Wanneer haar man opeens wordt opgepakt door de FBI en beschuldigd wordt van het vermoorden van Zuid-Amerikaanse dorpelingen tijdens zijn marine tijd, besluit advocate Claire hem zelf te verdedigen. Omdat ze niet genoeg weet van het militaire rechtssysteem, roept ze de hulp in van een rechter.
Nee, helaas is High Crimes nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Arnon Milchan | Producer |
Production | Mali Finn | Casting |
Sound | Graeme Revell | Music |
Crew | Jophery C. Brown | Stunts |
Art | Kathryn Peters | Set Decoration |
Camera | Theo van de Sande | Director of Photography |
Production | David Rapaport | Casting Assistant |
Production | Dennis E. Jones | Unit Production Manager |
Production | Dennis E. Jones | Associate Producer |
Visual Effects | Lou Carlucci | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Sharen Davis | Costume Design |
Sound | Stu Bernstein | Dialogue Editor |
Production | Janet Yang | Producer |
Art | Paul Peters | Production Design |
Directing | Carl Franklin | Director |
Production | Jesse Beaton | Producer |
Editing | Carole Kravetz Aykanian | Editor |
Art | Gary Kosko | Art Direction |
Production | Lindsey Hayes Kroeger | Casting Associate |
Crew | Melissa R. Stubbs | Stunt Double |
Crew | Dan Genetti | Post Production Supervisor |
Directing | Michele Panelli-Venetis | First Assistant Director |
Writing | Yuri Zeltser | Screenplay |
Sound | Gail Clark Burch | ADR Supervisor |
Production | Naomi Despres | Co-Producer |
Production | Lisa Henson | Executive Producer |
Production | Kevin Reidy | Executive Producer |
Production | Kevin Reidy | Unit Production Manager |
Crew | Troy Brown | Stunts |
Sound | Gary Gegan | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Bob Brown | Stunt Coordinator |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Sound | James Moriana | Foley Artist |
Sound | Jeffrey Wilhoit | Foley Artist |
Sound | Greg Zimmerman | Foley Recordist |
Crew | Andy Gill | Stunts |
Art | Dean Wolcott | Set Designer |
Writing | Joseph Finder | Novel |
Costume & Make-Up | Luisa Abel | Makeup Department Head |
Art | Will Blount | Property Master |
Art | Josh Lusby | Set Designer |
Sound | Matthew Iadarola | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Cliff Carothers | Construction Foreman |
Art | Douglas Womack | Construction Coordinator |
Crew | Troy Robinson | Stunts |
Sound | Mark Gordon | Dialogue Editor |
Sound | Jerry Ross | Supervising Sound Editor |
Directing | Annie Welles | Script Supervisor |
Crew | Steve M. Davison | Stunts |
Camera | Bruce W. Talamon | Still Photographer |
Sound | Ashley Revell | Music Editor |
Crew | Robert A. Levine | Unit Publicist |
Sound | Richard Dwan Jr. | Dialogue Editor |
Sound | Thomas O'Neil Younkman | First Assistant Sound Editor |
Sound | Solange S. Schwalbe | Foley Editor |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Editing | Mato | Color Timer |
Editing | Blake Maniquis | First Assistant Editor |
Writing | Grace Cary Bickley | Screenplay |
Art | Francine Byrne | Art Department Coordinator |
Directing | Sandra Cole | Script Supervisor |
Sound | Roy Prendergast | Music Editor |
Production | Doug Moreno | Production Accountant |
Crew | Lisa Hoyle | Stunt Double |
Sound | Dean Drabin | ADR Mixer |
Crew | Dane Farwell | Stunts |
Costume & Make-Up | Lisa M. Cubero | Hairstylist |
Sound | Lou Kleinman | Dialogue Editor |
Art | Monica Castro | Assistant Property Master |
Camera | Jerry Bertolami | Dolly Grip |
Directing | Chitra F. Mojtabai | Second Assistant Director |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Crew | Dean Striepeke | Video Assist Operator |
Editing | Theresa Repola Mohammed | Negative Cutter |
Crew | Paul 'Sled' Reynolds | Animal Wrangler |
Editing | Moonstar Greene | First Assistant Editor |
Crew | Dennis W. Milliken | Transportation Coordinator |
Production | Renee D. Czarapata | Payroll Accountant |
Lighting | John Owens | Electrician |