Voor de negende keer achter elkaar spijbelt Ferris Bueller van school. Dit keer moet hij een zeer slim excuus bedenken terwijl zijn zus er alles aan doet om hem door de mand te laten vallen. Ook de rector is zijn spijbelen spuugzat en wil er persoonlijk een einde aan maken.
Nee, helaas is Ferris Bueller's Day Off nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Janet Hirshenson | Casting |
Production | Jane Jenkins | Casting |
Camera | Tak Fujimoto | Director of Photography |
Production | William H. Brown | Post Production Coordinator |
Crew | John Frazier | Special Effects Coordinator |
Production | Jane Alderman | Local Casting |
Production | Michael Chinich | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Marilyn Vance | Costume Designer |
Production | Arne Schmidt | Unit Production Manager |
Directing | John Hughes | Director |
Production | John Hughes | Producer |
Writing | John Hughes | Writer |
Crew | Clay Boss | Stunts |
Camera | Jamie Anderson | Camera Operator |
Production | Charles Newirth | Location Manager |
Editing | Paul Hirsch | Editor |
Sound | Lon Bender | Supervising Sound Editor |
Art | John W. Corso | Production Design |
Art | Jennifer Polito | Set Decoration |
Sound | Ira Newborn | Music |
Editing | Peck Prior | Assistant Editor |
Camera | Conrad W. Hall | First Assistant Camera |
Production | Tom Jacobson | Producer |
Sound | Alf Clausen | Orchestrator |
Editing | Jim Prior | Assistant Editor |
Sound | Arthur Baker | Music |
Sound | John Robie | Music |
Production | Fran Lucci | Assistant Accountant |
Crew | Kenny Ortega | Choreographer |
Directing | Kenny Ortega | Second Unit Director |
Directing | James Giovannetti Jr. | Second Unit First Assistant Director |
Crew | Marcia Holley | Stunts |
Crew | Lisa Lynn Kearsley | Production Office Assistant |
Sound | Steve Maslow | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Bennie E. Dobbins | Stunt Coordinator |
Directing | Bennie E. Dobbins | Second Unit Director |
Sound | Hugo Weng | Sound Effects Editor |
Sound | Richard Stone | Supervising Music Editor |
Crew | Tom Elliott | Stunts |
Costume & Make-Up | Paul Abascal | Hairstylist |
Camera | Peter Kuttner | Assistant Camera |
Sound | Tarquin Gotch | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Elinor Bardach | Costume Assistant |
Crew | Rick LeFevour | Stunts |
Costume & Make-Up | Michael Germain | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Barbara Siebert | Costume Supervisor |
Art | Jeff Passanante | Construction Foreman |
Directing | Pamela Alch | Script Supervisor |
Sound | Wylie Stateman | Supervising Sound Editor |
Camera | P. Scott Sakamoto | Second Assistant Camera |
Editing | Bruce Pearson | Color Timer |
Lighting | Melton C. Maxwell | Chief Lighting Technician |
Sound | Randy Kelley | Sound Effects Editor |
Sound | Robert J. Litt | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Elliot Tyson | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | George Kohut | Second Unit Director of Photography |
Sound | Joseph A. Mayer | ADR Editor |
Lighting | Dick Oakes | Gaffer |
Crew | Dan Marrow | Transportation Captain |
Production | Shelley Andreas | Local Casting |
Directing | Stephen Lim | First Assistant Director |
Production | David Gonzales | Executive Producer's Assistant |
Sound | Stan Gilbert | Supervising ADR Editor |
Sound | Dan M. Rich | Sound Effects Editor |
Crew | Terri Clemens | Production Office Assistant |
Art | Jack M. Marino | Property Master |
Sound | James R. Alexander | Sound Mixer |
Production | Tracy Cutts | Location Assistant |
Camera | James Zenk | Still Photographer |
Crew | Tom F. Thomas | Transportation Coordinator |
Production | Jane Vickerilla | Associate Producer |
Sound | Don Nemitz | Orchestrator |
Crew | John Stewart | Stunts |
Sound | Gary Ladinsky | Scoring Mixer |
Sound | Greg Agalsoff | Boom Operator |
Crew | Armand Paoletti | Transportation Captain |
Camera | Laurel Moore | Still Photographer |
Art | Edmund E. Villa | Assistant Property Master |
Art | Louis M. Mann | Set Designer |
Production | Cynthia Quan | Production Accountant |
Art | Joel Prihoda | Leadman |
Crew | Kay Whipple | Stunts |
Editing | Jerrie Fowler | Assistant Editor |
Camera | John Hudecek | Key Grip |
Camera | Tom Ramsey | First Company Grip |
Directing | Kenneth D. Collins | Second Assistant Director |
Art | John Rozman | Leadman |
Camera | Daniel Jiménez | Dolly Grip |
Crew | Eddie Matthews | Stunts |
Production | Tracy Rosenthal-Newsom | Location Assistant |
Directing | Linnea Ebba Wicklund | Second Assistant Director |
Camera | Tim Staubs | Second Company Grip |
Sound | Terry Lynn Allen | Sound Effects Editor |
Art | Carl Aldana | Production Illustrator |
Crew | Anthony Kerum | Catering |
Art | Ralph Hall | Assistant Property Master |
Sound | Jim Cox | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Silvio Scarano | Costume Supervisor |
Camera | Mark Simon | Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Wingate Jones, Jr. | Costumer |
Production | Ronald W. Payne | Production Assistant |
Lighting | Ed Reilly | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Bill Lowman | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Jeff Lane | Cableman |
Crew | Art 'Klondike' Jones | Craft Service |
Production | Greg Popp | Location Assistant |
Production | Valerie Bulinski | Location Assistant |
Production | Gretchen Brown | Location Assistant |
Crew | Ron Maxwell | Transportation Co-Captain |