Jim Evers, een makelaar, die altijd zijn gezin heeft verwaarloosd, gaat met zijn gezin een weekendtripje houden. Maar eerst moet hij nog even bij een potentiële klant langs. Hij komt erachter dat de man des huizes, een geest is, die eeuwen geleden met een vrouw was getrouwd die sprekend op Jim's vrouw lijkt, wie nu als bruid moet dienen. Jim moet deze vloek zien te verbreken. Dit zorgt er voor dat hij in gaat zien hoe belangrijk z'n familie voor hem is.
Nee, helaas is The Haunted Mansion nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Jennifer Alessi | Extras Casting |
Editing | Priscilla Nedd-Friendly | Editor |
Camera | Remi Adefarasin | Director of Photography |
Crew | Todd Bryant | Stunts |
Art | Beat Frutiger | Art Direction |
Sound | Doc Kane | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Barney Burman | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Joey Box | Stunts |
Crew | Jim Palmer | Stunts |
Sound | Mark Mancina | Original Music Composer |
Production | Barry Bernardi | Executive Producer |
Sound | Thomas Bartke | Music Editor |
Art | Hugo Santiago | Set Designer |
Production | Don Hahn | Producer |
Art | Rosemary Brandenburg | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Department Head |
Art | Greg Papalia | Set Designer |
Crew | Daniel Sudick | Special Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Marjorie McCown | Assistant Costume Designer |
Directing | Rob Minkoff | Director |
Production | Rob Minkoff | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Mona May | Costume Design |
Art | Chad S. Frey | Set Designer |
Writing | David Berenbaum | Screenplay |
Sound | Earl Sampson | Boom Operator |
Crew | Jennifer Caputo | Stunts |
Production | Kate Lacey | Casting Assistant |
Production | Andrew Gunn | Producer |
Costume & Make-Up | Stacey Morris | Hairstylist |
Sound | Gary Wright | Foley Editor |
Crew | Layne Friedman | Compositor |
Crew | Austin Priester | Stunt Double |
Crew | Dan Speaker | Stunts |
Crew | Doug Coleman | Stunt Coordinator |
Directing | Doug Coleman | Second Unit Director |
Crew | James Ryan | Stunts |
Crew | Jon Braver | Stunts |
Crew | Daniel W. Barringer | Stunts |
Camera | Bruce McBroom | Still Photographer |
Crew | Brian Duffy | Stunts |
Crew | Terry Jackson | Stunts |
Crew | Lori Korngiebel | Post Production Supervisor |
Production | Jonas Spaccarotelli | Production Assistant |
Crew | Joey Anaya | Stunts |
Sound | Armen Ksajikian | Musician |
Crew | Darrell Davis | Stunts |
Art | Steve Cooper | Set Designer |
Lighting | Frederick Irving Anderson | Lighting Technician |
Camera | Shawn Landis | Second Assistant Camera |
Crew | Clay Donahue Fontenot | Stunts |
Art | Patricio M. Farrell | Assistant Art Director |
Crew | Kurt D. Lott | Stunts |
Costume & Make-Up | Tangi Crawford | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Barry R. Koper | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Crew | Guy T. Wiedmann | Visual Effects Editor |
Sound | Mike Flicker | Supervising Music Editor |
Sound | Matt Friedman | Music Editor |
Art | Stacey S. McIntosh | Construction Coordinator |
Art | Jeff Markwith | Set Designer |
Crew | Peter G. Travers | Digital Effects Supervisor |
Art | Luis G. Hoyos | Set Designer |
Crew | Brian Machleit | Stunts |
Lighting | Jono Kouzouyan | Chief Lighting Technician |
Crew | Mark Herman | Visual Effects Editor |
Art | Rich Romig | Set Designer |
Camera | Maryan Zurek | Underwater Camera |
Art | Lori Rowbotham | Set Designer |
Camera | Ray De La Motte | Camera Operator |
Crew | Kerry Rossall | Stunts |
Sound | Jessica Gallavan | ADR Supervisor |
Sound | Suhail Kafity | Sound Effects Editor |
Art | Kirk Corwin | Property Master |
Crew | Eric Cook | Special Effects Technician |
Sound | Adam Kopald | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Roxanne Dorman | Visual Effects Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Lisa A. Doyle | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jamie Kelman | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Edward Flotard | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | Michael White | Hair Department Head |
Visual Effects | Chris Ryan | CG Artist |
Production | Anna L. Coats | Assistant Location Manager |
Visual Effects | Jay Jackson | Animation |
Costume & Make-Up | Julia L. Walker | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Alyssa Fong | Visual Effects |
Crew | Michael Clarke | Special Effects Technician |
Crew | Jacob Chambers | Stunts |
Camera | Steele Hunter | Best Boy Grip |
Crew | Eliza Coleman | Stunts |
Costume & Make-Up | Stephen Prouty | Special Effects Makeup Artist |
Sound | Matthew Harrison | Foley Editor |
Crew | Robert Cole | Special Effects Technician |
Sound | R.J. Palmer | Sound Effects Editor |
Sound | F. Hudson Miller | Sound Effects Editor |
Crew | Al Goto | Stunts |
Production | Jason Tamez | Assistant Production Coordinator |
Sound | Christopher Flick | Foley Supervisor |
Crew | Kenji Sweeney | Compositor |
Costume & Make-Up | Cookie Lopez | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Camille Henderson | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Elizabeth Aldrich | Choreographer |
Camera | Mark Van Loon | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Vera Steimberg | Makeup Artist |
Editing | Danny Miller | First Assistant Editor |
Lighting | R. Bruce Prochal | Lighting Technician |
Sound | David Wyman | Production Sound Mixer |
Art | Bruce West | Set Designer |
Art | Lisha Hocking | Art Department Assistant |
Sound | James Ashwill | Foley Recordist |
Visual Effects | Amy Garback | CG Artist |
Camera | Jack Chouchanian | Key Grip |
Crew | Amanda Morrison | Compositor |
Crew | Angela Meryl | Stunts |
Crew | Joni Avery | Stunts |
Editing | Chris DeLaGuardia | Color Timer |
Crew | Robert L. Miles | Compositor |
Crew | Brian Leach | Compositor |
Crew | John Wright | Craft Service |
Art | Matthew R. Altman | Set Dresser |
Visual Effects | Gregory Oehler | Compositing Supervisor |
Crew | Jeremy Fry | Stunts |
Crew | Patrick Kavanaugh | Compositor |
Visual Effects | Joe Henke | Animation Supervisor |
Art | Aric Lasher | Set Designer |
Crew | Jep Hill | Compositor |
Camera | Jerry Bertolami | Dolly Grip |
Camera | Robert Heine | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Felipe Sanchez | Costume Illustrator |
Crew | Grady Campbell | Compositor |
Camera | Tony Sepian | Grip |
Editing | Mary Beth Smith | Negative Cutter |
Production | Lisa Greenspan | Production Coordinator |
Crew | Clint Lilley | Stunts |
Camera | Joe Chouchanian | Grip |
Production | Jason Zorigian | Production Assistant |
Art | Emily Crupper | Set Dresser |
Crew | Frank L. Bare II | Stunts |
Crew | Allen Robinson | Stunts |
Costume & Make-Up | Geneva Nash Morgan | Special Effects Makeup Artist |
Production | Ellen Adolph | Production Accountant |
Art | Sara Gardner-Gail | Set Decoration Buyer |
Lighting | Norman Ash | Lighting Technician |
Camera | Dennis Seawright | First Assistant Camera |
Production | Ralph Coleman | Location Manager |
Crew | Bob Marrocco | Stunts |
Crew | Amy Pfaffinger | Compositor |
Crew | Quentin Frost | Compositor |
Visual Effects | Mary Blee | Visual Effects Assistant Editor |
Crew | Thomas Pushpathadam | Compositor |
Crew | Angela M. Eliasz | Compositor |
Crew | Winston Quitasol | Compositor |
Crew | Wayne Vincenzi | Compositor |
Crew | Daniel Lobl | Compositor |
Crew | Darren Lurie | CG Supervisor |
Crew | Scott Palleiko | Compositor |
Crew | Rosendo Salazar | Compositor |
Crew | Kurt Judson | Compositor |
Crew | Leslie Baker | Compositor |
Art | Tomas Voth | Art Direction |
Art | Tomas Voth | Supervising Art Director |
Editing | Carsten Becker | Editor |
Crew | Andy Gauvreau | Compositor |
Camera | Dale White | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Marc Nanjo | Compositor |
Crew | Pete Turner | Stunts |
Crew | Keith Haynes | Special Effects Technician |
Art | Edward J. McCarthy | Set Dresser |
Crew | Daniel Yates | Special Effects Technician |
Art | Fred Herzberger | Set Dresser |
Art | Michael Vojvoda | Set Dresser |
Crew | Chad Parker | Stunts |
Editing | Justine Gerenstein | Editor |
Production | Matt Rawls | Production Assistant |
Production | Nicole Luther | Production Assistant |
Crew | Kim Kahana Jr. | Stunts |
Production | Daniel Myers Boone | Payroll Accountant |
Production | Angie Ryan | Assistant Accountant |
Crew | Roy Augenstein | Special Effects Technician |
Crew | William A. Pancake Jr. | Special Effects Technician |
Camera | Alberto S. Ramos | Grip |
Crew | Gregg Sargeant | Stunts |
Crew | Christian Cunningham | Compositor |
Crew | Christopher Gilman | Stunts |
Crew | Bonjin Byun | Compositor |
Crew | Kelsee King-Devoreaux | Stunts |
Production | Charisse M. Hewitt | Executive Assistant |
Crew | Ken Clark | Stunts |
Crew | Stuart Fink | Unit Publicist |
Directing | Jodi Lowry | Second Second Assistant Director |
Production | Garrett Hauenstein | Production Assistant |
Art | Ken Turek | Leadman |
Crew | Chase Coleman | Stunts |
Production | KB Pugliese | Assistant Production Coordinator |
Crew | John Rodriguez | Transportation Captain |
Crew | Raji Kodja | Compositor |
Crew | Brian Adams | Compositor |
Crew | Ugo Serrano | Stunts |
Costume & Make-Up | Fetteroff Colen | Costumer |
Art | Peter A. Tullo | Assistant Property Master |
Crew | William P. McGinley | Special Effects Technician |
Crew | Lenny Zapien | Special Effects Technician |
Crew | Johnny Fontana | Special Effects Technician |
Crew | Kirk Barton | Special Effects Technician |
Visual Effects | Troy Saliba | Animation Supervisor |
Art | Chris Lopez | Storyboard Artist |
Art | Brian Castleforte | Storyboard Artist |
Art | Brett Krauss | Storyboard Artist |
Production | Ben Apley | Producer |
Production | Greg Talmage | Production Coordinator |
Crew | Robb Gardner | Compositor |
Crew | Charles Meredith | Compositor |
Crew | Adam Moura | Compositor |
Crew | Harry A. Gundersen | Compositor |
Crew | Suan Tan | Compositor |
Crew | Grant Madden Anderson | Compositor |
Crew | Lyndon J. Li | Compositor |
Crew | Ethan A. Ormsby | Compositor |
Art | Nelson Bush Jr. | Set Dresser |
Art | Peter Griffith | Set Dresser |
Art | Chris Patterson | Set Dresser |
Art | Robert L. Robinson | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Kristin Jones | On Set Dresser |
Crew | Carol Gans | Studio Teacher |
Production | Heidi Lewis | Assistant Accountant |
Production | Gary Levy | First Assistant Accountant |
Art | Alan C. Alvarado | Construction Foreman |
Art | Jeff Arndi | Head Greensman |
Art | Vinnie Jae | Standby Painter |
Art | Michaela Tupta | Set Decoration Buyer |
Art | Alina Khanjian | Art Department Assistant |
Production | Carrie F. Arnold | Production Assistant |
Production | Shawheen Hazrati | Production Assistant |
Production | Chris Corrado | Production Assistant |
Camera | Michael Schwake | Dolly Grip |
Camera | Robert Nelson | Grip |
Camera | Joseph Macaluso | Grip |
Camera | Richard McCormick | Grip |
Lighting | Floyd G. Olsen Jr. | Lighting Technician |
Lighting | Mike Sweeney | Lighting Technician |
Lighting | Ralph Johnson | Lighting Technician |
Lighting | Jim Scott | Lighting Technician |
Sound | Randy Akerson | Dialogue Editor |
Sound | Allan Hertz | ADR Editor |
Production | Frances P. Valliere | Post Production Coordinator |
Sound | Robert Sephion | Sound Designer |
Sound | Robert Sephion | Supervising Sound Editor |
Crew | Kevin De La Motte | Loader |
Camera | Michael Cahoon | Second Assistant "B" Camera |
Sound | Mat Tenggren | Utility Sound |
Crew | James Frederick Kingston | Stunts |
Crew | George Sartiano | Stunts |
Costume & Make-Up | Kazu Tsuji | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Margie Latinopoulos | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Robin Luce | Key Makeup Artist |
Production | Brandon Whynaucht | Production Assistant |
Crew | David Eland | Special Effects Technician |