Jaren na een welwillende buitenaardse bezetting is de mensheid zich nog steeds aan het aanpassen aan haar nieuwe overheersers. Hun technologie was aanvankelijk veelbelovend voor de mondiale welvaart, maar maakte de meeste menselijke banen – en een vast inkomen – overbodig. Wanneer twee tieners ontdekken dat de buitenaardse wezens gefascineerd zijn door menselijke liefde en willen betalen voor de toegang daartoe, besluiten ze hun romance live te streamen om extra geld te verdienen voor hun families.
Nee, helaas is Landscape with Invisible Hand nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Cory Finley | Director |
Writing | M.T. Anderson | Novel |
Writing | Cory Finley | Writer |
Production | Dede Gardner | Producer |
Production | Jeremy Kleiner | Producer |
Production | Megan Ellison | Producer |
Production | Sue Naegle | Producer |
Camera | Lyle Vincent | Director of Photography |
Art | Erik Louis Robert | Art Direction |
Art | Lynne Mitchell | Set Decoration |
Production | David Kern | Executive Producer |
Production | Brad Pitt | Producer |
Art | Sue Chan | Production Design |
Art | Yohannes Yamassee | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Edward Morrison | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Cora McMillan | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | LaToya Henderson | Makeup Department Head |
Production | Aakash Chandresh Dave | Production Assistant |
Production | Kierke Panisnick | Production Supervisor |
Production | David Kern | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Antoinette Black | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Timothy Blackburn | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Travis Culberson | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Benji Dove | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Tyra Garzon | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jennifer E Ivey | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Reginald Robertson | Hairdresser |
Art | Chardae Adams | Set Designer |
Art | Morgan E. Beasley | Set Dresser |
Directing | John Bonaccorse | Second Assistant Director |
Directing | Victoria Rupert | Additional Second Assistant Director |
Directing | TK Shom | First Assistant Director |
Directing | Jason Suhrke | Second Second Assistant Director |
Production | Meagan Lewis | Location Casting |
Costume & Make-Up | Sirraya Billings | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Trinity Kendrick | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Korii Young | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Zena Zeizet | Set Costumer |
Editing | Marc Lulkin | Colorist |
Editing | Kate Albers | Digital Intermediate Producer |
Editing | T. Ashton Bruce | Dailies Operator |
Editing | Chase Commins | Dailies Operator |
Production | Alexandra P. Garcia Ortiz | Finishing Producer |
Editing | Leeda Yazdi | Assistant Editor |
Production | Matthew B. Chamberlin | Location Manager |
Production | Joshua Acosta | Assistant Location Manager |
Production | Paola Cambo | Assistant Location Manager |
Production | Sean Crane | Assistant Location Manager |
Art | Shawn Boyachek | Location Scout |
Production | Mela Rayne | Location Coordinator |
Crew | Nicholas Balibucci | Picture Car Coordinator |
Camera | Patrick Sokley | First Assistant "A" Camera |
Camera | Scott Dropkin | "A" Camera Operator |
Camera | Scott Dropkin | Steadicam Operator |
Camera | Brett Mayfield | "B" Camera Operator |
Camera | Louie Northern | Drone Pilot |
Camera | Corbin Speed | Best Boy Grip |
Camera | Kevin Wilson | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Ben McLeod | Camera Loader |
Camera | Kelly Poor | First Assistant "B" Camera |
Camera | Lynsey Weatherspoon | Still Photographer |
Camera | Daniel Vlahos | Grip |
Lighting | Eli Chitwood | Key Rigging Grip |
Camera | James Notari | Digital Imaging Technician |
Camera | Laura Spoutz | Camera Loader |
Lighting | Chelsea Alan | Lighting Technician |
Lighting | Michaiah Jones | Best Boy Electric |
Sound | Matthew Nicolay | Sound Mixer |
Sound | Matthew Kay | Foley Mixer |
Sound | Kurdice Neal | Utility Sound |
Sound | Kurdice Neal | Boom Operator |
Art | Karen A. Felix | Property Master |
Art | Dane Hallett | Concept Artist |
Art | Eddy Taylor | Concept Artist |
Art | Rachel Block | Graphic Designer |
Art | Madison Harvey | Set Decoration Buyer |
Art | Katie Laxton | Set Decoration Buyer |
Art | Miles Logan | Props |
Art | Jeffrey Mastney | Leadman |
Art | Elizabeth Ralston | Assistant Property Master |
Art | Chuck McCourt | Set Dresser |
Visual Effects | Heet Dave | VFX Artist |
Visual Effects | Tiago Foa | Imaging Science |
Visual Effects | Jada Howard | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Darina Johns Ivanova | Visual Effects Producer |
Visual Effects | James Ledwell | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Dean Wright | Visual Effects Supervisor |
Crew | Nitasha Bhambree | Stunt Coordinator |
Crew | Pat Chu | Stunts |
Crew | Josh Diogo | Stunt Double |
Crew | Jenin Gonzalez | Stunts |
Crew | Niahlah Hope | Stunt Double |
Crew | Matt Ramirez | Stunts |
Sound | Michael Abels | Music |
Sound | Arjun Sheth | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Arjun Sheth | Supervising Sound Editor |
Sound | Gene Park | Supervising Sound Editor |
Sound | Gene Park | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Gene Park | Sound Designer |
Sound | Ruy García | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ruy García | Supervising Sound Editor |
Editing | Louise Ford | Editor |
Costume & Make-Up | Dionne Wynn | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Donna Martin | Makeup Artist |
Sound | Matt Rigby | Dialogue Editor |
Sound | Michael McMenomy | Dialogue Editor |
Visual Effects | Erik De Boer | Visual Effects Supervisor |