Daredevil

Daredevil (2003)


  • Genre: Fantasie, Actie
  • Release Datum: 2003-02-14
  • Beoordeling: 5.2/10 van 4,917 stemmen
  • Lengte: 1uur 43min
  • Taal: English
  • Productie: Marvel Enterprises
  • Productie Land: Switzerland, United States of America
  • Regisseur: Mark Steven Johnson
star 5.2/10
Van 4,917 Stemmen

Plot

Wanneer de jonge wees Matt Murdock in aanraking komt met radioactief afval zorgt dit er voor dat hij niet meer kan zien. Hij heeft hier echter een 'radar-zintuig' voor terug gekregen. Jaren later is Murdock opgegroeid tot een gerespecteerde advocaat. Hiernaast heeft hij echter een geheime identiteit als Daredevil, de man zonder angst, waarmee hij het onrecht bestrijdt dat hem in de rechtszaal niet lukt.

Kan ik Daredevil kijken op Netflix in Nederland?


Ja! de film Daredevil is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.

Kijken op Netflix

Daredevil Trailer

  • Ben Affleck

    als Matt Murdock / Daredevil
  • Jennifer Garner

    als Elektra Natchios / Elektra
  • Colin Farrell

    als Lester / Bullseye
  • Michael Clarke Duncan

    als Wilson Fisk / The Kingpin
  • Jon Favreau

    als Franklin "Foggy" Nelson
  • Scott Terra

    als Young Matt
  • Ellen Pompeo

    als Karen Page
  • Joe Pantoliano

    als Ben Urich
  • Leland Orser

    als Wesley Owen Welch
  • Lennie Loftin

    als Nick Manolis
  • Erick Avari

    als Nikolas Natchios
  • Derrick O'Connor

    als Father Everett
  • Paul Ben-Victor

    als Jose Quesada
  • David Keith

    als Jack Murdock
  • Frankie J. Allison

    als Abusive Father
  • Joe J. Garcia

    als Meat Packer
  • John Rothman

    als Quesada Attorney
  • Jim Fitzgerald

    als Ring Announcer
  • Casey McCarthy

    als Angela Sutton
  • Louis Bernstein

    als Judge #1
  • Josie DiVincenzo

    als Josie
  • Jorge Noa

    als NY Cop #1
  • Levett M. Washington

    als Kid #1
  • Alberto Gutierrez

    als Kid #2
  • Lakeith S. Evans

    als Kid #3
  • Stefanos Miltsakakis

    als Stavros
  • Pat Crawford Brown

    als Old Lady on Plane
  • Carrie Geiben

    als Flight Attendant
  • Luke Strode

    als Little Boy
  • Bruce Mibach

    als Rookie Cop
  • David Doty

    als Drunken Englishman
  • Ron Mathews

    als Sharpshooter
  • Kevin Smith

    als Jack Kirby, Forensic Assistant
  • Daniel B. Wing

    als Quesada's Friend #1
  • Jeff Padilla

    als Quesada's Friend #2
  • Dan Brinkle

    als Boxing Referee #1
  • Jack Reiss

    als Boxing Referee #2
  • Stan Lee

    als Old Man at Crossing
  • Sonya Didenko

    als Quesada's Friend #3
  • Greg Christopher Smith

    als Swat Leader
  • Christopher Prescott

    als Policeman
  • Ari Randall

    als Waitress
  • John S. Bakas

    als Greek Priest
  • Greg Collins

    als Fisk Bodyguard
  • Robert Iler

    als Bully #1
  • Chad Tucker

    als Bully #2
  • Jamie Mahoney

    als Bully #3
  • Jorn H. Winther

    als Stavros' Friend
  • Frank Miller

    als Man with Pen in Head
  • Christian Boeving

    als Bodyguard (uncredited)
  • Adam Blake Boswell

    als Irish Drunk (uncredited)
  • David Burrows

    als Man at the Ball (uncredited)
  • Carlo Corazon

    als Gangster at Bar (uncredited)
  • Michael Duisenberg

    als Bartender (uncredited)
  • Halley Eveland

    als Boy at Funeral (uncredited)
  • Claudine Farrell

    als Girl in Pub / Voice on Answering Machine (uncredited)
  • André Gordon

    als Body Guard (uncredited)
  • Douglas Haase

    als Party Member (uncredited)
  • Kane Hodder

    als Fallon's Bodyguard (uncredited)
  • Suzie Johnson

    als Dancer at Party (uncredited)
  • Boyd Kelly

    als UPS Man (uncredited)
  • Tina Lorraine

    als Model at Ball (uncredited)
  • Mark Margolis

    als Fallon (uncredited)
  • Rebecca Michael

    als Dancer at Party (uncredited)
  • Brian M. Olson

    als Dancer at Party (uncredited)
  • Kevin Porter

    als Bodyguard (uncredited)
  • Tanoai Reed

    als Pool Hall Thug (uncredited)
  • Thierry Segall

    als Photographer (uncredited)
  • Sandra Teles

    als Woman at the Ball (uncredited)
  • Nancy Wetzel

    als Kate (uncredited)
  • Patrick Williams

    als Tavern Patron (uncredited)
  • Al Leong

    als Bar Thug (uncredited)
  • Coolio

    als Dante Jackson (Director's Cut)
  • Dina Rosenmeier

    als Biker Girl (Director's Cut)
  • Jude Ciccolella

    als Robert McKensie (Director's Cut)
  • Kevin Spirtas

    als Prosecutor at Jackson Trial (Director's Cut)
Production Donna Isaacson Casting
Writing Mark Steven Johnson Screenplay
Production Avi Arad Producer
Camera Ericson Core Director of Photography
Production Stan Lee Executive Producer
Editing Dennis Virkler Editor
Production Eyde Belasco Casting
Production Arnon Milchan Producer
Directing Mark Steven Johnson Director
Production Bernard Williams Executive Producer
Costume & Make-Up James Acheson Costume Design
Sound Graeme Revell Original Music Composer
Production Gary Foster Producer
Editing Armen Minasian Editor
Costume & Make-Up Elle Elliott Hairstylist
Art David M. Milstien Leadman
Costume & Make-Up Janine Rath-Thompson Hairstylist
Costume & Make-Up Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
Art Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Art Julia K. Levine Set Designer
Costume & Make-Up Whitney James Makeup Artist
Art Yann Denoual Sculptor
Costume & Make-Up John E. Jackson Makeup Artist
Art Greg Berry Set Designer
Sound David C. Hughes Sound Effects Editor
Costume & Make-Up Michael Reitz Hairstylist
Costume & Make-Up Norma Lee Hairstylist
Costume & Make-Up Tegan Taylor Makeup Artist
Production Bill Carraro Production Manager
Art Jamie Neese Art Department Coordinator
Art Richard Brunton Leadman
Art Joseph Gray Construction Foreman
Sound John A. Larsen Supervising Sound Editor
Art Victor J. Zolfo Set Decoration
Art Lorrie Campbell Set Designer
Art Barry Chusid Production Design
Art Justin Scoppa Jr. Art Direction
Costume & Make-Up Jamie Kelman Makeup Department Head
Art Gerald Sullivan Assistant Art Director
Art Darrell L. Wight Set Designer
Sound Erik Aadahl Sound Effects Editor
Art James E. Tocci Art Direction
Sound Jay Wilkinson Sound Effects Editor
Visual Effects Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Editing Emily Wallin First Assistant Editor
Visual Effects Rachel Fondiller Visual Effects Producer
Visual Effects John Kilkenny Visual Effects Producer
Lighting Carl Boles Gaffer
Sound Steve Boeddeker Sound Designer
Crew Gus Duron Visual Effects Editor
Camera Colin Anderson Steadicam Operator
Visual Effects Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Crew Barbara Bass Studio Teachers
Camera Jacques Jouffret Steadicam Operator
Camera Hopper Stone Still Photographer
Crew Samuel R. Harrison III Video Assist Operator
Production Christopher Aubin Production Accountant
Sound Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Crew Shannon Leigh Olds Visual Effects Editor
Lighting Antonio Soriano Gaffer
Crew Craig Fehrman Transportation Coordinator
Production France Myung Fagin Location Manager
Crew John McLeod Special Effects Coordinator
Visual Effects Nancy Bernstein Visual Effects Producer
Visual Effects Kevin VanHook Visual Effects Supervisor
Crew Jeff Imada Stunt Coordinator
Crew Michael J. Hogan Video Assist Operator
Crew Alex L. Worman Unit Publicist
Visual Effects Derek Spears Visual Effects Supervisor
Sound Stephanie Lowry Music Editor
Visual Effects Lee Berger Visual Effects Producer
Visual Effects Erik De Boer Animation Supervisor
Camera John Trapman Camera Operator
Sound Scott Stambler Music Editor
Sound Dave Kulczycki Sound Effects Editor
Visual Effects Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Crew Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Camera Ken Fisher Camera Operator
Camera Craig Fikse Additional Camera
Crew David Schmalz Video Assist Operator
Costume & Make-Up Lisa Lovaas Costume Supervisor
Costume & Make-Up Brenda Donoho Set Costumer
Editing Matthew Schmidt First Assistant Editor
Sound Ashley Revell Music Editor
Production Rose Viggiano Location Manager
Sound Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Rich Thorne Visual Effects Supervisor
Visual Effects Steve Ziolkowski Animation Supervisor
Crew Mike Hardison CG Supervisor
Lighting Charles Meere III Rigging Gaffer
Camera Jeffery J. Tufano Additional Camera
Camera Zade Rosenthal Still Photographer
Directing Rebecca Robertson Script Supervisor
Production Becki Cross Trujillo Co-Producer
Production Bruce Devan Line Producer
Production Kim H. Winther Associate Producer
Production Bill Carraro Line Producer
Production Kathleen M. Courtney Associate Producer
Writing Frank Miller Characters
Lighting John W. DeBlau Gaffer
Costume & Make-Up Patricia Miller Hair Department Head
Costume & Make-Up Kerry Mendenhall Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Donna O'Neal Key Set Costumer
Sound Donald Sylvester ADR Supervisor
Sound Ted Caplan Foley Editor
Sound James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Sound Dave Jordan Music Supervisor
Camera Rick Pratt Grip
Crew Melanie Banders Loader
Art Damon Michael Gordon Location Scout
Crew Tyler Foell Digital Effects Supervisor
Crew Dennis Nelson Projection
Crew Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Art Michael Spitaletto Painter
Crew Jeff Imada Martial Arts Choreographer
Crew Michael Ralph Price Picture Car Coordinator
Crew Ericka Bryce Set Medic
Lighting Dave McAllister Rigging Grip
Sound Derek Casari Sound Engineer
Directing John Glasser Assistant Director
Production Sara E. White Production Supervisor
Crew Joseph Keideth Security
Lighting Tom Anderson Electrician
Lighting Arthur Jeppe Lighting Supervisor
Sound Mark Curry Scoring Mixer
Crew Marcelle 'Kitty' Dutton Driver
Crew Samson Bamimore Systems Administrators & Support
Art Carmine Goglia Standby Painter
Camera Paul Santoni Underwater Camera
Crew Eugene Vendrovsky Software Engineer
Crew Jay Krueger Utility Stunts
Crew Tony Chavez Propmaker
Visual Effects Mike Edmonson Special Effects Supervisor
Visual Effects Moriba Duncan Modeling
Production Nicole Kwak Production Coordinator
Crew Stephen Dudycha Set Production Assistant
Sound Ken Kugler Orchestrator
Costume & Make-Up Matthew W. Mungle Makeup Designer
Crew Chris Winn Craft Service
Crew Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Editing Chris McClintock Editorial Production Assistant
Visual Effects Tony Barraza Digital Compositors
Lighting Tom Percarpio Best Boy Electric
Crew Paula Bonhomme Digital Producer
Crew Damon Caro Stunt Coordinator
Crew G. A. Aguilar Stunts
Editing Jim Passon Color Timer
Sound Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Sound Peter J. Devlin Sound Mixer
Visual Effects L. Patrick McCormack Visual Effects Coordinator
Art Tim Flattery Production Illustrator
Crew Patrick Esposito Post Production Supervisor
Sound Glenn E. Berkovitz Production Sound Mixer
Art Marny Nahrwold Art Department Assistant
Crew Bill McAdams Jr. Stand In
Production Bernard Williams Unit Production Manager
Lighting Timothy McCrary Lighting Technician
Crew Christopher Woodworth Scenic Artist
Production Brian Cooper Production Office Coordinator
Sound Kevin Cerchiai Boom Operator
Art P. Scott Bailey Set Dresser
Crew Catherine Pittman Animal Coordinator
Crew Mark Vollmers Marine Coordinator
Costume & Make-Up Clinton Wayne Prosthetic Makeup Artist
Sound M.B. Gordy Musician
Sound R.J. Kizer ADR Editor
Production Michelle Brattson Assistant Production Coordinator
Art Charles Khoury Title Designer
Camera Steve Briante Camera Loader
Production Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Camera Colin Edwards Key Grip
Lighting Joe Mancewicz Rigging Supervisor
Directing Kim H. Winther First Assistant Director
Camera Richard L. Carden Dolly Grip
Directing Richard Oswald Second Assistant Director
Art Scott Maginnis Property Master
Camera Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Sound Mildred Iatrou Dialogue Editor
Sound Dennis Rogers Sound Recordist
Camera Craig Haagensen Second Unit Director of Photography
Sound Susan Dawes Dialogue Editor
Sound Tim Gomillion Sound Recordist
Sound John Murray Foley Supervisor
Crew Marc Banich Special Effects Technician
Production Jennifer Bender Extras Casting
Production Anna Bradley Extras Casting Assistant
Sound Karen Harper Vocals
Camera Mark 'Boylee' Boyle Second Assistant Camera
Production Angela Athayde Additional Production Assistant
Visual Effects Serge Riou Visual Effects Production Manager
Visual Effects Jeff McLean Compositing Lead
Visual Effects Harry Lam Compositing Supervisor
Visual Effects Dylan Cole Matte Painter
Editing Steve Bowen Digital Color Timer
Lighting Mike Bonnaud Assistant Chief Lighting Technician
Directing Steve Battaglia Second Second Assistant Director
Production Robert Cavalluzzo Assistant Location Manager
Art Douglas J. Stewart Textile Artist
Sound Tim Simonec Conductor
Production LaChanda Alexander Production Assistant
Crew Tony Brubaker Stunt Double
Editing Randy Bricker Assistant Editor
Production Michael Taylor Production Executive
Production Susanne Lariviere First Assistant Accountant
Sound David Lucarelli ADR Recordist
Sound Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Camera Kyle Carden Best Boy Grip
Art Marc Baird Storyboard Artist
Sound Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Camera Giselle Brewton Assistant Camera
Production Marisa Clayton Post Production Coordinator
Art Jane Fitts Graphic Designer
Visual Effects Traci Asher Visual Effects Production Assistant
Production Joanie Selden Payroll Accountant
Directing Rich Thorne Second Unit Director
Production Jack LeVangia Location Assistant
Production Dakau Jackson Second Assistant Accountant
Editing Ben Estrada Digital Colorist
Editing Amy Tompkins Digital Intermediate Editor
Production Tom Sullivan Production Consultant
Costume & Make-Up Amy Arnold Costumer
Editing Terra Bliss Digital Intermediate Producer
Crew Chuck Martinez Cast Driver
Visual Effects Pavan Balagam Digital Compositor
Production Heather Moses Production Secretary
Production Chris Castaldi Key Set Production Assistant
Crew Ronn Surels Stunt Double
Costume & Make-Up Janet Moore Assistant Hairstylist
Costume & Make-Up Ryan McDowell Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Kris Kobzina Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Charles O'Brien Special Effects Makeup Artist
Costume & Make-Up Eddie Vargas Special Effects Makeup Artist
Art Ron Franco Assistant Set Decoration
Art Kristen Kelly Assistant Set Decoration
Crew Darrin Rolls Carpenter
Art Kino Scialabba Concept Artist
Art Glenn Forbes Property Master
Crew Travis Huffman Propmaker
Crew Rick Polikowski Propmaker
Art Michael D'Imperio Props
Art Katrissa 'Kat' Peterson Set Decorating Coordinator
Art Scott Edward Collins Set Dresser
Art Doug Devine Set Dresser
Art Eric Hill Set Dresser
Art Steve Park Set Dresser
Art Collin Grant Storyboard Artist
Art Martin L. Mercer Storyboard Artist
Art Karl Shefelman Storyboard Artist
Crew Geoff Heron Special Effects Technician
Crew Jeffrey Knott Special Effects Technician
Crew Wes Mattox Special Effects Technician
Crew Brendon O'Dell Special Effects Technician
Crew David Pahoa Special Effects Technician
Crew Keith Suzuki Special Effects Technician
Visual Effects Steve Baker Animation
Visual Effects Brian R. Wells Animation
Visual Effects Brett Nystul Animation
Visual Effects Chad Shattuck Animation
Visual Effects Sean McPherson Compositing Supervisor
Crew Jodi Campanaro Compositor
Crew Perry Kass Compositor
Crew Matthew T. Wilson Compositor
Crew John R. McConnell Compositor
Crew Nikos Kalaitzidis CG Supervisor
Visual Effects Jeff Wells Digital Compositor
Visual Effects Kristin Johnson Digital Compositor
Visual Effects Jessica Harris Digital Compositor
Crew Claas Henke Digital Effects Supervisor
Crew Caleb J. Howard Digital Effects Supervisor
Visual Effects Joanne Ladolcetta Rotoscoping Artist
Crew Tess Spaulding Systems Administrators & Support
Crew Kevin Tengan Systems Administrators & Support
Visual Effects Lisa Clarity VFX Artist
Visual Effects Tony Cutrono VFX Director of Photography
Visual Effects Jennifer Meislohn Visual Effects Coordinator
Visual Effects Ryan Pollreisz Visual Effects Coordinator
Visual Effects Christopher Romano Visual Effects Technical Director
Visual Effects Craig Zerouni Visual Effects Technical Director
Visual Effects Chien-Hsiung Wang Visual Effects Technical Director
Editing Daniel Kupresan Assistant Editor
Editing Ron Stanik Assistant Editor
Editing Michael T. Wilson Assistant Editor
Editing Jennifer Lilly Assistant Editor
Editing Hilda Saffari Digital Intermediate
Crew Eric Putz Telecine Colorist
Costume & Make-Up Ric Spencer Costumer
Costume & Make-Up Tony Velasco Costumer
Costume & Make-Up Meg Matthews Costumer
Production Mariann H.W. Lee Extras Casting
Directing Samantha C. Kirkeby Script Supervisor
Art Karin Fong Main Title Designer
Art Chun-Chien Lien Main Title Designer
Art Niamh Murphy Textile Artist
Production Judy Pursley First Assistant Accountant
Sound William Munroe Boom Operator
Sound Steve F. Price Foley Editor
Sound George Flores Utility Sound
Camera Dante Mazzola Assistant Camera
Camera Brian Mussetter Assistant Camera
Camera Jim Thibo Assistant Camera
Camera Rick Uva Best Boy Grip
Camera Mark McDevitt Camera Loader
Camera Jacques Jouffret Camera Operator
Lighting Donald D. Davidson Electrician
Lighting Chris Drechsler Electrician
Lighting Jimmy Harritos Electrician
Lighting Wayne A. Lee Electrician
Lighting Damon Liebowitz Electrician
Lighting Luis Moreno Electrician
Lighting Brendon Phillips Electrician
Lighting Michael J. Schwartz Electrician
Lighting Joshua van Praag Electrician
Lighting Jesse Wine Electrician
Camera Michael D. Weldon First Assistant Camera
Camera Richard Mosier First Assistant "A" Camera
Camera Kevin C. Potter First Assistant "B" Camera
Camera Jonas Steadman First Assistant "C" Camera
Camera Bruce Byall Grip
Camera Joe Kelly Grip
Camera Joe Macaluso Grip
Camera Rex Anson Rhorer Grip
Camera Jason Rupe Grip
Camera James Scutakes Grip
Camera Mike Simko Grip
Camera Adam Sudtell Grip
Camera Jon Sudtell Grip
Camera Peter Yauri Grip
Camera Jim Shelton Key Grip
Camera Mark Sannes Key Grip
Lighting Andy Young Rigging Grip
Camera Jeff Griffith Second Assistant Camera
Camera Egor Davidoff Second Assistant Camera
Camera Scott Whitbread Second Assistant Camera
Crew James Logan Stunt Coordinator
Production Kevin Feige Co-Producer
Visual Effects Chadd B. Cole VFX Artist
Crew David Leitch Stunts
Crew Cinda-Lin James Stunts
Crew Jennifer Caputo Stunts
Crew Annie Ellis Stunts
Crew Kane Hodder Stunts
Crew Chuck Picerni Jr. Stunts
Crew Charlie Picerni Stunts
Crew Yuen Cheung-Yan Martial Arts Choreographer
Crew Daxing Zhang Stunt Coordinator
Crew J.J. Perry Stunts
Crew Troy Robinson Stunts
Directing Alexander Witt Second Unit Director
Crew Henry Kingi Stunts
Crew Freddie Hice Stunts
Crew Jack Gill Stunts
Crew Chris Palermo Stunts
Crew Danielle Burgio Stunt Double
Crew Peewee Piemonte Stunts
Crew Matt McColm Stunts
Production Billy Taylor Production Assistant
Crew Stephanie Finochio Stunts
Crew Scott Wilder Stunts
Crew Michael Runyard Stunts
Crew Kenny Endoso Stunts
Crew Erik Rondell Stunts
Crew Tanoai Reed Stunts
Crew Andy Cheng Stunts
Crew Tim Rigby Stunts
Crew Pat Romano Stunts
Crew Tommy J. Huff Stunts
Crew Bob Colletti Stunts
Crew Norm Compton Stunts
Crew Carl Ciarfalio Stunts
Crew Richard Cetrone Stunts
Crew Al Cerullo Stunts
Crew Mark Chadwick Stunts
Crew Jon Braver Stunts
Crew Pete Antico Stunts
Crew Lamon Brewster Stunts
Crew Erin Carufel Stunt Double
Crew Danielle Burgio Stunts
Crew Christopher Caso Stunts
Crew Phil Chong Stunts
Crew Eddy Donno Stunts
Crew Jared S. Eddo Stunts
Crew Shauna Duggins Stunts
Crew Richard Epper Stunts
Crew Ed Flanagan Stunts
Crew Mark Ginther Stunts
Crew Jeffrey Lee Gibson Stunts
Crew Randy Hall Stunts
Crew Kiralee Hayashi Stunts
Crew Dennis Keiffer Stunts
Crew Norman Howell Stunts
Crew Yoshio Iizuka Stunts
Crew Paul M. Lane Stunts
Crew Rick LeFevour Stunts
Crew Svetla Krasteva Stunts
Crew Kevin LaRosa Stunts
Crew Danny Lee Stunts
Crew Carl Milinac Stunts
Crew Bennie Moore Stunts
Crew Bob MacDougall Stunts
Crew Janet Paparazzo Stunts
Crew Chris O'Hara Stunts
Crew Shawn McConnell Stunts
Crew Mike Mukatis Stunts
Crew Terry Serpico Stunts
Crew Keith Siglinger Stunts
Crew Stephen A. Pope Stunts
Crew David Schultz Stunts
Crew Lorenzo Pisoni Stunts
Crew Doug Snively Stunts
Crew Nils Allen Stewart Stunts
Crew Katie Sorg Stunts
Crew Tim Sitarz Stunts
Crew Danny Weselis Stunts
Crew Jeff Wolfe Stunts
Crew Steve Wooten Stunts
Crew Eddie Yansick Stunts
Crew Gary Toy Stunts
Crew Yuen Cheung-Yan Fight Choreographer
Crew Steve Upton Stunts
Crew Christopher Leps Stunts
Crew Blaise Corrigan Stunts

keyboard_arrow_up