In de nabije toekomst wordt de wereld geplaagd door een totale onvruchtbaarheid van het menselijk ras. Sinds 2009 zijn er geen kinderen meer geboren. Dan komt het schokkende nieuws dat de jongste persoon op aarde - die achttien jaar is - gestorven is. Er ontstaat complete chaos, en een voormalig revolutionair wordt ingeschakeld om de meestgezochte persoon op aarde te beschermen: de laatste zwangere vrouw.
Nee, helaas is Children of Men nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Avy Kaufman | Casting |
Production | Iain Smith | Producer |
Production | Lucinda Syson | Casting |
Art | Jim Clay | Production Design |
Crew | Kim McGarrity | Stunts |
Sound | Richard Beggs | Sound Designer |
Sound | Richard Beggs | Supervising Sound Editor |
Sound | Tom Johnson | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Emmanuel Lubezki | Director of Photography |
Crew | Adam Kirley | Stunts |
Art | Malcolm Middleton | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Lorna McGowan | Makeup & Hair |
Crew | Greg Powell | Stunts |
Crew | Nick Dudman | Animatronics Supervisor |
Writing | Alfonso Cuarón | Screenplay |
Directing | Alfonso Cuarón | Director |
Editing | Alfonso Cuarón | Editor |
Sound | David Evans | Supervising Sound Editor |
Art | Jennifer Williams | Set Decoration |
Directing | Terry Needham | Assistant Director |
Directing | Terry Needham | First Assistant Director |
Crew | Eunice Huthart | Stunts |
Crew | Rob Inch | Stunts |
Crew | Andy Smart | Stunts |
Crew | Matthew Stirling | Stunts |
Crew | Rocky Taylor | Stunts |
Sound | Andie Derrick | Foley Artist |
Sound | Peter Burgis | Foley Artist |
Crew | Roy Alon | Stunts |
Sound | Nigel Heath | Foley Recordist |
Editing | Curtis Lindersmith | Digital Intermediate Editor |
Production | Marc Abraham | Producer |
Production | Eric Newman | Producer |
Writing | David Arata | Screenplay |
Editing | Alex Rodríguez | Editor |
Costume & Make-Up | Shaune Harrison | Special Effects Makeup Artist |
Art | Stuart Rose | Art Direction |
Sound | Jamie Roden | ADR Recordist |
Crew | Bill Weston | Stunts |
Art | Simon McGuire | Concept Artist |
Visual Effects | Paul Corbould | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Neill Gorton | Prosthetic Supervisor |
Art | Paul Inglis | Art Direction |
Art | Geoffrey Kirkland | Production Design |
Production | Armyan Bernstein | Executive Producer |
Sound | Peter Gleaves | ADR Recordist |
Camera | Peter Hannan | Second Unit Director of Photography |
Writing | Timothy J. Sexton | Screenplay |
Production | Thomas A. Bliss | Executive Producer |
Production | Pablo Casacuberta | Producer |
Production | Hilary Shor | Producer |
Production | Tony Smith | Producer |
Sound | John Tavener | Original Music Composer |
Art | Keith Slote | Standby Art Director |
Crew | Marvin Campbell | Stunts |
Directing | Alex Oakley | Second Unit First Assistant Director |
Writing | Mark Fergus | Screenplay |
Writing | Hawk Ostby | Screenplay |
Art | Philip Elton | Assistant Art Director |
Art | Lee Edwards | Supervising Carpenter |
Sound | Tony Currie | Dialogue Editor |
Crew | Derek Lea | Stunts |
Crew | Martin Pemberton | Stunts |
Art | James Foster | Assistant Art Director |
Sound | Michael Price | Music Editor |
Crew | Andy Bradshaw | Stunts |
Writing | P. D. James | Novel |
Production | Kristel Laiblin | Associate Producer |
Art | Mike Stallion | Art Direction |
Camera | George Richmond | Camera Operator |
Crew | Mark Henson | Stunts |
Crew | Bill Davey | Stunts |
Production | Sally French | Unit Production Manager |
Crew | C.C. Smiff | Stunts |
Sound | Andy Thompson | ADR Recordist |
Crew | Mark Sanger | Visual Effects Editor |
Art | Ray Chan | Art Direction |
Crew | David Garrick | Stunts |
Editing | Peter Lambert | Assistant Editor |
Crew | Robin Lough | Scenic Artist |
Costume & Make-Up | Janey Temime | Costume Design |
Crew | David Anders | Stunts |
Crew | Peter Miles | Stunts |
Crew | Frank Henson | Stunts |
Crew | Nick Chopping | Stunts |
Crew | Dave Holland | Stunts |
Camera | Will Humphris | Second Assistant Camera |
Art | Gary Freeman | Supervising Art Director |
Editing | Emma Gaffney | Associate Editor |
Art | Lee Sandales | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Annie Crawford | Costume Supervisor |
Crew | Jonathan Fawkner | Compositor |
Art | Peter James | Standby Art Director |
Costume & Make-Up | Laura McIntosh | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Henrik Svensson | Special Effects Makeup Artist |
Art | Katie Gabriel | Art Department Coordinator |
Art | Hannah Irwing | Construction Coordinator |
Art | Terry Wells Sr. | Property Master |
Sound | Bjorn Ole Schroeder | Sound Effects Editor |
Sound | Sam Southwick | Sound Effects Editor |
Crew | Ian Corbould | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Antony Bluff | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Frazer Churchill | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Lucy Killick | Visual Effects Producer |
Crew | Wayne Smith | Visual Effects Editor |
Art | Emma Hanson | Sculptor |
Art | Roger Holden | Greensman |
Sound | Jason Swanscott | Foley Artist |
Crew | Trevor Steedman | Stunts |
Sound | Steve Browell | Assistant Sound Editor |
Crew | Charles Jarman | Stunts |
Crew | Steve Dent | Stunt Coordinator |
Crew | Rowley Irlam | Stunts |
Camera | David Morgan | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Bruno de Santa | Wardrobe Assistant |
Directing | Louise Wade | Script Supervisor |
Sound | Chris Burdon | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Doug Cooper | Sound Mix Technician |
Camera | Jaap Buitendijk | Still Photographer |
Crew | Ray De-Haan | Stunts |
Sound | Mark Paterson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | John Midgley | Production Sound Mixer |
Art | Andy Evans | Construction Manager |
Lighting | John Higgins | Gaffer |
Crew | Annalisa Bugliani | Thanks |
Visual Effects | Robin Saxen | Visual Effects Producer |
Sound | Nick Lowe | ADR Editor |
Camera | Jonathan 'Chunky' Richmond | First Assistant Camera |
Crew | Brian Baverstock | Transportation Coordinator |
Crew | Matthew Sampson | Stunt Coordinator |
Lighting | Wayne Leach | Rigging Gaffer |
Crew | Kathryn Donovan | Unit Publicist |
Crew | Paul Herbert | Stunts |
Costume & Make-Up | Dorka Nieradzik | Hairstylist |
Production | Emma Mager | Production Manager |
Crew | Cosmo Sarson | Scenic Artist |
Crew | Andy Kind | CG Supervisor |
Visual Effects | Amy Beresford | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Rupert Porter | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Tim Webber | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Barth Maunoury | Animation |
Visual Effects | Pablo Grillo | Animation |
Visual Effects | Paul Claessens | Animation |
Visual Effects | Craig Bardsley | Animation |
Visual Effects | Mike Eames | Animation Supervisor |
Camera | Chas Bain | Camera Operator |
Editing | Josh Sutcliffe | Digital Intermediate Editor |
Production | Simon Crook | Location Manager |
Directing | Ceri Evans | Script Supervisor |
Production | Nick Fulton | Location Manager |
Production | Jamie Lengyel | Location Manager |
Crew | Jill McCullough | Dialect Coach |
Directing | Liz West | Script Supervisor |
Directing | Beverly Winston | Script Supervisor |
Production | Charlotte Wright | Location Manager |
Costume & Make-Up | Kate Benton | Makeup & Hair |
Editing | Jane Winkles | Assistant Editor |
Crew | David Vickery | CG Supervisor |
Visual Effects | Claudia Dehmel | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Andrew Lockley | 2D Supervisor |
Production | Hermione Ninnim | Production Coordinator |
Sound | Harry Barnes | Foley Editor |
Crew | Dani Biernat | Stunts |
Visual Effects | Neil Miller | Matte Painter |
Costume & Make-Up | Graham Johnston | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Graham Johnston | Makeup Designer |
Camera | Oliver Loncraine | First Assistant Camera |
Visual Effects | Jon Bowen | 2D Artist |
Art | Martin Asbury | Storyboard Artist |
Editing | Lisa Thompson | Assistant Editor |
Visual Effects | Nathan McConnel | Animation |
Visual Effects | Max Solomon | Animation |
Art | Peter Lee | Props |
Crew | Amanda Foster | Stunts |
Production | Kate Ringsell | Casting Assistant |
Sound | Chris Navarro | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Susan Reilly LeHane | Makeup Artist |
Crew | Richard Hooper | Supervising Armorer |
Costume & Make-Up | Nicola Clarke | Hairdresser |
Costume & Make-Up | Sophia Spink | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Sunny Rowley | Wardrobe Assistant |
Sound | Dave Humphries | ADR Recordist |
Crew | Martin Duffy | Carpenter |
Crew | John Whitby | Carpenter |
Sound | Karen Elliott | Music Supervisor |
Art | Nicola De Fresnes | Assistant Set Decoration |
Art | Paul Couch | Standby Painter |
Costume & Make-Up | Richard Davies | Assistant Costume Designer |
Crew | Joss Skottowe | Supervising Armorer |
Visual Effects | Stewart Ash | 3D Artist |
Visual Effects | Nicholas Symons | 3D Artist |
Crew | Pedro Sabrosa | Compositor |
Crew | Gary Hoptrough | Stunts |
Crew | Maurice Lee | Stunts |
Crew | Brian Nickels | Stunts |
Editing | Steven J. Scott | Digital Colorist |
Crew | Michael Saxton | Post Production Supervisor |
Art | Darren Hayward | Supervising Carpenter |
Camera | David Cross | Grip |
Crew | Graham Mitchell | Carpenter |
Art | Julian Caldow | Concept Artist |
Camera | Kenneth Atherfold | Key Grip |
Camera | Marc Atherfold | First Assistant Camera |
Crew | Brian Hathaway | Driver |
Costume & Make-Up | Karen Cohen | Makeup Supervisor |
Crew | Jo McLaren | Stunts |
Camera | Tobias Eedy | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Chloe Aubry | Assistant Costume Designer |
Crew | Gary Parnham | Generator Operator |
Camera | Steve Wallace | Additional First Assistant Camera |
Crew | Vincent Wang | Stunts |
Art | Temple Clark | Storyboard Artist |
Camera | Andy Hopkins | Dolly Grip |
Crew | Daniel Naprous | Stunts |
Crew | Holly Lumsden | Stunts |
Crew | Ian Kay | Stunts |
Crew | Wolfgang Osterholzer | Carpenter |
Production | Louis Elman | ADR Voice Casting |
Crew | Sarah Hood | Set Production Assistant |
Production | Jonathan Scott | Assistant Production Coordinator |
Lighting | Gary Nolan | Gaffer |
Crew | Andy Pilgrim | Stunts |
Costume & Make-Up | Maggie Walsh | Costume Coordinator |
Visual Effects | Hitesh Bharadia | 3D Artist |
Directing | Michael Stevenson | Additional Second Assistant Director |
Directing | Michael Michael | Second Assistant Director |
Visual Effects | Judy Barr | 2D Artist |
Crew | Miguel Ángel Poveda | Post Production Supervisor |
Crew | Tony Christian | Stunts |
Crew | Jason Hunjan | Stunts |
Production | Abigail Barbier | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Vivienne Simpson | Makeup Artist |
Art | Robert Allen | Construction Buyer |
Costume & Make-Up | Shirley Nevin | Wardrobe Supervisor |
Art | Rosie Hardwick | Draughtsman |
Camera | Chris Bain | First Assistant Camera |
Camera | Ron Nicholls | Best Boy Grip |
Production | Finlay Bradbury | Unit Manager |
Crew | Gill Raddings | Animal Coordinator |
Crew | Reg Wayment | Stunts |
Production | Sam Holt | Production Coordinator |
Visual Effects | Vincent Devay | Animation |
Production | Lucy Whitton | Researcher |
Costume & Make-Up | Neil Murphy | Costumer |
Crew | Lucy Thomas | Set Production Assistant |
Sound | James Bennett | ADR Recordist |
Lighting | Mike Parsons | Electrician |
Camera | John Ferguson | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Victoria Bancroft | Prosthetic Makeup Artist |
Art | Paul Hearn | Set Dresser |
Camera | Joe Buxton | Libra Head Technician |
Production | Reno Logan | Associate Producer |
Art | Stephen Forrest-Smith | Assistant Art Director |
Lighting | Robert Brock | Electrician |
Lighting | John Turner | Electrician |
Production | Rachna Suri | Production Assistant |
Crew | Lee Biggs | Carpenter |
Directing | Richard Goodwin | First Assistant Director |
Crew | Lee Morrison | Stunts |
Visual Effects | Gruff Owen | 2D Artist |
Visual Effects | Claire Inglis | 2D Artist |
Visual Effects | Sarah Lockwood | 2D Artist |
Crew | Giuliano Dionisio Vigano | Compositor |
Crew | Morgan Johnson | Stunts |
Art | Tracey Wilson | Storyboard Artist |
Crew | Chris Newton | Stunts |
Crew | Patricia Llaguno | Compositor |
Crew | Juliette Cheveley | Stunts |
Crew | Arran Topham | Stunts |
Crew | Maxine Whittaker | Stunts |
Crew | Bradley Farmer | Stunts |
Production | Emma Bendell | Production Accountant |
Lighting | Adam Lee | Electrician |
Art | Joe Cassar | Supervising Carpenter |
Art | Julian Wilson | Dressing Prop |
Costume & Make-Up | Anna Cash | Makeup Trainee |
Costume & Make-Up | Mike Skorepa | Costumer |
Crew | Rob Hunt | Stunts |
Camera | Tom Taylor | Camera Loader |
Crew | Anthony Owen | Carpenter |
Camera | Ray Meere | Second Assistant Camera |
Camera | Tim Dean | Libra Head Technician |
Visual Effects | Fred Place | 2D Artist |
Crew | Tony Smart | Stunts |
Crew | Fredrik Nordbeck | Creative Consultant |
Editing | Terra Bliss | Digital Intermediate Producer |
Art | Carol Kupisz | Graphic Designer |
Crew | Kelly Dent | Stunts |
Costume & Make-Up | Peter Edmonds | Costume Assistant |
Crew | Dominic Preece | Stunts |
Crew | Michael Byrch | Stunts |
Art | Terry Wells Jr. | Assistant Property Master |
Production | Karen Birtchnell | Assistant Accountant |
Production | Alexander Hodgson | Second Assistant Production Coordinator |
Art | John Greaves | Storyboard Artist |
Art | Ian Zawadzki | Standby Painter |
Costume & Make-Up | Jo Roderick | Costume Assistant |
Crew | Bruce Cain | Stunts |
Crew | Bill Ridealgh | Unit Medic |
Directing | Andrew McEwan | Second Assistant Director |
Lighting | Garry Hedges | Electrician |
Directing | Paul Bennett | Third Assistant Director |
Sound | Colin Codner | Sound Mixer |
Directing | Kim Whittaker | Second Second Assistant Director |
Directing | Emma Horton | Second Assistant Director |
Crew | Pete White | Stunts |
Costume & Make-Up | Charlotte Sadler | Costume Assistant |
Production | Beth Cleveley-Hutchinson | Extras Casting |
Crew | Laurie Kerr | Carpenter |
Costume & Make-Up | Helen Jerome | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Rupert Steggle | Wardrobe Assistant |
Art | Dominic Sikking | Assistant Set Decoration |
Crew | Will Dent | Stunts |
Crew | Richard Hansen | Stunts |
Camera | Dave Armstrong | Camera Trainee |
Crew | Leonard Woodcock | Stunts |
Crew | Lurye Lomuro | Stunts |
Crew | Marion Lamb | Stunts |
Costume & Make-Up | Kate Roberts | Makeup & Hair |
Art | Amelie von Harrach | Art Department Assistant |
Art | Rory J. Collins | Art Department Assistant |
Art | Jonathan Holbrook | Painter |
Art | Pip Fox | Props |
Art | Harry Franchetti | Sculptor |
Art | Joel Rodgers | Sculptor |
Art | Prudence Hemmings | Assistant Set Decoration |
Art | Steven Rogers | Standby Carpenter |
Art | Jim Kerr | Supervising Carpenter |
Art | Andrew Mash | Supervising Carpenter |
Art | Robert Wishart | Supervising Carpenter |
Camera | Jean-Pierre Nonnet | Assistant Camera |
Camera | Jordan Karr-Morse | Camera Trainee |
Lighting | Niall Higgins | Electrician |
Lighting | Ian Robson | Electrician |
Camera | Michael Hannan | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Sara Meek | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Max Jones | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Vikki Illing | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Melissa Layton | Wardrobe Assistant |
Production | Sarah Leung | Casting Assistant |
Visual Effects | Scott Taylor | 2D Artist |
Visual Effects | Niki Wakefield | 2D Artist |
Visual Effects | Tyson Cross | 3D Artist |
Visual Effects | Daniel Evans | 3D Artist |
Crew | Alex Payman | Compositor |
Visual Effects | Alessandro Bonora | Modeling |
Visual Effects | Penny Hayler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Paul Ladd | Visual Effects Coordinator |
Sound | Naiki Rossell | Assistant Sound Editor |
Crew | Stephen Gilmour | Cableman |
Sound | Martin Seeley | Sound Recordist |
Editing | Supriya Naidu-James | Assistant Editor |
Editing | David Smith | Digital Intermediate Producer |
Crew | Sonia Ortiz Alcon | Creative Consultant |
Crew | Matteo Manzini | Creative Consultant |
Production | Claire Robertson | Production Accountant |
Production | Marcello Paolillo | Researcher |
Art | Tom George | Title Designer |
Crew | Charles Edwards | Clearances Coordinator |
Production | Celeste Talaszek | Post Production Accountant |
Crew | Kevin Jones | Chef |
Costume & Make-Up | Ailie Smith | Makeup Artist |
Art | Ramonde Evangelista | Sculptor |
Art | Simon Cockren | Greensman |
Crew | Grant Boulton | Special Effects Technician |
Production | Faye Morgan | Post Production Coordinator |
Production | Tim Davies | Location Assistant |
Production | Richard Hill | Assistant Location Manager |
Sound | Philippe Ascoli | Music Consultant |
Crew | Shaun Collins | Driver |
Crew | Louise Hills | Transportation Coordinator |
Production | Wayne Moran | Production Driver |
Crew | Vanessa Allen | Stand In |
Production | Sophie Easton | Production Trainee |
Crew | Dave Evans | Armorer |
Crew | Rozza Reader | Catering Head Chef |