Een psychiater doet zijn uiterste best om de vrijheid van zijn gekidnapte dochter terug te krijgen. Om dit voor elkaar te krijgen moet hij eerst belangrijke informatie zien te krijgen van zijn nieuwe patiënt: een gewelddadig 18-jaar oud meisje.
Nee, helaas is Don't Say a Word nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Gary Fleder | Director |
Writing | Anthony Peckham | Screenplay |
Writing | Patrick Smith Kelly | Screenplay |
Production | Anne Kopelson | Producer |
Production | Arnold Kopelson | Producer |
Production | Arnon Milchan | Producer |
Production | Bruce Berman | Executive Producer |
Production | Jeffrey Downer | Executive Producer |
Editing | William Steinkamp | Editor |
Editing | Armen Minasian | Editor |
Camera | Amir Mokri | Director of Photography |
Crew | David E. Russo | Additional Music |
Production | Avy Kaufman | Casting |
Art | Nelson Coates | Production Design |
Art | Dennis Davenport | Art Direction |
Art | Carolyn A. Loucks | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Cori Burchell | Costume Supervisor |
Crew | Prudence Emery | Unit Publicist |
Directing | Elizabeth Ludwick-Bax | Script Supervisor |
Production | Nana Greenwald | Co-Producer |
Production | Andrew Klavan | Co-Producer |
Sound | Mark Isham | Original Music Composer |
Editing | Chris Regan | Color Timer |
Art | Beth Gilinsky | Art Department Coordinator |
Art | David G. Fremlin | Assistant Art Director |
Art | Bill Harman | Construction Coordinator |
Art | Terry McGauran | Greensman |
Art | Carlos Caneca | Leadman |
Art | Michael Hartel | Location Scout |
Art | Michael Shocrylas | Set Designer |
Art | Cheryl Ladrillo | Standby Painter |
Camera | Jeffery J. Tufano | Additional Camera |
Camera | Ericson Core | Additional Photography |
Camera | Ren Messer | First Assistant Camera |
Camera | Gary Kangrga | Grip |
Camera | Tim Merkel | Steadicam Operator |
Camera | Ava Gerlitz | Still Photographer |
Costume & Make-Up | John Glaser | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | James D. Brown | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Linda Dowds | Makeup Artist |
Crew | Graham Macpherson | Carpenter |
Crew | Deanna Longley | Craft Service |
Crew | Derek Becker | Makeup Effects |
Crew | Glenn Hughes | Picture Car Coordinator |
Crew | Ian Nelmes | Scenic Artist |
Crew | Wayne Petrucelli | Security |
Crew | Philip Douglas | Set Production Assistant |
Crew | Rick Forsayeth | Stunt Coordinator |
Crew | Kenny Alexander | Stunts |
Crew | Mitch Goldstrom | Systems Administrators & Support |
Crew | Mo Fitzgerald | Transportation Co-Captain |
Crew | Michael Fennimore | Transportation Coordinator |
Production | John A. Machione | Unit Production Manager |
Crew | Glenn D. Bloom | Video Assist Operator |
Directing | Martha Pinson | Script Supervisor |
Editing | Brett Lavinthal | First Assistant Editor |
Lighting | Jeff Enneking | Best Boy Electric |
Lighting | Gordon Eldridge | Electrician |
Lighting | Victor Abbene | Gaffer |
Lighting | Joseph Grimaldi | Rigging Gaffer |
Production | Zoe Abbott | Casting Associate |
Production | Nicholas Bernstein | Location Manager |
Production | Joe Hartwick Jr. | Production Accountant |
Production | Cyndi Brenner | Production Coordinator |
Production | Brian Leslie Parker | Production Manager |
Sound | Frank Graziadei | Boom Operator |
Sound | Branden Spencer | First Assistant Sound Editor |
Sound | Michael K. Bauer | Music Editor |
Sound | Peter Afterman | Music Supervisor |
Sound | Ken Kugler | Orchestrator |
Sound | Wade Wilson | Sound Editor |
Sound | Randy Kelley | Sound Effects Editor |
Sound | Gary Alper | Sound Mixer |
Sound | Ron Bartlett | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Scott Martin Gershin | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Lloyd Lee Barnett | Digital Compositors |
Visual Effects | Ian Hunter | Visual Effects Supervisor |
Directing | Grant Lucibello | Second Assistant Director |
Art | Henry Jesiak | Assistant Property Master |
Art | David Jaquest | Set Dresser |
Art | Deborah Ross | Title Designer |
Camera | Sarah Warland | Camera Loader |
Camera | Ron Renzetti | Dolly Grip |
Camera | Mike Kirilenko | Key Grip |
Crew | Carole Cowley | Digital Effects Producer |
Crew | Al Cerullo | Pilot |
Directing | Michael Zimbrich | First Assistant Director |
Directing | Tyler Delben | Third Assistant Director |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Production | Cristin L. Cornett | Assistant Production Coordinator |
Sound | Michael Minkler | Additional Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Joe Schiff | ADR Editor |
Sound | Craig S. Jaeger | Foley Editor |
Sound | James Thatcher | Musician |
Sound | Renée Tondelli | Supervising ADR Editor |
Art | Rick Newsome | Storyboard Designer |
Costume & Make-Up | Dorota Zajac | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bridget O'Neill | Special Effects Makeup Artist |
Directing | Greg White | Second Second Assistant Director |
Directing | Tom Priestley Jr. | Second Unit Director |
Art | Gilbert Demers | Second Assistant Art Director |
Art | Tom Shaughnessey | Set Supervisor |
Art | Paul Berta | Storyboard Artist |
Sound | Greg Steele | ADR Mixer |
Sound | Henry Godding Jr. | ADR Recordist |
Sound | James Moriana | Foley Artist |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Sound | Greg Zimmerman | Foley Recordist |
Crew | Barry Williams | Visual Effects Editor |
Crew | Walter Masko | Stunt Double |
Camera | Michael Ryan | Best Boy Grip |
Camera | Mara Galus | Camera Loader |
Camera | Patrick Buchanan | Camera Trainee |
Camera | Ronald Burke | Dolly Grip |
Camera | Nicole Blanchard | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | James W. Swift | Wardrobe Assistant |
Editing | Marc Griffin | Assistant Editor |
Production | David McIlroy | Assistant Location Manager |
Production | Currie Person | Location Assistant |
Production | Michael Harland | Location Production Assistant |
Sound | Ken Kugler | Conductor |
Sound | Jessica Clements | Music Coordinator |
Crew | Kevin Clark | Catering |
Crew | Clare Piller | Clearances Coordinator |
Visual Effects | Scott Beverly | Effects Supervisor |
Production | Jane Rogers | Extras Casting |
Production | Driss Tijani | Extras Casting Assistant |
Production | Daniel Horvath | First Assistant Accountant |
Crew | Michael Plant | Generator Operator |
Lighting | Bernie Lalonde | Key Rigging Grip |
Crew | Susan Haldenby | Medical Consultant |
Production | Christopher Comrie | Payroll Accountant |
Production | Kent Hayward | Production Assistant |
Production | Matthew Gross | Production Executive |
Production | Heather Anderson | Production Secretary |
Production | Amy Comstock | Second Assistant Accountant |
Crew | Terry McAllister | Security Coordinator |
Art | Christopher Geggie | Property Master |
Sound | Richard Dwan Jr. | Dialogue Editor |
Crew | Rebecca Stoneham | Stunts |
Crew | Jennifer Lamb | Stunts |
Crew | Mary Ann Stevens | Stunts |
Crew | Sue Parker | Stunts |
Crew | C.J. Lusby | Stunts |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Costume & Make-Up | Ellen Mirojnick | Costume Designer |
Writing | Andrew Klavan | Book |
Crew | Michael Runyard | Stunt Coordinator |
Crew | Jason Gradwell | Security |