Species

Species (1995)


  • Genre: Sciencefiction, Horror, Actie
  • Release Datum: 1995-07-07
  • Beoordeling: 5.9/10 van 1082 stemmen
  • Lengte: 1uur 48min
  • Taal: English
  • Productie: Metro-Goldwyn-Mayer
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Roger Donaldson
star 5.9/10
Van 1,082 Stemmen

Plot

Een eicel wordt genetisch gemanipuleerd met buitenaards DNA. Heel vlug groeit er uit de eicel een verleidelijke, intelligente vrouw. Maar als blijkt dat het experiment uit de hand loopt, moet het worden stopgezet. Ze ontsnapt echter uit het laboratorium. Kost wat kost wil ze zo vlug mogelijk paren en zich voortplanten om de mensheid uit te roeien.

Kan ik Species kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Species nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Species beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Species Trailer

  • Natasha Henstridge

    als Sil
  • Ben Kingsley

    als Xavier Fitch
  • Michael Madsen

    als Preston Lennox
  • Marg Helgenberger

    als Dr. Laura Baker
  • Alfred Molina

    als Dr. Stephen Arden
  • Forest Whitaker

    als Dan Smithson, Empath
  • Michelle Williams

    als Young Sil
  • Jordan Lund

    als Aide
  • Herta Ware

    als Mrs. Morris
  • William Utay

    als Colleague
  • Don Fischer

    als Aide
  • Scott McKenna

    als Train Hobo
  • Virginia Morris

    als Mother
  • Jayne Luke

    als Snack Shop Clerk
  • David K. Schroeder

    als German Tourist
  • David Jensen

    als Conductor
  • Esther Scott

    als Female Conductor
  • Shirley Prestia

    als Victoria Roth, Ph.D.
  • David Selburg

    als Government Man
  • Melissa Bickerton

    als Fitch's Secretary
  • Lucy Rodriguez

    als Wedding Dress Saleswoman
  • Scott Sproule

    als Team Driver
  • Stogie Kenyatta

    als Cop
  • Gary Bullock

    als Motel Clerk
  • Susan Hauser

    als Lab Worker
  • William Bumiller

    als Club Bouncer
  • Caroline Barclay

    als Drunken Girl
  • Matthew Ashford

    als Guy in Club
  • Anthony Guidera

    als Robbie, Guy Picking Up Sil
  • Sara Lise

    als Screaming Woman
  • Whip Hubley

    als John Carey
  • Patricia Belcher

    als Hospital Admittance Clerk
  • Richard Fancy

    als Hospital Doctor
  • Leslie Ishii

    als Hospital Nurse
  • Marliese Schneider

    als Abducted Woman
  • Robert Mendelson

    als Homeless Man
  • Pamela Cook

    als Commercial Model
  • Lisa Liberati

    als Bathroom Bimbo
  • Ed Stone

    als Waiter
  • Dendrie Taylor

    als Marie
  • Kurtis Burow

    als Baby Boy
  • Dana Hee

    als Creature Performer
  • Frank Welker

    als Alien Sil (voice)
  • Justin Armao

    als Bystander (uncredited)
  • Jellybean Benítez

    als Club DJ (uncredited)
  • Greg Bronson

    als Special Forces (uncredited)
  • Jimmy Chunga

    als Commando (uncredited)
  • James Ent

    als Lt. Steele (uncredited)
  • Roman Güttinger

    als Doctor (uncredited)
  • Christopher Ivins

    als Soldier (uncredited)
  • Zak Knutson

    als Club Doorman (uncredited)
  • Coati Mundi

    als Conga Player (uncredited)
  • Jason Newell

    als Special Forces (uncredited)
Production Lloyd Phillips Production Consultant
Production Amanda Mackey Casting
Production Cathy Sandrich Gelfond Casting
Production Mark Egerton Associate Producer
Directing Mark Egerton First Assistant Director
Editing Conrad Buff IV Editor
Sound Nicholas R. Allen Boom Operator
Crew Ray Lykins Stunt Double
Art H.R. Giger Conceptual Design
Sound Christopher Young Original Music Composer
Sound Christopher Young Orchestrator
Art Jackie Carr Set Decoration
Crew Charles Croughwell Stunts
Crew Jeff Jarvis Special Effects Coordinator
Camera Todd Griffith Dolly Grip
Art John Muto Production Design
Art Dan Webster Art Direction
Editing Joel Negron Assistant Editor
Camera Andrzej Bartkowiak Director of Photography
Directing Roger Donaldson Director
Art Keith P. Cunningham Art Department Coordinator
Visual Effects Richard Edlund Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Joe I. Tompkins Costume Design
Art Lauren E. Polizzi Assistant Art Director
Camera Stephen St. John Steadicam Operator
Sound Robert Fernandez Scoring Mixer
Costume & Make-Up Margo Baxley Costume Supervisor
Sound Jellybean Benítez Music Supervisor
Production Frank Mancuso Jr. Producer
Production Dennis Feldman Producer
Writing Dennis Feldman Author
Production David Streit Executive Producer
Production David Streit Unit Production Manager
Camera Mike Benson Director of Photography
Camera Steve Adcock First Assistant Camera
Lighting Peter Davidian Assistant Chief Lighting Technician
Sound Dan Wallin Scoring Mixer
Camera Dylan Goss First Assistant Camera
Sound Rick Canelli ADR Recordist
Crew John-Clay Scott Stunts
Crew Cliff Fleming Aerial Coordinator
Crew Max Kleven Stunt Coordinator
Editing Jonathan Null First Assistant Editor
Art Robert J. Visciglia Sr. Property Master
Crew Jeffrey D. Stevens Set Medic
Costume & Make-Up Kenny Myers Makeup Department Head
Crew Donna Evans Stunts
Crew Andy Gill Stunts
Camera Terry Bowen Camera Operator
Production Christian Clarke Key Set Production Assistant
Writing Ricardo F. Delgado Storyboard
Crew Debbie Evans Stunts
Camera Melinda Sue Gordon Still Photographer
Crew Nancy Young Stunts
Art Chris Snyder Construction Coordinator
Crew Eddie Lee Voelker Transportation Coordinator
Art Gary Gagliardo Construction Foreman
Art Mick Cukurs Set Designer
Sound Dianna Stirpe Dialogue Editor
Crew David Linck Unit Publicist
Sound Thomas Milano Supervising Music Editor
Crew Evan Jacobs Pyrotechnician
Production Curtis Collins Assistant Location Manager
Crew John Cade Stunts
Production Elizabeth Lang Casting Associate
Costume & Make-Up Nina Paskowitz Hair Department Head
Costume & Make-Up Tracey Levy Assistant Makeup Artist
Camera Gregory W. Smith First Assistant Camera
Art Hugo Herrera Greensman
Directing Faye Brenner Script Supervisor
Crew Pat Romano Stunts
Art Guy Hietala Set Painter
Camera John Philpotts Additional Photography
Sound Mark Jan Wlodarkiewicz Sound Effects Editor
Costume & Make-Up D.J. Plumb Key Hair Stylist
Camera Randy Feemster Additional Camera
Costume & Make-Up Geri B. Oppenheim Key Makeup Artist
Crew Johnny Knight Carpenter
Sound Lee Orloff Sound Recordist
Crew John Charles Software Engineer
Sound Pete Anthony Orchestrator
Crew John Bullard Propmaker
Sound Jennifer Myers Foley Artist
Editing Dennis McNeill Color Timer
Visual Effects Xye Visual Effects
Sound Bob Edwards Sound Re-Recording Mixer
Editing Clarinda Wong Assistant Editor
Crew Joni Avery Stunts
Camera Mark 'Boylee' Boyle Camera Loader
Lighting Bobby Burton Chief Lighting Technician
Art Tim Donelan Leadman
Costume & Make-Up Janine Cavoto Set Dressing Supervisor
Costume & Make-Up Robert Bleckman Set Dressing Artist
Art Dan Perri Title Designer
Lighting Mike Weathers Lighting Technician
Visual Effects John Mann Animation Director
Visual Effects Patrick Phillips Visual Effects
Camera Richard A. Kelley Assistant Camera
Editing Gary Burritt Negative Cutter
Crew Lanier Edwards Stunts
Sound Tom Boyd Musician
Visual Effects Olivier Sarda Digital Compositors
Sound David Franklin Bergad Assistant Sound Editor
Production Richard Davis, Jr. Location Manager
Production Pamela Alessandrelli Assistant Production Coordinator
Art John Tyrrell Painter
Art Francis N. 'Lucky' Costello Standby Painter
Production Joe Fordham Production Coordinator
Art Lee A. Steadman Location Scout
Crew Denise Lynne Roberts Stunts
Camera Jeff Homolya Camera Department Manager
Crew Paul J. Memmi Translator
Crew Stan Harrison Video Assist Operator
Crew Alan Barnett Digital Effects Supervisor
Visual Effects Karin Joy Visual Effects Coordinator
Crew Wayne Roberts Transportation Captain
Crew Cheryl Gilbert Stand In
Crew Lisa McCullough Stunts
Art Eloy Lobato Production Design
Art Ruth Caspary Art Department Assistant
Art Tomas Mulrooney Sculptor
Camera Cary Griffith Key Grip
Crew Holly Schiffer Choreographer
Crew Jon Gardner Craft Service
Crew Moon Han Systems Administrators & Support
Crew Theo Waddell Visual Effects Editor
Lighting Doug Byers Electrician
Sound Richard Duarte Foley Mixer
Sound George A. Martin Music Editor
Sound Jay Boekelheide Supervising Sound Editor
Crew Ruth Ann Crudup-Brown Studio Teachers
Production Jackie Caydam Administration
Sound Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Visual Effects Michael Chang Matte Painter
Costume & Make-Up Adrienne Childers Costumer
Production Katy Genovese Assistant Accountant
Directing Robert Leveen Second Assistant Director
Directing Suzie Pelissier Second Second Assistant Director
Art Ethan Van Hecke Assistant Property Master
Art Grant Shaffer Storyboard Artist
Sound Jim Pasque Foley Recordist
Camera Gregg Guellow Second Company Grip
Editing Jim Eustermann Project Manager
Production Sonia Apodaca Location Coordinator
Production Sara Feldman Art Department Production Assistant
Production Ginger Reynolds-Smith Executive Assistant
Production Mark Habegger Production Assistant
Crew Sean Phillips Technical Advisor
Crew Gina Angela Ritchie Stunts

Reacties

keyboard_arrow_up