohn | Dialogue Editor |
Crew | Terry Leonard | Stunt Coordinator |
Writing | Jonathan Lynn | Screenplay |
Directing | Jonathan Lynn | Director |
Writing | Jonathan Lynn | Story |
Editing | David Bretherton | Editor |
Sound | Eric Boyd-Perkins | ADR Editor |
Sound | Eric Boyd-Perkins | ADR Supervisor |
Production | Jeffrey Chernov | Unit Production Manager |
Production | Jeffrey Chernov | Associate Producer |
Art | Les Gobruegge | Set Designer |
Crew | Saul Kahan | Unit Publicist |
Directing | Alan B. Curtiss | Second Assistant Director |
Camera | Bill Roe | First Assistant Camera |
Sound | Dan Wallin | Scoring Mixer |
Sound | Lori Slomka | Other |
Sound | Joseph F. Brennan | Boom Operator |
Crew | Jeannie Epper | Stunts |
Sound | Vanessa Theme Ament | Foley Artist |
Crew | John-Clay Scott | Stunts |
Production | Carol Rosenthal | Producer's Assistant |
Art | Steven Schwartz | Set Designer |
Crew | Bill McIntosh | Stunts |
Crew | Jeff Ramsey | Utility Stunts |
Art | John Robert Lloyd | Production Design |
Directing | Doris Grau | Script Supervisor |
Crew | Eddie Lee Voelker | Transportation Coordinator |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Joe Stone | Stunts |
Costume & Make-Up | Brad Wilder | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Hazel Catmull | Hairstylist |
Lighting | Earl Gilbert | Chief Lighting Technician |
Sound | Michael Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Cate Bangs | Set Designer |
Sound | Anna Boorstin | Dialogue Editor |
Art | Walt Hadfield | Construction Coordinator |
Sound | Eugene Marks | Music Editor |
Sound | Howard Neiman | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Edward Ternes | Makeup Artist |
Art | Horst Grandt | Property Master |
Sound | Gary Ritchie | Sound Recordist |
Crew | Sig Frohlich | Stand In |
Costume & Make-Up | Kaye Pownall | Hairstylist |
Sound | Jack Hayes | Orchestrator |
Camera | Eric D. Andersen | Camera Operator |
Crew | Leslie Hoffman | Stunts |
Sound | Thomas Causey | Sound Mixer |
Sound | Jim Stuebe | Boom Operator |
Editing | Richard Haines | Editor |
Directing | Michael Daves | First Assistant Director |
Lighting | Patrick Marshall | Other |
Production | Edward Lynn | Production Assistant |
Crew | Calvin Joe Acord | Special Effects Coordinator |
Production | Susan Towner | Other |
Art | John Tyrrell | Other |
Sound | Dan Goldwasser | Other |
Sound | Lauren Palmer | ADR Editor |
Camera | Audie Aragon | Second Company Grip |
Camera | Bernie Schwartz | Dolly Grip |
Art | James F. Walker | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Charmaine Nash Simmons | Costume Supervisor |
Production | Karen Penhale | Producer's Assistant |
Production | Ellen Adolph | Other |
Costume & Make-Up | Oda Groeschel | Costumer |
Camera | Gaylin P. Schultz | First Company Grip |
Art | John Hutchinson | Painter |
Art | Burke Mattsson | Title Designer |
Art | Tom Purser | Construction Foreman |
Crew | Harold Selig | Special Effects |
Art | Gene Nollman | Set Designer |
Lighting | Steve Gilbert | Other |
Costume & Make-Up | Cindy Baggett | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Diane Cummings | Makeup Artist |
Directing | Barbara Bruno | Second Second Assistant Director |
Art | Rubin Andreatta | Greensman |
Art | Wilbur Finks | Swing |
Art | Ronald C. Jacobs | Other |
Art | William B. Major | Set Designer |
Art | Fred Throop | Props |
Sound | Norval D. Crutcher | Supervising Sound Effects Editor |
Sound | Laja Holland | Assistant Sound Editor |
Crew | Chere Rae | Stunts |
Crew | Danny Costa | Stunts |
Crew | Robert L. Fisher | Stunts |
Crew | Cindy Folkerson | Stunts |
Crew | Jean Malahni | Stunts |
Crew | Jean Malahni | Stunt Double |
Crew | Sandy Robertson | Stunts |
Camera | Al Contreras | Second Company Grip |
Lighting | Rhio Haessig | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Robbie Robinson | Still Photographer |
Lighting | Murphy Wiltz | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | John Yant | Grip |
Camera | Mario Zavala | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Ken Harvey | Costumer |
Editing | Beau Barthel | Assistant Editor |
Editing | Craig Galloway | Other |
Editing | Robert Ross | Assistant Editor |
Crew | Lynn Harman | Transportation Captain |
Production | Heidi Cohen | Production Assistant |
Crew | Louis Demarco | Craft Service |
Crew | Bitsy Gorman | Stand In |
Production | Jeffrey Harstedt | Research Assistant |
Production | Sharre Jacoby | Production Assistant |
Production | Mark Levine | Production Assistant |
Crew | Norman Mont-Eton | Stand In |