Coraline is een jong verveeld meisje. Totdat zij ontdekt dat er in haar huis een muur is die leidt naar een andere wereld. Omdat ze daar onder meer te maken krijgt met een andere moeder en een andere vader staat haar wereld op z'n kop.
Nee, helaas is Coraline nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Henry Selick | Director |
Writing | Henry Selick | Screenplay |
Writing | Mike Cachuela | Storyboard |
Writing | Chris Butler | Storyboard |
Visual Effects | Rich Zim | Animation |
Production | Alex Heineman | Executive Producer |
Production | Claire Jennings | Producer |
Production | Harry Linden | Producer |
Production | Bill Mechanic | Producer |
Production | Mary Sandell | Producer |
Production | Henry Selick | Producer |
Production | Michael Zoumas | Executive Producer |
Camera | Pete Kozachik | Director of Photography |
Editing | Christopher Murrie | Editor |
Editing | Ronald Sanders | Editor |
Art | Phil Brotherton | Art Direction |
Art | Lee Bo Henry | Art Direction |
Art | Tom Proost | Art Direction |
Art | Dawn Swiderski | Art Direction |
Visual Effects | Amy Adamy | Animation |
Visual Effects | Philip Beglan | Animation |
Visual Effects | Rob Bekuhrs | Animation |
Visual Effects | Kim Blanchette | Animation |
Visual Effects | Kent Burton | Visual Effects |
Visual Effects | Billy Cabey | Animation |
Visual Effects | Julianna Cox | Animation |
Visual Effects | Payton Curtis | Animation |
Visual Effects | Phil Dale | Animation |
Visual Effects | Sarah de Gaudemar | Animation |
Visual Effects | Brian Demoskoff | Animation |
Art | Jennifer Downs | Art Department Manager |
Visual Effects | Teresa Drilling | Animation |
Crew | Robert Ducey | Technical Supervisor |
Visual Effects | Anthony Elworthy | Animation |
Visual Effects | Tom Gasek | Animation |
Visual Effects | Kevin Glick | Animation |
Visual Effects | Michelle Gorski | Animation |
Visual Effects | Misha Klein | Animation |
Visual Effects | Travis Knight | Animation |
Visual Effects | Justin Kohn | Animation |
Art | Dan Krall | Art Department Manager |
Visual Effects | Malcolm Lamont | Animation |
Visual Effects | Rachel Larsen | Animation |
Visual Effects | Eric Leighton | Animation |
Visual Effects | Guionne Leroy | Animation |
Visual Effects | Ken Lidster | Animation |
Visual Effects | Jan-Erik Maas | Animation |
Visual Effects | Brian Menz | Animation |
Visual Effects | Martin Meunier | Animation |
Visual Effects | Jeffery Mulcaster | Animation |
Visual Effects | Shane Prigmore | Animation |
Art | Shane Prigmore | Art Department Manager |
Visual Effects | Bartek Prusiewicz | Animation |
Visual Effects | Jeff Riley | Animation |
Directing | David J. Rowe | Layout |
Visual Effects | Andrew Salter | Animation |
Visual Effects | Brad Schiff | Animation |
Art | Andy Schuhler | Art Department Manager |
Visual Effects | Anthony Scott | Animation Supervisor |
Crew | Gregory Smith | Technical Supervisor |
Visual Effects | Gabe Sprenger | Animation |
Visual Effects | Trey Thomas | Animation |
Visual Effects | Chris Tichborne | Animation |
Art | Shannon Tindle | Art Department Manager |
Visual Effects | Chris Tootell | Animation |
Visual Effects | Suzanne Twining | Animation |
Visual Effects | Ian Whitlock | Animation |
Crew | Tim Yates | Production Office Assistant |
Visual Effects | John Allan Armstrong | Animation |
Writing | Graham Annable | Storyboard |
Art | Chris Appelhans | Art Department Manager |
Writing | Vera Brosgol | Storyboard |
Crew | Tom Knott | Other |
Crew | Jeannine Berger | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Eric Wachtman | Visual Effects |
Visual Effects | Adam Fisher | Animation Manager |
Directing | Yona Prost | Continuity |
Crew | Alvaro E. Cubillas | Thanks |
Crew | Lourri Hammack | Thanks |
Crew | Phil Knight | Thanks |
Crew | Leonard Lipton | Thanks |
Writing | Neil Gaiman | Book |
Production | Cathy Kalmenson | Casting |
Production | Linda LaMontagne | Casting |
Production | Christopher Bradach | Administration |
Production | Patrick Bradach | Administration |
Production | Scarlet Chamberlin | Administration |
Production | Joseph Ferguson | Administration |
Production | Richard Guinan | Administration |
Production | Leif Jenssen | Administration |
Production | Brandon Lastomirsky | Administration |
Production | Rebecca Leiv | Administration |
Production | Rob Partenheimer | Administration |
Production | Kathy Radcliffe | Administration |
Production | Diana Sattley | Administration |
Production | Jeff Stringer | Administration |
Production | Jennie Terranova | Administration |
Sound | Colette D. Dahanne | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Art | Anne Adams | Art Department Assistant |
Art | Ami Goff | Art Department Assistant |
Crew | Bradley Buchanan | Legal Services |
Crew | John R.A. Benson | CG Supervisor |
Visual Effects | Stephanie Choi | Character Designer |
Art | Stephanie Choi | Conceptual Design |
Crew | Clay Duncan | Additional Music |
Crew | T.J. Lindgren | Additional Music |
Crew | Deborah Lurie | Additional Music |
Crew | Bradley Miles | Additional Music |
Crew | Ed Shearmur | Additional Music |
Crew | Nicholas Childs | Compositors |
Sound | Alain Joutard | Conductor |
Sound | Laurent Petitgirard | Conductor |
Costume & Make-Up | Margaret Meyer | Costume Design |
Editing | Everette Webber | Digital Intermediate |
Art | Miguel Sandoval | Draughtsman |
Production | Deborah Albright | Finance |
Production | Erin Baldwin | Finance |
Production | Yin-Yee 'Grace' Chung | Finance |
Production | Glen Gagnon | Finance |
Production | Paula Garner | Finance |
Production | Michaele Smith | Finance |
Production | Donna Tarabella | Finance |
Production | Madeline Wigen | Finance |
Production | Cinnamon Williams | Finance |
Editing | Margaret Lily Andres | First Assistant Editor |
Lighting | Chris Steele | Gaffer |
Art | Jon Klassen | Production Illustrator |
Art | Chris Turnham | Production Illustrator |
Art | Robb Kramer | Set Designer |
Sound | Bruno Letort | Music Score Producer |
Sound | Paul Archibald | Musician |
Sound | Roger Argente | Musician |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Sound | Rachel Bolt | Musician |
Sound | Tom Boyd | Musician |
Sound | Hélène Breschand | Musician |
Sound | Nicholas Bucknall | Musician |
Sound | Gloria Cheng | Musician |
Sound | Marie-Laura Colombia | Musician |
Sound | Mayless David | Musician |
Sound | Peter Davies | Musician |
Sound | Marianne De Benedetto | Musician |
Sound | Andrew Findon | Musician |
Sound | M.B. Gordy | Musician |
Sound | Christophe Grindel | Musician |
Sound | Dave Hartley | Musician |
Sound | Camille Joutard | Musician |
Sound | Skaila Kanga | Musician |
Sound | Paul Kegg | Musician |
Sound | Gary Kettel | Musician |
Sound | Mike Lovett | Musician |
Sound | Steve Mair | Musician |
Sound | Anna Noakes | Musician |
Sound | Bernard Paganotti | Musician |
Sound | Andy Pask | Musician |
Sound | Mathilde Pellegrini | Musician |
Sound | Steve Schaeffer | Musician |
Sound | Coraline Tassy | Musician |
Sound | James Thatcher | Musician |
Sound | Lucie Thevenet | Musician |
Sound | Bruce White | Musician |
Sound | Jonathan Williams | Musician |
Sound | Andrew Wood | Musician |
Sound | Mélissa Zerbib | Musician |
Sound | George Doering | Musician |
Sound | Maria Newman | Musician |
Sound | Aymeric Letoquart | Music Editor |
Sound | John T. Cucci | Foley |
Sound | Dan O'Connell | Foley |
Sound | Dennis S. Sands | Scoring Mixer |
Sound | Tom Johnson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Dana LeBlanc Frankley | First Assistant Sound Editor |
Sound | Rick Wentworth | Conductor |
Sound | Ronald G. Roumas | Sound Recordist |
Sound | Randy Thom | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Production | Joan Lucas-Turgeon | Production Accountant |
Production | Ezra Sumner | Production Manager |
Crew | Tony Travis | Scenic Artist |
Crew | Loren Hillman-Morgan | Scenic Artist |
Directing | Daniel Pascall | Second Assistant Director |
Directing | Dielle Alexandre | Second Assistant Director |
Sound | Ronald Eng | Supervising Sound Editor |
Crew | Richard Hamell | Systems Administrators & Support |
Directing | Jocelyn Pascall | Third Assistant Director |
Directing | Jodi Clark | Third Assistant Director |
Art | Jennifer Mickelson | Art Department Coordinator |
Art | Sarah Serata | Art Department Coordinator |
Art | Morgan Hay | Assistant Art Director |
Art | Katy Moore-Kozachik | Assistant Set Dresser |
Art | Linda Overbey | Lead Painter |
Art | Cynthia Star | Lead Painter |
Art | Angela De Cristofaro | Painter |
Art | Dwayne Erickson | Painter |
Art | Aaron Jarrett | Painter |
Art | Alicia McDaid | Painter |
Art | Matvey Rezanov | Painter |
Art | Jose Solis | Painter |
Art | Damon Bard | Sculptor |
Art | Scott Foster | Sculptor |
Art | Kent Melton | Sculptor |
Art | Tony Merrithew | Sculptor |
Art | Leo Rijn | Sculptor |
Art | Jason Lajka | Set Designer |
Art | William Sturrock | Set Designer |
Art | Lorna Cashmore | Set Dresser |
Art | Katy Clarke | Set Dresser |
Art | Robert DeSue | Set Dresser |
Art | Don Lundell | Set Dresser |
Art | Bridget Phelan | Set Dresser |
Art | Kieron Thomas | Set Dresser |
Art | Sarah Wells | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Shere Coleman | Costume Consultant |
Costume & Make-Up | Michelle Scattergood | Costume Consultant |
Crew | Steve Molin | Compositors |
Crew | Joe Reese | Compositors |
Crew | Trish Van't Hul | Compositors |
Crew | John Ashlee Prat | Lighting Camera |
Crew | Paul Gentry | Lighting Camera |
Crew | Frank Passingham | Lighting Camera |
Crew | Chris Peterson | Lighting Camera |
Crew | Peter Sorg | Lighting Camera |
Crew | Mark Stewart | Lighting Camera |
Crew | Kathleen Chamberlin | Scenic Artist |
Crew | Yvonne Kowsun | Scenic Artist |
Crew | Richard Pickler | Software Engineer |
Crew | David Schmitz | Software Engineer |
Crew | Sheila McIntosh | Visual Effects Editor |
Directing | Melissa St. Onge | First Assistant Director |
Directing | Matthew Fried | Second Assistant Director |
Editing | Ingrid Schulz | Assistant Editor |
Editing | Cam Williams | Associate Editor |
Editing | Terry Claborn | Color Timer |
Editing | Anthony Pitone | First Assistant Editor |
Lighting | Daniel Ackerman | Gaffer |
Lighting | Nils Benson | Gaffer |
Lighting | Matthew Hazelrig | Gaffer |
Lighting | Ted Jackson | Gaffer |
Lighting | James WilderHancock | Gaffer |
Production | Ben Urquhart | Executive In Charge Of Post Production |
Production | Andrew Rona | Executive In Charge Of Production |
Production | Theresa Braunstein | Production Coordinator |
Production | Jason Brewer | Production Coordinator |
Production | Maggie Begley | Publicist |
Production | Karen Fried | Publicist |
Visual Effects | Steve Emerson | 2D Supervisor |
Visual Effects | Tony Candelaria | Modeling |
Visual Effects | Paul Mack | Modeling |
Visual Effects | Rebecca Stillman | Modeling |
Visual Effects | Huy Vu | Modeling |
Visual Effects | David Waddle | Modeling |
Visual Effects | Brian Van't Hul | VFX Supervisor |
Visual Effects | Jason Brewer | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michelle Vincig | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Laura Schultz | Visual Effects Producer |
Sound | Tony Sereno | Sound Mix Technician |
Sound | Bruno Coulais | Original Music Composer |