De hulp van een in ongenade gevallen agent van de Geheime Dienst wordt ingeroepen als Koreaanse terroristen het Witte Huis binnenvallen en de president gijzelen.
Nee, helaas is Olympus Has Fallen nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Ed Cathell III | Producer |
Production | Antoine Fuqua | Producer |
Production | Amanda Mackey | Casting |
Costume & Make-Up | Doug Hall | Costume Design |
Sound | Trevor Morris | Original Music Composer |
Art | Karen Steward | Art Direction |
Production | Alan Siegel | Producer |
Art | Derek R. Hill | Production Design |
Writing | Creighton Rothenberger | Writer |
Production | Gerard Butler | Producer |
Production | Danny Lerner | Producer |
Production | Mark Gill | Producer |
Editing | John Refoua | Editor |
Production | Cathy Sandrich Gelfond | Casting |
Directing | Antoine Fuqua | Director |
Writing | Katrin Benedikt | Writer |
Art | Cathy T. Marshall | Set Decoration |
Sound | Selena Arizanovic | Music Supervisor |
Directing | Christine Lalande | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Charlotte Parker | Hair Department Head |
Production | Rachel Constantinescu | Casting Associate |
Camera | Conrad W. Hall | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Crystal Woodford | Key Hair Stylist |
Production | Ryan Glorioso | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Chris Bingham | Makeup Department Head |
Crew | Elena Sanchez | Stunts |
Sound | Steve C. Aaron | Sound Mixer |
Crew | Francie Brown | Dialect Coach |
Crew | Cid Swank | Unit Publicist |
Production | Amy Agzarian | Production Accountant |
Production | Andrei Constantinescu | Extras Casting |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Lighting | Cheryl Clarson | Best Boy Electric |
Crew | Greg Faucett | Transportation Coordinator |
Lighting | Peter Clarson | Gaffer |
Crew | Keith Woulard | Stunt Coordinator |
Art | John Blanchard | Construction Coordinator |
Crew | Lin Oeding | Stunt Coordinator |
Camera | Mark Shane Davis | Key Grip |
Art | Tony Farrell | Construction Foreman |
Sound | Richard Ziegler | Music Editor |
Sound | Paul Timothy Carden | ADR Editor |
Crew | David D. Baumann | Armorer |
Art | William Nutt | Greensman |
Art | William Chad Watson | Set Dresser |
Art | Jane Blanchard | Construction Buyer |
Art | Kathryn Yingling | Graphic Designer |
Art | David Myers | Painter |
Crew | Larry Zanoff | Armorer |
Crew | Jason Glenn Jimes | Scenic Artist |
Art | Jennifer Benton | Set Dresser |
Crew | David Easley | Carpenter |
Art | André Freitas | Sculptor |
Art | Floyd B. Sterling | Set Dresser |
Art | T.D. Antoine | Set Dresser |
Art | Cary Whittaker | Set Dresser |
Art | Troy A. Johnson | Construction Buyer |
Art | Lynsey Mouer | Set Designer |
Art | Darryl Henley | Storyboard Artist |
Crew | Jason W. Spradling | Propmaker |
Art | Michael P. Cantrell | Set Dresser |
Art | Michael Wynn | Painter |
Production | Drew Weininger | Art Department Production Assistant |
Art | Kate Forry Guanci | Assistant Property Master |
Art | Phil Shirey | Leadman |
Art | Bob Danyla | Set Designer |
Art | Phillip Joffrion | Set Dresser |
Art | Jed Pendergrass | Set Dresser |
Art | Dennis Collins | Standby Painter |
Art | Sean Ryan Jennings | Assistant Art Director |
Art | A. Michelle Young | Art Department Coordinator |
Art | Mike Herriage | Greensman |
Art | Michael Thibodeaux | Set Dresser |
Art | Charles Guanci Jr. | Property Master |
Art | Forest Fagan | Props |
Art | Mike Scherschel | Property Master |
Camera | Mark Schmidt | Camera Operator |
Visual Effects | Yanko Petrov | Animation |
Camera | Nancy Piraquive | Camera Loader |
Camera | Allan Westbrook | Camera Operator |
Camera | Michael Applebaum | Camera Operator |
Visual Effects | Vladimir Nikolov | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Peter Clarson | Chief Lighting Technician |
Lighting | Max Patrucco | Rigging Grip |
Camera | Sam Membrino | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Lasse Hansen | CG Artist |
Crew | Keith Anderson | Compositor |
Visual Effects | Pablo del Molino | Matte Painter |
Lighting | Ahmad Powell | Electrician |
Lighting | Jon McGinty | Lighting Technician |
Camera | Kyle Rudolph | Still Photographer |
Visual Effects | Freddy Burgos | Animation |
Visual Effects | Toma Genov | Animation |
Art | Dinko Dimov | Conceptual Design |
Visual Effects | Andreas Alesik | VFX Supervisor |
Visual Effects | Line Blanner Clausen | Visual Effects Coordinator |
Camera | Marvin Haven | Dolly Grip |
Lighting | Sean P. Fickert | Key Rigging Grip |
Lighting | Jamie Moreno | Lighting Technician |
Lighting | Daniel Ippolito | Rigging Grip |
Camera | Michael Stumpf | Steadicam Operator |
Camera | Bryan Delorenzo | Assistant Camera |
Lighting | Gary Harvill | Lighting Technician |
Lighting | Brad Garris | Rigging Gaffer |
Camera | Sterling Wiggins | Second Assistant Camera |
Camera | Justin Cooley | Second Assistant Camera |
Camera | Ian Henderson | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Dwight Carter | 3D Generalist |
Crew | Isabel Copellar | Compositor |
Visual Effects | Mikael Widegren | Matte Painter |
Visual Effects | Robert McGlinchey | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Milena Peneva | Visual Effects Coordinator |
Crew | Petar Minov | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Svetlin Tsonev | Modeling |
Visual Effects | Wes C. Caefer | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Andrew Sagar | Compositing Supervisor |
Crew | XueChu Zhang | Compositor |
Visual Effects | Dobromir Hristov | Roto Supervisor |
Crew | Dee Anne Phillips | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Ben Pickering | Visual Effects Producer |
Lighting | Brad Oltmann | Electrician |
Camera | Danny Horne | First Assistant Camera |
Crew | Steven Ramirez | Visual Effects Editor |
Camera | Lorenzo Senatore | Additional Photography |
Camera | Andy Kuester | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Kyoung Kay Park | CG Artist |
Visual Effects | Tobias Danbo | Modeling |
Lighting | Cheryl Clarson | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Casey Zimmerman | Lighting Technician |
Camera | Gary Capo | Second Unit Director of Photography |
Camera | Phillip V. Caruso | Still Photographer |
Visual Effects | Sana Radeva | Animation |
Crew | Emily Perla | Visual Effects Editor |
Crew | Bob Trevino | Special Effects Technician |
Camera | Keith Pokorski | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Raúl J. Marín | Rigging Grip |
Crew | Di Cai | Compositor |
Crew | Saul Galbiati | Compositor |
Visual Effects | Svetoslav Mitev | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Renaldo Jackson | Lighting Technician |
Visual Effects | Ryan Markley | 3D Artist |
Crew | Dobrimir Georgiev | CG Supervisor |
Crew | Shane Flaherty | Compositor |
Crew | Chih Chung Tso | Compositor |
Crew | Stephen T.Y. Wong | Compositor |
Visual Effects | Claus Nicholas Nielsen | Matte Painter |
Visual Effects | Daniel Midgley | Pre-Visualization Coordinator |
Visual Effects | Travis Howe | Visual Effects Coordinator |
Camera | Peter D. Roome | First Assistant "A" Camera |
Camera | Craig Nix | Libra Head Technician |
Lighting | Earl Woods | Rigging Gaffer |
Crew | Angelina Borisowa | Visual Effects Editor |
Camera | Jack Chouchanian | Key Grip |
Camera | Logan Hall | Camera Production Assistant |
Crew | Kevin Stevenson | Video Assist Operator |
Visual Effects | Esteban Olide | CG Artist |
Visual Effects | Eugene Iliev | Visual Effects Coordinator |
Crew | Nikolay Pachov | Visual Effects Editor |
Crew | Jason Babin | Special Effects Technician |
Crew | Michael H. Clark | Special Effects Technician |
Camera | Ryosuke Kawanaka | Second Assistant Camera |
Crew | Nathan Trucks | Video Assist Operator |
Visual Effects | Tsvetan Ivanov | Animation |
Camera | Joe Waistell | First Assistant "A" Camera |
Lighting | D.H. Jacobs | Lighting Technician |
Lighting | Mel Perdikis | Rigging Grip |
Crew | Trent Wiker | Compositor |
Visual Effects | Vasil Galabov | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nikola D. Nikolov | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jeppe N. Christensen | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Myeshea Baker | Costumer |
Editing | Rowan Maher | Assistant Editor |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Costume & Make-Up | Donna Chance | Key Costumer |
Editing | William Paley | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Jane Ryder | Seamstress |
Costume & Make-Up | Gayle Merindino | Set Costumer |
Editing | Eva Contis | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Andrea Bowman | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Deena Adair | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Cathie Valdovino | Costumer |
Costume & Make-Up | K. Drew Fuller | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | LaToya Henderson | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Suzy Boyd Teekell | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Susan Thomas | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Rodney Williamson | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Frances Jacques-LeCompte | Tailor |
Editing | Mark Smirnoff | Digital Intermediate |
Editing | Jill Bogdanowicz | Digital Intermediate Colorist |
Directing | Mary Frances Eglin | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | R. Todd Jones | Costumer |
Costume & Make-Up | Carol White | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Erica Brunson | Key Makeup Artist |
Editing | Disha Patel-Webb | Assistant Editor |
Editing | Frank Fichera | Digital Intermediate |
Lighting | Joshua Anderson | Lighting Technician |
Production | Boaz Davidson | Executive Producer |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Art | Jaime Fernandez | Set Dresser |
Crew | Mike Wilson | Stunts |
Camera | Christopher M. Fisher | First Assistant "B" Camera |
Crew | Jack Lynch | Special Effects Coordinator |
Crew | Chuck Picerni Jr. | Utility Stunts |
Crew | J.J. Perry | Fight Choreographer |
Crew | J.J. Perry | Stunt Double |
Crew | Mark De Alessandro | Stunts |
Crew | Boni Yanagisawa | Utility Stunts |
Crew | Kerry Wong | Stunts |
Crew | Matt Thompson | Stunt Double |
Crew | Matt Thompson | Stunts |
Crew | William Scharpf | Stunt Driver |
Crew | Felipe Savahge | Stunt Double |
Crew | Elena Sanchez | Stunt Double |
Crew | Greg Rementer | Stunt Double |
Crew | Greg Rementer | Stunts |
Crew | Meggin Penkal | Utility Stunts |
Crew | Sarah Molasky | Stunt Double |
Crew | J. Travis Merendino | Stunt Double |
Crew | Alex Lorre | Utility Stunts |
Crew | Michelle Lee | Stunt Double |
Crew | Don Lee | Utility Stunts |
Crew | Steve Kim | Stunt Double |
Crew | Steve Kim | Stunts |
Crew | Jacob Kabel | Utility Stunts |
Crew | Ashley Nicole Hudson | Stunt Double |
Crew | Blake Franklin | Stunt Double |
Crew | Yan Dron | Utility Stunts |
Crew | Arnold Chon | Stunt Double |
Crew | Arnold Chon | Stunts |
Crew | Jeff Brockton | Stunt Double |
Crew | Jeff Brockton | Stunts |
Crew | Pauline Boudreaux | Stunts |
Crew | Kristina Baskett | Stunts |
Crew | Stanton Barrett | Stunt Driver |
Crew | Airon Armstrong | Stunt Double |
Crew | Andy Abele | Stunt Double |
Crew | Andy Cheng | Stunts |