Lethal Weapon 4

Lethal Weapon 4 (1998)

De gezichten waar je van houdt. De actie die je verwacht.

  • Genre: Actie, Avontuur, Komedie, Misdaad, Thriller
  • Release Datum: 1998-07-10
  • Beoordeling: 6.5/10 van 2,539 stemmen
  • Lengte: 2uur 7min
  • Taal: English
  • Productie: Silver Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Richard Donner
star 6.5/10
Van 2,539 Stemmen

Plot

De rechercheurs Martin Riggs, Roger Murtaugh en Lorna Cole zijn terug, samen met de hyperactieve Leo Getz. Het viertal wordt ditmaal bijgestaan door assistent-rechercheur Lee Butters in hun onderzoek naar de mensensmokkel die georganiseerd wordt door een Aziatische misdaadorganisatie. Ze worden al snel geconfronteerd met Wan Sing Ku, de harde man in de organisatie. Dan blijkt al snel dat het oprollen van deze Chinese maffia-bende een zware, dodelijke klus zou kunnen worden voor Riggs en Murtaugh.

Kan ik Lethal Weapon 4 kijken op Netflix in Nederland?


Nee, helaas is Lethal Weapon 4 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.

Lethal Weapon 4 Trailer

  • Mel Gibson

    als Martin Riggs
  • Danny Glover

    als Roger Murtaugh
  • Joe Pesci

    als Leo Getz
  • Rene Russo

    als Lorna Cole
  • Chris Rock

    als Det.Lee Butters
  • Jet Li

    als Wah Sing Ku
  • Darlene Love

    als Trish Murtaugh
  • Traci Wolfe

    als Rianne Murtaugh
  • Kim Chan

    als Benny Chan
  • Steve Kahan

    als Captain Ed Murphy
  • Damon Hines

    als Nick Murtaugh
  • Ebonie Smith

    als Carrie Murtaugh
  • Michael Chow

    als Benny's Assistant
  • Danny Arroyo

    als Gomez
  • Elizabeth Sung

    als Hong's Wife
  • Bob Jennings

    als Sheriff #1
  • Jeanne Chinn

    als Ping's Mother
  • Conan Lee

    als Four Father Michael Sing Ku
  • Mary Ellen Trainor

    als Dr. Stephanie Woods
  • Jessica Jann

    als Little Girl
  • 高雄

    als Hong
  • Al Leong

    als Wah Sing Ku Triad Member
  • Danny Wynands

    als Flamethrower Villain
  • Jack Kehler

    als State Department Man
  • Richard Riehle

    als INS Agent
  • Tony Keyes

    als Ng's Partner
  • Roger Yuan

    als Chu
  • Jeff Imada

    als Thug
  • Simon Rhee

    als Thug
  • Zu-Wu Qian

    als Uncle Chung
  • Raymond Ma

    als Dr. Cheng
  • Paul Tuerpe

    als Helicopter Co-Pilot
  • James Lew

    als Freighter's Captain
  • James Wing Woo

    als Four Father James Wing Chow
  • Raymond Moy

    als Four Father #3
  • François Chau

    als Four Father Li Lum Chung
  • Stephen Liska

    als Detective
  • Roland Kickinger

    als Detective
  • Benjamin King

    als Detective
  • Al Sapienza

    als Detective
  • Jamie Donovan

    als Detective
  • Marian Collier

    als Maternity Worker
  • Barret Swatek

    als Nurse
  • Sarah Sullivan

    als News Reporter
  • Greg Bronson

    als CHP Officer (uncredited)
  • Ray Chang

    als Ping's Father
  • Dana Lee

    als General
  • George Cheung

    als Fan
  • Philip Tan

    als Waiter
  • Shawn Michaels

    als Detective
  • Calvin Jung

    als Detective Ng
  • Al Goto

    als General's Men (uncredited)
  • Sam Arnold

    als LAPD Sergeant Baker (uncredited)
Directing Richard Donner Director
Production Richard Donner Producer
Writing Channing Gibson Screenplay
Production Joel Silver Producer
Sound Eric Clapton Original Music Composer
Sound Michael Kamen Original Music Composer
Sound David Sanborn Original Music Composer
Camera Andrzej Bartkowiak Director of Photography
Editing Dallas Puett Editor
Editing Kevin Stitt Editor
Editing Eric Strand Editor
Editing Frank J. Urioste Editor
Production Marion Dougherty Casting
Art J. Michael Riva Production Design
Art Lauri Gaffin Set Decoration
Art David F. Klassen Art Direction
Art Richard F. Mays Art Direction
Costume & Make-Up Ha Nguyen Costume Design
Writing Shane Black Characters
Crew Andrew Lipschultz Unit Publicist
Production R. Anthony Brown Unit Production Manager
Production Steve Perry Executive Producer
Production Jim Van Wyck Executive Producer
Writing Jonathan Lemkin Story
Writing Alfred Gough Story
Writing Miles Millar Story
Production Dan Cracchiolo Co-Producer
Production Spencer Franklin Associate Producer
Production J. Mills Goodloe Co-Producer
Production Jennifer Gwartz Associate Producer
Production Ilyse A. Reutlinger Associate Producer
Production Geoff Johns Co-Producer
Art Wendy Riva Assistant Art Director
Art Walt Hadfield Construction Coordinator
Art James F. Walker Construction Foreman
Art Carlo Basail Greensman
Art Marc Baird Production Illustrator
Art Charisse Cardenas Set Designer
Art Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Camera Steve Adcock Additional Camera
Camera Ray De La Motte Camera Operator
Camera Steven J. Winslow Camera Technician
Camera Bobby Brown First Assistant Camera
Camera Michael J. Coo Key Grip
Camera Robert Ikeda Grip
Camera Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Camera Bill Brummond Steadicam Operator
Camera Andrew Cooper Still Photographer
Camera Pete Romano Underwater Camera
Costume & Make-Up Kimberly Guenther Durkin Costume Supervisor
Costume & Make-Up Kareen Boursier Hairstylist
Costume & Make-Up Charlene Johnson Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Lisa Deveaux Makeup Artist
Costume & Make-Up Charlene Amateau Set Costumer
Costume & Make-Up Jeff Hay Set Dressing Artist
Crew David Fencl Armorer
Crew Peter Roderick Carpenter
Crew Huan-Chiu Ku Martial Arts Choreographer
Crew Ernest H. Lauterio Craft Service
Crew Jerome Butler Dialect Coach
Crew Gil Amaral Driver
Crew Ilyse A. Reutlinger Post Production Supervisor
Crew Thomas S. Dickson Projection
Art Erik L. Nelson Property Master
Crew Louis Farah Set Medic
Crew Jon G. Belyeu Special Effects Coordinator
Crew Conrad E. Palmisano Stunt Coordinator
Crew Bruce Paul Barbour Stunts
Crew Frank Roughan Transportation Captain
Crew John M. Woodward Transportation Coordinator
Crew Cory Fleming Utility Stunts
Crew Martin Glover Video Assist Operator
Directing J. Tom Archuleta First Assistant Director
Editing Dale E. Grahn Color Timer
Lighting Tasso Bravos Best Boy Electric
Lighting Christian J. Killingsworth Electrician
Lighting Scott Kidner Lighting Technician
Lighting Richard Hartley Rigging Gaffer
Lighting Robert J. Reilly Rigging Grip
Production Douglas Wright Casting Associate
Production Michael Haro Location Manager
Production Thomas A. Davila Production Accountant
Sound Todd Bassman Boom Operator
Sound Baylis Glascock Assistant Sound Editor
Sound Ezra Dweck Foley Editor
Sound Zigmund Gron Music Editor
Sound Chris Boardman Orchestrator
Sound Tim Cooney Production Sound Mixer
Sound John Pospisil Sound Designer
Sound Richard L. Anderson Sound Effects Editor
Sound Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Visual Effects Cristin Pescosolido Digital Compositors
Visual Effects Bill Maher Visual Effects Coordinator
Visual Effects David Taritero Visual Effects Producer
Visual Effects Michael L. Fink Visual Effects Supervisor
Crew Laura Gary Studio Teachers
Sound Mark Kenna Dolby Consultant
Sound Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Crew Marcus Miller Additional Music
Sound Avram D. Gold Supervising Dialogue Editor
Directing Conrad E. Palmisano Second Unit Director
Sound Susan Dudeck Dialogue Editor
Sound William C. Carruth ADR Editor
Sound Marshall Winn ADR Editor
Sound James Simcik Supervising ADR Editor
Sound Stephen McLaughlin Music Score Producer
Directing David Ascher Second Second Assistant Director
Art Christopher Amy Assistant Property Master
Sound Troy Porter ADR Mixer
Sound Josephine Nericcio Assistant Dialogue Editor
Sound Eric Gotthelf Foley Mixer
Sound Carolyn Tapp Foley Recordist
Crew Richard Castro Special Effects Assistant
Crew Tom von Badinski Special Effects Technician
Crew Troy Brown Stunt Double
Crew Rick Sawaya Stunt Driver
Camera Chris Bangma Assistant Camera
Camera Jacobus Marcus Camera Loader
Camera Nico Bally Dolly Grip
Camera Christopher Blauvelt Second Assistant Camera
Editing Jonathan Malden Colorist
Editing Mo Henry Negative Cutter
Production Geoff Harding Assistant Location Manager
Sound Michael Kamen Conductor
Production Jason S. Gondek Accountant
Lighting Stanley L. Gonsales Assistant Chief Lighting Technician
Lighting James B. Crawford Chief Lighting Technician
Visual Effects Dan Levitan Compositing Supervisor
Production Cynthia Neber Executive Assistant
Production Jodie Thomas Production Assistant
Production Lisa Matsukawa Production Secretary
Crew Art Fransen Technical Advisor
Sound Lou Kleinman Sound Effects Editor
Crew Patricia M. Peters Stunts
Crew Cheryl Wheeler Duncan Stunt Double
Crew Erik Cord Stunts
Crew Troy Gilbert Stunts
Crew Tim Gilbert Stunts
Crew Jeff Imada Stunts
Crew Thomas Rosales Jr. Stunts
Crew Ronnie Rondell Jr. Stunts
Crew Jennifer Caputo Stunts
Crew Annie Ellis Stunts
Crew Henry Kingi Stunts
Crew Tony Brubaker Stunt Double
Crew Lance Gilbert Stunt Double
Crew Gary McLarty Stunts
Directing Mic Rodgers Second Unit Director
Crew Gregory J. Barnett Stunts
Crew John C. Meier Stunts
Crew Buddy Joe Hooker Stunts
Crew Jill Brown Stunts
Crew Jimmy N. Roberts Stunts
Crew Billy D. Lucas Stunts
Crew Danny Epper Stunts
Crew Mic Rodgers Stunt Coordinator
Crew Michael Runyard Stunts
Crew Kenny Endoso Stunts
Crew Al Goto Stunts
Crew Tim Trella Stunts
Crew Michiko Nishiwaki Stunts
Crew Doc Duhame Stunts
Crew Tommy J. Huff Stunts
Crew Lisa Hoyle Stunts
Crew Henry Kingi Jr. Stunts
Crew Norman Howell Stunts

keyboard_arrow_up