De politiemannen Martin Riggs en Roger Murtaugh zijn terug. Deze keer komen ze in aanraking met een Afrikaanse diplomaat die gebruik maakt van zijn diplomatieke onschendbaarheid om zijn criminele activiteiten ongestraft te kunnen uitvoeren.
Nee, helaas is Lethal Weapon 2 nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Writing | Robert Mark Kamen | Script Editor |
Sound | Bub Asman | Sound Editor |
Writing | Jeffrey Boam | Screenplay |
Sound | Rick Alexander | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David M. Horton | Sound Editor |
Production | Joel Silver | Producer |
Writing | Shane Black | Characters |
Writing | Shane Black | Story |
Editing | Stuart Baird | Editor |
Sound | Eric Clapton | Original Music Composer |
Production | Marion Dougherty | Casting |
Production | Lisa Cogswell | Production Coordinator |
Production | Lisa Cogswell | Production Secretary |
Production | Gregory Manson | Production Accountant |
Production | Steve Perry | Unit Production Manager |
Production | Steve Perry | Co-Producer |
Directing | Steve Perry | Second Unit Director |
Sound | Virginia Cook-McGowan | Sound Editor |
Camera | Stephen Goldblatt | Director of Photography |
Directing | Richard Donner | Director |
Production | Richard Donner | Producer |
Art | Marvin March | Set Decoration |
Art | J. Michael Riva | Production Design |
Sound | Michael Kamen | Original Music Composer |
Sound | Michael Kamen | Orchestrator |
Sound | Michael Kamen | Conductor |
Sound | Michael Kamen | Musician |
Crew | Matt Sweeney | Special Effects Coordinator |
Crew | Buddy Joe Hooker | Stunts |
Crew | Gilbert B. Combs | Stunts |
Sound | Ellen Heuer | Foley Artist |
Crew | Jophery C. Brown | Stunts |
Production | Gail Levin | Casting |
Costume & Make-Up | Barry Francis Delaney | Costume Supervisor |
Crew | R.A. Rondell | Stunts |
Production | Jennie Lew Tugend | Co-Producer |
Production | Peter Frankfurt | Associate Producer |
Sound | David Sanborn | Original Music Composer |
Art | Richard Berger | Art Direction |
Crew | Michael Klastorin | Unit Publicist |
Editing | Kevin Stitt | Assistant Editor |
Crew | Charles A. Tamburro | Aerial Coordinator |
Crew | Freddie Hice | Stunts |
Crew | Mic Rodgers | Stunts |
Crew | Mic Rodgers | Stunt Coordinator |
Crew | Mic Rodgers | Stunt Double |
Sound | Chris Boardman | Orchestrator |
Art | Virginia Randolph-Weaver | Art Direction |
Art | Dianne Wager | Set Designer |
Camera | Stephen St. John | Camera Operator |
Camera | Stephen Ashley Blake | Second Unit Director of Photography |
Production | Mark Canton | Executive In Charge Of Production |
Camera | John R. Shannon | Still Photographer |
Directing | Terry Miller | First Assistant Director |
Writing | Warren Murphy | Story |
Crew | Steve Boyum | Stunts |
Crew | Ric Roman Waugh | Stunts |
Camera | Kirk Bales | Second Assistant Camera |
Camera | Charles Saldaña | Key Grip |
Crew | Norman Howell | Stunts |
Crew | Greg C. Jensen | Special Effects |
Crew | Charlie Picerni | Stunts |
Crew | Charlie Picerni | Stunt Coordinator |
Directing | Charlie Picerni | Second Unit Director |
Crew | Gary Davis | Stunts |
Crew | Gary McLarty | Stunts |
Crew | Tony Epper | Stunts |
Crew | Gary Epper | Stunts |
Crew | Dick Ziker | Stunts |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Crew | Jaymes Hinkle | Scenic Artist |
Crew | John M. Woodward | Transportation Captain |
Camera | Geary McLeod | First Assistant Camera |
Camera | Bess Wiley | Second Assistant Camera |
Sound | Philip Giffin | Orchestrator |
Art | David J. Negron Jr. | Storyboard Artist |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Production | Alicia Rivera Frankl | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Paul Abascal | Hairstylist |
Crew | Frank Orsatti | Stunts |
Production | David Israel | Location Manager |
Crew | Victor Paul | Stunts |
Camera | Horace Jordan | First Assistant Camera |
Camera | Robert D. McBride | Camera Operator |
Crew | Gilbert O. Parra | Technical Advisor |
Costume & Make-Up | Scott H. Eddo | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Barbara Siebert | Costumer |
Lighting | Bob E. Krattiger | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Alan Robert Murray | Supervising Sound Editor |
Directing | Julie Pitkanen | Script Supervisor |
Art | John Villarino | Construction Coordinator |
Sound | Marshall Winn | Sound Editor |
Sound | Marvin E. Lewis | Boom Operator |
Crew | Tommy J. Huff | Stunts |
Crew | Chad Randall | Stunts |
Sound | Greg Orloff | Foley Mixer |
Sound | Joseph T. Sabella | Foley Artist |
Crew | Craig Lietzke | Stunt Driver |
Sound | Les Fresholtz | Sound Re-Recording Mixer |
Lighting | Gary Holt | Chief Lighting Technician |
Crew | James M. Halty | Stunts |
Art | Mike Villarino | Construction Foreman |
Art | Erik L. Nelson | Property Master |
Sound | Robert G. Henderson | Supervising Sound Editor |
Camera | Ray De La Motte | Camera Operator |
Camera | Frank M. Holgate | Underwater Camera |
Camera | Frank M. Holgate | Aerial Camera |
Art | Sherman Labby | Production Illustrator |
Crew | Steve Picerni | Stunts |
Production | Joel Marx | Location Manager |
Sound | Hank Salerno | Supervising ADR Editor |
Sound | Teri E. Dorman | Sound Editor |
Crew | Gregory J. Barnett | Stunts |
Sound | Bill Voigtlander | ADR Editor |
Crew | Michael Papac | Weapons Master |
Sound | James Simcik | ADR Editor |
Costume & Make-Up | Michael Voght | Costumer |
Crew | Larry L. Fuentes | Special Effects |
Sound | Carolyn Tapp | Foley Recordist |
Sound | Michael Jiron | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jack Lietzke | Transportation Coordinator |
Sound | Walter Newman | Sound Editor |
Crew | Chris Burton | Special Effects |
Crew | Jim Schwalm | Special Effects |
Sound | Joseph A. Ippolito | Sound Editor |
Crew | Chuck Picerni Jr. | Stunts |
Crew | Julie Adams | Dialect Coach |
Sound | Christopher Brooks | Music Editor |
Sound | Norman Ludwin | Musician |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Crew | Eddy Donno | Stunts |
Sound | Neil Burrow | Sound Editor |
Crew | Dan Pemberton | Propmaker |
Crew | Tommy Mack Turvey | Stunts |
Crew | Eddie L. Watkins | Stunts |
Directing | Nancy Hansen | Script Supervisor |
Sound | Willie D. Burton | Production Sound Mixer |
Lighting | Malcolm Bryce | Lighting Technician |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Sound | Vern Poore | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Kenny Endoso | Stunts |
Crew | Michael Denering | Scenic Artist |
Crew | Richard L. Hill | Special Effects |
Crew | Matt Johnston | Stunts |
Sound | Bruce Babcock | Orchestrator |
Lighting | Damon Marcellino | Lighting Technician |
Crew | Bennie Moore | Stunts |
Directing | Albert Cho | Second Second Assistant Director |
Production | Kristin Dewey | Assistant Location Manager |
Crew | Calvin Joe Acord | Special Effects |
Crew | Bob Stoker | Special Effects |
Art | Paul J. Campanella | Standby Painter |
Sound | Jay Engel | Supervising ADR Editor |
Sound | Tom Boyd | Musician |
Sound | James Thatcher | Musician |
Crew | David Burton | Stunts |
Crew | Jon G. Belyeu | Special Effects Manager |
Sound | Brooke Henderson Ward | Assistant Sound Editor |
Directing | Michael Alan Kahn | Second Assistant Director |
Crew | Marc Fambro | Carpenter |
Crew | Doyle Smiley | Special Effects |
Crew | Lucinda Strub | Special Effects |
Crew | Janet Brady | Stunts |
Crew | Frank DeMichelis | Craft Service |
Crew | Amy Jackson | Production Office Assistant |
Crew | Richmond G. Cogswell | Video Assist Operator |
Sound | Darrin Martin | Assistant Sound Editor |
Crew | Steven Chambers | Stunts |
Sound | Stephen McLaughlin | Music Producer |
Art | Jack Eberhart | Leadman |
Sound | Tommy Johnson | Musician |
Sound | Alan Kaplan | Musician |
Sound | Richard Nash | Musician |
Editing | William J. Meshover | Assistant Editor |
Editing | David Mann | Assistant Editor |
Crew | Fred Tessaro | Special Effects |
Crew | Paul Sabourin | Special Effects |
Crew | Steve Luport | Special Effects |
Sound | Louise Di Tullio | Musician |
Camera | Danny Falkengren | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Vicky Snow | Costumer |
Art | Gary F. Kieldrup | Assistant Property Master |
Crew | Keith Tellez | Stunts |
Camera | Hal Nelson | Best Boy Grip |
Crew | Billy Hank Hooker | Stunts |
Crew | Robert W. Harris | Cableman |
Lighting | Bill Krattiger | Lighting Technician |
Lighting | Adam Glick | Lighting Technician |
Crew | Danny Rogers | Stunts |
Sound | Karen Minahan | Assistant Sound Editor |
Sound | Malcolm McNab | Musician |
Crew | Don Hathaway | Special Effects |
Crew | David Peterson | Special Effects |
Crew | Sparky Edmonston | Stunts |
Camera | John Earl Burnett | First Assistant Camera |
Production | Antoinette Simmrin | Location Manager |
Sound | Vince De Rosa | Musician |