Nadat de meester van de jonge William komt te overlijden, gaat hij op pad met zijn vrienden Roland en Wat. Tijdens de reis komen ze de onbekende schrijver Chaucer tegen. William weet Chaucer zover te krijgen dat hij valse documenten maakt, zodat hij als ridder door het leven kan. Hierna is William van plan te bewijzen dat hij deze titel waardig is.
Nee, helaas is A Knight's Tale nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Suzanne Smith Crowley | Local Casting |
Sound | Mark Holding | Production Sound Mixer |
Production | Francine Maisler | Casting |
Sound | Carter Burwell | Original Music Composer |
Art | Tony Burrough | Production Design |
Directing | Brian Helgeland | Director |
Production | Brian Helgeland | Producer |
Writing | Brian Helgeland | Writer |
Crew | Paul Weston | Fight Choreographer |
Editing | Kevin Stitt | Editor |
Crew | Allan Graf | Stunt Coordinator |
Directing | Allan Graf | Second Unit Director |
Camera | Richard Greatrex | Director of Photography |
Production | Tim Van Rellim | Producer |
Production | Todd Black | Producer |
Art | John Hill | Art Direction |
Sound | Bruce Stubblefield | ADR Supervisor |
Art | Dominic Smithers | Set Decoration |
Art | Jiří Žůček | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Caroline Harris | Costume Design |
Directing | Petr Drozda | Second Second Assistant Director |
Production | Daniel S. Frisch | Production Accountant |
Sound | Tomáš Červenka | Boom Operator |
Sound | Charles Maynes | Sound Effects Designer |
Sound | Keith Bilderbeck | Sound Effects Editor |
Editing | Peter McNulty | First Assistant Editor |
Sound | Gary A. Hecker | Foley Artist |
Crew | Patrice Cossonneau | Stunts |
Sound | Val Kuklowsky | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Marco Scotti | Costume Supervisor |
Sound | Linda Di Franco | Foley Editor |
Sound | Jeffrey J. Haboush | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Iveta Trmalová | Wardrobe Supervisor |
Sound | Adam Milo Smalley | Music Editor |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Camera | Sebastian Meuschel | Steadicam Operator |
Camera | Egon Endrényi | Still Photographer |
Camera | Gary Spratling | Additional Camera |
Sound | Bill W. Benton | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jon Johnson | Supervising Sound Editor |
Art | Noel Cowell | Property Master |
Camera | Jeremy Braben | Aerial Director of Photography |
Crew | Angus Cameron | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Paul Edwards | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Tim Burke | Visual Effects Supervisor |
Sound | Laura Graham | ADR Editor |
Directing | Beverly Winston | Script Supervisor |
Lighting | Václav Čermák | Electrician |
Crew | Silvie Janculová | Transportation Captain |
Camera | Simon Finney | First Assistant Camera |
Sound | William Jacobs | Foley Supervisor |
Lighting | Andy Arnautov | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Ivana Chlostova | Makeup Artist |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Production | Samantha Knox-Johnston | Travel Coordinator |
Art | Mark Kebby | Set Designer |
Art | Dan Sweetman | Storyboard Artist |
Crew | Nicholas Atkinson | Visual Effects Editor |
Art | Klara Holubova | Assistant Property Master |
Sound | Sonny Kompanek | Orchestrator |
Sound | Sean Landeros | Sound Recordist |
Visual Effects | Mark Bakowski | Digital Compositors |
Production | Jiri Tichacek | Assistant Accountant |
Crew | Paul Dimmer | Special Effects Technician |
Editing | Dennis McNeill | Color Timer |
Art | Corina Burrough | Set Decoration Buyer |
Art | Tomás Lehovec | Standby Painter |
Camera | Jim Alloway | Camera Operator |
Camera | Oliver Ward | Camera Technician |
Costume & Make-Up | Katherine Burchill | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Pebbles | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Pebbles | Key Makeup Artist |
Art | Tomas Hais | Set Dresser |
Crew | Nicky Jones | Armorer |
Crew | Jan Skala | Cableman |
Crew | Stuart Hopps | Choreographer |
Camera | Filip Majer | Camera Loader |
Crew | Jan Rehanzl | Set Production Assistant |
Crew | Terry Glass | Special Effects Coordinator |
Production | Ondřej Sláma | Unit Production Manager |
Crew | Stanley Brossette | Unit Publicist |
Crew | Petr Vladyka | Video Assist Operator |
Directing | Jez Oakley | Assistant Director |
Production | Peter Kalin | Casting Associate |
Production | Barbora Jurkovičová | Location Manager |
Production | Veronika Horka | Production Coordinator |
Production | Joseph Boyle | Production Manager |
Production | Petr Moravec | Production Supervisor |
Sound | Lane Burch | Foley Mixer |
Sound | Drake Jenevein | Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Paul Whybrow | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Rob Dunbar | Visual Effects |
Camera | Václav Kareš | Camera Loader |
Sound | Brad Kanfer | Apprentice Sound Editor |
Costume & Make-Up | Fae Hammond | Makeup Supervisor |
Crew | Roman Jankovič | Stunt Double |
Production | Meg Leonard | Casting Assistant |
Sound | Mark Berrow | Musician |
Editing | Mo Henry | Negative Cutter |
Camera | Dai Hopkins | Key Grip |
Camera | Karel Charvát | Grip |
Directing | Jiří Ostrý | First Assistant Director |
Directing | William Booker | Second Assistant Director |
Production | Kateřina Silná | Assistant Production Coordinator |
Crew | Herbert Heissler | Stunts |
Costume & Make-Up | Marco Magno | Wardrobe Assistant |
Camera | Neil Toussaint | Focus Puller |
Costume & Make-Up | Jemma Scott-Knox-Gore | Contact Lens Technician |
Production | Vera Trousilová | Payroll Accountant |
Costume & Make-Up | Ivana Řezáčová | Costumer |
Camera | Jamie Sewell | Additional Director of Photography |
Camera | Zdeněk Mrkvička | Assistant Camera |
Camera | Nick Stewart | Camera Trainee |
Camera | Pavel Dostal | Second Assistant Camera |
Editing | Steven A. Calabro | Assistant Editor |
Lighting | Jaroslav Jiricek | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Josef Loucím | Extras Casting |
Production | John Uribe | First Assistant Accountant |
Production | Marek Kucera | Production Assistant |
Production | Lenka Kadlecova | Production Secretary |
Lighting | David Gray | Standby Rigger |